Rozważania Miłość Modlitwy Czytelnia Źródełko Pomoc Duchowa Relaks Download Cuda Opowiadania Perełki

Litania do św. Franciszka


Kyrie elejson, Chryste elejson, Kyrie elejson.
Chryste usłysz nas, Chryste wysłuchaj nas.
Ojcze z nieba Boże - zmiłuj się nad nami.
Synu Odkupicielu świata Boże - zmiłuj się nad nami.
Duchu Święty Boże - zmiłuj się nad nami.
Święta Trójco, Jedyny Boże - zmiłuj się nad nami.


Święta Maryjo Niepokalanie Poczęta, módl się za nami
Święty Franciszku Seraficki,
Święty Franciszku, kwiecie łaski Bożej,
Święty Franciszku, wielki naśladowco Chrystusa,
Święty Franciszku, pragnący śmierci męczeńskiej,
Święty Franciszku, piastunie ran Chrystusowych,
Święty Franciszku, znamionami Męki Jezusowej ozdobiony,
Święty Franciszku, mocą czynienia cudów obdarzony,
Święty Franciszku, gorejący miłością Bożą,
Święty Franciszku, miłością bliźniego przepełniony,
Święty Franciszku, miłośniku pokory,
Święty Franciszku, wzorze pokuty,
Święty Franciszku, przykładzie posłuszeństwa,
Święty Franciszku, miłośniku czystości,
Święty Franciszku, dobrami świata gardzący,
Święty Franciszku, patriarcho ubogich,
Święty Franciszku, żywy obrazie cnót ewangelicznych,
Święty Franciszku, założycielu trzech Zakonów,
Święty Franciszku, bojowniku Chrystusowy,
Święty Franciszku, pogromco szatana,
Święty Franciszku, filarze Kościoła świętego,
Święty Franciszku, obrońco wiary katolickiej,
Święty Franciszku, tarczo wojujących za prawdę,
Święty Franciszku, zwycięzco złości świata,
Święty Franciszku, odnowicielu obyczajów chrześcijańskich,
Święty Franciszku, drogowskazie dla błądzących,
Święty Franciszku, lekarzu chorych na duszy,
Święty Franciszku, dzielny orędowniku u Boga,
Święty Franciszku, święty nasz Ojcze.

Baranku Boży, który gładzisz grzechy świata - przepuść nam Panie.
Baranku Boży, który gładzisz grzechy świata - wysłuchaj nas Panie.
Baranku Boży, który gładzisz grzechy świata - zmiłuj się nad nami.


K. Módl się za nami święty Ojcze Franciszku.
W. Abyśmy się stali godnymi obietnic Chrystusowych.Módlmy się: Boże, który przez zasługi serafickiego Ojca, świętego Franciszka, Kościół swój nową rodziną ubogacasz, użycz nam łaski, abyśmy za Jego przykładem dobrami ziemskimi gardzili, a do niebieskich pragnienia nasze skierowali. Przez Chrystusa, Pana naszego. Amen.

Wierni, którzy przez 9 dni lub przez miesiąc będą odmawiać, jakiekolwiek modlitwy ku czci św. Ojca Franciszka, zyskują 3 lata odpustu za każdy dzień nowenny, odpust zupełny pod zwykłymi warunkami po zakończeniu tejże.
S. Pon. Apost. 20 marca 1932

   

