Rozważania Miłość Modlitwy Czytelnia Źródełko Pomoc Duchowa Relaks Download Cuda Opowiadania Perełki

Jestem Twoim Bogiem

Pewnego dnia miałem sen, piękny sen, który miał na imię... Spodobało mi się to imię, podziwiałem je wyryte na mej dłoni i widziałem, ze było piękne. Moje serce powtórzyło je raz i drugi..., ... Im więcej powtarzałem twe imię, tym bardziej moje serce pragnęło cię ujrzeć i kontemplować. Dlatego natychmiast zapragnąłem stworzyć cię, uformować, poświęcić. ...wiesz, że zanim ukształtowałem cię w łonie matki, znalem cię, nim przyszłaś na świat, poświęciłem cię (por. Jr 1,5) ...z nadzieja oczekiwałem chwili twych narodzin, w moim sercu widziałem cię piękną, dobra, byłaś tak podobna do Mnie. Widziałem cię, ze byłaś dobra. ...Ja uczyłem cię chodzić, brałem na ramiona, ale ty nie wiedziałaś, ze troszczyłem się o ciebie. ....nachyliłem się do ciebie i dawałem ci jeść (Oz 11,1-8) Tak mówi Pan, Stworzyciel twój... "nie lękaj się bo cię wykupiłem, wezwałem cię po imieniu: tyś moja...,gdy pójdziesz przez wody, Ja będę z tobą, gdy przez rzeki, nie zatopią ciebie. Gdy pójdziesz przez ogień, nie spalisz się, i nie strawi cię płomień. ...jestem twoim Bogiem, twoim Zbawicielem, kocham ciebie. nie lękaj się, bo ja jestem z tobą, gdziekolwiek będziesz sprawie, ze twe serce powróci do Mnie... twoje zbawienie, twoje szczęście jest we Mnie (por. Iz 43,1-11) Twój Jezus Jestem Twoim Bogiem Przysłała Julia - DziękujeWasze komentarze:
 Jarek Ruciński JEZU ufam TOBIE: 23.08.2014, 07:46
 Czy to grzech jest kochać?Czy to grzech jest że chcemy być razem z dziećmi?A może grzechem jest że modlę się o łaskę żebyśmy zamieszkali razem z dziećmi ze sobą.Jak to nie jest grzech więc proszę Ciebie Boże w i mieniu Jezusa Chrystusa pozwól nam być razem i zamieszkać ze sobą.Jezusie moje serce krwawi boleść jaką mam nie da się opisać.Dusza rozpacza.Kolce jakie teraz noszę w sobie to cierpienia które ofiaruję za te dzieci.Obiecałem że będę dla nich wielką podporą.Uczył ich będę samych dobrych rzeczy.Proszę Ciebie Tatusiu niech twoja wola pomoże nam.Ojcze byłem ci wierny jak bliżniaki w łonie matki które nigdy się nie rozłączają.Nie patrz na moją marność.Izy ostanie słowa przed śmiercią były CYTUJE JARKU PROSZĘ ZA OPIEKUJ SIĘ MOIMI DZIEĆMI KOCHAJ JE.WIERZĘ ŻE BĘDZIESZ DOBRYM DLA NICH.Zamknęła oczy.Na pogrzebie Przysięgałem jej że zrobię to.Proszę Ojcze w Twojej miłości pomóż nam.Jezu ufam Tobie!!(Pawełku Krzysia i Emma kocham Was i wiem jak bardzo wy kochacie mnie.dziękuję.módlcie się proszę w naszych intencjach.
 Andre: 17.10.2010, 03:45
 Jezus do Św. Siostry Faustyny: Jestem święty po trzykroć i brzydzę się najmniejszym grzechem. Nie mogę kochać duszy, którą plami grzech, ale kiedy żałuje, to nie ma granicy dla Mojej hojności, jaką mam ku niej. Miłosierdzie Moje ogarnia ją i usprawiedliwia. Miłosierdziem Swoim ścigam grzeszników na wszystkich drogach ich i raduje się Serce Moje, gdy oni wracają do Mnie. Zapominam o goryczach, którymi poili Serce Moje, a cieszę się z ich powrotu. Powiedz grzesznikom, że żaden nie ujdzie ręki Mojej. Jeżeli uciekają przed miłosiernym Sercem Moim, wpadną w sprawiedliwe ręce Moje. Powiedz grzesznikom, że zawsze czekam na nich, wsłuchuję [się] w tętno ich serca, kiedy uderzy dla Mnie. Napisz, że przemawiam do nich przez wyrzuty sumienia, przez niepowodzenie i cierpienia, przez burze i pioruny, przemawiam przez głos Kościoła, a jeżeli udaremnią wszystkie łaski Moje, poczynam się gniewać na nich, zostawiając ich samym sobie i daję im czego pragną.(Dz 1728)
 Danuśka: 09.04.2010, 22:30
 Jezus nas kocha,dlatego za nas umarł w cierpieniach i ze swoją Przenajświętszą Krwią wszedł do Świątyni,która Jest w Niebie i oddał na okup za nasze grzechy.
 Danuśka: 09.04.2010, 22:30
 Jezus nas kocha,dlatego za nas umarł w cierpieniach i ze swoją Przenajświętszą Krwią wszedł do Świątyni,która Jest w Niebie i oddał na okup za nasze grzechy.
 Jolanta: 10.03.2009, 13:43
 Jezu, ratuj mnie. Pomóż wypełnić pustkę po utracie najbliższych. W Tobie pokładam moją ufność. Jeśli nie chcesz mi pomóc, zabierz mnie do Siebie, skróć me cierpienia. Ja naprawdę nie daję rady żyć.
 Danuśka: 30.11.2008, 02:09
  Jezu, ukochany mój przytul mnie mocno mocno.Nigdy mnie nie opuszczaj.Kocham Cię.
 Justyna :): 01.11.2007, 12:58
 Piękne... Panie Jezu z Tobą przez całe życie. Proszę pomóż mi odnaleźć moją drogę życiową...
 alina: 05.09.2007, 20:38
 Jezu pomóż mi, przytul mnie i powiedz, że będzie dobrze
(1)


Autor

Treść

Nowości

Nowenna przed uroczystością Niepokalanego Poczęcia NMP - dzień 6Nowenna przed uroczystością Niepokalanego Poczęcia NMP - dzień 6

św. Barbaraśw. Barbara

Modlitwa do św. BarbaryModlitwa do św. Barbary

Litania do św. BarbaryLitania do św. Barbary

św. Jan Damasceńskiśw. Jan Damasceński

Modlitwa do św. Jana DamasceńskiegoModlitwa do św. Jana Damasceńskiego

Najbardziej popularne

Godzina Łaski 2023Godzina Łaski 2023

Tajemnica SzczęściaTajemnica Szczęścia

Modlitwy do św. RityModlitwy do św. Rity

Litania do św. JózefaLitania do św. Józefa

Jezu, Ty się tym zajmij - Akt oddania się JezusowiJezu, Ty się tym zajmij - Akt oddania się Jezusowi

Modlitwa o CudModlitwa o Cud

Poprzedni[ Powrót ]Następny
 
[ Strona główna ]

Modlitwy | Zagadki | Opowiadania | Miłość | Powołanie | Małżeństwo | Niepłodność | Narzeczeństwo | Prezentacje | Katecheza | Maryja | Tajemnica Szczęścia | Dekalog | Psalmy | Perełki | Cuda | Psychotesty |

Polityka Prywatności | Kontakt - formularz | Kontakt

© 2001-2023 Pomoc Duchowa
Portal tworzony w Diecezji Warszawsko-Praskiej