Rozważania Miłość Modlitwy Czytelnia Źródełko Pomoc Duchowa Relaks Download Cuda Opowiadania Perełki

Modlitwa o uzdrowienie duszy i ciała

Panie Jezu, wierzymy, że Ty zmartwychwstałeś i żyjesz. Wierzymy, że jesteś obecny w Najświętszym Sakramencie ołtarza i w każdym z nas.

Wychwalamy Cię i wielbimy. Dzięki Ci składamy, Panie, za to, że przyszedłeś do nas, Chlebie żywy, który zstąpił z Nieba.

Ty jesteś pełnią życia. Ty jesteś zmartwychwstaniem i życiem. Ty, Panie, jesteś zdrowiem chorych.

Panie Jezu, błagamy Ciebie: ulituj się nad tymi, którzy mają cierpiące ciało; nad tymi, którzy mają cierpiące serce; nad tymi, którzy mają cierpiącą duszę, ponieważ oni modlą się i widzą, że nieustannie działasz przez Twojego Ducha odnowiciela na całym świecie.

Ulituj się nad nimi, Panie… Pobłogosław wszystkich i spraw, aby wielu z nich odzyskało zdrowie. Niech wzrastają w wierze i otworzą się na cuda Twojej miłości. Pozwól, aby i oni mogli stać się świadkami Twojej mocy i Twojego miłosierdzia.

Panie Jezu, prosimy Cię o to przez moc Twoich świętych ran, przez Twój święty krzyż, przez Twoją drogocenną krew.

Ulecz ich Panie. Ulecz ich ciała. Ulecz ich serca. Ulecz ich dusze. Daj im życie – życie w obfitości.

Prosimy Cię o to przez wstawiennictwo Najświętszej Maryi Panny, Twojej Matki Bolesnej, Tej, która stała pod krzyżem, która pierwsza kontemplowała Twoje święte rany i którą Ty dałeś nam jako Matkę.

Ty wziąłeś na siebie wszystkie nasze boleści i przez Twoje święte rany zostaliśmy uzdrowieni. Dzisiaj, Panie, przedstawiamy Ci w wierze wszystkich chorych, którzy nas prosili o modlitwę i prosimy Cię, abyś ich podźwignął i [jeśli taka jest Twoja wola] abyś wrócił im zdrowie...

Tak bardzo jesteśmy pewni Twojej miłości, że nie znając jeszcze owoców naszej modlitwy, mówimy z wiarą: Dziękujemy, Jezu, za wszystko, co uczynisz w każdym z nich. Dziękujemy za chorych, których teraz właśnie uzdrawiasz, których nawiedzasz swoim miłosierdziem. Dziękujemy Ci, Jezu, za wszystko, co uczynisz poprzez tę modlitwę. Składamy ją dzisiaj w Twoje dłonie. Prosimy, abyś zanurzył ją w Twoich świętych ranach. Osłoń ją Twoją boską krwią i niechaj przez to orędzie Twoje serce Dobrego Pasterza przemawia do serc tak wielu chorych, którzy tę modlitwę będą słuchali. Tobie, Panie, chwała i uwielbienie Amen.

Wasze komentarze:
 Żona: 13.04.2023, 13:30
 Panie Jezu zrywam wiezy mojego męża Krystiana z demonem alkoholu, demonem rozwodu, demonem toksycznego kolegi, demonem tatuaży. Panie Jezu Ty sie tym zajmij....amen
 R.: 02.04.2023, 09:37
 Panie Boze..modle sie do Ciebie o laske uzdrowienia ciala i duszy mojej, przebacz Mi prosze moje grzechy, dopomöz Mi odzyskac spokój serca... Bo Ty wszystko mozesz...Chwala Ci Panie
 pax: 08.02.2023, 15:34
 Panie Jezu Chryste synu Boga żywego Bogu niech będą dzięki za wszystkie dary miej w opiece tych o których nikt nie pamięta, umacnia i ducha miłości i Prowadź nas ku wiecznej Wolności.
 BP: 16.10.2022, 18:47
 Panie JEzu pomóż mojej córci wyjść z nieszczęśliwej miłości spokój dla jej serca
 Monika: 28.09.2022, 23:12
 Panie Boze prosze cie o uzdrowienie duszy i ciala mego. Ty jedyny mozesz mi pomoc kochany. Jestes moja jedyna nadzieja. Ty mozesz wszystko, jestes najpoterzniejsza sila. Nic Cie nie zatzyma. Jesli tak jest Twoja wola, prosze uzdrow mnie od stop do glow. Kocham Cie Panie Boze i ufam Tobie
 Therese 26.08,2022 : 26.08.2022, 21:33
 Panie Ufam Tobie, Matko Boza Rozanca Swietego ,Panie Jezu Ty ktöry odkupiles swoja Krwia nasze grzechy, prosze Cie o uzdrowienie i uwolnienie od Nalogu Tabletki na spanie) mojej corki, i calej rodziny od wszelkich przeklenstw, Panie Ty tym sie Zajmnij.
 el: 29.06.2022, 22:47
 Panie Jezu wszystko w twoich rekach ja wierze i ufam ze jestes przy nim,
 Grażyna : 08.05.2022, 12:45
 Panie Jezu i Maryjo. Proszę o uzdrowienie duszy i ciała mojej córki. Uwolnij Ją od utrapień, dopomóż odzyskać pokój serca, wiarę, nadzieję i miłość. Okaż Jej proszę swoje Miłosierdzie. Jezu ufam Tobie.
 Jerzy: 30.03.2022, 14:55
 Panie Jezu wybacz mi moje grzechy i ułomności, proszę Cię Jezu poprzez Krew Twoich Najświętszych Ran i Miłosierdzie Boże uzdrowienie pooperacyjne ciała i duszy Bożenki. W mocy swojej wyjednaj jej Panie Jezu strumień swoich łask. NIECH IMIĘ PAŃSKIE BĘDZIE BŁOGOSŁAWIONE TERAZ I NA WIEKI AMEN.

