Rozważania Miłość Modlitwy Czytelnia Źródełko Pomoc Duchowa Relaks Download Cuda Opowiadania Perełki

Nowenna za wstawiennictwem św. Teresy
od Dzieciątka Jezus i Najświętszego Oblicza

Boże, nasz Ojcze, Ty wysłuchujesz próśb tych, którzy służą Ci wiernie. Święta Teresa ufała, że "Ty spełnisz jej wolę w niebie, skoro ona zawsze pełniła Twoją wolę na ziemi". Przez jej miłość do Ciebie, błagam wysłuchaj moją modlitwę, którą z ufnością do Ciebie zanoszę.

Ojcze nasz...

Panie Jezu, Synu Boży i nasz Zbawicielu, święta Teresa poświęciła swe doczesne życie dla zbawienia dusz i pragnęła "z nieba czynić dobro na ziemi", a jako Twoja umiłowana oblubienica zabiegała zawsze o Twoją chwałę. Przyjmij także moje oddanie się Tobie i przez jej wstawiennictwo udziel mi łask, o które z ufnością Cię proszę.

Zdrowaś Mario...

Duchu Święty, zdroju łaski i miłości, Ty w swoim uprzedzającym działaniu obdarzyłeś św. Teresę Bożą miłością, a ona wspaniałomyślnie na nią odpowiedziała. Teraz, gdy nie zaznaje spoczynku, lecz oręduje za nami w niebie. błagam Cię Duchu Pocieszycielu natchnij moją modlitwę i udziel mi łask, o które przez jej wstawiennictwo z ufnością Cię proszę.

Chwała Ojcu i Synowi i Duchowi Świętemu...

Święta Tereso od Dzieciątka Jezus. wejrzyj na ufność, którą pokładam w Tobie, przyjmij moje błagania i wstaw się za mną do Najświętszej Maryi Panny, która obdarzyła Cię uzdrawiającym uśmiechem w cierpieniu. Wejrzyj także na udręczonych, na cierpiących i na wszystkich, którzy Cię wzywają. Jednoczę się z nimi jak z braćmi. Proszę Cię, niech udzielone mi zgodnie z Bożą wolą łaski, umocnią moją wiarę, nadzieję i miłość, wyjednają pomoc w chwili śmierci i wieczną radość dzieci Bożych w niebie. Amen.

   

Wasze komentarze:
 Joanna: 02.04.2012, 08:57
 Św.Tereso proszę o wstawiennictwo za dobre zdrowie mojej córki Mai.
 magda: 25.03.2012, 19:45
 proszę o pomoc jak zwykle kolejny, raz, wybacz moja głupotę
 Maria: 06.03.2012, 19:26
 Swieta Tereniu od Dzieciatka Jezus proszę Cię o wstawiennictwo opiekę nademną w dniu zabiegu i o dobre wyniki badań .Polecam także Twojej opiece moją rodzinę męża Józefa i syna Michała aby dobrze wybrał swoją drogę życia i po po bożemu nim pokierował aby Dobry Bóg postawiła na jego drodze dobrych bożych ludzi. Otocz opieką całą moją rodzinę sczególnie mojego brata zakonnika Łukasza.
 ja: 10.02.2012, 17:29
 Św. MATKO Tereso proszę o wstawiennictwo w mojej sprawie do Boga spraw aby uczynił to o co go proszę, spraw aby nie odrzucił mojej prośby która leży mi bardzo na sercu, proszę cię o to bo już nie mam się do kogo zwrócić w tobie pokładam nadzieje że Bóg wysłucha mojej prośby, pomóż mi w jakikolwiek sposób tylko możesz mam nadzieje że Bóg wysłucha moich modlitw i że w końcu się uda. i ze w koncu ON sie odezwie sw Tereso pomóz PROSZE!!!
 matka-Maria: 09.02.2012, 08:58
 Święta Tereso Proszę o pomoc dla moich dzieci,o zdrowie,pomoc w trudach codziennego życia,zgodę i Miłość w rodzinie.Proszę wstaw się za moja rodziną u Boga Ojca Miłosiernego.
 Teresa 29.01.2012: 29.01.2012, 20:54
 Moja święta Patronko, proszę Cię o pośrednictwo w błagalnej prośbie do BOGA, o łaskę nawrócenia syna i synowej, o łaskę spowiedzi św.dla nich i naprawy ich relacji wzajemnych. O opiekę Bożą nad ich dziećmi i o to, aby BOG był w tej rodzinie na pierwszym miejscu.Swięta Tereniu, spuść jeden płatek róży na tą rodzinę.
 Ojciec: 19.01.2012, 20:18
 Św. Teresko proszę o uzdrowienie z autyzmu mojego syna Roberta.
 matka: 18.01.2012, 15:51
 Święta Tereso,proszę o Twoje wstawiennictwo u Matki Najświętszej i uroś pomoc dla mojego syna w rozwiązaniu trudnych spraw,zdrowie i Potrzebne Łaski w codziennym życiu,Twojej Opiece Święta Tereso powierzam moje dziecko,liczę na Twoją Pomoc,której nikomu nie odmawiasz,kiedy proszą.
 Stanisław: 16.01.2012, 21:38
 Święta Tereso, proszę za moją córkę Monikę o zdrowie duszy i ciała dla niej. O dary Ducha Świętego, radość i pokój serca. O wielu dobrych przyjaciół na drodze jej życia. O pokój w naszej rodzinie. Aby Bóg raczył uświęcać naszą miłość małżeńską i rodzicielską. Za moją żonę: o siły do życia dla niej i powrót silnej wiary nadziei i miłości do jej serca. O pomyślność w pracy.

