Rozważania Miłość Modlitwy Czytelnia Źródełko Pomoc Duchowa Relaks Download Cuda Opowiadania Perełki

Musicie zawsze powstawać!

Możecie rozerwać swoje fotografie i zniszczyć prezenty. Możecie podeptać swoje szczęśliwe wspomnienia i próbować dzielić to, co było dla dwojga. Możecie przeklinać Kościół i Boga. Ale Jego potęga nie może nic uczynić przeciw waszej wolności. Bo jeżeli dobrowolnie prosiliście Go, by zobowiązał się z wami... On nie może was "rozwieść". To zbyt trudne? A kto powiedział, że łatwo być człowiekiem wolnym i odpowiedzialnym. Miłość się staje Jest miłością w marszu, chlebem codziennym. Nie jest umeblowana mieszkaniem, ale domem do zbudowania i utrzymania, a często do remontu. Nie jest triumfalnym "TAK", ale jest mnóstwem "tak", które wypełniają życie, pośród mnóstwa "nie". Człowiek jest słaby, ma prawo zbłądzić! Ale musi zawsze powstawać i zawsze iść. I nie wolno mu odebrać życia, które ofiarował drugiemu; ono stało się nim. Michel Quoist Musicie zawsze powstawać!Wasze komentarze:
 marzena aneta: 26.04.2023, 18:21
 Musicie zawsze powstawać!prosze o dobre małżeństwa wierne mające wiare w swoim wieku naukowo udowodnione że tak najlepiej dziękuję proszę o miłość uczciwość sprawiedliwość na świecie dziękuję proszę dla mnie o domu kupno lub bezczynszowego mieszkania wszystkie mają być bezczynszowe dobrą mieszkania małego sprzedaż urode ubezpieczenie zdrowotne z urzędu pracy zdrowie pieniądze dobrego kawalera męża młodego niepalącego pobożnego polaka religijnego uczciwego z którym będę żyć w cielesnej czystości dobrą spowiedź świętą dziękuję modlitwa ma moc nie ma modlitw nie wysłuchanych modlitwa ma moc modlitwa cuda czyni miłość cuda czyni nadzieja cuda czyni pokora cuda czyni sprawiedliwość cuda czyni uczciwość cuda czyni ufność cuda czyni wiara cuda czyni wiara to jest pewność bez dowodu wiara to jest droga którą docieramy do marzeń dziękuję dziękuję dziękuję dziękuję dziękuję
 Tak,: 22.07.2016, 02:59
 Przepraszam Panie mój Jezu, z serca .. że nie jestem cierpliwsza , spokojniejsza , pogodniejsza Uwiera samotność pustka
 u: 27.12.2015, 21:25
 Panie przepraszam Ciebie,że nie umiem znosić tylu cierpień,bólu,ani milczeć pokornie spotykając falsz,brak zrozumienia,nienawiść,brak miłości,przebaczania,czułości,dobrego słowa,Kocham Cię Panie i dziękuję ze Jesteś.
 www: 05.09.2014, 01:50
  Znalazła drogę do Niego? Boże prowadź do... Męża wymarzonego.
 Alicja: 11.06.2014, 19:26
 Boże proszę o łaskę, abym więcej nie raniła moich dzieci. Daj mi łaskę przebaczenia. Uratuj moje małżeństwo, rodzinę.
 Alicja: 11.06.2014, 19:22
 Boże proszę o łaskę, abym więcej nie raniła moich dzieci. Daj mi łaskę przebaczenia. Uratuj moje małżeństwo, rodzinę.
 W: 26.07.2013, 09:30
 Boże daj siłę mojej żonie, niech znajdzie drogę do Ciebie
 Kasia: 08.08.2012, 21:06
 Boze, prosze Cie o uzdrowienie mojego meza, daj nam sily by wytrwac razem w milosci z Toba.
 matyas: 11.04.2011, 16:30
 Boze zbladzilem , wiem i widze co zle zrobilem pozwol mi wrocic do zony i corki pozwol nam na nowo spotkac sie razem z Toba....


