Rozważania Miłość Modlitwy Czytelnia Źródełko Pomoc Duchowa Relaks Download Cuda Opowiadania Perełki

Modlitwa do św. Rafała Archanioła

Spis modlitw do św. Rafała Archanioła

Modlitwa do św. Rafała Archanioła o opiekę i prowadzenie

Święty Rafale Archaniele, który czuwasz przed majestatem Bożym i z polecenia Stwórcy byłeś przewodnikiem w niebezpiecznej wędrówce Tobiasza. Czuwaj nad drogami naszego życia, ostrzegaj przed niebezpieczeństwami, jakie nas zgubić mogą. Ty odpędzałeś demony i uzdrawiałeś mocą Bożą. Broń nas przed uległością złu, a gdy zdrowie i życie nasze zagrożone będzie, wstawiaj się za nami u Boga, przedstawiaj nasze sprawy i bądź nam pomocny.

Amen.

Modlitwa do św. Rafała Archanioła o uzdrowienie

Dobry święty Rafale, wzywam Cię jako patrona tych, których nękają choroby lub cierpienia cielesne. Ty przygotowałeś lekarstwo, które przywróciło wzrok Tobiaszowi. Twoje imię oznacza "Bóg uzdrawia".

Proszę Cię o pomoc w mojej potrzebie ... (wymienić ją). Jeśli taka jest wola Boża, ulecz mnie z choroby albo przynajmniej daj mi męstwo potrzebne do cierpliwego jej znoszenia jako zadośćuczynienia za moje grzechy i dla zbawienia mojej duszy. Naucz mnie łączyć swoje cierpienia z cierpieniami Jezusa i Maryi i szukać łaski Bożej w Komunii Świętej i w modlitwie. Pragnę naśladować Twoją gorliwość w wypełnianiu woli Bożej we wszystkim. Tak jak młody Tobiasz wybieram sobie Ciebie za towarzysza podróży przez życie. Pragnę słuchać Twoich natchnień. Powierzam się Twej opiece, abym mógł w łasce Bożej dotrzeć do kresu ziemskiej podróży.

Święty Rafale, stary Tobiasz powiedział, że jesteś "pomocą łaski Bożej". Bądź moją pomocą i wyproś mi Bożą łaskę i to, co polecam Twemu potężnemu wstawiennictwu. Boski lekarzu, ulecz mnie, jak uleczyłeś niegdyś Tobiasza. Święty Rafale, którego nazywają "Boskim lekarstwem" i "Aniołem zdrowia", módl się za mną. Amen.

Wasze komentarze:
 Maria: 25.10.2023, 17:56
 Święty Rafale Archaniele proszę o łaskę uzdrowienia dla AntoniegoS .powrot do zdrowia i szczęśliwa operację.pokonanie nowotwora.prosze dodaj mu sil do pokonania choroby.prosze też o zdrowie dla Ani, Kacperka,Tomka.i dla mnie.blagam o uleczenie mojego kolana i oby nigdy nie było już operacji na przepuklinę.i żadnej innej.prosze o wstawiennictwo u Pana Naszego Jezusa Chrystusa.prosze twoja czcicielka Maria
 Ojciec: 25.10.2023, 16:11
 Św.Rafale proszę cię o wstawiennictwo za moją rodziną ty wiesz co mnie trapi
 Maria: 25.10.2023, 15:36
 Święty Rafale Archaniele.prosze ulecz mi kolano.i proszę,żeby przepuklina nigdy się nie powtórzyła.blagam o wstawiennictwo u naszego Pana Jezusa Chrystusa.twoja orędowniczka.maria
 Maria: 25.10.2023, 15:27
 Święty Rafale Boski Lekarzu proszę o łaskę uzdrowienia i szczęśliwa operacji nowotworową dla Antoniego S.prosze również o zdrowie dla mnie po chorobie nowotworowej.prosze o zdrowie dla Ani,Kacperka, Tomka.twoja orędowniczką.maria
 Aleksandra Maria: 24.10.2023, 12:13
 Święty Rafale, proszę Cię bardzo o prowadzenie, uproszenie zdrowia i dobrego domu dla Honoriusza, Kasi, Józka, Franka, Antka, Andrzejka, Jasia i dla mnie ,dla Małgosi, Marka i ich dzieci i wnuków, dla Jasia, Natalii i ich dzieci, dla Bogusia, Marceli i ich dzieci, o zdrowie dla Józka, Oli i ich dzieci i wnuków, o zdrowie i pomyślne urodzenie dziecka dla Ewy, o zdrowie i dobrą pracę dla Jacka, o zdrowie i dobrego męża dla Emilii, o prowadzenie i zdrowie dla naszej wspólnoty, o zdrowie dla Henryka i Anny.
 Kasia : 21.10.2023, 21:12
 Święty Archaniele RAfale proszę o zdrowie mojej mamusi Wiesi ulecz jej ciało i dusze oraz proszę o zdrowie całej rodziny. Z całego serca Bóg Zapłać.
 SŁAWOMIR: 18.10.2023, 18:40
  Święty Rafale Archaniele błagam o zdrowie dla córki SYLWI.
 Iwona: 15.10.2023, 23:56
 Święty Rafale Archaniele proszę o zdrowie dla mnie, dla mojego męża Radosława i synów Igora i Dawida, dla mojej mamy Lucyny, mojej siostry Eli i brata Leszka oraz teściów. Proszę cię opiekę nad nami. Bardzo dziękuję za wszystko.
 Elżbieta : 15.10.2023, 11:36
 Św Rafale, proszę wypros dla mnie łaskę zdrowej głowy

