Rozważania Miłość Modlitwy Czytelnia Źródełko Pomoc Duchowa Relaks Download Cuda Opowiadania Perełki

Koronka do Przemienienia Pańskiego

1. Jezu! jakoś się przemienił, będąc Bogiem, stając się człowiekiem: tak racz przemienić wszystkie smutki moje w pożądane i zbawienne pociechy.

Ojcze nasz... Zdrowaś... Chwała Ojcu...

2. Jezu! jakoś się przemienił na górze Tabor, dla utwierdzenia wiary świętej o prawdziwym Bóstwie Twojem; tak racz przemienić wszystkie smutki moje w pożądane i zbawienne pociechy.

Ojcze nasz... Zdrowaś... Chwała Ojcu...

3. Jezu! jakoś się przemienił przy ostatniej wieczerzy, gdyś chleb i wino przemienił w prawdziwe Ciało Swe i Krew Swoje przenajświętszą; tak racz przemienić wszystkie smutki moje w pożądane i zbawienne pociechy.

Ojcze nasz... Zdrowaś... Chwała Ojcu...

4. Jezu jakoś się przemienił czasu męki swojej, gdyś był razami i sińcami oszpecony, i będąc Bogiem nieśmiertelnym, umarłeś za nas na krzyżu; tak racz przemienić wszystkie smutki moje w pożądane i zbawienne pociechy.

Ojcze nasz... Zdrowaś... Chwała Ojcu...

5. Jezu! jakoś się przemienił przy chwalebnem Zmartwychwstaniu uwielbionego Ciała Twego, gdyś pocieszył Matkę Swoje Najświętszą; tak racz przemienić wszystkie smutki, strapienia i dolegliwości moje, w pożądane i zbawienne pociechy.

Ojcze nasz... Zdrowaś... Chwała Ojcu...

Ofiarowanie Koronki

Przedwieczny Synu Boga żywego, Panie nasz, Jezu Chryste! ofiaruję Tobie te pacierze moje, zmiłuj się nade mną grzesznikiem złośliwym! a przez pięciorakie najświętsze Przemienienie Twoje racz gniew Twój i Twoje karanie sprawiedliwe przemienić nade mną w łaskę, miłosierdzie i błogosławieństwo ojcowskie; wszelkie smutki, strapienia, przeciwności moje, przemienić mi w radość, wesele i pociechę zbawienną; racz wszystko złe, na jakie zasłużyłem, przemienić miłosierdziem Swojem w dobre i szczęśliwe; nieprzyjaciół moje w przyjaciół, wszystkie od nich niebezpieczeństwa w pocieszenie; racz mnie samego najniegodniejszogo grzesznika przeciw Tobie, Ojcu najlepszemu, przemienić łaską Twoją, w wiernego i gorliwego sługę i naśladowcę Twojego, abym na miłosierdzie Twoje w życiu tem zasłużywszy, we wszystkiem pokornie i z wdzięczności, woli się Twojej zawsze poddawał, i do błogosławionego królestwa Twego był przyjętym, który z Ojcem i z Duchem świętym Bóg w Trójcy Przenajświętszej żyjesz i królujesz na wieki. Amen.

Zródło: Książka do nabożeństwa dla wszystkich katolików, szczególniej zaś dla wygody katolików Archidyecezyi Gnieźnieńskiej i Poznańskiej z polecenia najprzewielebniejszego ArcyBiskupa Dunina ułożona w 1861 r.