 Agnieszka: 29.12.2010, 15:04
 Dziękuję za siłę przetrwania i dar miłości wiecznej. Dziękuję za to, że udało nam się Powstać. Wybacz Panie i błogosław kobiecie, która próbowała nas rozdzielić. Spraw, aby znalazła w swoim sercu miejsce dla Ciebie Boże i postępowała w życiu zgodnie z Twoimi przykazaniami.
 Heretyk : 12.07.2010, 19:14
 A o przemiane wlasnego serca to juz nikt sie nie modli? ;) Co za czasy... "Przebaczaj wiele rzeczy innym; Sobie niczego." Auzoniusz. Pozdrawiam :)
 Ania: 01.05.2010, 21:08
 Panie, proszę Cię uratuj moje małżeństwo, rodzinę od nałogów mojego ukchanego męża daj miłość i zgodę mojej rodzinie, szczęście córką.
 Ania: 01.05.2010, 20:57
 Panie, proszę Cię uratuj moje małżeństwo, rodzinę od nałogów mojego ukchanego męża daj miłość i zgodę mojej rodzinie, szczęście córką.
 Eliza: 08.04.2010, 01:33
 Panie, błagam Cię o uratowanie mojego małżeństwa i nawrócenie mojego męża. Błagam Cię o łaskę pokory dla nas, by szczęście naszych dzieci było dla nas najważniejsze.
 Magdalena: 26.02.2010, 17:15
 Panie, daj mi siłę, bym mogła stać się lepsza, i z całego serca proszę Cię o wytrwanie mojego małżeństwa, by mąż na nowo umiał mnie pokochać i by udało mu się jak najszybciej spłacić długi...by nie ucierpiał na tym nasz syn.
 Joanna: 02.02.2010, 22:17
 Boże zawierzam Ci całą moją rodzinę, moje dzieci, ulecz nas z wzajemnych zranień, przyjdź z łaską wiary do Kasi, obdarz ją potrzebnymi łaskami w życiu osobistym i zawodowym. Uwolnij męża z nałogów pracoholizmu, nikotynizmu i mamony pieniądza. Przyjdź z łaską spowiedzi św. dla mojego brata. Dziękuję za dotychczasowe łaski i proszę o dalszą opiekę i wzajemną miłość i dobroć w moim małżeństwie i rodzinie.
 zrozpaczona: 15.01.2010, 14:29
 Boże proszę o wytrwanie w tych trudnych dla mnie i mojego męża chwilach. Chroń nas od złego i pozwól uporać sie z życiowymi trudnościami.
 tereska: 29.11.2009, 23:29
 Panie, proszę Cię z całego serca o uzdrowienie małżeństwa mojej siostry. Przecież to Ty Panie postawiłeś ich sobie na drodze ich życia. Ulecz Panie ich serca, niech powrócą do siebie. Bądź uwielbiony Panie w wiernej miłości małżeńskiej.
 zuzia: 28.11.2009, 17:46
 Panie proszę o uzdrowienie mojego małżeństwa, o nawrócenie mojego męża
 bezsilna: 22.08.2009, 16:28
 Panie proszę Cię o uzdrowienie mojego małżeństwa, o przemianę serca mojego męża, o jego nawrócenie. nie mam już sił...
(1) [2]


Autor

Treść

Nowości

Nowenna przed uroczystością Niepokalanego Poczęcia NMP - dzień 2Nowenna przed uroczystością Niepokalanego Poczęcia NMP - dzień 2

św. Andrzej Apostołśw. Andrzej Apostoł

Modlitwa do św. Andrzeja ApostołaModlitwa do św. Andrzeja Apostoła

Litania do św. Andrzeja ApostołaLitania do św. Andrzeja Apostoła

Zabawy andrzejkoweZabawy andrzejkowe

Ciasteczka andrzejkoweCiasteczka andrzejkowe

Najbardziej popularne

Tajemnica SzczęściaTajemnica Szczęścia

Godzina ŁaskiGodzina Łaski

Modlitwy do św. RityModlitwy do św. Rity

Litania do św. JózefaLitania do św. Józefa

Jezu, Ty się tym zajmij - Akt oddania się JezusowiJezu, Ty się tym zajmij - Akt oddania się Jezusowi

Modlitwa o CudModlitwa o Cud

Poprzedni[ Powrót ]Następny
 
[ Strona główna ]

Modlitwy | Zagadki | Opowiadania | Miłość | Powołanie | Małżeństwo | Niepłodność | Narzeczeństwo | Prezentacje | Katecheza | Maryja | Tajemnica Szczęścia | Dekalog | Psalmy | Perełki | Cuda | Psychotesty |

Polityka Prywatności | Kontakt - formularz | Kontakt

© 2001-2023 Pomoc Duchowa
Portal tworzony w Diecezji Warszawsko-Praskiej