Rozważania Miłość Modlitwy Czytelnia Źródełko Pomoc Duchowa Relaks Download Cuda Opowiadania Perełki

Nowenna do św. o. Pio


DZIEŃ PIERWSZY

Święty Ojcze Pio, z przekonaniem uczyłeś, że Opatrzność Boża «mieszając radość ze łzami w życiu ludzi i całych narodów prowadzi do osiągnięcia ostatecznego celu; że za widoczną ręką człowieka jest zawsze ukryta ręka Boga», wstawiaj się za mną, bym w mojej trudnej sprawie..., którą przedstawiam Bogu, przyjął z wiarą Jego wolę.

Ojcze nasz... Zdrowaś... Chwała Ojcu...

DZIEŃ DRUGI

Święty Ojcze Pio, ty zachęcałeś małodusznych do porzucenia lęku i uznania się za najszczęśliwszych, gdy «staną się godni tego, by uczestniczyć w bólach Boga-Człowieka«, by «wierzyli, że to nie opuszczenie, ale wielka miłość Boga», ośmielony przykładem twojej ufności wobec Boga, proszę o wstawiennictwo w mojej intencji..., którą ci przedkładam.

Ojcze nasz... Zdrowaś... Chwała Ojcu...

DZIEŃ TRZECI

Święty Ojcze Pio, ty przez codzienne dźwiganie krzyża zasłużyłeś na miano Cyrenejczyka, wierzyłeś, że «Pan w swoim miłosierdziu poda rękę i obdarzy mocą», módl się za mną w moich trudnościach... i uproś mi u Jezusa łaskę wytrwania w dobrym.

Ojcze nasz... Zdrowaś... Chwała Ojcu...

DZIEŃ CZWARTY

Święty Ojcze Pio, doświadczany z woli Bożej wielkim cierpieniem, przyjmowałeś je «jako los wybranych dusz» i «dar prowadzący do zbawienia», wstawiaj się za mną u Boga, abym mógł z godnością chrześcijańską przyjąć mój ból i uproś łaskę...

Ojcze nasz... Zdrowaś... Chwała Ojcu...

DZIEŃ PIĄTY

Święty Ojcze Pio, ty przez swoje niezwykłe zjednoczenie z Panem wlewałeś w serca wątpiących nadzieję, «że Bóg chrześcijan jest Bogiem przemiany», że z cierpienia rodzi się pokój, a z odrzucenia rozpaczy «budzi się nadzieja», bądź ze mną w moim doświadczeniu..., abym ufał w miłość Bożą.

Ojcze nasz... Zdrowaś... Chwała Ojcu...

DZIEŃ SZÓSTY

Święty Ojcze Pio, ty stałeś się dla nas przykładem posłuszeństwa w wierze, wiedziałeś, że «gdzie nie ma posłuszeństwa, tam nie ma cnoty, tam nie ma dobra i nie ma miłości; gdzie zaś nie ma miłości, tam nie ma Boga, a bez Boga nie idzie się do nieba», bądź moim orędownikiem u Boga, gdy proszę o łaskę...

Ojcze nasz... Zdrowaś... Chwała Ojcu...

DZIEŃ SIÓDMY

Święty Ojcze Pio, niestrudzony naśladowco Chrystusa, wszystkich z ufnością proszących o pomoc zapewniałeś, że «otrzymają od Boga łaskę świętej wytrwałości», módl się za mną, gdy błagam Boga o łaskę...

Ojcze nasz... Zdrowaś... Chwała Ojcu...

DZIEŃ ÓSMY

Święty Ojcze Pio, wzorze ewangelicznej miłości Boga i bliźniego, ty umacniałeś w ludzkich sercach przekonanie, że Bóg «nie może odrzucić szczerego pragnienia miłowania Go», w imię miłości, która przepełniała twoje życie, wyjednaj mi w niebie dar..., o który cię z ufnością proszę.

Ojcze nasz... Zdrowaś... Chwała Ojcu...

DZIEŃ DZIEWIĄTY

Święty Ojcze Pio, Maryja była ci «Matką najmilszą», Ją wysławiałeś «najbardziej spośród wszystkich stworzeń na niebie i na ziemi», przez twoje oddanie Bożej Matce proszę o pomoc w mojej potrzebie...

Ojcze nasz... Zdrowaś... Chwała Ojcu...
   

Szaleństwo modlitwy Szaleństwo modlitwy
Matt Woodley
Czy kiedykolwiek zastanawiałeś się... czy Twój sposób modlenia się rzeczywiście przybliża Cię do Boga? Czy chciałbyś... ożywić swoją modlitwę i pogłębić wiarę?

Jeśli tak, musisz wiedzieć, że nie dostaniesz na to rozwiązania... gotowego rozwiązania, ale niezwykle ważną podpowiedź...... » zobacz więcej

