Rozważania Miłość Modlitwy Czytelnia Źródełko Pomoc Duchowa Relaks Download Cuda Opowiadania Perełki

Litania do św. Barbary

Kyrie elejson, Chryste elejson, Kyrie elejson.
Chryste, usłysz nas - Chryste, wysłuchaj nas.
Ojcze z nieba, Boże - zmiłuj się nad nami.
Synu, Odkupicielu świata, Boże, - zmiłuj się nad nami

Abyś Nam bez Sakramentów świętych schodzić z tego świata nie dopuściła, przyczyń się za nami
Abyś nam ulżenie chorób i cierpliwość w nich uprosiła,
Abyś nam zjednała łaskę ostateczną,
Abyś nam konającym przytomną byłą,
Abyś się za nami przyczyniła na sądzie Boskim,
Abyś nas od śmierci wiecznej wyprosiła,
Abyś po śmierci nam i wszystkim braciom i siostrom bractwa odpoczynek wieczny zjednała,
Abyś dusz naszych, wszystkich braci i sióstr naszych od mąk czyśćcowych zachowanie wybłagała,
Przez zasługi Twoje,
Przez boleść Twoją w męczeństwie okrutnym przyjętą,
Przez niewinną śmierć Twoją,
Przez zasługę, za pomocą której Chrystus Cię nawiedził i uzdrowił,
Przez wszelkie dobroczynności Chrystusowe; uczynione dla Ciebie,
Przez wszelakie ku Bogu chęci Twoje,
Wielce uwielbiona przez Boga.

Baranku Boży, który gładzisz grzechy świata - przepuść nam Panie.
Baranku Boży, który gładzisz grzechy świata - wysłuchaj nas Panie.
Baranku Boży, który gładzisz grzechy świata - zmiłuj się nad nami.

Chryste usłysz nas, Chryste wysłuchaj nas.
Kyrie elejson, Chryste elejson, Kyrie elejson.

Ojcze nasz, Zdrowaś Maryjo...

V: Panie, wysłuchaj modlitwy nasze,
R. A wołanie nasze niech do Ciebie przyjdzie.

Módlmy się: Boże Wszechmogący, udziel nam Twego miłosierdzia, które świętej dziewicy i męczennicy Barbarze okazałeś, abyśmy za przyczyną jej chwalebnych zasług, od nagłej śmierci byli wolnymi i w godzinę śmierci naszej dostąpić mogli łaski przyjęcia Sakramentów świętych. Przez Chrystusa Pana naszego. Amen.

Wasze komentarze:
 Barbara: 24.10.2017, 17:34
 Św. Barbaro, dziękuję. Proszę pomóż mi, bo jestem bezsilna wobec problemów. Ufam, że mnie nie zawiedziesz.
 Barbara: 27.09.2017, 19:54
 Św. Barbaro, moja Patronko. Dziękuję Ci kolejny raz za opiekę i wstawiennictwo, za pomoc w sytuacjach trudnych, za wysłuchane prośby. Proszę Cię, strzeż moich bliskich i mnie od złego, nie opuszczaj nas. Tyle Ci zawdzięczam, Ty znasz moje problemy i rozterki. Wiesz, w jakich intencjach się modlę i o co proszę. Ufam, że zawsze będziesz mnie wysłuchiwać. Wspomagaj moją rodzinę i mnie, wstawiaj się za nami u Boga.
 barbara : 12.09.2017, 12:47
 O ŚW.BARBARO DZIĘKUJE ZA TWĄ POMOC I PROSZĘ CHRO NADAL MOJE DZIECI ,MĘŻA I MNIE I MICHAŁA OD WSZELKICH NIEBEZPIECZEŃSTW AMEN KOCHAM CIĘ DZIĘKUJE
 barbara : 12.09.2017, 12:32
 DZIĘKUJE O ŚWIĘTA BARBARO ZA POMOC NAM OKAZANĄ I PROSZĘ CHROŃ MOJE DZIECI ,MĘŻA ,MICHAŁA I MNIE OD ZŁEGO,WSZELKIEGO NIEBEZPIECZEŃSTWA W KAŻDEJ NASZEJ POTRZEBIE OD ZŁYCH LUDZI I NIESZCZĘŚĆ WYBAW NAS PANIE,POMAGAJ NAM W PRACY I ŻYCIU AMEN
 barbara : 12.09.2017, 12:31
 DZIĘKUJE O ŚWIĘTA BARBARO ZA POMOC NAM OKAZANĄ I PROSZĘ CHROŃ MOJE DZIECI ,MĘŻA ,MICHAŁA I MNIE OD ZŁEGO WSZELKIEGO NIEBEZPIECZEŃSTWA W KAŻDEJ NASZEJ POTRZEBIE OD ZŁYCH LUDZI I NIESZCZĘŚĆ WYBAW NAS PANIE,POMAGAJ NAM W PRACY I ŻYCIU AMEN
 barbara : 12.09.2017, 12:29
 DZIĘKUJE O ŚWIĘTA BARBARO ZA POMOC NAM OKAZANĄ I PROSZĘ CHROŃ MOJE DZIECI ,MĘŻA ,MICHAŁA I MNIE O WSZELKIEGO NIEBEZPIECZEŃSTWA W KAŻDEJ NASZEJ POTRZEBIE OD ZŁYCH LUDZI I NIESZCZĘŚĆ WYBAW NAS PANIE AMEN
 Barbara: 17.07.2017, 10:46
 Święta Barbaro, dziękuję Ci za wstawiennictwo i wysłuchane prośby. Strzeż nadal moją rodzinę i mnie, wspomagaj w codziennym życiu, wstawiaj się za nami u Boga.
 Lech Andrzej: 20.04.2017, 23:55
 Święta Barbaro proszę wyjednaj u Pana Boga łaskę małżeństwa dla mojego syna Dobiesława , żeby poznał rzetelną uczciwą inteligentną wykształconą domatorkę z ochotą na macierzyństwo kobietę swojego życia. Miej jego w opiece. Dziękuję.
 Barbara: 28.02.2017, 18:48
 Znów pragnę Ci podziękować, moja Patronko, za wszystkie wysłuchane prośby i wspomożenie w trudnych dla mnie sprawach. Dziękuję Ci za opiekę nad moją rodziną i nade mną, dziękuję za obecność w moim życiu. Proszę, wspomagaj mnie i moich bliskich, czuwaj nad nami.