 Mat : 16.01.2022, 13:10
 Panie Jezus prosze wybacz mi grzechy moje , obiecuje poprawe, Zmienie sie , prosze wylecz mbie z moich chorób z wlaszcza z nóg teraz
 Sylwia: 28.12.2021, 08:27
 Wierze, dziękuje
 Romana: 19.12.2021, 10:32
 Panie Jezu proszę pomóż mi, uzdrów mnie, mój umysł. Miej w opiece moje dzieci i ich rodziny. Obdarz ich łaskami jakich potrzebują. Błogosław im. Pomóż Panie Jezu proszę pokornie.
 Danuta : 13.11.2021, 07:16
 Jezu Milosierny, proszę o uzdrowienie dusz, serc i ciał moich dzieci. Przebacz im wszystkie grzechy i spraw., aby odnaleźli drogę do Ciebie. Twoje Miłosierdzie i Twoja Milosc jest sił iejsza i większą od ich grzechów. Jezu ufam Tobie. Kocham Cię.
 Maria: 01.11.2021, 19:24
 Panie Jezu proszę o łaskę jedności dla naszej rodziny , o opiekę Bożą dla dzieci i wnuków, o łaskę wiary i wzajemnego poszanowania
 el: 02.10.2021, 22:02
 Ulecz Panie Jezu mojemu synowi cialo i dusze ,jesli nie ty to kto w Ciebie wierze i Tobie ufam
 marian: 18.08.2021, 21:15
 PANIE POMÓŻ ZDAĆ EGZAMIN NA PRAWKO DAJ DOBRĄ ORIĘTACJE I MIEJ W OPIECE ZDAJĄCYCH ABY DOBRY BÓG ICH PROWADZIŁ A SW KRZYSZTOF MIAŁ W OPIECE....
 PonuryKot: 08.07.2021, 02:06
 Panie Jezu, bardzo prosze Cię tą modlitwą o pomoc. Poraniłam moją dusze i ciało, nie mając do sobie ani odrobiny miłości i litości. Zmiłuj się nade mną i wspomoz mnie w znalezieniu drogi do wyjścia z ciężkiego uzależnienia i depresjl. Od tak dawna byłam daleko od Ciebie, ale to dopiero modlitwa lekko rozjaśniła mi drogę. Pomóż mi wygrać z opiatami. Wspieraj moje ciało w niełatwej walce o tak okaleczone zdrowie. Oświetl mi drogę do pomocy ludziom jako medyk, bym dalej czerpała z tego siłę do dalszego życia. Dziękuje Ci za to że jesteś.
 Alicja: 05.07.2021, 02:30
 Jezu Chryste, błagam Ciebie Panie o cud uzdrowienia naszego przyjaciela Marcina S., a jeśli nie jest to możliwe, to o szybką, lekką i spokojną dla niego śmierć oraz zbawienie jego duszy. Błagam też o zdrowie duszy i ciała dla mnie i mojej mamy oraz o pomyślne rozwiązanie trudnej sprawy mojego syna. Bądź uwielbiony od świata całego!
 Kinga: 22.06.2021, 21:56
 Dobry Boże uzdrów moja strapioną i umęczoną duszę.Cierpię sam wiesz.Modlę się ale nie tak aby być wysłuchaną,pomóż mi rozwiązać mój problem braku miłości który przeżywam.Wiem że Ty możesz wszystko i wiem też że kochasz mnie tak ja Ciebie.Dziękuje za to że dałeś mi tak wiele.Proszę o pomoc.
 Sylwia: 20.06.2021, 21:28
 Panie Proszę o uzdrowienie Duszy i Ciała Taty. Pisze wiedząc ze moja prośba już została wysłuchana. Panie wierze. Panie dziękuje
(1) [2] [3] [4] [5] [6]

Autor

Treść

Poprzednia[ Powrót ]Następna
 
[ Strona główna ]

Zagadki | Opowiadania | Miłość | Powołanie | Małżeństwo | Niepłodność | Narzeczeństwo | Prezentacje | Katecheza | Maryja | Tajemnica Szczęścia | Dekalog | Psalmy | Perełki | Cuda |

Polityka Prywatności Kontakt - formularz | Kontakt

© 2001-2022 Pomoc Duchowa
Portal tworzony w Diecezji Warszawsko-Praskiej