Rozważania Miłość Modlitwy Czytelnia Źródełko Pomoc Duchowa Relaks Download Cuda Opowiadania Perełki
Modlitwa do Ducha Świętego
(dla narzeczonych)

     Duchu Święty, źródło życia i duchowego bogactwa, udziel nam swoich darów. Rozniecaj w naszych duszach i potęguj moc Bożego życia, jasność łaski uświęcającej, a mocą swych natchnień wyprowadzaj nas z nałogów i wad, błędnych kolein życia, wydobywaj z przyziemności i duchowych zaniedbań.

     Spraw łaskawie, duchu Miłości, abyśmy zawsze w naszym małżeństwie i rodzinie, którą mamy zamiar założyć, pamiętali, że jesteśmy dziećmi jednego Ojca w niebie.

     Wzmacniaj, duchu Święty, naszą wiarę, pomnażaj nadzieję, nade wszystko rozpalaj w nas płomień miłości, aby ona - na wzór Chrystusa - miała w sobie nieprzebrane zasoby dobroci, uprzejmości, przebaczenia i męstwa. Obyśmy dzięki niej mogli niestrudzenie wypełniać wszystko, co się Tobie podoba, a służy jednostce, narodowi i Kościołowi. Amen.
   


Sztuka uwodzenia własnej żony Sztuka uwodzenia własnej żony
Margaret Hardisty
„Sztuka uwodzenia własnej żony” to książka dla mężów, choć i kobiety przeczytają ją z wielkim zainteresowaniem.

Autorka pisze o tym, czego pragną kobiety i potrafi jasno ukazać, czego tak naprawdę żony oczekują od mężów. Kto jest bowiem bardziej kompetentny, by powiedzieć mężczyznom, co myślą i czują kobiety, niż właśnie jedna z nich?... » zobacz więcej


Wasze komentarze:
 mama : 10.01.2015, 20:36
 Panie boze i matko boza chron moich dzieci przed rozstaniem zeby byli zawsze razem do smierci i bardzo sie kochali i rozumieli blagam o pomoc
 mama : 10.01.2015, 20:28
 Panie boze i matko boza chron moich dzieci przed rozstaniem zeby byli zawsze razem do smierci i bardzo sie kochali i rozumieli blagam o pomoc
 ZAGUIONA: 22.09.2008, 14:37
 pięknie to naposałeś niech cię Bóg błogosławi POMÓDL SIĘ ZA MNĄ I MOJĄ RODZINĄ . WIATR niczym duch św. z BOGIEM szęście ze są tacy ludzie miłujący PANA . ZE ŁZAMI W OCZACH POZDRAWIAM.
 wiatr: 30.08.2008, 17:25
  O Potężny Duchu Święty ! O Wielki Płomieniu Miłości ... schyl się ku naszej małości ; WYPAL ... co nieświęte a w duszy naszej " utknięte" ... ; WEŹ... w Swoje Dłonie nasze chcenie ...i przemień je w Twe Natchnienie ...; OBTUL ... Serca zmęczone ...walką ...i grzechem ubrudzone ; ODŚWIEŻ ... pragnienia ...ludzkiego w Tobie ZJEDNOCZENIA ; niech Radość nam Towarzyszy ... zrodzona w modlitewnej CISZY ... z Tobą Obcowania i Mistycznego Miłowania ! O Miłości Niepojęta ! O TRÓJCO ŚWIĘTA ... zstąp z Nieba na ziemię .... i niech poczuję duszy mojej drżenie !
(1)


Autor

Tresć
[ Powrót ]
 
[ Strona główna ]


Humor | O stronie... | Wspomóż nas | Polityka Prywatności | Reklama | Kontakt

© 2001-2018 Pomoc Duchowa
Portal tworzony w Diecezji Warszawsko-Praskiej