Wasze komentarze:
 czcicicelka: 21.01.2024, 11:27
 Cudowny Przemieniajacy Jezu prosze Cie o pomoc Boza we wszystkich potrzebach moich i moich dzieci:zdrowotnych/o powrot do zdrowia dla Syna i dla mnie/,zawodowych/o dobra prace dla Syna/,urzedowych,ekonomicznych,,osobistych,spolecznych. Dziekuje bardzo.
 Lara Sylvia : 16.12.2023, 16:37
 Panie Jezu, proszę przemien serce Pawła do mnie Lara Sylvia, zeby Paweł wrócil do mnie Lary Sylvi w Grudniu 2023. Panie Jezu Proszę przemien serce Pawła zeby odnowil kontakt ze mną Lara Sylvia jak najszybciej w Grudniu 2023. Proszę o ratunek i odnowienie związku i rozpalenie miłości między Pawłem i mną Lara Sylvią, żeby Paweł znalazł miłość w swoim sercu do mnie Lara Sylvia i wrócił do mnie Lara Sylvia jak najszybciej w Grudniu 2023. Proszę żeby Paweł zawarł sakrament małżeństwa ze mną Lara Sylvią w 2024, żeby Paweł został moim Lary Sylvi meżem jak najszybciej w 2024. Proszę o dar macierzyństwa dla mnie Lara Sylvia
 Iwona: 15.11.2023, 23:19
 Panie Jezu przemień moje smutki w odrobinę radości.Proszę chroń mnie przed złymi ludźmi i ich złymi intencjami.Przemienienie Pańskie zmiłuj się nademną. Amen
 matka: 31.08.2023, 09:47
 Cudowny Przmieniajacy Jezu prosze Cie w intencji blagalnej o cudu uzdrowienia syna. W inencji pomocy Bozej w sprawach zawodowych dla syna,by mial etatowa prace na czas nieokjreslony od wrzesnia i pazdzienika.O dobra wole parcodawcow. Dziekuje bardzo.
 Janka: 22.08.2023, 13:22
 Panie Boże, proszę przemiejń charakter mojego syna aby stał si3 innym, dobrym człowiekiem, proszę spraw aby ułożył sobie życie. Prosi zatroskana matka. Sama go wychowywałam I gdzieś popełniłam błąd. Za mało się modlłam. Bądź proszę bądź dla niego ojcem I przyjacielem. Proszę
 matka: 05.08.2023, 18:55
 Cudowny Przemieniajacy Panie Jezu prosze Cie rozkaz Aniolowi Strozowi,aby mnie i moje dzieci strzegl i bronil od nieszczesc i wszelkiego zla:/chorob,strat,szkod,nekania ze strony nieprzyjaciol/.Dopomoz synowi w jego wszystkich potrzebach: zdrowotnych,zawodowych i w zyciu. Bog zaplac za modlitwe.
 marzena aneta: 02.04.2023, 10:53
 Koronka do Przemienienia Pańskiego dziękuję proszę o miłość uczciwość sprawiedliwość na świecie dziękuję proszę dla mnie o domu kupno dobrą mieszkania sprzedaż urode ubezpieczenie zdrowotne z urzędu pracy zdrowie pieniądze dobrego kawalera męża młodego niepalącego pobożnego polaka religijnego uczciwego z którym będę żyć w cielesnej czystości dziękuję modlitwa ma moc nie ma modlitw nie wysłuchanych modlitwa ma moc modlitwa cuda czyni miłość cuda czyni nadzieja cuda czyni pokora cuda czyni sprawiedliwość cuda czyni uczciwość cuda czyni ufność cuda czyni wiara cuda czyni wiara to jest pewność bez dowodu wiara to jest droga którą docieramy do marzeń dziękuję dziękuję dziękuję dziękuję dziękuję dziękuję dziękuję
 Agnieszka : 25.02.2023, 19:12
 Sw. Jezu jeszcze dla mnie o otwarcie nowych możliwości na całości dóbr ziemskich i duchowych. Amen
 Agnieszka : 25.02.2023, 19:00
 Przenajświętszy Jezu , pomóż mi dojść do zdrowia, odal ode mnie toksycznych ludzi, daj pracę w której będę mogła pracować, rozwijać się i cieszyć , Pomóż mi zmień to moje życie, osobiste też. Proszę o godziwą zapłatę za moją pracę, Chroń mnie przed wyzyskiem innych. Panie Jezu daj mnie możliwość odmienić to moje życie. Jestem pracowitym człowiekiem , pomocnym i gotowa do zmiany. Daj mi odwagę i siłę do tej nowej zmiany. Pozwól mi iść do przodu ,spełniać marzenia i być szczęśliwym czlowiekiem

