Rozważania Miłość Modlitwy Czytelnia Źródełko Pomoc Duchowa Relaks Download Cuda Opowiadania Perełki

Modlitwa o uzdrowienie duszy i ciała

Panie Jezu, wierzymy, że Ty zmartwychwstałeś i żyjesz. Wierzymy, że jesteś obecny w Najświętszym Sakramencie ołtarza i w każdym z nas.

Wychwalamy Cię i wielbimy. Dzięki Ci składamy, Panie, za to, że przyszedłeś do nas, Chlebie żywy, który zstąpił z Nieba.

Ty jesteś pełnią życia. Ty jesteś zmartwychwstaniem i życiem. Ty, Panie, jesteś zdrowiem chorych.

Panie Jezu, błagamy Ciebie: ulituj się nad tymi, którzy mają cierpiące ciało; nad tymi, którzy mają cierpiące serce; nad tymi, którzy mają cierpiącą duszę, ponieważ oni modlą się i widzą, że nieustannie działasz przez Twojego Ducha odnowiciela na całym świecie.

Ulituj się nad nimi, Panie… Pobłogosław wszystkich i spraw, aby wielu z nich odzyskało zdrowie. Niech wzrastają w wierze i otworzą się na cuda Twojej miłości. Pozwól, aby i oni mogli stać się świadkami Twojej mocy i Twojego miłosierdzia.

Panie Jezu, prosimy Cię o to przez moc Twoich świętych ran, przez Twój święty krzyż, przez Twoją drogocenną krew.

Ulecz ich Panie. Ulecz ich ciała. Ulecz ich serca. Ulecz ich dusze. Daj im życie – życie w obfitości.

Prosimy Cię o to przez wstawiennictwo Najświętszej Maryi Panny, Twojej Matki Bolesnej, Tej, która stała pod krzyżem, która pierwsza kontemplowała Twoje święte rany i którą Ty dałeś nam jako Matkę.

Ty wziąłeś na siebie wszystkie nasze boleści i przez Twoje święte rany zostaliśmy uzdrowieni. Dzisiaj, Panie, przedstawiamy Ci w wierze wszystkich chorych, którzy nas prosili o modlitwę i prosimy Cię, abyś ich podźwignął i [jeśli taka jest Twoja wola] abyś wrócił im zdrowie...

Tak bardzo jesteśmy pewni Twojej miłości, że nie znając jeszcze owoców naszej modlitwy, mówimy z wiarą: Dziękujemy, Jezu, za wszystko, co uczynisz w każdym z nich. Dziękujemy za chorych, których teraz właśnie uzdrawiasz, których nawiedzasz swoim miłosierdziem. Dziękujemy Ci, Jezu, za wszystko, co uczynisz poprzez tę modlitwę. Składamy ją dzisiaj w Twoje dłonie. Prosimy, abyś zanurzył ją w Twoich świętych ranach. Osłoń ją Twoją boską krwią i niechaj przez to orędzie Twoje serce Dobrego Pasterza przemawia do serc tak wielu chorych, którzy tę modlitwę będą słuchali. Tobie, Panie, chwała i uwielbienie Amen.

