Rozważania Miłość Modlitwy Czytelnia Źródełko Pomoc Duchowa Relaks Download Cuda Opowiadania Perełki

Nowenna do św. o. Pio


DZIEŃ PIERWSZY

Święty Ojcze Pio, z przekonaniem uczyłeś, że Opatrzność Boża «mieszając radość ze łzami w życiu ludzi i całych narodów prowadzi do osiągnięcia ostatecznego celu; że za widoczną ręką człowieka jest zawsze ukryta ręka Boga», wstawiaj się za mną, bym w mojej trudnej sprawie..., którą przedstawiam Bogu, przyjął z wiarą Jego wolę.

Ojcze nasz... Zdrowaś... Chwała Ojcu...

DZIEŃ DRUGI

Święty Ojcze Pio, ty zachęcałeś małodusznych do porzucenia lęku i uznania się za najszczęśliwszych, gdy «staną się godni tego, by uczestniczyć w bólach Boga-Człowieka«, by «wierzyli, że to nie opuszczenie, ale wielka miłość Boga», ośmielony przykładem twojej ufności wobec Boga, proszę o wstawiennictwo w mojej intencji..., którą ci przedkładam.

Ojcze nasz... Zdrowaś... Chwała Ojcu...

DZIEŃ TRZECI

Święty Ojcze Pio, ty przez codzienne dźwiganie krzyża zasłużyłeś na miano Cyrenejczyka, wierzyłeś, że «Pan w swoim miłosierdziu poda rękę i obdarzy mocą», módl się za mną w moich trudnościach... i uproś mi u Jezusa łaskę wytrwania w dobrym.

Ojcze nasz... Zdrowaś... Chwała Ojcu...

DZIEŃ CZWARTY

Święty Ojcze Pio, doświadczany z woli Bożej wielkim cierpieniem, przyjmowałeś je «jako los wybranych dusz» i «dar prowadzący do zbawienia», wstawiaj się za mną u Boga, abym mógł z godnością chrześcijańską przyjąć mój ból i uproś łaskę...

Ojcze nasz... Zdrowaś... Chwała Ojcu...

DZIEŃ PIĄTY

Święty Ojcze Pio, ty przez swoje niezwykłe zjednoczenie z Panem wlewałeś w serca wątpiących nadzieję, «że Bóg chrześcijan jest Bogiem przemiany», że z cierpienia rodzi się pokój, a z odrzucenia rozpaczy «budzi się nadzieja», bądź ze mną w moim doświadczeniu..., abym ufał w miłość Bożą.

Ojcze nasz... Zdrowaś... Chwała Ojcu...

DZIEŃ SZÓSTY

Święty Ojcze Pio, ty stałeś się dla nas przykładem posłuszeństwa w wierze, wiedziałeś, że «gdzie nie ma posłuszeństwa, tam nie ma cnoty, tam nie ma dobra i nie ma miłości; gdzie zaś nie ma miłości, tam nie ma Boga, a bez Boga nie idzie się do nieba», bądź moim orędownikiem u Boga, gdy proszę o łaskę...

Ojcze nasz... Zdrowaś... Chwała Ojcu...

DZIEŃ SIÓDMY

Święty Ojcze Pio, niestrudzony naśladowco Chrystusa, wszystkich z ufnością proszących o pomoc zapewniałeś, że «otrzymają od Boga łaskę świętej wytrwałości», módl się za mną, gdy błagam Boga o łaskę...

Ojcze nasz... Zdrowaś... Chwała Ojcu...

DZIEŃ ÓSMY

Święty Ojcze Pio, wzorze ewangelicznej miłości Boga i bliźniego, ty umacniałeś w ludzkich sercach przekonanie, że Bóg «nie może odrzucić szczerego pragnienia miłowania Go», w imię miłości, która przepełniała twoje życie, wyjednaj mi w niebie dar..., o który cię z ufnością proszę.

Ojcze nasz... Zdrowaś... Chwała Ojcu...

DZIEŃ DZIEWIĄTY

Święty Ojcze Pio, Maryja była ci «Matką najmilszą», Ją wysławiałeś «najbardziej spośród wszystkich stworzeń na niebie i na ziemi», przez twoje oddanie Bożej Matce proszę o pomoc w mojej potrzebie...

Ojcze nasz... Zdrowaś... Chwała Ojcu...
   

Nowenna Pompejańska Nowenna Pompejańska
Praca zbiorowa
Wiele osób przyznaje, że łaski wyproszone w tej modlitwie przerosły ich oczekiwania, a problemy powierzone Bogu i Maryi zostały rozwiązane w sposób dla nich zaskakujący, na miarę Bożej hojności i nieskończonego miłosierdzia... » zobacz więcej

