Rozważania Miłość Modlitwy Czytelnia Źródełko Pomoc Duchowa Relaks Download Cuda Opowiadania Perełki

Nowenna za wstawiennictwem św. Teresy
od Dzieciątka Jezus i Najświętszego Oblicza

Boże, nasz Ojcze, Ty wysłuchujesz próśb tych, którzy służą Ci wiernie. Święta Teresa ufała, że "Ty spełnisz jej wolę w niebie, skoro ona zawsze pełniła Twoją wolę na ziemi". Przez jej miłość do Ciebie, błagam wysłuchaj moją modlitwę, którą z ufnością do Ciebie zanoszę.

Ojcze nasz...

Panie Jezu, Synu Boży i nasz Zbawicielu, święta Teresa poświęciła swe doczesne życie dla zbawienia dusz i pragnęła "z nieba czynić dobro na ziemi", a jako Twoja umiłowana oblubienica zabiegała zawsze o Twoją chwałę. Przyjmij także moje oddanie się Tobie i przez jej wstawiennictwo udziel mi łask, o które z ufnością Cię proszę.

Zdrowaś Mario...

Duchu Święty, zdroju łaski i miłości, Ty w swoim uprzedzającym działaniu obdarzyłeś św. Teresę Bożą miłością, a ona wspaniałomyślnie na nią odpowiedziała. Teraz, gdy nie zaznaje spoczynku, lecz oręduje za nami w niebie. błagam Cię Duchu Pocieszycielu natchnij moją modlitwę i udziel mi łask, o które przez jej wstawiennictwo z ufnością Cię proszę.

Chwała Ojcu i Synowi i Duchowi Świętemu...

Święta Tereso od Dzieciątka Jezus. wejrzyj na ufność, którą pokładam w Tobie, przyjmij moje błagania i wstaw się za mną do Najświętszej Maryi Panny, która obdarzyła Cię uzdrawiającym uśmiechem w cierpieniu. Wejrzyj także na udręczonych, na cierpiących i na wszystkich, którzy Cię wzywają. Jednoczę się z nimi jak z braćmi. Proszę Cię, niech udzielone mi zgodnie z Bożą wolą łaski, umocnią moją wiarę, nadzieję i miłość, wyjednają pomoc w chwili śmierci i wieczną radość dzieci Bożych w niebie. Amen.

Wasze komentarze:
 artur: 07.03.2010, 21:26
 sw Tereso prosze wstaw sie uBoga za naszym malzenstwem Arturem i Ewa wiesz czego nam najbardziej potrzeba prosze pokornie upros te laske dla nas.
 Ania: 10.02.2010, 12:23
 Św. Tereso proszę wstaw się u Dzieciątka Jezus za moją nienarodzoną jeszcze córeczką, aby wszelkie dotychyczasowe nieprwidłowości się wyrównały i aby urodziała się zdrowa i sina.
 zosia: 03.02.2010, 18:49
 Święta Tereso! Proszę Cię,pomóż mojemu mężowi znależć pracę.Proszę opiekuj się mną i moją rodziną.
 Danuta: 28.01.2010, 17:04
 Kiedyś modliłam się z moją córką w tym i innych miejscach o zdrowie dla mojego męża. Mineło 18 miesięcy jak nie ma już mojego męża.Odszedł do domu Pana. Wiem,że dzięki wstawiennictwu Św.Teresy mój Henio odszedł tak jak każdy by tego chciał.Odchodził może 3do 5 min. na rękach moich i córki we własnym domu. Zostałam sama z córką. Córka była przed maturą wyborem studiów a ja byłam osobą która nic nie potrafiła wszystko robił za mnie mąż. Rodzina była na obok na chwilę a my biedne (tak myślałam),że sobie nie poradzimy. Po tym czasie mogę powiedzić , że to co najgorsze To brak mi męża a Kasi taty no i mojego małego synka którego Pan Bóg zabrał do siebie gdy miał 3 latka. Teraz wiem że każdy musi nieśc swój krzyż. Moja Kasia zdała mature teraz jest studentką psychologii ja dzięki ludziom niby obcym ale zostawił mi ich mąż prowadze mała działalnośc mam problemy ale napewno są osoby które mają większe. Ja czuje że pomimo,że moich bliskich nie widze to sa wśród nas i pomagają nam. Teraz pragne za Twoim Św. Teresko moja patronko prosić Boga, aby moja Kasia która jutro zaczyna sesję egzaminacyjną poszła jej jak najlepiej ale zgodnie z wolą Boga.
 Basia: 16.01.2010, 16:29
 ulecz mnie św Teresko
 Jerzy: 02.01.2010, 20:55
 Sw. Tereso od Dzieciątka Jezus, błagam Cię o uzdrowienie mego ciała . Powierzam Tobie moja chorobe Dziekuje Jerzy
 Kasia: 30.12.2009, 16:50
 Sw. Tereso od Dzieciątka Jezus, błagam Cię o uzdrowienie. Pobłogosław całą ludzkość odnów serca o promień rodziny naucz kochać Boga.
 Mimi: 10.12.2009, 23:15
 Święta Tereso błagam wstaw się za mną w modlitwie do Pana Naszego, któremu pragnę zawierzyć moją rodzinę i prosić o pomoc w rozwiązaniu tak szczególnie trudnych problemów. Św.Tereso módl się za nami.
 Anna: 02.12.2009, 02:04
 Swięta Tereso od Dzieciątka Jezus błagam Cię pomoż mnie i całej mojej rodzinie z problemów w których się znalazłam .Prosze uproś łaski u Pana dla mnie i mojej rodziny.

