Rozważania Miłość Modlitwy Czytelnia Źródełko Pomoc Duchowa Relaks Download Cuda Opowiadania Perełki

Nowenna za wstawiennictwem św. Teresy
od Dzieciątka Jezus i Najświętszego Oblicza

Boże, nasz Ojcze, Ty wysłuchujesz próśb tych, którzy służą Ci wiernie. Święta Teresa ufała, że "Ty spełnisz jej wolę w niebie, skoro ona zawsze pełniła Twoją wolę na ziemi". Przez jej miłość do Ciebie, błagam wysłuchaj moją modlitwę, którą z ufnością do Ciebie zanoszę.

Ojcze nasz...

Panie Jezu, Synu Boży i nasz Zbawicielu, święta Teresa poświęciła swe doczesne życie dla zbawienia dusz i pragnęła "z nieba czynić dobro na ziemi", a jako Twoja umiłowana oblubienica zabiegała zawsze o Twoją chwałę. Przyjmij także moje oddanie się Tobie i przez jej wstawiennictwo udziel mi łask, o które z ufnością Cię proszę.

Zdrowaś Mario...

Duchu Święty, zdroju łaski i miłości, Ty w swoim uprzedzającym działaniu obdarzyłeś św. Teresę Bożą miłością, a ona wspaniałomyślnie na nią odpowiedziała. Teraz, gdy nie zaznaje spoczynku, lecz oręduje za nami w niebie. błagam Cię Duchu Pocieszycielu natchnij moją modlitwę i udziel mi łask, o które przez jej wstawiennictwo z ufnością Cię proszę.

Chwała Ojcu i Synowi i Duchowi Świętemu...

Święta Tereso od Dzieciątka Jezus. wejrzyj na ufność, którą pokładam w Tobie, przyjmij moje błagania i wstaw się za mną do Najświętszej Maryi Panny, która obdarzyła Cię uzdrawiającym uśmiechem w cierpieniu. Wejrzyj także na udręczonych, na cierpiących i na wszystkich, którzy Cię wzywają. Jednoczę się z nimi jak z braćmi. Proszę Cię, niech udzielone mi zgodnie z Bożą wolą łaski, umocnią moją wiarę, nadzieję i miłość, wyjednają pomoc w chwili śmierci i wieczną radość dzieci Bożych w niebie. Amen.

   

Wasze komentarze:
 Danuta: 02.10.2014, 05:54
 Św.Tereso proszę Cię pomóż nawrócić się do Boga mojej rodzinie.Miej ich w opiece.Dotrzyj do Karoliny.Prowadż mnie do Boga.
 mama: 20.07.2014, 09:35
 Proszę nie opuszczaj mnie ,dziękuję za wszystko co mi pomogłaś ,za łaski i Twoją miłość.
 servus : 15.07.2014, 11:53
 Św Tereso dziękuję Ci za łaski już otrzymane, miej w opiece mego synka, dopomóż byśmy byli dla niego dobrymi rodzicami, Bóg zapłać
 barbara: 13.06.2014, 20:33
 o cud nawróceń-ANI i zgody małżeńskiej i WIOLETY,rodzeństwa -ROBERTA,KRZYSIA,IWONY i jej ślubu
 Ufam Tobie: 11.05.2014, 20:23
 Proszę o wstawiennictwo, aby moje 3plany się spełniły, bądźcie przy mnie.
 Łaska: 10.05.2014, 20:18
 Pragnę Cię prosić o wstawiennictwo w mojej sprawie, abym była zdrowa przede wszystkim, wiesz czego pragnę, aby przestała za dużo myśleć i , aby te problemy odeszły, aby zaczęła życie nowe na lepsze i na nowo :) Aby kogoś poznała i , aby on odmienił moje życie, a Patryk może nawet przekonał się do mnie jako do koleżanki chociaż. I proszę o zdrowie dla mojej rodziny i dla mnie, abyście byli przy nas zawszę. Aga, aby też kogoś poznała i, aby nasze życie nabrało barwy i nie było monotonne. Proszę.
 anna: 08.05.2014, 19:03
 Św. Tereso, pomóż odzyskać wiarę w siebie...
 Ufam Tobie: 04.05.2014, 11:54
 Św. Tereso, proszę Cię , ponieważ wiesz o jaką łaskę pragnę prosić, więc proszę, aby w najbliższym czasie się odezwał, aby to było na straty dane, aby może los się do mnie uśmiechnął, aby On przemyślał i spróbował. Dzięki niemu będę szczęśliwa, choć zawsze jestem, ponieważ mam rodzinę, zdrowie i przede wszystkim Was. Ale pragnę, aby udało mi się z nim.Proszę bądźcie zawszę przy mnie w najbardziej trudnych sytuacjach, abym nigdy się nie poddała i umiała walczyć z przeciwieństwem. Mam nadzieję, że Patryk choć będzie chciał mnie poznać. Wysłuchaj mnie św. Tereso!
 Ewa: 15.03.2014, 13:15
 Święta Tereso od Dzieciątka Jezus,proszę o łaskę zdrowia dla całej mojej rodziny,oraz o szczęśliwą i szybką operacje bioder i kręgosłupa dla mnie.Proszę o wstawiennictwo do Ojca Niebieskiego o wyjście z kłopotów i kryzysu finansowego,aby mój mąż otrzymał dobrą prace i godne miał zarobki.Uproś ,aby moja córka zdała egzaminy i dostała upragnioną pracę.Proszę o cud ,aby moje życie się zmieniło,daj nam wiarę ,nadzieje i miłość.Proszę Cię Święta Tereso o modlitwy za mnie i całej mojej rodziny.

