Rozważania Miłość Modlitwy Czytelnia Źródełko Pomoc Duchowa Relaks Download Cuda Opowiadania Perełki

Litania do św. Barbary

Kyrie elejson, Chryste elejson, Kyrie elejson.
Chryste, usłysz nas - Chryste, wysłuchaj nas.
Ojcze z nieba, Boże - zmiłuj się nad nami.
Synu, Odkupicielu świata, Boże, - zmiłuj się nad nami

Abyś Nam bez Sakramentów świętych schodzić z tego świata nie dopuściła, przyczyń się za nami
Abyś nam ulżenie chorób i cierpliwość w nich uprosiła,
Abyś nam zjednała łaskę ostateczną,
Abyś nam konającym przytomną byłą,
Abyś się za nami przyczyniła na sądzie Boskim,
Abyś nas od śmierci wiecznej wyprosiła,
Abyś po śmierci nam i wszystkim braciom i siostrom bractwa odpoczynek wieczny zjednała,
Abyś dusz naszych, wszystkich braci i sióstr naszych od mąk czyśćcowych zachowanie wybłagała,
Przez zasługi Twoje,
Przez boleść Twoją w męczeństwie okrutnym przyjętą,
Przez niewinną śmierć Twoją,
Przez zasługę, za pomocą której Chrystus Cię nawiedził i uzdrowił,
Przez wszelkie dobroczynności Chrystusowe; uczynione dla Ciebie,
Przez wszelakie ku Bogu chęci Twoje,
Wielce uwielbiona przez Boga.

Baranku Boży, który gładzisz grzechy świata - przepuść nam Panie.
Baranku Boży, który gładzisz grzechy świata - wysłuchaj nas Panie.
Baranku Boży, który gładzisz grzechy świata - zmiłuj się nad nami.

Chryste usłysz nas, Chryste wysłuchaj nas.
Kyrie elejson, Chryste elejson, Kyrie elejson.

Ojcze nasz, Zdrowaś Maryjo...

V: Panie, wysłuchaj modlitwy nasze,
R. A wołanie nasze niech do Ciebie przyjdzie.

Módlmy się: Boże Wszechmogący, udziel nam Twego miłosierdzia, które świętej dziewicy i męczennicy Barbarze okazałeś, abyśmy za przyczyną jej chwalebnych zasług, od nagłej śmierci byli wolnymi i w godzinę śmierci naszej dostąpić mogli łaski przyjęcia Sakramentów świętych. Przez Chrystusa Pana naszego. Amen.

Wasze komentarze:
 Skruszony: 22.07.2010, 11:57
 Święta Barbaro błagam cie o ponowne wstawiennictwo za mną u Pana Boga ponieważ po raz kolejny nie umiem sobie poradzić ze swoją nerwicą serca , i jej skutkami. Raz kiedy sie do ciebie pomodliłem z taką prośbą poprawa była wyraźna , i wszystko było normalnie lecz tego nie doceniałem , i jest gorzej niż było . Doskwiera mi straszny strach i brak pewności siebie. I jeszcze dziś mam operacje . Błagam Cię wstaw sie za mną u pana Boga .
 Robert: 02.07.2010, 10:04
 Święta Barbaro. Już raz przy Twoim wstawiennictwie Pan Bóg nie dopuścił aby mojej zonie stało się cokolwiek złego, mimo tego, że jej samochód został zniszczony przez ciężarówkę. Było to w dniu Twojego Święta, a ja przed wypadkiem modliłem się, prosząc Cię o pomoc. Proszę - módl się i teraz za w intencji mojej zony, która jest chora, a mnie wymódl mocniejszą wiarę w Miłosierdzie i Wszechmoc Bożą.
 a: 26.06.2010, 15:13
 Sw Barbaro miej w opiece tą kochaną osobę. Wstawiaj się za nią do Pana Boga.
 j w: 19.06.2010, 17:41
 Święta Barbaro, proszę cię żebym zaszła w ciąże i urodziła zdrowe dziecko, oraz proszę cię miej w opiece mojego syna Marka
 w jj: 19.06.2010, 17:38
 Święta Barbaro wstawiaj się za mną i całą moją rodziną, abyśmy żyli w pokoju, zdrowiu i miłości. oddal od nas zlych ludzi,nieszczerych....pozwol nam zyc w spokoju..Św.Barbaro, za Twoim wstawiennictwem, proszę o wszelkie łaski dla mnie i mojej Rodziny. Błagam o pomoc w ciężkich chwilach,które teraz nas dotykają.
 ADAM: 18.06.2010, 17:12
 Błagam cie św.Barbaro byś otoczyła opieką moją żone i sprawiła by nie piła alkoholu i zaczeła szukać pracy z dobrym skutkiem!
 jaroslaw z: 11.04.2010, 20:07
 Święta Barbaro wstawiaj się za mną i całą moją rodziną, abyśmy żyli w pokoju, zdrowiu i miłości
 W.D.: 11.04.2010, 20:06
 Sw.Barbaro proszę Cię o to, abym stała się bardziej pewna siebie, miała przez to więcej chęci do działania. żebym w końcu uwierzyła w siebie wiem to głupie i takie proste dla każdego ale dla mnie nie proszę cię jeszcze o to abym nie miała rumieńców na twarzy przy każdej dobrej okazji TY wiesz jakie to dla mnie trudne i ograniczające w każdym moim ruchu w życiu pomóz mi proszę bo jestem bezradna, wierze że modlitwa do CIEBIE uczyni cuda....
 nieśmiała: 09.04.2010, 12:31
 Sw.Barbaro proszę Cię o to, abym stała się bardziej pewna siebie, miała przez to więcej chęci do działania. żebym w końcu uwierzyła w siebie wiem to głupie i takie proste dla każdego ale dla mnie nie proszę cię jeszcze o to abym nie miała rumieńców na twarzy przy każdej dobrej okazji TY wiesz jakie to dla mnie trudne i ograniczające w każdym moim ruchu w życiu pomóz mi proszę bo jestem bezradna nic nie pomaga kremy leki wierze że modlitwa do CIEBIE uczyni cuda.... DZIEKUJE

