Rozważania Miłość Modlitwy Czytelnia Źródełko Pomoc Duchowa Relaks Download Cuda Opowiadania Perełki

Litania do św. Franciszka


Kyrie elejson, Chryste elejson, Kyrie elejson.
Chryste usłysz nas, Chryste wysłuchaj nas.
Ojcze z nieba Boże - zmiłuj się nad nami.
Synu Odkupicielu świata Boże - zmiłuj się nad nami.
Duchu Święty Boże - zmiłuj się nad nami.
Święta Trójco, Jedyny Boże - zmiłuj się nad nami.


Święta Maryjo Niepokalanie Poczęta, módl się za nami
Święty Franciszku Seraficki,
Święty Franciszku, kwiecie łaski Bożej,
Święty Franciszku, wielki naśladowco Chrystusa,
Święty Franciszku, pragnący śmierci męczeńskiej,
Święty Franciszku, piastunie ran Chrystusowych,
Święty Franciszku, znamionami Męki Jezusowej ozdobiony,
Święty Franciszku, mocą czynienia cudów obdarzony,
Święty Franciszku, gorejący miłością Bożą,
Święty Franciszku, miłością bliźniego przepełniony,
Święty Franciszku, miłośniku pokory,
Święty Franciszku, wzorze pokuty,
Święty Franciszku, przykładzie posłuszeństwa,
Święty Franciszku, miłośniku czystości,
Święty Franciszku, dobrami świata gardzący,
Święty Franciszku, patriarcho ubogich,
Święty Franciszku, żywy obrazie cnót ewangelicznych,
Święty Franciszku, założycielu trzech Zakonów,
Święty Franciszku, bojowniku Chrystusowy,
Święty Franciszku, pogromco szatana,
Święty Franciszku, filarze Kościoła świętego,
Święty Franciszku, obrońco wiary katolickiej,
Święty Franciszku, tarczo wojujących za prawdę,
Święty Franciszku, zwycięzco złości świata,
Święty Franciszku, odnowicielu obyczajów chrześcijańskich,
Święty Franciszku, drogowskazie dla błądzących,
Święty Franciszku, lekarzu chorych na duszy,
Święty Franciszku, dzielny orędowniku u Boga,
Święty Franciszku, święty nasz Ojcze.

Baranku Boży, który gładzisz grzechy świata - przepuść nam Panie.
Baranku Boży, który gładzisz grzechy świata - wysłuchaj nas Panie.
Baranku Boży, który gładzisz grzechy świata - zmiłuj się nad nami.


K. Módl się za nami święty Ojcze Franciszku.
W. Abyśmy się stali godnymi obietnic Chrystusowych.Módlmy się: Boże, który przez zasługi serafickiego Ojca, świętego Franciszka, Kościół swój nową rodziną ubogacasz, użycz nam łaski, abyśmy za Jego przykładem dobrami ziemskimi gardzili, a do niebieskich pragnienia nasze skierowali. Przez Chrystusa, Pana naszego. Amen.

Wierni, którzy przez 9 dni lub przez miesiąc będą odmawiać, jakiekolwiek modlitwy ku czci św. Ojca Franciszka, zyskują 3 lata odpustu za każdy dzień nowenny, odpust zupełny pod zwykłymi warunkami po zakończeniu tejże.
S. Pon. Apost. 20 marca 1932

   