 Ania: 31.01.2017, 20:42
 Św. Barbaro proszę o wstawiennictwo, aby Bóg uleczył niepłodność w moim małżeństwie i obdarzył nas zdrowym potomstwem oraz błogosławieństwem, a także będąc patronką górników strzeż mojego męża i czuwaj nad nim podczas ciężkiej pracy
 Barbara: 24.01.2017, 19:23
 Święta Barbaro, moja Patronko. Dziękuję Ci za opiekę i wstawiennictwo, za pomoc w codziennych, czasem trudnych sprawach. Dziękuję Ci za wysłuchane prośby, za to, że jesteś przy mnie i moich bliskich. Wspomagaj nadal mnie i moją rodzinę. Chroń nas od złego.
 Anna: 11.01.2017, 09:01
 Św. Barbaro polecam Twojej opiece mojego męża. Chroń Go od niebezpieczeństw w pracy górniczej, opiekuj się nim i obdarz potrzebnymi łaskami. Proszę również o zdrowie dla nas i zdrowe potomstwo. Amen.
 Basia: 08.01.2017, 22:25
 Święta Barbaro miej w opiece cala nasza rodzinę prosze Cię o jedność w niej i miłość
 stefan: 04.12.2016, 20:54
 sw barbaro modl sie za nami zacala moja rodzine zywych i zmzrlych
 Maria: 27.11.2016, 10:09
 Św. Barbaro ,pomóż mi proszę. Znasz moje życie i problemy.Bardzo proszę o pomoc w rrozwiązaniu problemu z dróg, z synem i córką Elżbietą. Proś za nami Boga w Trójcy Jedynego o łaski dla mnie i dzieci i wnuków.
 Barbara: 16.11.2016, 16:03
 Dziękuję Ci, święta Barbaro za wstawiennictwo, za wysłuchane prośby i modlitwy. Proszę, strzeż nadal mojej rodziny i mnie, wspieraj w trudach dnia codziennego, miej nas na co dzień w swojej opiece.
 Barbara: 21.09.2016, 21:43
 Święta Barbaro, moja Patronka. Dziękuję Ci za pomoc, opiekę i wstawiennictwo. Strzeż moją rodzinę od złego, wspomagaj w sytuacjach trudnych i wspieraj mnie w mojej pracy.
 Barbara: 21.09.2016, 17:33
 Święta Barbaro, moja Patronko. Dziękuję Ci za wstawiennictwo i opiekę. Proszę, miej nadal mnie i moich bliskich w swojej opiece, wstawiaj się za nami u Boga. Wspomożycielko w sprawach trudnych, proszę pomagaj nam. Strzeż moją rodzinę i mnie od złego.
 Maria: 11.08.2016, 02:01
 Święta Barbaro Patronko mojej córki błagam Cię wstawiaj się za nią do Boga i weź ją pod Swoja opiekę . Pomóż by szybko powróciła do zdrowia i odzyskała siłę oraz znalazła godną pracę i dobrego męża . Chroń ją od złego , wypraszaj łaski , które tak bardzo potrzebuje
 Alicja ze zgierza: 13.07.2016, 22:55
 Święta Barbaro proszę Cię modlitwą o uzdrowienie 5 - letniej Julii z choroby nowotworowej
[1] [2] [3] [4] (5) [6] [7] [8] [9] [10] [11] [12] [13]

Autor

Treść

Poprzednia[ Powrót ]Następna
 
[ Strona główna ]

Zagadki | Opowiadania | Miłość | Powołanie | Małżeństwo | Niepłodność | Narzeczeństwo | Prezentacje | Katecheza | Maryja | Tajemnica Szczęścia | Dekalog | Psalmy | Perełki | Cuda |

Polityka Prywatności Kontakt - formularz | Kontakt

© 2001-2024 Pomoc Duchowa
Portal tworzony w Diecezji Warszawsko-Praskiej