Rozważania Miłość Modlitwy Czytelnia Źródełko Pomoc Duchowa Relaks Download Cuda Opowiadania Perełki

Modlitwa o uzdrowienie duszy i ciała

Panie Jezu, wierzymy, że Ty zmartwychwstałeś i żyjesz. Wierzymy, że jesteś obecny w Najświętszym Sakramencie ołtarza i w każdym z nas.

Wychwalamy Cię i wielbimy. Dzięki Ci składamy, Panie, za to, że przyszedłeś do nas, Chlebie żywy, który zstąpił z Nieba.

Ty jesteś pełnią życia. Ty jesteś zmartwychwstaniem i życiem. Ty, Panie, jesteś zdrowiem chorych.

Panie Jezu, błagamy Ciebie: ulituj się nad tymi, którzy mają cierpiące ciało; nad tymi, którzy mają cierpiące serce; nad tymi, którzy mają cierpiącą duszę, ponieważ oni modlą się i widzą, że nieustannie działasz przez Twojego Ducha odnowiciela na całym świecie.

Ulituj się nad nimi, Panie… Pobłogosław wszystkich i spraw, aby wielu z nich odzyskało zdrowie. Niech wzrastają w wierze i otworzą się na cuda Twojej miłości. Pozwól, aby i oni mogli stać się świadkami Twojej mocy i Twojego miłosierdzia.

Panie Jezu, prosimy Cię o to przez moc Twoich świętych ran, przez Twój święty krzyż, przez Twoją drogocenną krew.

Ulecz ich Panie. Ulecz ich ciała. Ulecz ich serca. Ulecz ich dusze. Daj im życie – życie w obfitości.

Prosimy Cię o to przez wstawiennictwo Najświętszej Maryi Panny, Twojej Matki Bolesnej, Tej, która stała pod krzyżem, która pierwsza kontemplowała Twoje święte rany i którą Ty dałeś nam jako Matkę.

Ty wziąłeś na siebie wszystkie nasze boleści i przez Twoje święte rany zostaliśmy uzdrowieni. Dzisiaj, Panie, przedstawiamy Ci w wierze wszystkich chorych, którzy nas prosili o modlitwę i prosimy Cię, abyś ich podźwignął i [jeśli taka jest Twoja wola] abyś wrócił im zdrowie...

Tak bardzo jesteśmy pewni Twojej miłości, że nie znając jeszcze owoców naszej modlitwy, mówimy z wiarą: Dziękujemy, Jezu, za wszystko, co uczynisz w każdym z nich. Dziękujemy za chorych, których teraz właśnie uzdrawiasz, których nawiedzasz swoim miłosierdziem. Dziękujemy Ci, Jezu, za wszystko, co uczynisz poprzez tę modlitwę. Składamy ją dzisiaj w Twoje dłonie. Prosimy, abyś zanurzył ją w Twoich świętych ranach. Osłoń ją Twoją boską krwią i niechaj przez to orędzie Twoje serce Dobrego Pasterza przemawia do serc tak wielu chorych, którzy tę modlitwę będą słuchali. Tobie, Panie, chwała i uwielbienie Amen.