Wasze komentarze:
 Kasia: 03.12.2016, 04:52
 Św.Ojcze Pio,za Twoją przyczyną,proszę Cię o dobre wieści od lekarza.Ufam w Twoje wstawiennictwo bezgranicznie.
 Kasia: 01.12.2016, 22:37
 Św.Ojcze Pio,proszę Cię o dobre wieści.Wierzę,że Pan Bóg nas wysłuchał przez Twoje wstawiennictwo.
 Katarzyna: 29.11.2016, 09:03
 Św Ojcze Pio Proszę Cię za wstawiennictwo u Boga bo nie jestem godna sama prosić Wiem że mi pomożesz
 Aneta: 27.11.2016, 16:04
 Święty Ojcze Pio pomóż mi proszę w tej trudnej sytuacji. Proszę aby moja przyszła synowa była lepszym człowiekiem, bardziej rodzinnym i ciepłym. Postaw na drodze mojego syna dobrych ludzi.
 Monika: 26.11.2016, 00:59
 Proszę Cię Ojcze Pio o modlitwę o łaskę macierzyństwa ...
 Dotota: 24.11.2016, 21:32
 Ojcze św Pio proszę cię o uzdrowienie mego szwagra Antoniego chorego na nowotwór złośliwego proszę o wstawiennictwo
 Karol: 22.11.2016, 22:24
 Św.Ojcze Pio
Proszę Cię poprzez twoje wstawiennictwo wyproś mi u Boga łaskę otrzymania pozytywnego wyniku na egzaminie.
 Karol: 22.11.2016, 22:23
 Św.Ojcze Pio
Proszę Cię poprzez twoje wstawiennictwo wyproś mi u Boga łaskę otrzymania pozytywnego wyniku na egzaminie.
 Aga: 14.11.2016, 22:30
 Św.Ojcze Pio,za Twoim pośrednictwem pragnę prosić Ciebie o zdrowie dla całej mojej rodziny,o to abym miała siły do działania i chęci do życia.
 BH: 13.11.2016, 10:48
 wielki pokrzepicielu przez zapachy,dbający o dusze czyścowe/rok im poświęcony /,o męża -dziękuję za znaki
 Tomek: 13.11.2016, 10:09
 Ojcze proszę o wstawiennictwo za moje małżeństwo które stoji na krawędzi rozwodu. Upros Pana o łaskę dla mnie mojej żony oraz dzieci.
 Beata: 05.11.2016, 21:54
 Swiety Ojcze Pio prosze Cie o zdrowie dla mojej rodziny,opieke dla meza,synow,synowej ,badz naszym oredownikiem u Boga,a dla mnie prosze o sile i wytrwalosc
 Joanna: 05.11.2016, 00:31
 Prosze Cię Ojcze Pio o opiekę nad moim synkiem oraz o to aby Bóg pozwolił być mi kolejny raz matką, a mojemu synkowi bratem, ktorym tak bardzo pragnie być
 Pia: 05.11.2016, 00:00
 Święty Ojcze Pio! Nie byłam Twoją dobrą córką, ale bez względu na moje grzechy pozwól mi zostać matką Maleńkiego Szczęścia, które żyje we mnie - niech rozwija się prawidłowo i urodzi się zdrowe na Chwałę Pana! Drogi Święty błagam przebacz mi moje niegodne zachowania wobec bliźnich i Ciebie Samego. Wybłagaj mi wybaczenie Jedynego Boga wszystkich moich grzechów. Amen.
 mama: 04.11.2016, 15:43
 PROSZE CIE ŚW. OJCZE PIO RATUJ MOJEGO SYNA Z NAŁOGOW .Przywroć mu wiare dodaj siły aby poddzwignął sie z problemow jakie ma w źyciu. Zanieś Ojcze Pio moje modlitwy do Pana Boga, aby moj Syn został uwolnoony od złego.
 matka : 01.11.2016, 19:16
 Św. Ojcze Pio z całych sił proszę Cię o wstawiennictwo do Pana Naszego o znalezienie lepszej pracy dla syna w naszym rodzinnym mieście. Postaw na jego drodze dobrych ludzi.
 Agata: 30.10.2016, 01:05
 Św.Ojcze Pio błagam o uzdrowienie mojej córki. O przemianę dla niej i dla nas również o szczególne zdrowie. Żeby ustąpił u mnie ból kręgosłupa i lewej nogi. Żebym wróciła do zdrowia. Ufam ci Ojcze.
 Irmina : 29.10.2016, 09:31
 Ojcze Pio prosze pokornie z całych sił o stawiennictwo do Pana Naszedo o uzdrowienie mnie z tych wszystkich połamań ,żebym mogła chodzić jak dawniej i zginać kolana .I aby Patrykowi wszystko sie udało i nic mu sie nie stało .
 m.: 26.10.2016, 23:17
 Ojcze Pio dziekuje za otrzymane za zTwoim wstawiennictwem laski.Prosze upros u Boga aby moja siostra zostala matka.Opiekuj sie moja cala rodzina.Blagam pomoz mi w pracy.
 STASIA: 26.10.2016, 15:25
 ŚWIETY OJCZE PIO PROSZE Z POKORA O ZDROWIE DLA MNIE I MOJEJ RODZINY.Wysłuchaj Czcigodny Ojcze Pio moich modlitw i prośb, dziekuje za dotychczasowe wstawiennictwo do Pana Boga.
[1] [2] [3] [4] [5] [6] [7] [8] [9] [10] [11] [12] [13] [14] [15] [16] [17] [18] [19] [20] [21] [22] [23] [24] (25) [26]


Autor

Tresć
[ Powrót ]
 
[ Strona główna ]

Pełna wersja | Polityka Prywatności | Reklama | Kontakt

© 2001-2019 Pomoc Duchowa
Portal tworzony w Diecezji Warszawsko-Praskiej