Rozważania Miłość Modlitwy Czytelnia Źródełko Pomoc Duchowa Relaks Download Cuda Opowiadania Perełki

Koronka do św. Antoniego

Bracia i siostry przedstawmy Panu nasze prośby, aby za wstawiennictwem świętego Antoniego zechciał nas obdarzyć swoim miłosierdziem.

1. Panie, który św. Antoniego uczyniłeś apostołem Ewangelii, udziel nam za jego wstawiennictwem łaski wiary, silnej i pokornej, aby nasze życie było zgodne z tym, co wyznajemy.
Chwała Ojcu i Synowi...

2. Wszechmogący Boże, który uczyniłeś św. Antoniego budowniczym pokoju i braterskiej miłości, wejrzyj na ofiary wojen i gwałtów, spraw, abyśmy na tym niespokojnym i rozdartym świecie umieli budować pokój i troszczyć się o dobro wszystkich ludzi.
Chwała Ojcu...

3. Boże, który św. Antoniego obdarzyłeś darem uzdrawiania, udziel nam zdrowia duszy i ciała. Obdarz pogodą ducha i umocnij wszystkich, którzy polecają się naszym modlitwom, spraw, byśmy chętnie służyli chorym, osobom starszym i nieszczęśliwym.
Chwała Ojcu...

4. Panie, który św. Antoniego uczyniłeś głosicielem Ewangelii na ludzkich drogach, obdarz swoja ojcowską dobrocią podróżujących, uciekinierów, emigrantów, chroń ich przed wszelkim niebezpieczeństwem i prowadź drogami pokoju.
Chwała Ojcu...

5. Wszechmogący Boże, który św. Antoniego obdarzyłeś taką mocą, że w jego rękach przyrastały członki odcięte od ciała, zjednocz w Twoim jednym i świętym Kościele wszystkich chrześcijan, aby stali się w nim jednym sercem i jedną duszą.
Chwała Ojcu...

6. Panie Jezu, który św. Antoniego uczyniłeś mistrzem życia duchowego, spraw, byśmy odnowili w sobie życie według wskazań Ewangelii i Twoich błogosławieństw oraz spraw, byśmy umieli innych zachęcić do pogłębienia życia duchowego.
Chwała Ojcu...

7. Panie Jezu, który jako Dzieciątko pozwoliłeś św. Antoniemu brać się w ramiona, błogosław nasze dzieci, by wyrosły na dobrych i zdrowych ludzi, żyjących w bojaźni Bożej.
Chwała Ojcu...

8. Jezu miłosierny, który św. Antoniego obdarzyłeś mądrością i umiejętnością prowadzenia dusz do świętości przez głoszenie słowa i posługę sakramentalną, spraw, byśmy z wiarą i z pokorą przystępowali do sakramentu pojednania, tego wielkiego daru Twojej miłości.
Chwała Ojcu...

9. Duchu Święty, który w osobie św. Antoniego dałeś Kościołowi i światu wielkiego mistrza Twojej świętej nauki, spraw, aby wszyscy, którzy przekazują informacje, poczuwali się do wielkiej odpowiedzialności i służyli prawdzie w miłości i szacunku wobec każdego człowieka.
Chwała Ojcu...

10. Panie i Zbawicielu, za wstawiennictwem św. Antoniego poślij na świat godnych kapłanów, zakonników i zakonnice, przenikaj ich swoją miłością, żarliwością i wielkodusznością.
Chwała Ojcu...

11. Panie Jezu, który powołujesz Ojca Świętego, by dla wszystkich był pasterzem, kapłanem i zwiastunem prawdy i pokoju, za wstawiennictwem św. Antoniego podtrzymuj go i umacniaj w jego posłannictwie.
Chwała Ojcu...

12. Boże w Trójcy Jedyny, który św. Antoniego obdarzyłeś darem poznania, miłości i głoszenia chwały Najświętszej Maryi Panny, Matki Jezusa i Matki naszej, spraw byśmy z ufnością uciekali się do Jej matczynego serca i potrafili wiernie służyć, kochać i czcić Ciebie, który jesteś Miłością.
Chwała Ojcu...