 L.K.L.: 16.12.2011, 17:28
  Św. Teresko proszę Cię o pomoc , żeby w naszej rodzinie zapanował spokój , wzajemne zaufanie, wstaw się za moimi najbliższymi w trudnych sprawach uzdrów duszę syna Daniela wspieraj go aby znalazł druga połówke dla siebie
 mama: 13.12.2011, 03:50
 Sw. Tersko prosze cie o zdrowie dla corki Pauliny I o laki dla jej rodziny
 mama: 13.12.2011, 03:37
 sw. Teresko prosze Cie o zdrowie dla mojej corki i o laski potrzebn dla jej rodziny .
 Teresa : 04.12.2011, 21:59
 Św Tereso,z całego serca proszę o pomoc w rozwiązaniu trudnej sprawy, wyjednaj u Boga odmianę serc naszych kuzynów , niech Ich Aniołowie Stróże chronią Ich przed podszeptami złych ludzi .
 GRAŻYNA: 02.12.2011, 12:12
 Święta Teresko , proszę o pomoc i modlitwę za moją bardzo chorą córeczke oddaję, ci ja pod swoją opieke .upros dlaniej u serca Jezusowego zdrowie tak bardzo ona tego potszebuje św teresko zostało jej juz odebrane wsystko bez bólu nie może uczynic jednego ruchu niepozwul św Teresko a by tak male niewinne dzieciatko cierpiało miej równierz w opiece wszystkie dzieci chore niepelnosprawne one potszebuja twojej pomocy twojego milośierdzia
 GRAŻYNA: 02.12.2011, 11:37
 Święta Teresko , proszę o pomoc i modlitwę za moją bardzo chorą córeczke oddaję, ci ja pod swoją opieke .upros dlaniej u serca Jezusowego zdrowie tak bardzo ona tego potszebuje św teresko zostało jej juz odebrane wsystko bez bólu nie może uczynic jednego ruchu niepozwul św Teresko a by tak male niewinne dzieciatko cierpiało miej równierz w opiece wszystkie dzieci chore niepelnosprawne one potszebuja twojej pomocy twojego milośierdzia
 Marta: 24.10.2011, 13:01
 Św Teresko dopomóż mi w mojej miłości proszę cię aby wszystko się dobrze poukładało i żebyś pomogła mi swoją modlitwą o wyproszenie łaski o którą proszę od dłuższego czasu Pana Jezusa.kocham cię
 gabi: 18.10.2011, 13:55
 ŚWIETA TERESO. PROSZE POMOŻ MI ZDAC DZISIEJSZY EGZAMIN NA PRAWO JAZDY. POMOŻ MI JUZ SZCZOSTY RAZ ZDAJE I CHCIAŁABYM ZEBY TO BYM MÓJ OSTATNI . PROSZE O SPOKOJ PRZED EGZAMINEM I SWOBODNA JAZDE I WYROZUMIAŁEGO EGZAMINATORA . ZA WSZYSTKIE ŁASKI DZIEKUJE . OBIECUJE ODMAWIAC NOWENNE .....KOCHAM CIE
 teresa: 16.10.2011, 11:25
 Św. Tereso proszę Cię o pomoc dla mojej rodziny,aby moje dzieci żyły w zgodzie a nie w nienawiści.
 Teresa: 03.10.2011, 13:44
 Patronko moja...wyproś dla mnie łaski u Pana Boga i Mari,matki naszej,aby obdarzyli mnie swoją łaską,wysłuchali moich próśb zanoszonych do nich w codziennej modlitwie,otoczyli moją rodzinę opieką.
 Bożena: 03.10.2011, 09:04
 Świeta Teresko proszę o sakrament pokuty dla Piotra. Uproś dary Ducha Świętego dla niego. Piotr dzisaj rozpoczął studia . Polecam go Twojej opiece
[1] [2] [3] [4] [5] [6] [7] [8] [9] [10] (11) [12] [13] [14] [15] [16] [17] [18]

Autor

Treść

Poprzednia[ Powrót ]Następna
 
[ Strona główna ]

Zagadki | Opowiadania | Miłość | Powołanie | Małżeństwo | Niepłodność | Narzeczeństwo | Prezentacje | Katecheza | Maryja | Tajemnica Szczęścia | Dekalog | Psalmy | Perełki | Cuda |

Polityka Prywatności | Kontakt

© 2001-2021 Pomoc Duchowa
Portal tworzony w Diecezji Warszawsko-Praskiej