Wasze komentarze:
 marian: 18.08.2021, 21:15
 PANIE POMÓŻ ZDAĆ EGZAMIN NA PRAWKO DAJ DOBRĄ ORIĘTACJE I MIEJ W OPIECE ZDAJĄCYCH ABY DOBRY BÓG ICH PROWADZIŁ A SW KRZYSZTOF MIAŁ W OPIECE....
 PonuryKot: 08.07.2021, 02:06
 Panie Jezu, bardzo prosze Cię tą modlitwą o pomoc. Poraniłam moją dusze i ciało, nie mając do sobie ani odrobiny miłości i litości. Zmiłuj się nade mną i wspomoz mnie w znalezieniu drogi do wyjścia z ciężkiego uzależnienia i depresjl. Od tak dawna byłam daleko od Ciebie, ale to dopiero modlitwa lekko rozjaśniła mi drogę. Pomóż mi wygrać z opiatami. Wspieraj moje ciało w niełatwej walce o tak okaleczone zdrowie. Oświetl mi drogę do pomocy ludziom jako medyk, bym dalej czerpała z tego siłę do dalszego życia. Dziękuje Ci za to że jesteś.
 Alicja: 05.07.2021, 02:30
 Jezu Chryste, błagam Ciebie Panie o cud uzdrowienia naszego przyjaciela Marcina S., a jeśli nie jest to możliwe, to o szybką, lekką i spokojną dla niego śmierć oraz zbawienie jego duszy. Błagam też o zdrowie duszy i ciała dla mnie i mojej mamy oraz o pomyślne rozwiązanie trudnej sprawy mojego syna. Bądź uwielbiony od świata całego!
 Kinga: 22.06.2021, 21:56
 Dobry Boże uzdrów moja strapioną i umęczoną duszę.Cierpię sam wiesz.Modlę się ale nie tak aby być wysłuchaną,pomóż mi rozwiązać mój problem braku miłości który przeżywam.Wiem że Ty możesz wszystko i wiem też że kochasz mnie tak ja Ciebie.Dziękuje za to że dałeś mi tak wiele.Proszę o pomoc.
 Sylwia: 20.06.2021, 21:28
 Panie Proszę o uzdrowienie Duszy i Ciała Taty. Pisze wiedząc ze moja prośba już została wysłuchana. Panie wierze. Panie dziękuje
 Maria: 09.06.2021, 15:09
 Ukochany, Umiłowany Jezu! Proszę o uzdrowienie mojej nędznej Duszy i chorego ciała, wyczyść je ze wszystkich chorób, guzów, narośli, zapaleń, lęków i niemocy. Spraw ,abym mogła jeszcze przez wiele lat cieszyć się Miłością i życiem tu na ziemi dla mnie i moich bliskich. Kocham Cię i przepraszam za wszystko.
 Wierzaca: 23.05.2021, 19:35
 Panie Boże proszę o uzdrowie i uwolnienie duszy i ciała dla osoby zniewolonej od uzależnień od alkoholu Proszę o dobrą spowiedź dla niego .Pan Jezus przemienił jego kamienne serce i dotknął jego oczu aby przewidział źle czyni. Królowo Pokoju módl się za nami.
 K.R. : 26.04.2021, 03:21
 Panie Jezu, jedno Twoje spojrzenie na duszę człowieka, i opuszcza go wszelkie zło fizyczne i duchowe. Ulecz proszę mojego syna z ZA, spraw aby opuściły go wszystkie demony natręctw, złych myśli, cała depresja i niewiara w siebie. Bardzo kocham syna. Tu wiesz że to dobre dziecko. Uzdrów go proszę Boże Miłosierny, a ja oddaję się Tobie całym sercem i całą swoją duszą.
 K.R.: 26.04.2021, 03:09
 Panie Boże, proszę ulecz duszę Ryszarda ze wszystkich zranień, żalu i złości. Pokieruj proszę jego duszę ku Sobie, który jesteś Miłością i Pokojem.