 marzena aneta: 06.08.2022, 19:02
 Jezu kochany mój zmiłuj się nade mną kocham Cię ocal mnie przepraszam za wszystkie moje grzechy nawracaj mnie nawracaj nas spróbuje nie grzeszyć wcale dużo rzeczy robie dobrze ale jeszcze nie wszystko wybacz kocham Cię proszę o domu kupno dobrą mieszkania sprzedaż urodę zdrowie pieniądze dobrego kawalera męża młodego niepalącego pobożnego religijnego uczciwego dziękuję proszę o koniec wojny na Ukrainie dziękuję proszę o koniec aborcji na świecie dziękuję proszę o koniec oszustwa złodziejstwa na świecie dziękuję proszę o koniec wyrzucania jedzenia na świecie dziękuję proszę o koniec palenia papierosów na świecie dziękuję proszę o koniec zaśmiecania lasów łąk pól wód na świecie dziękuję proszę o koniec kłamstw na świecie dziękuję proszę o koniec zdrad rozwodów na świecie dziękuję proszę o koniec śmierci dzieci ludzi młodych na świecie dziękuję proszę żeby dzieci rodziły się tylko chciane planowane zdrowe dziękuję proszę o szczęście zdrowie papieża Franciszka dziękuję proszę o szczęście zdrowie papieża Benedykta szesnastego dziękuję proszę o powołania kapłańskie zakonne na świecie dziękuję proszę o dobrą posługę kapłańską zakonną na świecie dziękuję proszę za dusze czyścowe módlmy się za nie pomóżmy im one pomogą nam dziękuję pańskie przemienienie módl się za nami modlitwa ma moc modlitwa cuda czyni miłość cuda czyni nadzieja cuda czyni pokora cuda czyni sprawiedliwość cuda czyni uczciwość cuda czyni ufność cuda czyni wiara cuda czyni dziękuję
 Anna: 06.08.2022, 14:24
 Jezusie Synu Dawida ulituj się nad nami! Błagam o pomoc dla mnie i moich córek Anny i Aleksandry oraz męża Grzegorza i naszych bliskich. Jezu Miłosierdzia! Jezu Chryste, Synu Boga Żywego ulituj się nad nami błagamy.
 czcicielka: 29.07.2022, 20:23
 Cudowny Przmemieniajacy Panie Jezu prosze Cie o stala prace dla syna oraz o pomoc Twoja dla niego na czas przygotowania do egzaminu i jego zdaniu/o pokoj,o zdrowie/. Bog zaplac za modlitwe..
 Ewa: 31.03.2022, 05:31
 Cudowne przemienienie prosze olaske zdowia i splacenia dlugow.
 Teresa: 06.08.2021, 16:52
 Cudowny Przemieniiajacy Jezu prosze Cie w intencji uzdrowienia syna z ciezkiej choroby. W intencji otrzymania dla dzieci i dla mnie w calosci dobr ziemskich i duchowych. Amen.
(1)

Autor

Treść

Poprzednia[ Powrót ]Następna
 
[ Strona główna ]

Zagadki | Opowiadania | Miłość | Powołanie | Małżeństwo | Niepłodność | Narzeczeństwo | Prezentacje | Katecheza | Maryja | Tajemnica Szczęścia | Dekalog | Psalmy | Perełki | Cuda |

Polityka Prywatności Kontakt - formularz | Kontakt

© 2001-2024 Pomoc Duchowa
Portal tworzony w Diecezji Warszawsko-Praskiej