Wasze komentarze:
 Gabriela: 11.01.2015, 15:36
 ŚWIĘTY OJCZE PIO bardzo Cię proszę o wstawiennictwo w sprawie poprawy mojej sytuacji finansowej, kupna domu, dobrego rozwiązania spraw kadrowych w pracy i poprawy mojej sytuacji w pracy, niech dobrze rozwiąże się sprawa wyjazdu do Grecji, proszę o zdrowie dla mamy i wszystkie potrzebne łaski dla rodziny. PROSZĘ CIĘ O TWOJE WSTAWIENNICTWO WE WSZYSTKICH SPRAWACH!!!!!!!!!
 Maria L.: 08.01.2015, 21:23
 Bardzo proszę Cię Ojcze o zdrowie dla mnie i moich dzieci oraz w pewnej,Panu Bogu wiadomej, sprawie.Oby Pan zabrał ode mnie tę dolegliwość, proszę Ojcze przez Twe wstawiennictwo.
 Maria: 08.01.2015, 21:15
 Święty Ojcze Pio, już wiele lat modlę się do Pana Boga przez Twoje wstawiennictwo.Dziś w ostatnim dniu nowenny proszę o zdrowie dla mnie.Módl się , umiłowany Ojcze, w mojej intencji.Twoja czcicielka.
 grazyna: 06.01.2015, 18:58
 Proszę Ciebie Swiety Ojcze PIO o wstawiennictwo za mnie u Pana Boga o zdrowie zebym pozbyla sie lęków i mogla wychodzic z domu i cieszyć się tym pieknym światem.Zeby mój synek dal sobie radę w życiu i spotykał na swej drodze dobrych ludzi.
 smutna: 05.01.2015, 06:14
 proszę Sw.Ojcze Pio zanies moje prosby przed oblicze Najwyższego i wstaw się za mną.
 el: 04.01.2015, 21:29
 Sw Ojcze Pio badz przy nas wypraszaj łaski zdrowia dla naszej rodziny
 matka : 04.01.2015, 15:10
  SW.OJCZE PIO,prosze o zdrowie dla syna i o zone katoliczke dla niego
 ja: 02.01.2015, 19:52
 Dziękuję Ci za każdy dzień z Tobą Ojcze Pio! Dziękuję że jestes z nami!!!! Do końca mojego życia nie będę w stanie podziękować za cud który sprawił! !!!Dziękuję Ci mój Ojcze kochany!!! Oddajcie wasze sprawy Ojcu Pio a zobaczycie jakie cuda czyni!!! Jesteś Wielki Twoje cuda nie mają końca! !!!
 ja: 26.12.2014, 20:29
 Dziękuję Ci kochany ojcze Pio!!!! Dałeś mi najpiękniejszy cud świata moja piękna rodzinę! !!! Kocham Cię cudowny Ojcze Pio dziękuję dziękuję dziękuję! !!! Modlcie się do Ojca Pio On czyni naprawdę cuda doznała to na własnym ciele On jest wielki iii iii! !!!!
 Maria: 23.12.2014, 14:58
 Św. Ojcze Pio dziękuję za dotychczasowe wstawiennictwo, proszę uproś przebaczenie grzechów i łaskę zjednoczenia z Jezusem Chrystusem dla moich dzieci. Proszę o radość życia wiecznego dla męża, taty, teściów, dziadków i zmarłych z rodziny.
 Bożena: 21.12.2014, 23:49
 Św.O. Pio błagam Cię z całego serca o łaskę nawrócenia dla męża oraz moich synów,o miłosierdzie Boże dla nas na sądzie i wieczne zbawienie.
 Ania: 21.12.2014, 01:55
 Piotruś, jeśli to czytasz wiedz że bardzo za Tobą tęsknię. Brakuje mi Ciebie i tego czasu wspólnie spędzonego. Modlę się przez wstawiennictwo ojca Pio. Wiem że Ty też się modlisz. Za każdym razem dodając niech będzie wola Twoja. Ciężko mej duszy i sercu bardzo. Ojcze Pio otaczaj go swoją ochroną a mi daj siłę bym się wzmocnila i pogodzila. Jezu Ty się tym zajmij.
 Jolanta: 19.12.2014, 07:55
 Prosze Cię Święty Ojcze Pio o wstawiennictwo u Pana Boga o mój powrót do zdrowia. Dziękuję Ci za dotychczasową opiekę.
 Ola: 18.12.2014, 19:15
 Ojcze Pio, mam wrażenie że nikt na górze mnie nie słucha, proszę, chociaż Ty pomóż mi w sprawie którą znasz. Proszę.
 Bożena: 17.12.2014, 06:22
 Św.O.Pio błagam o łaskę nawrócenia dla Kamila o wyjście z uzależnienia gier komputerowych
 Bożena: 17.12.2014, 00:33
 Błagam Cię o. Pio o ratunek dla Kamila o uwolnienie go od gier komputerowych nawrócenie dla niego i calej rodziny abyśmy zostali zbawieni
 Bożena: 17.12.2014, 00:31
 Błagam Cię o. Pio o ratunek dla Kamila o uwolnienie go od gier komputerowych nawrócenie dla niego i calej rodziny abyśmy zostali zbawieni
 Beata: 14.12.2014, 19:48
 Św. Ojcze Pio proszę Cię w intencji tych wszystkich znanych mi osób, które borykają się z problemami zniewolenia duchowego i prześladowania złego ducha. O uzdrowienie fizyczne i duchowe tych osób. Nawrócenie zatwardziałych grzeszników i wsparcie dla kapłanów w codziennym zmaganiu ze swoimi słabościami .Łaskę dobrej spowiedzi dla Romana i nawrócenie Magdaleny.
 Asia: 11.12.2014, 20:55
 Swiety o Pio prosze o wstawiennictwo za mojego synka Marcinka. Prosze o jego uzdrowienie.
 Kasia : 10.12.2014, 15:44
 Prosze Ciebie Ojcze Pio o wstawiennictwo u Pana Boga o moje zdrowie, zebym szybko mogla wrocic do normalnego zycia po dwoch latach prob leczenia. Dziekuje Ci Dobry Ojcze Kasia
[1] [2] [3] [4] [5] [6] [7] [8] [9] [10] [11] [12] [13] [14] [15] [16] [17] [18] [19] [20] [21] [22] [23] [24] [25] [26] [27] [28] [29] [30] [31] [32] (33) [34] [35]


Autor

Tresć
[ Powrót ]
 
[ Strona główna ]

Pełna wersja | Polityka Prywatności | Reklama | Kontakt

© 2001-2018 Pomoc Duchowa
Portal tworzony w Diecezji Warszawsko-Praskiej