Rozważania Miłość Modlitwy Czytelnia Źródełko Pomoc Duchowa Relaks Download Cuda Opowiadania Perełki

Modlitwa o wypełnienie woli Bożej


Obdarz mnie Twoją łaską, łaskawy Jezu, aby była ze mną i pozostawała we mnie aż do końca. Daj, abym zawsze pragnął i chciał tylko tego co Tobie odpowiada i co Tobie miłe. Niech Twoja wola będzie moją, a moja niech zawsze podąża za Twoją i z nią współbrzmi najlepiej. Niechaj chcę tego, co i Ty, i tego samego nie chcę, abym nawet nie potrafił chcieć albo nie chcieć inaczej, niż Ty chcesz, czy nie chcesz. Daj mi umrzeć dla wszystkiego, co jest na świecie, znaleźć radość w tym, aby być wzgardzonym dla Ciebie i nie znanym za życia. Daj mi ponad wszystko, co upragnione, spocząć w Tobie i w Tobie ukoić serce. Ty jesteś prawdziwy pokój serca, Tyś jedyne odpocznienie; poza Tobą wszystko jest trudne i niespokojne. W tym pokoju, tylko w nim, a więc w Tobie jedynym, najwyższym i wiekuistym dobru, nie zasnę i odpocznę. Amen.


   

Wasze komentarze:
 dorota: 21.05.2008, 11:36
  Panie ukochany Boże, dziękuję za Twoje namaszczenie, proszę niech ono mnie strzeże przed inteligentnymi pułapkami "złego",mocą Ducha Świętego,który mieszka w nas Ps.uprzejmie proszę o ten poprawny tekst(dot.słowa ukochany)
 ***: 21.05.2008, 11:32
  Panie ukochan Boże, dziękuję za Twoje namaszczenie, proszę niech ono mnie strzeże przed inteligentnymi pułapkami "złego",mocą Ducha Świętego,który mieszka w nas
 asia: 24.04.2008, 10:04
 goraco prosze pomoz mi byc szczesliwa mimo ze zycie tak mi doskwiera ,przynajmniej tak po ludzku czuje pomoz BOZE
 ASIA: 03.04.2008, 13:07
 tak panie daj mi b;agam pokoj twoj BOZY POKOJ I ZGODE NA WSZYSTKO CO DLA MNIE ZAMIERZASZ
[1] [2] [3] (4)


Autor

Tresć
[ Powrót ]
 
[ Strona główna ]

Pełna wersja | Polityka Prywatności | Reklama | Kontakt

© 2001-2019 Pomoc Duchowa
Portal tworzony w Diecezji Warszawsko-Praskiej