 Andrzej: 11.04.2021, 09:13
 Boże Mój Wszechmogący i Miłosierny błagam Cię ulecz moja duszę.Wlej w nią spokój i Miłość,odbierz mi wszystkie nałogi. Błagam Cie wybacz mi że żylem bez Ciebie że krzywdziłem bliżnich że żylem jakby Ciebie nie było.Zmiękcz proszę serca moich dzieci. Nawróć ich na drogę do Ciebie. Pomóż mi Wschechmogący i Wieczny wychować syna na Twojego sługę i szczęśliwego i sprawiedliwego człowieka a jego mamie wlej w serce Twoją Miłość i oświeć bo nie wie jak żyje.POkaż mi przez Duch Swiętego co i jak mam robić.Ja oddaję Ci się cały.Jestem bez Ciebie bezbronny
 Joanna: 06.04.2021, 13:45
 Panie Jezu , Baranku Boży , błagamy Cię o uzdrowienie duszy i ciała brata mojego , który złożony ciężką chorobą śpi teraz ,a lekarze i maszyny czuwają nad nim tu na ziemskim padole. Błagamy Cię o Panie wysłuchaj naszych modlitw , które codziennie wznosi cała rodzina. Daj mu o Panie możliwość , by udowodnił swoją miłość i stał się godnym Ciebie człowiekiem .Amen.
 Ewa: 06.04.2021, 08:15
  Panie Jezu i MAryjo, Prosze o uzdrowieni mojej duszy i ciala . Jezu ufam Tobie ! Ty sie tym zajmij ! Prosze rowniez spojrzec laskawym okiem na moja prosbe Tobie tylko znana .Klaniam sie i Wielbie Cie i wierze , ze mnie wysluchasz . Dziekuje .Amen.
 Teresa: 05.04.2021, 15:25
 Panie Jezu i MAryjo, Prosze o uzdrowieni mojej duszy i ciala . Jezu ufam Tobie ! Ty sie tym zajmij ! Prosze rowniez spojrzec laskawym okiem na moja prosbe Tobie tylko znana .Klaniam sie i Wielbie Cie i wierze , ze mnie wysluchasz . Dziekuje .Amen.
 Monika : 02.04.2021, 23:12
 Panie Jezu proszę cię o uzdrowienie mojego chłopaka w szczególności jego duszę i ciało daj mu siłę żeby pokonał to co ma w sobie
 Emilia : 28.03.2021, 20:28
 Jezu proszę o zdrowie dla mnie, uzdrow moje ciało i moja dusze, uwolnij moje ciało od leków i strachu. Pozwól mi pokłonić się Tobie, Jezu ufam Tobie, ty się tym zajmij. Moc uwielbienia składam Tobie Panie. Amen
 Monika: 27.02.2021, 07:23
 Jezu i Ciebie Maryjo proszę o zdrowie i łaskę spokoju. Zebym dala sobie rade ze wszystkimi moimi lekami i mogła zyc w spokoju.
 Damian : 19.02.2021, 08:00
 Panie Jezu Bardzo prosze z pokornym o uzdrowienie mojej z choroby Mentalnej I Duchowej choroby spokojnie prosze cie Przez pana jezusa chrystus Amen Bog Zaplac❤
 Aneczka: 16.02.2021, 22:12
 Jezu daj mi nadzieje i zdrowie
 matka: 15.02.2021, 10:36
 Panie Jezu prosze Cie o cud uzdrowienia Grzegorza i jego matki oraz blg.Twoje w Twojej Madrosci w naszych wszystkich przedsiewzieciaciach/o pomoc Twoja Panie Jezu w zalozeniu szczesliwych rodzin/. Chwala Ci Jezu.
 Bartłomiej: 06.02.2021, 19:39
 Panie proszę Cię uzdrawiaj umacniaj uswiecaj dusze i ciało Joanny i Jakuba i ich dziadków wujków ciotek kuzynów i kuzynki. Amen
[1] [2] (3) [4] [5] [6] [7]

Autor

Treść

Poprzednia[ Powrót ]Następna
 
[ Strona główna ]

Zagadki | Opowiadania | Miłość | Powołanie | Małżeństwo | Niepłodność | Narzeczeństwo | Prezentacje | Katecheza | Maryja | Tajemnica Szczęścia | Dekalog | Psalmy | Perełki | Cuda |

Polityka Prywatności Kontakt - formularz | Kontakt

© 2001-2024 Pomoc Duchowa
Portal tworzony w Diecezji Warszawsko-Praskiej