13. Panie, który pozwoliłeś św. Antoniemu wyjść z ufnością i spokojem naprzeciw siostry śmierci, zwróć nasze życie ku Tobie, bądź przy umierających, obdarz wiecznym pokojem dusze naszych sióstr i braci zmarłych.
Chwała Ojcu...

   

Wasze komentarze:
 Kazimierz.: 30.08.2020, 21:59
 Święty Antoni dziękujemy za pomoc i opiekę.Prosimy o opiekę nad Kasią i Hanią, o zdrowie dla nich,o poświęcenie i sprzedaż domu,o dar potomstwa dla Martyny i Krzysztofa,o wiarę i zdrowie dla całej rodziny,o szczęśliwe podróże w kraju i zagranicą. Świety Antoni prosimy o pomoc. Jezu Ufam Tobie.
 Kazimierz: 30.08.2020, 21:53
 Święty Antoni dziękujemy za pomoc i opiekę.Prosimy o pomoc dla Kasi o zdowie,poświęcenie i sprzedaż domu,o dar potomstwa dla Martyny i Krzysztofa,o szczęśliwe podróże w kraju i zagranicą. Świety Antoni prosimy o pomoc .Jezu Ufam Tobie.
 Maria: 24.08.2020, 14:02
 Kochany Swiety Antoni,Cudotworco Bozy prosze Cie w intencji blagalnej o wybawienie mnie i moje dzieci oraz rodzine od zla ze stony nieprzyjaciol. :/S.E.ZT.M./ Dziekuje bardzo.
 Maria: 18.08.2020, 15:04
 Swiety Antoni prosze Cie o zdrowie i trwala Twoja opieke i pomoc dla dzieci i ich matki. :w sprawach zawodowych/o podjecie dobrej pracy,odbycie stazu/ - o zdanie egzaminu przez syna - o wybawienie od nieprzyjaciol oraz ich nawrocenie i polozeniu kresu zla wymierzonego we mnie i rodzine. - o milosc oraz o dobrych,wierzacych wspolmazonkow Dziekuje bardzo.
 matka: 28.07.2020, 17:01
 Swiety Anbtoni prosze Cie o powrot do zdrowia dla syna. W intencji otrzymania dla dzieci i ich matki oraz dla Ryszarda i jego braci oraz dla ich ojca dobr doczesnych/o blog.w sprawach zawodowych,zdanie egzaminu ,o pokoj,o udaremnienie zla nieprzyjaciol o dobrych wspolmalzonkow,uchron nas od epidemii ,bledow ekonomicznych/ i duchowych. Sw.Antoni lacze ufnosc w Twoja pomoc i opieke dla nas.
 Kinga: 17.12.2019, 23:20
 Przebacz mi proszę o Święty Antoni. Przepraszam. Zlituj się, błagam i wybacz mi...
 Joanna: 16.10.2019, 20:54
 Św. Antoni błagam dla siebie o pomyślny wynik biopsji , wyjednaj mi łaskę upragnionego zdrowia oraz wszystkim moim bliskim.
 Beata: 01.09.2019, 07:50
 SW.Antoni prosze Cie o pomoc,juz brakuje mi sil.Juz stracilam wiare w sobie I jest mi bardzo ciezko.
 Matka : 10.07.2019, 18:51
 Św.Antoni ,proszę pokornie o pomoc dla mojego syna w znalezieniu rozwiązania sytuacji w jakiej się znajduje.

 Babcia: 28.06.2019, 20:10
 O sw Antoni strzeż moją wnuczkę przed niebezpieczeństwem duszy i ciała alkoholem i narkotykami oraz złym towarzystwem.prowdz na dobrą drogę do życia w rodzinie wysłuchaj moje błagania i modlitwy w tej intencji.
 :): 05.01.2019, 12:48
 obdarz nas pokojem ,na ziemi
[1] (2)

Autor

Treść

Poprzednia[ Powrót ]Następna
 
[ Strona główna ]

Zagadki | Opowiadania | Miłość | Powołanie | Małżeństwo | Niepłodność | Narzeczeństwo | Prezentacje | Katecheza | Maryja | Tajemnica Szczęścia | Dekalog | Psalmy | Perełki | Cuda |

Polityka Prywatności Kontakt - formularz | Kontakt

© 2001-2022 Pomoc Duchowa
Portal tworzony w Diecezji Warszawsko-Praskiej