 Ewa: 14.03.2014, 14:15
 Święta Tereska od Dzieciątka Jezus proszę,abyś wstawiła się u Boga oto,aby mój mąż znalazł bardzo dobrą pracę i miał godziwe zarobki,proszę o wyjście z kłopotów finansowych,aby nasze życie się odmieniło,aby moja córka zdała egzaminy.i miała upragnioną pracę.Błagam,wysłuchaj mnie św.Teresko.
 Katarzyna: 05.03.2014, 09:45
 Święta Tereso od Dzieciątka Jezus. Proszę Cię całym sercem o wstawiennictwo u Pana Najwyższego o przebaczenie grzechów i przewinień w naszej rodzinie. Proszę również aby dzieciątko które noszę pod sercem rozwijało się zdrowo i abyśmy mogli z mężem cieszyć sie z cudu jego narodzin oraz wychowywali je na dziecko Boże. Proszę również aby moja mama z każdym dniem wracała do zdrowia i pojednała się z tatą.
 Genowefa : 30.01.2014, 08:52
 Św. Teresko proszę o łaskę wiadomą Panu Bogu.Zsyłaj nam róże.
 byniek: 28.11.2013, 16:46
 św.Tereso proszę Cię oto abym się zmienił
 Urszula: 22.10.2013, 19:39
 Sw. Tereso, prosze o wyjednanie mi laski przemiany duchowej i moralnej dla mojej corki, niech wroci do rodziny i zrozumie, ze swoim postepowaniem sprawia nam bol i utrapienie. Pomoznam w ytch ciezkich chwilach, wez nas w swoja opieke i modl sie za nami. Prosze o potrzebne nam laski.
 Magdalena: 03.10.2013, 19:35
 Św. Teresko od Dzieciątka Jezus,teraz właśnie czytam o Cudach Twoich i o Deszczu Róż,proszę Cię wstawiaj się za moimi Dziećmi Kochanymi aby zły los się im odmienił i o zdrowie dla mojej rodziny proszę i Miłość i Zgodę i wszelki dostatek i potrzebne nam Łaski.Miej nas w swojej opiece,módl się za nami wszystkimi Amen.
 Magdalena: 03.10.2013, 19:27
 Św. Teresko od Dzieciątka Jezus,teraz właśnie czytam o Cudach Twoich i o Deszczu Róż,proszę Cię wstawiaj się za moimi Dziećmi Kochanymi aby zły los się im odmienił i o zdrowie dla mojej rodziny proszę i Miłość i Zgodę i wszelki dostatek i potrzebne nam Łaski.Miej nas w swojej opiece,módl się za nami wszystkimi Amen.
 wanda: 02.10.2013, 13:59
 św Teresko wyjednaj dla moich synów zupełne uzdrowienie ciała,miłość-dobrą zone,radośc boże błogosławieństwo w zyciu i pracy.prosze pomóz nam UFAMbozemu miłosierdziu
 dominika: 30.09.2013, 23:20
 Śwęta Tereso dziś dzień przed Twoim śwętem skończyłam nowenne do Ciebie proszę wstaw się do Miłosiernego Pana za moje dziecię chorę na serduszko. Miej ją w swojej opiece
 anna: 23.09.2013, 23:59
 Św. Tereso, spraw bym czynila postępy w jeździe autem. Proszę o rozwagę, madrosc i refleks.
 Anna: 28.08.2013, 20:32
 Prosimy o modlitwę i wstawiennictwo Świętej Teresy przed Bogiem Ojcem za życie i zdrowie Naszego kochanego Kacperka Banaś. Prosimy by wrócił do zdrowia i do życia przed wypadkiem.Boże, proszę spójrz na jego cierpienie ciała i duszy i okaż mu miłosierdzie. Spraw by doznał potęgi Twojej dobroci i w zdrowiu i radości mógł wrócić do normalnego życia. Nam jego rodzinie daj wiarę i nadzieje. Wysłuchaj błagań całej Naszej zrozpaczonej rodziny i przyjaciół. Bóg zaplać
[1] [2] [3] [4] [5] [6] [7] (8) [9] [10] [11] [12] [13] [14] [15] [16] [17] [18]

Autor

Treść

Poprzednia[ Powrót ]Następna
 
[ Strona główna ]

Zagadki | Opowiadania | Miłość | Powołanie | Małżeństwo | Niepłodność | Narzeczeństwo | Prezentacje | Katecheza | Maryja | Tajemnica Szczęścia | Dekalog | Psalmy | Perełki | Cuda |

Polityka Prywatności | Kontakt

© 2001-2021 Pomoc Duchowa
Portal tworzony w Diecezji Warszawsko-Praskiej