Rozważania Miłość Modlitwy Czytelnia Źródełko Pomoc Duchowa Relaks Download Cuda Opowiadania Perełki

Nowenna do św. o. Pio

DZIEŃ PIERWSZY

Święty Ojcze Pio, z przekonaniem uczyłeś, że Opatrzność Boża «mieszając radość ze łzami w życiu ludzi i całych narodów prowadzi do osiągnięcia ostatecznego celu; że za widoczną ręką człowieka jest zawsze ukryta ręka Boga», wstawiaj się za mną, bym w mojej trudnej sprawie..., którą przedstawiam Bogu, przyjął z wiarą Jego wolę.

Ojcze nasz... Zdrowaś... Chwała Ojcu...

DZIEŃ DRUGI

Święty Ojcze Pio, ty zachęcałeś małodusznych do porzucenia lęku i uznania się za najszczęśliwszych, gdy «staną się godni tego, by uczestniczyć w bólach Boga-Człowieka«, by «wierzyli, że to nie opuszczenie, ale wielka miłość Boga», ośmielony przykładem twojej ufności wobec Boga, proszę o wstawiennictwo w mojej intencji..., którą ci przedkładam.

Ojcze nasz... Zdrowaś... Chwała Ojcu...

DZIEŃ TRZECI

Święty Ojcze Pio, ty przez codzienne dźwiganie krzyża zasłużyłeś na miano Cyrenejczyka, wierzyłeś, że «Pan w swoim miłosierdziu poda rękę i obdarzy mocą», módl się za mną w moich trudnościach... i uproś mi u Jezusa łaskę wytrwania w dobrym.

Ojcze nasz... Zdrowaś... Chwała Ojcu...

DZIEŃ CZWARTY

Święty Ojcze Pio, doświadczany z woli Bożej wielkim cierpieniem, przyjmowałeś je «jako los wybranych dusz» i «dar prowadzący do zbawienia», wstawiaj się za mną u Boga, abym mógł z godnością chrześcijańską przyjąć mój ból i uproś łaskę...

Ojcze nasz... Zdrowaś... Chwała Ojcu...

DZIEŃ PIĄTY

Święty Ojcze Pio, ty przez swoje niezwykłe zjednoczenie z Panem wlewałeś w serca wątpiących nadzieję, «że Bóg chrześcijan jest Bogiem przemiany», że z cierpienia rodzi się pokój, a z odrzucenia rozpaczy «budzi się nadzieja», bądź ze mną w moim doświadczeniu..., abym ufał w miłość Bożą.

Ojcze nasz... Zdrowaś... Chwała Ojcu...

DZIEŃ SZÓSTY

Święty Ojcze Pio, ty stałeś się dla nas przykładem posłuszeństwa w wierze, wiedziałeś, że «gdzie nie ma posłuszeństwa, tam nie ma cnoty, tam nie ma dobra i nie ma miłości; gdzie zaś nie ma miłości, tam nie ma Boga, a bez Boga nie idzie się do nieba», bądź moim orędownikiem u Boga, gdy proszę o łaskę...

Ojcze nasz... Zdrowaś... Chwała Ojcu...

DZIEŃ SIÓDMY

Święty Ojcze Pio, niestrudzony naśladowco Chrystusa, wszystkich z ufnością proszących o pomoc zapewniałeś, że «otrzymają od Boga łaskę świętej wytrwałości», módl się za mną, gdy błagam Boga o łaskę...

Ojcze nasz... Zdrowaś... Chwała Ojcu...

DZIEŃ ÓSMY

Święty Ojcze Pio, wzorze ewangelicznej miłości Boga i bliźniego, ty umacniałeś w ludzkich sercach przekonanie, że Bóg «nie może odrzucić szczerego pragnienia miłowania Go», w imię miłości, która przepełniała twoje życie, wyjednaj mi w niebie dar..., o który cię z ufnością proszę.

Ojcze nasz... Zdrowaś... Chwała Ojcu...

DZIEŃ DZIEWIĄTY

Święty Ojcze Pio, Maryja była ci «Matką najmilszą», Ją wysławiałeś «najbardziej spośród wszystkich stworzeń na niebie i na ziemi», przez twoje oddanie Bożej Matce proszę o pomoc w mojej potrzebie...

Ojcze nasz... Zdrowaś... Chwała Ojcu...

   

