Rozważania Miłość Modlitwy Czytelnia Źródełko Pomoc Duchowa Relaks Download Cuda Opowiadania Perełki

Modlitwa dla narzeczonych

Ojcze nieskończenie dobry! Dziękujemy Ci, żeś nam pozwolił się odnaleźć. Dziękujemy Ci za łaskę naszego porozumienia i za miłość wzbudzoną w naszych sercach.

Uśmiechasz się, Panie, patrząc na naszą radość. Tyś nas przygotował do tej chwili od poczęcia. Tyś nas formował, żebyśmy rozmiłowali się w sobie i prowadziłeś za rękę, żebyśmy nie mogli się rozminąć, dziękujemy Ci, Panie za twoją Opatrzność, za to, że ustawicznie czuwasz nad nami.

Rozwijaj, panie, naszą miłość. Uzdolnij nas do podjęcia Twojego powołania, chcesz, abyśmy razem związali nasz los i ręka w rękę budowali wspólne gniazdo. Tobie się powierzamy. Ty nas prowadź i chroń od wszelkiego zła. W Tobie pragniemy tworzyć wspólnotę i należeć do siebie na zawsze. Pobłogosław nam, Ojcze! prosimy Cię o to przez Twojego Syna i naszego Pana, Jezusa Chrystusa. Amen.
   

Wasze komentarze:
 Tomek: 12.04.2012, 23:33
 Panie Jezu i Maryjo oddaję Wam moje narzeczeństwo. Naszą czystość, naszą wiarę, naszą miłość i zrozumienie. Spraw aby mogła ona zostać moją żoną, a później matką dzieci. Ty Panie jesteś Droga, Prawdą i Życiem bądź takim kierunkowskazem dla mnie i mojej narzeczonej.
 wiatr: 30.08.2008, 17:13
  Ojcze ... Nieskończenie Dobry ... i Miłosierny ....Uśmiechnij się ...proszę .... i niech Radość Twoją w swoim sercu noszę ! Amen !
(1)


Autor

Tresć
[ Powrót ]
 
[ Strona główna ]


Humor | O stronie... | Wspomóż nas | Polityka Prywatności | Reklama | Kontakt

© 2001-2019 Pomoc Duchowa
Portal tworzony w Diecezji Warszawsko-Praskiej