Rozważania Miłość Modlitwy Czytelnia Źródełko Pomoc Duchowa Relaks Download Cuda Opowiadania Perełki

Nowenna do Matki Bożej z Guadalupe

DZIEŃ PIERWSZY

Najdroższa Maryjo z Guadalupe, pełna łaski Matko świętości, naucz mnie swojej czułości i wytrwałości. Wysłuchaj mojej pokornej modlitwy, ofiarowanej ze szczerą pewnością, by wyprosić tę łaskę...

Ojcze nasz, Zdrowaś Maryjo, Chwała Ojcu.

DZIEŃ DRUGI

O, Maryjo bez grzechu poczęta, przybywam do twojego tronu łaski, by dzielić tę żarliwą pobożność wiernych Tobie meksykańskich dzieci, które przyzywają Ciebie przez chwalebny aztecki tytuł: Guadalupe. Uproś dla mnie żywą wiarę, bym zawsze mógł wypełniać wolę twojego Syna: niech Jego wola się stanie tak na ziemi jak i w niebie.

Ojcze nasz, Zdrowaś Maryjo, Chwała Ojcu.

DZIEŃ TRZECI

O, Maryjo, której Niepokalane Serce przeniknięte zostało mieczem boleści, pomóż mi odważnie podążać pośród ostrych cierni, rozrzuconych na mojej drodze. Wyjednaj dla mnie siłę, abym był prawdziwym naśladowcą Ciebie. O to Ciebie proszę, moja najdroższa Matko.

Ojcze nasz, Zdrowaś Maryjo, Chwała Ojcu.

DZIEŃ CZWARTY

Najdroższa Matko z Guadalupe, błagam Ciebie o umocnioną wolę naśladowania ofiarności twojego Boskiego Syna, by zawsze czynić dobrze będącym w potrzebie. Udziel mi tego, pokornie Ciebie proszę.

Ojcze nasz, Zdrowaś Maryjo, Chwała Ojcu.

DZIEŃ PIĄTY

O, najświętsza Maryjo, błagam Cię byś uprosiła dla mnie przebaczenie moich wszystkich grzechów; bogatych łask, by móc wierniej służyć Twojemu Synowi w każdej chwili oraz łaski chwalenia Go z Tobą przez całą wieczność w niebie.

Ojcze nasz, Zdrowaś Maryjo, Chwała Ojcu.

DZIEŃ SZÓSTY

Maryjo, Matko powołań do szczególnej służby Bogu, pomnażaj powołania kapłańskie i zapełniaj ziemię kościołami, które będą światłem i ciepłem dla świata, bezpieczeństwem podczas nocnych burz. Błagaj Twojego Syna, by zesłał nam wielu księży i zakonników. O to Ciebie prosimy, nasza Matko.

Ojcze nasz, Zdrowaś Maryjo, Chwała Ojcu.

DZIEŃ SIÓDMY

O, Pani z Guadalupe, błagamy Ciebie o świętość życia rodziców i aby wychowywali swoje dzieci w duchu chrześcijańskim; aby dzieci słuchały się i podążały za wskazaniami swoich rodziców; by wszyscy w rodzinie byli pobożni i wspólnie się modlili. Prosimy Cię o to, o Matko.

Ojcze nasz, Zdrowaś Maryjo, Chwała Ojcu.

DZIEŃ ÓSMY

Z sercem przepełnionym najgłębszą czcią, upadam przed Tobą, o Matko, by prosić Cię o łaskę, abym spełniał wszystkie obowiązki co do mojego stanu z wiernością i stałością.

Ojcze nasz, Zdrowaś Maryjo, Chwała Ojcu.

DZIEŃ DZIEWIĄTY

Boże, Ty w swojej dobroci zsyłasz na nas swoje niegasnące łaski przez objęcie nas specjalną obroną Najświętszej Maryi Panny. Daj nam, swoim pokornym sługom, którzy dzisiaj radują się oddawaniem Jej czci tutaj na ziemi, szczęśliwość widzenia Ją twarzą w twarz, stojącą po Twojej Prawicy.

Ojcze nasz, Zdrowaś Maryjo, Chwała Ojcu.

