Rozważania Miłość Modlitwy Czytelnia Źródełko Pomoc Duchowa Relaks Download Cuda Opowiadania Perełki

Litania do św. Franciszka


Kyrie elejson, Chryste elejson, Kyrie elejson.
Chryste usłysz nas, Chryste wysłuchaj nas.
Ojcze z nieba Boże - zmiłuj się nad nami.
Synu Odkupicielu świata Boże - zmiłuj się nad nami.
Duchu Święty Boże - zmiłuj się nad nami.
Święta Trójco, Jedyny Boże - zmiłuj się nad nami.


Święta Maryjo Niepokalanie Poczęta, módl się za nami
Święty Franciszku Seraficki,
Święty Franciszku, kwiecie łaski Bożej,
Święty Franciszku, wielki naśladowco Chrystusa,
Święty Franciszku, pragnący śmierci męczeńskiej,
Święty Franciszku, piastunie ran Chrystusowych,
Święty Franciszku, znamionami Męki Jezusowej ozdobiony,
Święty Franciszku, mocą czynienia cudów obdarzony,
Święty Franciszku, gorejący miłością Bożą,
Święty Franciszku, miłością bliźniego przepełniony,
Święty Franciszku, miłośniku pokory,
Święty Franciszku, wzorze pokuty,
Święty Franciszku, przykładzie posłuszeństwa,
Święty Franciszku, miłośniku czystości,
Święty Franciszku, dobrami świata gardzący,
Święty Franciszku, patriarcho ubogich,
Święty Franciszku, żywy obrazie cnót ewangelicznych,
Święty Franciszku, założycielu trzech Zakonów,
Święty Franciszku, bojowniku Chrystusowy,
Święty Franciszku, pogromco szatana,
Święty Franciszku, filarze Kościoła świętego,
Święty Franciszku, obrońco wiary katolickiej,
Święty Franciszku, tarczo wojujących za prawdę,
Święty Franciszku, zwycięzco złości świata,
Święty Franciszku, odnowicielu obyczajów chrześcijańskich,
Święty Franciszku, drogowskazie dla błądzących,
Święty Franciszku, lekarzu chorych na duszy,
Święty Franciszku, dzielny orędowniku u Boga,
Święty Franciszku, święty nasz Ojcze.

Baranku Boży, który gładzisz grzechy świata - przepuść nam Panie.
Baranku Boży, który gładzisz grzechy świata - wysłuchaj nas Panie.
Baranku Boży, który gładzisz grzechy świata - zmiłuj się nad nami.


K. Módl się za nami święty Ojcze Franciszku.
W. Abyśmy się stali godnymi obietnic Chrystusowych.Módlmy się: Boże, który przez zasługi serafickiego Ojca, świętego Franciszka, Kościół swój nową rodziną ubogacasz, użycz nam łaski, abyśmy za Jego przykładem dobrami ziemskimi gardzili, a do niebieskich pragnienia nasze skierowali. Przez Chrystusa, Pana naszego. Amen.

Wierni, którzy przez 9 dni lub przez miesiąc będą odmawiać, jakiekolwiek modlitwy ku czci św. Ojca Franciszka, zyskują 3 lata odpustu za każdy dzień nowenny, odpust zupełny pod zwykłymi warunkami po zakończeniu tejże.
S. Pon. Apost. 20 marca 1932

   