Wasze komentarze:
 El.a: 16.01.2019, 23:49
 Święty Franciszku, największy miłośniku i przyjacielu zwierząt proszę Cię o dobrego opiekuna dla psa Bluesa, który jest chory i którego nikt nie chce.
 Janina : 16.01.2019, 21:09
 ŚW.Franciszku daj długie życie bez chorób mojej suni KIKI.Miej ją w opiece i uzdrów z chorób które ma.Proszę aby jej piękne oczka nie miały zaćmy.
 Dorota : 15.01.2019, 23:29
 Święty Franciszku opiekunie zwierząt spraw żeby nasz Kot Miziak odnalazł się i wrócił szczęśliwie do naszego domu. Tęskni za nim bardzo cała rodzina. Wysluchaj naszej modlitwy i uczyń cud żeby się odnalazł.
 ma: 14.01.2019, 21:54
 Św Franciszku pomóż proszę Sadie teraz już. Proszę.
 Jolanta: 14.01.2019, 21:00
 Św Franciszku, błagam wyproś uleczenie dla mojego przygarniętego kotka Filunia, a jeżeli Bóg chce go zabrać, to prosze by nie cierpiał:( Błagam Cię za wszystkimi bezdomnymi zwierzętami, postaw na ich drodze życzliwych ludzi. Amen
 Jolanta: 14.01.2019, 20:58
 Św Franciszku, błagam wyproś uleczenie dla mojego przygarniętego kotka Filunia, a jeżeli Bóg chce go zabrać, to prosze by nie cierpiał:( Błagam Ci
 E: 14.01.2019, 20:41
 Święty Franciszku, mocą czynienia cudów obdarzony, proszę Cię o dobrego opiekuna dla Bluesa, który jest psem- inwalidą. potrzebny jest człowiek odpowiedzialny, cierpliwy, kochający zwierzęta, wyrozumiały i mający dużo czasu, który mógłby poświęcić opiece nad chorym. Jak już wiesz z poprzednich komentarzy tego pieska nikt nie chce. Przebywa w hoteliku w Wielkopolsce, rok temu został wyrwany z piekła, które przygotował mu człowiek. Był bity, katowany, w wyniku urazu miał pęknięty kręgosłup. Był trzymany w budzie, bez żadnego posłania, na krótkim łańcuchu. To czarny spanielek, który powinien mieć ciepły dom, wolność, miłość i troskę. Pomóż proszę, bo nadzieja powoli gaśnie.
 Jadwiga: 14.01.2019, 11:35
 Święty Franciszku, opiekunie zwierząt, proszę Cię o zdrowie dla naszych lam, proszę Cię, żeby nie atakowały je kuczmany roznoszące zabójcze wirusy choroby niebieskiego języka, proszę Cię, aby samiec-lamior nie musiał płakać przy chowaniu następnej samicy. Proszę Cię św. Franciszku, aby nasze kury nie chorowały, proszę Cię, aby gospodarstwo przynosiło błogosławione owoce i godziwe zyski i aby nie było tylko jednym pasmem udręk i pracy ponad siły. Proszę Cię o zdrowie nas wszystkich i o zdrowie naszych zwierząt i roślin. Za wysłuchanie tych wszystkich próśb z góry dziękuję i obiecuję, że od dzisiaj będę odmawiać Litanię do Ciebie licząc na Twoją pomoc.
 Jadwiga: 14.01.2019, 11:31
 Święty Franciszku, opiekunie zwierząt, proszę Cię o zdrowie dla naszych lam, proszę Cię, żeby nie atakowały je kuczmany roznoszące zabójcze wirusy choroby niebieskiego języka, proszę Cię, aby samiec-lamior nie musiał płakać przy chowaniu następnej samicy. Proszę Cię św. Franciszku, aby nasze kury nie chorowały, proszę Cię, aby gospodarstwo przynosiło błogosławione owoce i godziwe zyski i aby nie było tylko jednym pasmem udręk i pracy ponad siły. Proszę Cię o zdrowie nas wszystkich i o zdrowie naszych zwierząt i roślin. Za wysłuchanie tych wszystkich próśb z góry dziękuję i obiecuję, że od dzisiaj będę odmawiać Litanię od Ciebie licząc na Twoją pomoc.