 ojciec: 09.10.2023, 15:55
 Święty Rafale Archaniele wypraszaj u Boga łaskę oświecenia umysłu dla mojego syna, ukończenia i obrony tej pracy doktorskiej orz powrotu do praktyk katolickich.
 Mama: 01.10.2023, 22:58
 Swięty Ąrchaniele Rafale proszę Cię z całego serca o uzdrowienie mojego syna z chorób dusz i ciała.Amen.
 Mama: 30.09.2023, 23:01
 Święty Archaniele Rafale proszę Cie o uzdrowieniez duszy i ciala mojego syna Rafała.Amen.
 BMiB: 29.09.2023, 23:57
 Święty Archaniele Rafale proszę o Twoje wstawiennictwo i pomoc dla wnuczki, ktora ma kłopoty zdrowotne. O prawidłową diagnozę lekarską i właściwe leczenie, aby nic nie zagrażało jej zdrowiu i życiu. Proszę wysłuchaj mojej prosby.
 Urszula : 29.09.2023, 23:04
 SW.Rafale uzdrow ciało i duszę mojej mamy i Michała Dziękuję ci
 Mama: 29.09.2023, 21:43
 Św. Rafale proszę o uzdrowienie ciała i duszy Rafała.
 Arek: 14.09.2023, 19:39
 Święty Rafale Archaniele, błagam o Twoje wstawiennictwo w intencji zdrowia dla mojej mamy oraz ukojenie bólu wszystkim cierpiacym.
 Beata: 12.09.2023, 09:38
 Św Rafale błagam o uzdrowienie z raka mego taty i panią Hanię i dziękuję już teraz za wszelkie łaski, włącznie z tą, o którą proszę, które dla nas wyjednałeś u Boga Ojca.
 Mama: 08.09.2023, 09:33
 Święty Rafale Archaniele błagam o zdrowie dla córki.
 matka: 29.08.2023, 20:58
 Kochany Sw.Archaniele Rafale prosze Cie o cudowna Twoja pomoc,by syn zostal zatrudniony etatowo na czas nieokreslony. W intencji powrotu do zdrowia dla syna oraz o bezpieczenstwo/o udaremnienie zla ze st rony nieprzyjaciol,alkoholika i jego rodziny oraz J.E.S.E.A.L.R./ i blog.Twoje dla dzieci i dla mnie. Dziekuje bardzo.
 Ela: 24.08.2023, 05:52
 Prosze Cie św. Rafale o wysłuchanie wszystkie tych próśb tu zamieszczonych i o zdrowie i zbawienie dla M. i o zdrowie dla calej rodziny, o błogosławieństwo dla syna z żona i wnuków. Proszę tez o moje uzdrowienie i zycie.Dziekuje serdecznie.
[1] (2) [3] [4] [5]

Autor

Treść

Poprzednia[ Powrót ]Następna
 
[ Strona główna ]

Zagadki | Opowiadania | Miłość | Powołanie | Małżeństwo | Niepłodność | Narzeczeństwo | Prezentacje | Katecheza | Maryja | Tajemnica Szczęścia | Dekalog | Psalmy | Perełki | Cuda |

Polityka Prywatności Kontakt - formularz | Kontakt

© 2001-2024 Pomoc Duchowa
Portal tworzony w Diecezji Warszawsko-Praskiej