Wasze komentarze:
 K.R. : 26.04.2021, 03:21
 Panie Jezu, jedno Twoje spojrzenie na duszę człowieka, i opuszcza go wszelkie zło fizyczne i duchowe. Ulecz proszę mojego syna z ZA, spraw aby opuściły go wszystkie demony natręctw, złych myśli, cała depresja i niewiara w siebie. Bardzo kocham syna. Tu wiesz że to dobre dziecko. Uzdrów go proszę Boże Miłosierny, a ja oddaję się Tobie całym sercem i całą swoją duszą.
 K.R.: 26.04.2021, 03:09
 Panie Boże, proszę ulecz duszę Ryszarda ze wszystkich zranień, żalu i złości. Pokieruj proszę jego duszę ku Sobie, który jesteś Miłością i Pokojem.
 Andrzej: 11.04.2021, 09:13
 Boże Mój Wszechmogący i Miłosierny błagam Cię ulecz moja duszę.Wlej w nią spokój i Miłość,odbierz mi wszystkie nałogi. Błagam Cie wybacz mi że żylem bez Ciebie że krzywdziłem bliżnich że żylem jakby Ciebie nie było.Zmiękcz proszę serca moich dzieci. Nawróć ich na drogę do Ciebie. Pomóż mi Wschechmogący i Wieczny wychować syna na Twojego sługę i szczęśliwego i sprawiedliwego człowieka a jego mamie wlej w serce Twoją Miłość i oświeć bo nie wie jak żyje.POkaż mi przez Duch Swiętego co i jak mam robić.Ja oddaję Ci się cały.Jestem bez Ciebie bezbronny
 Joanna: 06.04.2021, 13:45
 Panie Jezu , Baranku Boży , błagamy Cię o uzdrowienie duszy i ciała brata mojego , który złożony ciężką chorobą śpi teraz ,a lekarze i maszyny czuwają nad nim tu na ziemskim padole. Błagamy Cię o Panie wysłuchaj naszych modlitw , które codziennie wznosi cała rodzina. Daj mu o Panie możliwość , by udowodnił swoją miłość i stał się godnym Ciebie człowiekiem .Amen.
 Ewa: 06.04.2021, 08:15
  Panie Jezu i MAryjo, Prosze o uzdrowieni mojej duszy i ciala . Jezu ufam Tobie ! Ty sie tym zajmij ! Prosze rowniez spojrzec laskawym okiem na moja prosbe Tobie tylko znana .Klaniam sie i Wielbie Cie i wierze , ze mnie wysluchasz . Dziekuje .Amen.
 Teresa: 05.04.2021, 15:25
 Panie Jezu i MAryjo, Prosze o uzdrowieni mojej duszy i ciala . Jezu ufam Tobie ! Ty sie tym zajmij ! Prosze rowniez spojrzec laskawym okiem na moja prosbe Tobie tylko znana .Klaniam sie i Wielbie Cie i wierze , ze mnie wysluchasz . Dziekuje .Amen.
 Monika : 02.04.2021, 23:12
 Panie Jezu proszę cię o uzdrowienie mojego chłopaka w szczególności jego duszę i ciało daj mu siłę żeby pokonał to co ma w sobie
 Emilia : 28.03.2021, 20:28
 Jezu proszę o zdrowie dla mnie, uzdrow moje ciało i moja dusze, uwolnij moje ciało od leków i strachu. Pozwól mi pokłonić się Tobie, Jezu ufam Tobie, ty się tym zajmij. Moc uwielbienia składam Tobie Panie. Amen
 Monika: 27.02.2021, 07:23
 Jezu i Ciebie Maryjo proszę o zdrowie i łaskę spokoju. Zebym dala sobie rade ze wszystkimi moimi lekami i mogła zyc w spokoju.

 Damian : 19.02.2021, 08:00
 Panie Jezu Bardzo prosze z pokornym o uzdrowienie mojej z choroby Mentalnej I Duchowej choroby spokojnie prosze cie Przez pana jezusa chrystus Amen Bog Zaplac❤
 Aneczka: 16.02.2021, 22:12
 Jezu daj mi nadzieje i zdrowie
 matka: 15.02.2021, 10:36
 Panie Jezu prosze Cie o cud uzdrowienia Grzegorza i jego matki oraz blg.Twoje w Twojej Madrosci w naszych wszystkich przedsiewzieciaciach/o pomoc Twoja Panie Jezu w zalozeniu szczesliwych rodzin/. Chwala Ci Jezu.
 Bartłomiej: 06.02.2021, 19:39
 Panie proszę Cię uzdrawiaj umacniaj uswiecaj dusze i ciało Joanny i Jakuba i ich dziadków wujków ciotek kuzynów i kuzynki. Amen
 krystyna : 01.02.2021, 14:30
 Panie prosze Cie o Zdrowie i Szczescie Dla Moich wnuczek dzieci i meza
 Maciek: 31.01.2021, 20:47
 Prosze o zdrowie dla mojej narzeczonej klaudi i o mój powrót do BOGA
 Małgorzata : 27.01.2021, 21:12
 Jezu proszę Cię bardzo o zdrowie mojego syna Bartosza
 MM: 13.01.2021, 18:23
 Panie Jezu,proszę o uzdrowienie dla mnie.Spraw,żebym pokonał lęki i niepokój w sercu.
 Dorota: 03.01.2021, 11:41
 Panie Jezu,proszę o uzdrowienie dla mnie.Spraw,żebym pokonała lęki i niepokój w sercu.
 Grazyna: 20.12.2020, 18:48
 Panie Boże proszę Cię pozwól mi się pojednać z dziećmi
 Grazyna: 20.12.2020, 18:40
 Panie Boże proszę o widywanie wnucząt i dzieci .Pomóż mi
[1] (2) [3] [4] [5] [6]

Autor

Treść

Poprzednia[ Powrót ]Następna
 
[ Strona główna ]

Zagadki | Opowiadania | Miłość | Powołanie | Małżeństwo | Niepłodność | Narzeczeństwo | Prezentacje | Katecheza | Maryja | Tajemnica Szczęścia | Dekalog | Psalmy | Perełki | Cuda |

Polityka Prywatności Kontakt - formularz | Kontakt

© 2001-2022 Pomoc Duchowa
Portal tworzony w Diecezji Warszawsko-Praskiej