 E.: 13.01.2019, 22:07
 Święty Franciszku, proszę o dom i dobrego człowieka, który zaopiekuje się chorym pieskiem, to czarny spanielek Blues. Święty Franciszku, pomóż proszę, bo sytuacja jest dramatyczna, nikt go nie chce.
 Zofis: 13.01.2019, 10:27
 Sw Franciszku blagam Cie o uzdrowienie aresika Prosze upros mi u Boga uzdrowienie mojego pieska z tej choroby
 M: 12.01.2019, 23:04
 Święty Franciszku, opiekunie zwierząt, pokornie proszę Cię o zdrowie i jeszcze długie lata życia z nami dla Soni. Czuwaj nad nią i opiekuj się nią.
 Ela: 12.01.2019, 19:01
 Święty Franciszku, proszę Cię, aby Blues znalazł dom i dobrego człowieka, który się nim zaopiekuje. <3
 Aneta 12.01.2019: 12.01.2019, 16:25
 Św.Franciszku błagam o uzdrowienie mego kochanego pieska Czikusia ma ostre zapalenie trzustki uszkodzoną wątrobę znaleziono u niego guzek przy nerce bardzo proszę o uzdrowienie .
 Bozena : 12.01.2019, 09:33
 Sw Franciszku, dziekuje za dar zycie mojemu pieskowi Spenserowi, mniej go w opiece zeby juz nie mial zadnej operacji.Ty zrobiles cud ze on zyje. ❤
 El.a: 11.01.2019, 13:34
 Święty Franciszku, mocą czynienia cudów obdarzony, proszę Cię o dobrego człowieka i dom dla Bluesa, czarnego spanielka- inwalidy, którego nikt nie chce. Proszę pomóż. Pies był bity, miał przetrącony kręgosłup, przywiązywany na krótkim łańcuchu do budy, zaniedbany. Przeszedł piekło na ziemi. Święty Franciszku, on na razie jest w hoteliku dla psów pod Poznaniem, ale raczej nie może tam zostać. Nie pozwól, aby był uśpiony. Ma dopiero 8, 9 lat, może żyć. Pozwól, niech cieszy się życiem, niech będzie chociaż pod koniec życia szczęśliwy.
 M: 10.01.2019, 19:40
 Święty Franciszku pokornie proszę Cię o zdrowie i jeszcze długie lata życia z nami dla Sonii. Czuwaj proszę nad nią i ochraniaj ją. Wuproś dla niej łaskę zdrowia, proszę pomóż.
 Michał : 09.01.2019, 16:19
 Święty Franciszku, dopomóż mojej Pusi, żeby wyzdrowiała z nowotworu by mogła cieszyć się jeszcze życiem wśród nas Proszę, zrób to dla mnie...
 EMMa: 09.01.2019, 14:38
 Święty Franciszku, pamiętaj proszę o Bluesie, któremu potrzebny jest dom i kochający człowiek. Tylko jedno serce i chociaż mały, spokojny kącik. Ten spaniel był bity, nie zaznał ciepła i bliskości, był więziony na łańcuchu, a przecież spanielki kochają wolność. Proszę, pomóż, bo nikt go nie chce. Jest w hoteliku, w Wielkopolsce. Będę tu zaglądać co dzień i co dzień prosić, bo tylko w Tobie nadzieja. Ten pies ma takie smutne oczy, człowiek był dla niego katem. Zlituj się święty Franciszku, pochyl się nad nieszczęściem tego pieska.
 Kate : 09.01.2019, 00:42
 Św. Franciszku pomóż wyzdrowieć mojemu kochanemu Neonkowi, potrzebuję go bardzo, głeboko wierzę że będzie zdrowy 💗
[1] [2] [3] [4] [5] [6] [7] [8] [9] [10] [11] [12] [13] [14] [15] [16] [17] [18] [19] [20] [21] [22] [23] (24) [25] [26] [27] [28] [29] [30] [31] [32] [33] [34] [35]


Autor

Tresć
[ Powrót ]
 
[ Strona główna ]

Pełna wersja | Polityka Prywatności | Reklama | Kontakt

© 2001-2019 Pomoc Duchowa
Portal tworzony w Diecezji Warszawsko-Praskiej