Wasze komentarze:
 studentka: 03.02.2018, 02:54
 Kochany Ojcze Pio pomoz mi za przyczyna Twoja i Ducha Swietego napisac i pbronic w tym roku prace magisterska.Przepraszam za moje lenistwo,niewiernosciwzgledem Boga,za wszystkie grzechy za brak konsekwencji.Pragne byc lepsza bo tylko zycie z Bogiem ma sens i jest piekne i wartosciowe
 Malgosia: 03.02.2018, 02:44
 Kochany Ojcze Pio,daj zdrowie da Marii,ktora ulegla wypadkowi.Ona tak bardzo Cie czci i wielbi.Niech dojdzie do zdrowia i odzyska zupelna sprawnosc w nodze
Ty wszystko mozesz wiec prosze Cie w cichej modlitwie o dar zdrowia dla niej.Swiety Ojcze Pio modl sie za nami i wskaz przez naszego Aniola Stroza u jakich swietych szukac pomocy.
 Marianna: 02.02.2018, 10:48
 Mój Ojcze Pio, wyjednaj łaskę ,by moja wnuczka Justyna zaliczyła wszystkie egzaminy i by Bóg postawił na jej drodze wspaniałego chłopca, który zostanie jej mężem.
Boże ufam Tobie.
 Ewa: 01.02.2018, 00:11
 Ojcze Pio,jestes tak blisko Pana Boga.Podziekuj ode mnie za wszystkie łaski,które otrzymalam w swoim źyciu i jeszcze raz prosze pomóź mi w obecnej sytuacjì.Bądź moim pośrednikiem do Boga.
 Ewa: 31.01.2018, 12:55
 Drogi Ojcze Pio,kiedys balam sie Ciebie jako surowego Swietego...a teraz odmawoam Nowenne i za Twoja przyczyna prosze unizenie o dar zdrowia fizycznego i psycicznego dla mnie i o pomoc w ppdjeciu slusznej decyzji w moim zyciu.Jestes tak blisko Boga fiolkowy zakonniku...wspomnij o mojej rodzinie i o mnie i o tych ktorzy prosza mnie o modlitwe za nich Marysie Jasie Olenke Wojtka Jasia Ele i innych.Powiedz,ze ucze sie wybaczac moim nieprzyjaciolom.Za wszystko dziekuje.
 Karolina : 29.01.2018, 23:02
 Ojcze Pio wypros u Boga łaske zdrowia dla mamy Teresy!
 kobieta: 29.01.2018, 22:31
 Święty Ojcze Pio proszę o spokój i dobrą atmosferę w pracy. Konflikty i jątrzenie są wyniszczające i szkodliwe. Proszę otocz nas opieką.
 Bozena: 26.01.2018, 23:33
 Sw o Pio prosze o wstawinnictwo u naszego Ojca w niebie za nasza corke Malgosie wypros dla niej powrot do calkowitego wyzdrowienia.I prosze olaski dla calej naszej rodziny.Powierzam Tobie nasze dzieci wnuki i meza.Jezu. chce bezgranicznie Tobie Ufac.
 Ania: 25.01.2018, 22:23
 Ojcze blagam wylecz mnie z netwicy ktora mnie meczy oraz blagam o pomoc dla moich dzieci i byc przymnie podczas badania Amen


 Andrzej: 20.01.2018, 23:28
 O.Pio proszę Cię o wstawiennictwo w intencji: o duchową przemianę i pomoc w nauce dla Marcela.
 Urszula : 19.01.2018, 19:59
 Święty Ojcze Pio,dziękuję za wszystko i proszę o zdrowie i potrzebne łaski dla mojej córki Klaudii i całej mojej rodziny.Jezu Ufam Tobie.
 Dorota: 18.01.2018, 23:20
 Święty Ojcze Pio , proszę Cię nie ustawaj w modlitwie wstawienniczej o łaskę nawrócenia dla Dominki i dar Chrztu św.dla Poli. Ufam w siłę Twojej modlitwy i dziękuję .
 zosia: 17.01.2018, 17:52
 Św Ojcze Pio dziękuje za łaskę uzdrowienia ,przepraszam za grzechy moje,proszę o pomoc twoją w naszym życiu .Daj łaski potrzebne naszej rodzinie.
 barbara: 15.01.2018, 17:16
 Ojcze Pio: proś serce Jezusa za moją córką. Jezu polecam ci moją córkę Anitę. Jezu, ufam Tobie. Ty się tym zajmij.
 barbara: 15.01.2018, 17:15
 Ojcze Pio: proś serce Jezusa za moją córką. Jezu polecam ci moją córkę Anitę. Jezu, ufam Tobie. Ty się tym zajmij.
 Lucija: 15.01.2018, 03:49
 Drogi Ojcze Pio. Prosze Cie o uleczenie mojego wspolmalzonka Ryszarda Ojcze wstaw sie do Jezusa za nim przylmuje Twoja pomoc teraz Ojcze teraz dziekuje
 Iwona: 08.01.2018, 05:14
 Ojcze Pio prosze cie pomoz mi ty wiesz wszystko co mnie trapi przybadz prosze
 Ana: 07.01.2018, 11:06
 Ojcze Pio, blagam pomóż mi ....wypros łaskę zdrowia i spokoju...Proszę pomóż ....potrzebuję Cię bardzo. ..
 samotna matka: 22.12.2017, 21:22
 Święty Ojcze Pio proszę Cię bądź moim ratunkiem, prowadź mojego syna mądrą drogą. Niech pamięta o rodzinie i swoich korzeniach. Proszę uwolnij go do od destruktywnego, niebezpiecznego związku. Proszę otocz mnie opieką
 Adrian: 18.12.2017, 07:27
 Ojcze Pio
Przebacz, pomóż, pobłogosław i bądz przy nas.
Spraw , aby Aga wróciła w pełni do wiary, daj siłę i zdrowie Karolince,Kewinowi, Rodzicom , całej rodzinie oraz mnie na długie lata ciężkiej pracy i życia, jeśli taka wola Pana. Wstawiaj się za nami. Przebacz wszystkie zaniedbania i grzechy, w szczególności te nasze, moje ciężkie, prowadz mnie przez życie, bądz mym przewodnikiem, podpowiadaj a w trudnych decyzjach , ktore mam w tej chwili do podjęcia, decyduj o nich Ty , co mam z nimi począć.
Jezu, Ty się tym zajmij .
Amen
[1] [2] [3] [4] [5] [6] [7] [8] [9] [10] [11] [12] [13] [14] [15] [16] [17] [18] [19] [20] [21] [22] [23] [24] [25] [26] [27] [28] [29] [30] [31] [32] [33] [34] (35)


Autor

TreśćPoprzednia[ Powrót ]Następna
 
[ Strona główna ]

Pełna wersja | Polityka Prywatności | Kontakt

© 2001-2020 Pomoc Duchowa
Portal tworzony w Diecezji Warszawsko-Praskiej