Obraz Matki Bożej z Guadalupe

   

Wasze komentarze:
 Agata: 18.09.2021, 21:25
 O dom dla nas i naszej gromadki dzieci. O pracę i chęci do pracy dla mojego męża. O pracę dla mnie.
 Andrzej: 26.05.2021, 08:56
 Proszę Cię mamo o uwolnienie od złego ducha o uwolnienie od nieczystości o dobre samopoczucie oraz o pracę dla siebie i innych a więc o setki i tysiące nowych miejsc pracy. Ostatnia prośba o dobrą cudowną piękną żonę która będzie mnie kochać a ja ją oraz o dużo dzieci w przyszłości. Dziękuję i pozdrawiam. Amen.
 Andrzej: 02.05.2021, 16:25
 Dziękuje Maryjo że mogę się do Ciebie modlić, dziękuję także za wszelkie łaski które mi wypraszasz i proszę opiekuj się nami wszystkimi.Niech żyje Chrystus król niech żyje. Króluj nam Chryste zawsze i wszędzie.Pomagaj mi Jezu kiedy tylko się da za wstawiennictwem Królowej Polski.
 J.E.J: 08.04.2021, 21:33
 Mateczko pełna miłości miej w opiece moją rodzinę i rodziny moich dzieci.Wypraszaj nam Boże Miłosierdzie i potrzebne łaski.
 Justi: 03.01.2021, 01:38
 Matko Boża z Guadalupe, proszę o uzdrowienie Janusza. Wstaw się za nim, pomóż mu.
 Maria: 20.12.2020, 21:24
 Matko Bożą z Guadelupe proszę Cię wstaw się i proś swojego syna a naszego Pana Jezusa Chrystusa aby na drodze Miłosza jeżeli nie jest to przeciwne Jego woli postawił wartościową dziewczynę aby mógł założyć rodzinę na wzór Twojej Mateńko rodziny z Nazaretu.
 Marta: 17.12.2020, 08:54
 Matuchno, dziękuję i proszę nie zostawiaj nas❤❤❤❤
 Maya: 15.12.2020, 00:51
 Matko Boza z Guadeloupe blagam o wiare nadzieje i milosc w mojej rodzinie🙏🏼❤🇵🇱🇨🇦
 anna: 14.12.2020, 05:27
 MATKO BOŻA W OPIECE MOJE WNUKI I PRAWNUCZKĘ

 Andrzej: 13.12.2020, 09:11
 O Boze blogoslawienstwo i opieke Matki Bozej z Guafalupe dla Valerii o udzielenie jej wszelkich lask
 Maria: 12.12.2020, 20:02
 Maqtko Boza z Gaudalupe prosze Cie i blagalm o pomoc w moich i moich dzieci wszystkich Tobie wiadomych potrzebach. Dziekuje bardzo za otrzymane laski dla m nie i dla rodziny.
 matka: 12.12.2020, 19:47
 Matko Boza z Guadelupe prosze Cie w intencji blagalnej o cud uzdrowienia Grzegorza. W intencji pomyslnego rozwiaania naszych problemow.Uchron moje dzieci i ich matke od nieszczesc i wszelkiego zla/koronawirusa i zla ze strony nieprzyjaciol/. Amen.
 Andrzej: 12.12.2020, 17:05
 O Boze blogoslawienstwo i opieke Matki Bozej z Guafalupe dla Valerii o udzielenie jej wszelkich lask
 AP: 12.12.2020, 16:17
 MB z Guadalupe. Proszę przyprowadź mojego syna Mikołaja do Żony i Rodziny
 Marta: 10.12.2020, 19:01
 Maluchom, zawierzam Ci siebie i moich bliskich kochanych
 Elzbieta: 09.12.2020, 21:29
 Matko Boza z Guadalupe prosze o uzdrowienie mojej mamy Zofii z nowotwora skory,i prosze Cie uzdrow glowke Valerii,uzdrow ja z nerwicy i pomoz jej w nauce
 Dorota: 08.12.2020, 16:16
 Maryjo, proszę pokornie o łaskę uzdrowienia. Kocham Cię Maryjo, dziękuję, przepraszam i proszę. Niech Pan Bóg będzie uwolniony za laski, których nam przez Ciebie dzisiaj Pan Jezus udzielił. Chwała Ojcu i Synowi i Duchowi Świętemu.
 anna: 05.12.2020, 00:09
 maryjo z guadalupe ratuj nas od szatana pokus slabosci niewiernosci daj nam sile powrotu do wiary tradycji milosci i szacunku kocham cie matenko prosze wysluchaj blagania mojego przez najswietsza krew twojego syna jezusa chrystusa twoje niepokalane serce dziewico maryjo
 Mama: 15.11.2020, 05:00
 Prosze o cud zdrowia dla Patricka
 Basia: 02.11.2020, 13:51
 1.Maryjo daj cud wielkich nauk ks.Mirosławowi Wnęk o antyżyciu na podstawie GLORII PAULO
(1) [2] [3]

Autor

Treść

Poprzednia[ Powrót ]Następna
 
[ Strona główna ]

Zagadki | Opowiadania | Miłość | Powołanie | Małżeństwo | Niepłodność | Narzeczeństwo | Prezentacje | Katecheza | Maryja | Tajemnica Szczęścia | Dekalog | Psalmy | Perełki | Cuda |

Polityka Prywatności | Kontakt

© 2001-2021 Pomoc Duchowa
Portal tworzony w Diecezji Warszawsko-Praskiej