 alicja: 01.04.2010, 17:11
 Sw. Barbaro pomóz mi znaleźć pracę, tak bardzo jej potrzebuje,daj mi siłe do walki z przeciwnosciami losu, daj mi pewnośc siebie i chęć działania..
 Jerzy: 28.03.2010, 16:14
 Swięta Barbaro Prosze Ciebie o dar uzdrowienia mnie z choroby nowotworowej prostaty a takze prosze o realizacje moich rozpoczetych wszystkich kontraktow. Prosze aby wplynely nowe pieniadze na moje konto ( ktore obecnie od wielu miesiecy jest puste) tak wielu potrzebujacych skorzystalo by takze z tych moich pieniedzy. Zanies te prosby przed oblicze Jezusa Chrystusa oraz do Matki Bozej do wszystkich sanktuarii na calym swiecie. Dziekuje Jerzy
 jaroslaw: 11.03.2010, 04:13
 Sw. Barbaro pomóz mi znaleźć pracę, tak bardzo jej potrzebuje,daj mi siłe do walki z przeciwnosciami losu, daj mi pewnośc siebie i chęć działania..
 wiola: 11.03.2010, 04:12
 św. Barbaro, bardzo proszę Cię o Twoją opiekę dla mnie. Pomóż mi rozpoznać moją drogę i wypełnić wolę Pana Boga. Sw. Barbaro,patronko moja prosze Cie wspieraj mnie i moja rodzine, wypraszaj dla nas laski u Pana Jezusa pokornie prosze.....zaopiekuj sie,moimi bliskimi...
 Barbara K.: 02.03.2010, 23:25
 Swieta Barbaro moja Patronko!Wstawiaj sie za moja rodzina ,aby nie zabraklo w niej Bozego Blogoslawienstwa.aby Aniolowie zawsze strzegli moje dzieci i wnuki,aby moj maz zrozumial swoje bledy.Dziekuje za wszystko co mnie spotyka.
 Barbara: 06.02.2010, 22:14
 Święta Barbaro, proszę Cię, wyproś nam łaskę przyjmowania Pana Jezusa w Komunii świętej z największą miłością i abyśmy całym naszym życiem przygotowywali się na szczęśliwe spotkanie z Nim w wieczności.
 kasia: 11.01.2010, 22:44
 Sw. Barbaro pomóz mi znaleźć pracę, tak bardzo jej potrzebuje,daj mi siłe do walki z przeciwnosciami losu, daj mi pewnośc siebie i chęć działania..
 Matka: 05.12.2009, 20:57
 Święta Barbaro, błagam uproś mi u BOGA NAJWYŻSZEGO, łaskę szczęśliwego rodzicielstwa dla mojej córki z mężem, bezskutecznie starających się o dziecko, a pragnących córeczki z Twoim imieniem. Nie opuszczaj mojej Rodziny, choć być może nie jesteśmy tego godni. Przepraszam Cię Boże za moje dzieci. Jeśli to jest zgodne z Twoją wolą, wysłuchaj mnie za przyczyną św. Barbary , nie odtrącaj moich dzieci. Amen.
 Matka: 05.12.2009, 20:18
 Święta Barbaro, błagam uproś mi u BOGA NAJWYŻSZEGO, łaskę szczęśliwego rodzicielstwa dla mojej córki z mężem, bezskutecznie starających się o dziecko, a pragnących córeczki z Twoim imieniem. Nie opuszczaj mojej Rodziny, choć być może nie jesteśmy tego godni. Przepraszam Cię Boże za moje dzieci. Jeśli to jest zgodne z Twoją wolą, wysłuchaj mnie za przyczyną św. Barbary , nie odtrącaj moich dzieci. Amen.
 irena: 04.12.2009, 21:47
 Święta Barbaro,dzisiaj Twoje Święto...błagam Cie w tym szczególnym dniu,przyczyń sie za moją RODZINĄ!Ty wiesz jaki przeżywamy kryzys,jak bardzo potrzebujemy MIŁOSCI i pojednania,Jesteś blisko Boga Wszechmogącego...wraz z innymi Świętymi,którzy Orędują też za nami,proszę wysłuchaj mą modlitwy i zanies przed Boży Tron.Ponieważ u nas na Śląsku,jesteś nabożnie czczoną Patronką górników,wstawiaj się za Nimi w każdy dzień,by Ich utrudzenie było docenione,a praca bezpieczniejsza.
 agnieszka: 04.12.2009, 13:20
 Święta Barbaro proszę cie o pracę dla mojego męża Andrzeja,o zdrowie,o miłość i by nie zabrakło chleba powszedniego w naszej rodzinie.Miej nas w swojej opiece.
[1] [2] [3] [4] [5] [6] [7] [8] [9] [10] (11) [12]

Autor

Treść

Poprzednia[ Powrót ]Następna
 
[ Strona główna ]

Zagadki | Opowiadania | Miłość | Powołanie | Małżeństwo | Niepłodność | Narzeczeństwo | Prezentacje | Katecheza | Maryja | Tajemnica Szczęścia | Dekalog | Psalmy | Perełki | Cuda |

Polityka Prywatności Kontakt - formularz | Kontakt

© 2001-2023 Pomoc Duchowa
Portal tworzony w Diecezji Warszawsko-Praskiej