Wasze komentarze:
 Dana: 21.01.2019, 13:36
 Proszę Cię Św Franciszku o uzdrowieniE mojego kotka Kangusia ,machora watrobe i nerki, proszę cię o uzdrowienie.Aby długo jeszcze był z nami.Proszę Cię z całego serca.!!
 ja: 20.01.2019, 19:01
 Św. Franciszku, pomóż wyzdrowieć mojemu pieskowi. Jest on moim największym przyjacielem, powoli zaczyna tracić siły, nie chce jeść zaczynam się obawiać, że to może być już koniec. W tobie nadzieja, mam nadzieję że będziesz nad nim czuwał i sprawisz by wyzdrowiał.
 El.a: 19.01.2019, 18:25
 Święty Franciszku, przyjacielu i opiekunie braci mniejszych, proszę o dobry dom i najlepszego opiekuna dla bardzo grzecznego czarnego spanielka Bluesa, o którym Ci opowiadam.
 maja: 19.01.2019, 17:30
 A w którym schronisku jest ten umęczony piesek Blues może jak ludzie będą wiedzieć gdzie o niego pytac to ktoś dobry go przygarnie, niech mu Pan Bóg poszczęści..
 Dorota : 18.01.2019, 23:17
 Św Franciszku, nadal czekamy na naszego Miziaka, który się zagubił, spraw aby odnalazł drogę do naszego domu. Proszę o opiekę nad nim, aby nie stała mu się krzywda od złych ludzi, albo innych zwierząt.
 Kania: 18.01.2019, 16:48
 O to by mu tam bylo dobrze
 E.: 17.01.2019, 20:55
 Święty Franciszku, proszę o pomoc dla Bluesa.
 El.a: 16.01.2019, 23:49
 Święty Franciszku, największy miłośniku i przyjacielu zwierząt proszę Cię o dobrego opiekuna dla psa Bluesa, który jest chory i którego nikt nie chce.
 Janina : 16.01.2019, 21:09
 ŚW.Franciszku daj długie życie bez chorób mojej suni KIKI.Miej ją w opiece i uzdrów z chorób które ma.Proszę aby jej piękne oczka nie miały zaćmy.
 Dorota : 15.01.2019, 23:29
 Święty Franciszku opiekunie zwierząt spraw żeby nasz Kot Miziak odnalazł się i wrócił szczęśliwie do naszego domu. Tęskni za nim bardzo cała rodzina. Wysluchaj naszej modlitwy i uczyń cud żeby się odnalazł.
 ma: 14.01.2019, 21:54
 Św Franciszku pomóż proszę Sadie teraz już. Proszę.
 Jolanta: 14.01.2019, 21:00
 Św Franciszku, błagam wyproś uleczenie dla mojego przygarniętego kotka Filunia, a jeżeli Bóg chce go zabrać, to prosze by nie cierpiał:( Błagam Cię za wszystkimi bezdomnymi zwierzętami, postaw na ich drodze życzliwych ludzi. Amen
 Jolanta: 14.01.2019, 20:58
 Św Franciszku, błagam wyproś uleczenie dla mojego przygarniętego kotka Filunia, a jeżeli Bóg chce go zabrać, to prosze by nie cierpiał:( Błagam Ci
 E: 14.01.2019, 20:41
 Święty Franciszku, mocą czynienia cudów obdarzony, proszę Cię o dobrego opiekuna dla Bluesa, który jest psem- inwalidą. potrzebny jest człowiek odpowiedzialny, cierpliwy, kochający zwierzęta, wyrozumiały i mający dużo czasu, który mógłby poświęcić opiece nad chorym. Jak już wiesz z poprzednich komentarzy tego pieska nikt nie chce. Przebywa w hoteliku w Wielkopolsce, rok temu został wyrwany z piekła, które przygotował mu człowiek. Był bity, katowany, w wyniku urazu miał pęknięty kręgosłup. Był trzymany w budzie, bez żadnego posłania, na krótkim łańcuchu. To czarny spanielek, który powinien mieć ciepły dom, wolność, miłość i troskę. Pomóż proszę, bo nadzieja powoli gaśnie.
 Jadwiga: 14.01.2019, 11:35
 Święty Franciszku, opiekunie zwierząt, proszę Cię o zdrowie dla naszych lam, proszę Cię, żeby nie atakowały je kuczmany roznoszące zabójcze wirusy choroby niebieskiego języka, proszę Cię, aby samiec-lamior nie musiał płakać przy chowaniu następnej samicy. Proszę Cię św. Franciszku, aby nasze kury nie chorowały, proszę Cię, aby gospodarstwo przynosiło błogosławione owoce i godziwe zyski i aby nie było tylko jednym pasmem udręk i pracy ponad siły. Proszę Cię o zdrowie nas wszystkich i o zdrowie naszych zwierząt i roślin. Za wysłuchanie tych wszystkich próśb z góry dziękuję i obiecuję, że od dzisiaj będę odmawiać Litanię do Ciebie licząc na Twoją pomoc.
 Jadwiga: 14.01.2019, 11:31
 Święty Franciszku, opiekunie zwierząt, proszę Cię o zdrowie dla naszych lam, proszę Cię, żeby nie atakowały je kuczmany roznoszące zabójcze wirusy choroby niebieskiego języka, proszę Cię, aby samiec-lamior nie musiał płakać przy chowaniu następnej samicy. Proszę Cię św. Franciszku, aby nasze kury nie chorowały, proszę Cię, aby gospodarstwo przynosiło błogosławione owoce i godziwe zyski i aby nie było tylko jednym pasmem udręk i pracy ponad siły. Proszę Cię o zdrowie nas wszystkich i o zdrowie naszych zwierząt i roślin. Za wysłuchanie tych wszystkich próśb z góry dziękuję i obiecuję, że od dzisiaj będę odmawiać Litanię od Ciebie licząc na Twoją pomoc.
 E.: 13.01.2019, 22:07
 Święty Franciszku, proszę o dom i dobrego człowieka, który zaopiekuje się chorym pieskiem, to czarny spanielek Blues. Święty Franciszku, pomóż proszę, bo sytuacja jest dramatyczna, nikt go nie chce.
 Zofis: 13.01.2019, 10:27
 Sw Franciszku blagam Cie o uzdrowienie aresika Prosze upros mi u Boga uzdrowienie mojego pieska z tej choroby
 M: 12.01.2019, 23:04
 Święty Franciszku, opiekunie zwierząt, pokornie proszę Cię o zdrowie i jeszcze długie lata życia z nami dla Soni. Czuwaj nad nią i opiekuj się nią.
 Ela: 12.01.2019, 19:01
 Święty Franciszku, proszę Cię, aby Blues znalazł dom i dobrego człowieka, który się nim zaopiekuje. <3
[1] [2] [3] [4] [5] [6] [7] (8) [9] [10] [11] [12] [13] [14] [15] [16] [17] [18] [19] [20] [21] [22] [23] [24] [25] [26] [27] [28] [29] [30] [31] [32] [33] [34] [35]


Autor

Tresć
[ Powrót ]
 
[ Strona główna ]

Pełna wersja | Polityka Prywatności | Reklama | Kontakt

© 2001-2019 Pomoc Duchowa
Portal tworzony w Diecezji Warszawsko-Praskiej