 Teresa: 18.11.2009, 21:52
 Sw. Tereso pomoz Sebastianowi, Ani i Andrzejkowi, upros Pana Boga aby opamietl Rodzicow Ani, aby zostawili Ich w spokoju. Pomoz naszej rodzinie.
 irena: 15.11.2009, 09:49
 Święta Teresko,błagam...skrusz te zatwardziałe serca...yo moja najgorętsza prośba...gorliwa modlitwa...Wiara,że TY mnie wysłuchasz i Dobry Bóg obdarzy nas ŁASKĄ pojednania w całej Rodzinie!!!
 Tadeusz: 03.11.2009, 14:44
 Święta Teresko, Ty pomogłaś mi pierwszy raz tak błyskawicznie, ze się nie spodziewałem. Dziękuję Ci z to! Później niejednokrotnie pomagałaś mi w beznadziejnych sytuacjach. Pomóż mi i dziś, by moja zona nie przeżywała ciężkich chwil pracy, by kobieta która się uwzięła na nią odpuściła. I moja jeszcze jedna prośbą wstaw się do Jezusa, byśmy powrócili do Polski na stale.
 Bozena Teresa: 28.10.2009, 09:46
 Świeta Teresko moja patronka dziękuje za wysłuchanie mojej prośby. Proszę wyproś u Pana dla mojego syna Piotra dar nauki
 Maria: 21.10.2009, 16:22
 Matko Boża proszę Cie o pozytywny wynik w piątek na egzaminie na prawo jazdy..MAtko to jest już moje któreś z kolei podejście, proszę o to by tym, razem nic nie zaślepiło mnie na egzaminie..żębym była w pełni skupiona i mogła pozytywnie go zaliczyć.Matulko dziękuje , że tatusiowi się udało znależc prace, dziękuje również za wszystkie łaski jakie otrzymałam.Najkukochańsza MAtko prosze również o to bym w końcu spotkała na swojej drodze człowieka , z którym mogłabym spędzić reszte życia.Tak bardzo chciałabym się zakochać-przelać na kogoś swoje uczucia, chciałabym róznież z tą osobą pogłębiać swoją wiare chrześcijańską.Matko Boża dziękuje również za wszystko co otrzymałam.
 Elzbieta: 07.10.2009, 00:07
 Swieta Teresko wstaw sie za moimi dziecmi u Pana Boga Wszechmogacego Trojjedynego i prosze Cie i blagam upros dla moich synow.: Dawida, Romana i Michala dary Ducha Swietego i zeby mogli sie uczyc. Zeby zyli i wzrastali w madrosci,zdrowiu, nauce, lasce, cnocie i zgodzie. Zeby duzo pozytku przyniesli spoleczenstwu, a Bogu wiele chwaly. Aby Pan Bog w Trojcy Swietej Jedyny byl zawsze i wszedzie obecny w zyciu moich dzieci.
 bernadeta: 01.10.2009, 22:05
 SW.Teresko pros dla mnie powrót R. i dziecko dla nas.
 Justyna: 01.10.2009, 16:04
 Św. Tereso od Dzieciątka Jezus Dziękuję
 Bozena: 23.09.2009, 10:11
 Swieta Teresko proszę uproś dar nauki dla Piotra
 Bożena: 22.09.2009, 14:14
 Swięta Teresko uproś u Pana pracę dla mijego syna Artura
 mama: 22.09.2009, 01:14
 Swieta Tereso,blagam cie wstaw siew za mojego syna i wyjednaj laske dla nieo o ktora Cie blagam . Pozwol mi ujrzec swiatlo i znak twojego wstawiennictwa .Amen
[1] [2] [3] [4] [5] [6] [7] [8] [9] [10] [11] [12] [13] [14] [15] (16) [17] [18] [19]

Autor

Treść

Poprzednia[ Powrót ]Następna
 
[ Strona główna ]

Zagadki | Opowiadania | Miłość | Powołanie | Małżeństwo | Niepłodność | Narzeczeństwo | Prezentacje | Katecheza | Maryja | Tajemnica Szczęścia | Dekalog | Psalmy | Perełki | Cuda |

Polityka Prywatności Kontakt - formularz | Kontakt

© 2001-2022 Pomoc Duchowa
Portal tworzony w Diecezji Warszawsko-Praskiej