Rozważania Miłość Modlitwy Czytelnia Źródełko Pomoc Duchowa Relaks Download Cuda Opowiadania Perełki

Litania do św. Barbary

Kyrie elejson, Chryste elejson, Kyrie elejson.
Chryste, usłysz nas - Chryste, wysłuchaj nas.
Ojcze z nieba, Boże - zmiłuj się nad nami.
Synu, Odkupicielu świata, Boże, - zmiłuj się nad nami

Abyś Nam bez Sakramentów świętych schodzić z tego świata nie dopuściła, przyczyń się za nami
Abyś nam ulżenie chorób i cierpliwość w nich uprosiła,
Abyś nam zjednała łaskę ostateczną,
Abyś nam konającym przytomną byłą,
Abyś się za nami przyczyniła na sądzie Boskim,
Abyś nas od śmierci wiecznej wyprosiła,
Abyś po śmierci nam i wszystkim braciom i siostrom bractwa odpoczynek wieczny zjednała,
Abyś dusz naszych, wszystkich braci i sióstr naszych od mąk czyśćcowych zachowanie wybłagała,
Przez zasługi Twoje,
Przez boleść Twoją w męczeństwie okrutnym przyjętą,
Przez niewinną śmierć Twoją,
Przez zasługę, za pomocą której Chrystus Cię nawiedził i uzdrowił,
Przez wszelkie dobroczynności Chrystusowe; uczynione dla Ciebie,
Przez wszelakie ku Bogu chęci Twoje,
Wielce uwielbiona przez Boga.

Baranku Boży, który gładzisz grzechy świata - przepuść nam Panie.
Baranku Boży, który gładzisz grzechy świata - wysłuchaj nas Panie.
Baranku Boży, który gładzisz grzechy świata - zmiłuj się nad nami.

Chryste usłysz nas, Chryste wysłuchaj nas.
Kyrie elejson, Chryste elejson, Kyrie elejson.

Ojcze nasz, Zdrowaś Maryjo...

V: Panie, wysłuchaj modlitwy nasze,
R. A wołanie nasze niech do Ciebie przyjdzie.

Módlmy się: Boże Wszechmogący, udziel nam Twego miłosierdzia, które świętej dziewicy i męczennicy Barbarze okazałeś, abyśmy za przyczyną jej chwalebnych zasług, od nagłej śmierci byli wolnymi i w godzinę śmierci naszej dostąpić mogli łaski przyjęcia Sakramentów świętych. Przez Chrystusa Pana naszego. Amen.

Wasze komentarze:
 jaroslaw: 11.03.2010, 04:13
 Sw. Barbaro pomóz mi znaleźć pracę, tak bardzo jej potrzebuje,daj mi siłe do walki z przeciwnosciami losu, daj mi pewnośc siebie i chęć działania..
 wiola: 11.03.2010, 04:12
 św. Barbaro, bardzo proszę Cię o Twoją opiekę dla mnie. Pomóż mi rozpoznać moją drogę i wypełnić wolę Pana Boga. Sw. Barbaro,patronko moja prosze Cie wspieraj mnie i moja rodzine, wypraszaj dla nas laski u Pana Jezusa pokornie prosze.....zaopiekuj sie,moimi bliskimi...
 Barbara K.: 02.03.2010, 23:25
 Swieta Barbaro moja Patronko!Wstawiaj sie za moja rodzina ,aby nie zabraklo w niej Bozego Blogoslawienstwa.aby Aniolowie zawsze strzegli moje dzieci i wnuki,aby moj maz zrozumial swoje bledy.Dziekuje za wszystko co mnie spotyka.
 Barbara: 06.02.2010, 22:14
 Święta Barbaro, proszę Cię, wyproś nam łaskę przyjmowania Pana Jezusa w Komunii świętej z największą miłością i abyśmy całym naszym życiem przygotowywali się na szczęśliwe spotkanie z Nim w wieczności.
 kasia: 11.01.2010, 22:44
 Sw. Barbaro pomóz mi znaleźć pracę, tak bardzo jej potrzebuje,daj mi siłe do walki z przeciwnosciami losu, daj mi pewnośc siebie i chęć działania..
 Matka: 05.12.2009, 20:57
 Święta Barbaro, błagam uproś mi u BOGA NAJWYŻSZEGO, łaskę szczęśliwego rodzicielstwa dla mojej córki z mężem, bezskutecznie starających się o dziecko, a pragnących córeczki z Twoim imieniem. Nie opuszczaj mojej Rodziny, choć być może nie jesteśmy tego godni. Przepraszam Cię Boże za moje dzieci. Jeśli to jest zgodne z Twoją wolą, wysłuchaj mnie za przyczyną św. Barbary , nie odtrącaj moich dzieci. Amen.
 Matka: 05.12.2009, 20:18
 Święta Barbaro, błagam uproś mi u BOGA NAJWYŻSZEGO, łaskę szczęśliwego rodzicielstwa dla mojej córki z mężem, bezskutecznie starających się o dziecko, a pragnących córeczki z Twoim imieniem. Nie opuszczaj mojej Rodziny, choć być może nie jesteśmy tego godni. Przepraszam Cię Boże za moje dzieci. Jeśli to jest zgodne z Twoją wolą, wysłuchaj mnie za przyczyną św. Barbary , nie odtrącaj moich dzieci. Amen.
 irena: 04.12.2009, 21:47
 Święta Barbaro,dzisiaj Twoje Święto...błagam Cie w tym szczególnym dniu,przyczyń sie za moją RODZINĄ!Ty wiesz jaki przeżywamy kryzys,jak bardzo potrzebujemy MIŁOSCI i pojednania,Jesteś blisko Boga Wszechmogącego...wraz z innymi Świętymi,którzy Orędują też za nami,proszę wysłuchaj mą modlitwy i zanies przed Boży Tron.Ponieważ u nas na Śląsku,jesteś nabożnie czczoną Patronką górników,wstawiaj się za Nimi w każdy dzień,by Ich utrudzenie było docenione,a praca bezpieczniejsza.
 agnieszka: 04.12.2009, 13:20
 Święta Barbaro proszę cie o pracę dla mojego męża Andrzeja,o zdrowie,o miłość i by nie zabrakło chleba powszedniego w naszej rodzinie.Miej nas w swojej opiece.