Wasze komentarze:
 Jacek: 01.02.2019, 14:58
 Z całego serca dziękuję Święty Franciszku z Asyżu. Kot Kukułek się odnalazł cały i zdrowy. Poproszę znajomego księdza proboszcza o mszę dziękczynną ku Twojej czci.
 Mama: 01.02.2019, 08:15
 Św Franciszku, opiekuj się moim synem podczas egzaminów, wskaż mu właściwe odpowiedzi .Dziekuje za powrót do nas naszego przyjaciela. Bogu niech będą dzięki za otrzymane łaski za Twoim wstawiennictwem.
 Amelka: 31.01.2019, 23:59
 Święty Franciszku błagamy cię o pomoc w uzdrowieniu moje kochanego pieska. Coś go męczy i ma problem z oddychaniem. Proszę pomóż mu żeby przestał się dusić 🙏
 Halina : 31.01.2019, 20:24
 Sw Franciszku blagam o zdrowie i zeby przezyla kolejna noc nasza sunia Mikusia .zeby nerki zaczely pracowac ustapila mocznica ,angina chlonne .Blagam wstaw sie za nia bo jest bardzo kochana przez nasza rodzine i chcemy by zyla jeszcze
 Jacek: 31.01.2019, 05:18
 Święty Franciszku z Asyżu opiekunie naszych braci mniejszych wskaż drogę do domu naszemu kotu Kukułkowi. Tak bardzo się niepokoję.
 Matka: 30.01.2019, 21:19
 Św Franciszku opiekuj się moim synem Maciejem podczas sesji, wspomoż go przy egzaminach i zaliczeniach. Oswiec jego umysł, aby trud nauki jaki włożył nie poszedł na marne. Wstaw się za nim u Pana. Wysluchaj mej prośby, proszę bardzo gorąca. Mama
 Dorota : 30.01.2019, 00:07
 Święty Franciszku, bardzo Ci dziękuję za wysłuchanie moich próśb. Miziak wrócił cały i zdrowy.... Opiekuj się cała nasza Rodzina, Bogu niech będą dzięki.... Za otrzymane łaski za Twoim wstawiennictwem
 Kamila: 29.01.2019, 17:18
  Święty Franciszku, dzielny orędowniku u Boga, wstaw się proszę za nami u Boga, by nasz piesek Vip wygrał walkę z nowotworem. Spraw aby starczyło mu na tę walkę sił, a jeżeli Bóg chce go zabrać, to prosze by nie cierpiał. Święty Franciszku, mocą czynienia cudów obdarzony, proszę Cię o przełom w jego chorobie. Amen.
 Kamila: 29.01.2019, 17:17
  Święty Franciszku, dzielny orędowniku u Boga, wstaw się proszę za nami u Boga, by nasz piesek Vip wygrał walkę z nowotworem. Spraw aby starczyło mu na tę walkę sił, a jeżeli Bóg chce go zabrać, to prosze by nie cierpiał. Święty Franciszku, mocą czynienia cudów obdarzony, proszę Cię o przełom w jego chorobie. Amen.
 Kamila: 29.01.2019, 17:13
  Święty Franciszku, dzielny orędowniku u Boga, wstaw się proszę za nami u Boga, by nasz piesek Vip wygrał walkę z nowotworem. Spraw aby starczyło mu na tę walkę sił, a jeżeli Bóg chce go zabrać, to prosze by nie cierpiał. Święty Franciszku, mocą czynienia cudów obdarzony, proszę Cię o przełom w jego chorobie. Amen.
 M: 28.01.2019, 20:37
 Święty Franciszku pokornie proszę o zdrowie dla Sonii. Pomóż proszę uratuj ją.
 kasia: 28.01.2019, 05:24
 Św.Frańciszku błagam o pomoc dla mojej koteczki-pokieruj mnie do dobrego lekarza który jej pomoże.Nie pozwól jej odejść.proszę wstaw się za moimi błaganiami i wyproś proszę wyleczenie mojego małego szczęścia.
 Ela: 27.01.2019, 18:53
 Święty Franciszku, proszę Cię o dom bez schodów i dobrego człowieka dla czarnego spanielka Bluesa. Pie jest chory i potrzeba mu dużo uwagi, cierpliwości i miłości. Kiedyś miał przetrącony kręgosłup, był bity, zaniedbany. Mieszkał na dworze, w budzie, był przywiązany na krótkim łańcuchu. Teraz jest w hoteliku pod Poznaniem, już po terapii komórkami macierzystymi, ale nadal trzeba na niego uważać i dbać. Święty Franciszku, potrzeba tylko jednego serca, które go pokocha. Proszę, pomóż.
 Anita: 27.01.2019, 09:32
 Święty Franciszku błagam o zdrowie dla mojego psa. Jutro ma operację wycinania raka. Błagam żeby jego serduszko i nerki to wytrzymały i oby nie miał żadnych przerzutów. Kocham go całym sercem i nie chce go stracić. Daj mu siłę żeby wszystko było dobrze i aby był zdrowy z nami.
 abc: 26.01.2019, 14:54
 Święty Franciszku Nie wiedziałem że jest taka strona... Proszę Cię, wstaw się u Pana Boga o to, aby wszystkie zwierzęta były zawsze humanitarnie traktowane. Ja jestem zbyt słaby i za mało znaczę, aby moja modlitwa coś znaczyła, a Ciebie może Bóg wysłucha.
 Danuta: 25.01.2019, 23:09
 Swieyy Franciszku ratuj ,Moj pies cierpi ulecz ja
 Jadwiga: 25.01.2019, 07:04
 Święty Franciszku, dziękuję Ci za wszystkie dotychczasowe łaski, dziękuję za wysłuchane prośby. Teraz jeszcze proszę Cię o zdrowie wszystkich naszych kóz, o wyleczenie chorych z nieznanej choroby, która polega na braku apetytu, na całkowitym zaprzestaniu jedzenia, na chudnięciu i braku sił. Święty Franciszku, uzdrów zwłaszcza jedną, która ma pięknego, małego koziołka i nie ma już dla niego mleka. Spraw by i koziołek był zdrowy. Za wysłuchanie tych moich próśb z góry dziękuję.
 Janina : 24.01.2019, 19:06
 Św,Franciszku proszę 0 cud uzdrowienia mojej suni Kiki z guzków sutków.Proszę aby znikły a jej oczka nie atakowała zaćma i długo z nami żyła w zdrowiu
 Dorota : 23.01.2019, 22:58
 Proszę Św Franciszku opiekunie zwierząt wskaż drogę do domu naszemu kotu Miziakowi. Tesknimy bardzo i straciliśmy już nadzieję na jego powrót. Uratuj go i zaprowadzi do domu.
 Paweł: 23.01.2019, 20:55
 Święty Franciszku opiekunów zwierząt wstaw się za cofika by mógł w swoim raju cieszyć się miłością innych tak jak tu na ziemi.
[1] [2] [3] [4] [5] [6] [7] [8] [9] [10] [11] [12] [13] [14] (15) [16] [17] [18] [19] [20] [21] [22] [23] [24] [25] [26] [27] [28] [29] [30] [31] [32] [33] [34] [35]


Autor

Tresć
[ Powrót ]
 
[ Strona główna ]

Pełna wersja | Polityka Prywatności | Reklama | Kontakt

© 2001-2019 Pomoc Duchowa
Portal tworzony w Diecezji Warszawsko-Praskiej