 zona z dziecmi: 04.12.2009, 12:42
 swieta barbaro wstawiaj sie za moim mezem ktory ciezko pracuje na kopalni aby zawsze zdrowy wracal do domu iza moje dzieci aby wyroslych na zdrowych idobrych ludzi pamietaj tez omnie abysmy zyli w zdrowiu milosci pokoju i nigdy nie zabraklo na chleb dziekuje za opieke modl sie za nami
 BARBÓRKA: 27.11.2009, 12:36
 Św.Barbaro, za Twoim wstawiennictwem, proszę o wszelkie łaski dla mnie i mojej Rodziny. Błagam o pomoc w ciężkich chwilach,które teraz nas dotykają.
 ave62: 17.11.2009, 13:06
 św. Barbaro w Twoje święto zdaję egzamin z prawo jazdy pomóż mi go zdać ... uproś mi łaskę u Boga
 fefe: 17.10.2009, 23:09
 św.barbaro módl sie za nami
 wioletta: 10.09.2009, 18:28
  Święta Barbaro wstawiaj się za mną i całą moją rodziną, abyśmy żyli w pokoju, zdrowiu i miłości. oddal od nas zlych ludzi,nieszczerych....pozwol nam zyc w spokoju..
 Basia darłowianka: 03.09.2009, 19:21
 Św Barbaro moja patronko proszę o pomoc w nauce i wyjście z choroby. Módl się za mną i moją rodziną.
 jaro: 26.08.2009, 12:46
 Święta Barbaro wstawiaj się za mną i całą moją rodziną, abyśmy żyli w pokoju, zdrowiu i miłości
 wiola: 23.08.2009, 11:18
 Święta Barbaro, proszę cię żebym zaszła w ciąże i urodziła zdrowe dziecko, oraz proszę cię miej w opiece mojego syna Marka
 wioletta: 15.08.2009, 18:43
 Święta Barbaro proszę Cię byś pobłogosławił nasz związek i napełnił go miłością.Umocnij nasz związek i naszą miłość i spraw by nasz związek przetrwał wszystko i żeby był stały oparty na miłości, zaufaniu, szacunku i wierności.Święta Barbaro wstawiaj się za mną i całą moją rodziną, abyśmy żyli w pokoju, zdrowiu i miłości..
 BARBARA: 27.12.2008, 20:46
 Święta Barbaro Patronko moja prosze Cie w ufnej modlitwie o jego szczęśliwy powrót i pokonanie wszystkich trudności z tym związanych. Módl się za nami Orędowniczko nasza.
 łukasz: 16.12.2008, 11:46
 swieta barbaro wstawiaj się za na nami do Boga
[1] [2] [3] [4] [5] [6] [7] [8] [9] [10] [11] (12) [13]

Autor

Treść

Poprzednia[ Powrót ]Następna
 
[ Strona główna ]

Zagadki | Opowiadania | Miłość | Powołanie | Małżeństwo | Niepłodność | Narzeczeństwo | Prezentacje | Katecheza | Maryja | Tajemnica Szczęścia | Dekalog | Psalmy | Perełki | Cuda |

Polityka Prywatności Kontakt - formularz | Kontakt

© 2001-2024 Pomoc Duchowa
Portal tworzony w Diecezji Warszawsko-Praskiej