Rozważania Miłość Modlitwy Czytelnia Źródełko Pomoc Duchowa Relaks Download Cuda Opowiadania Perełki
Modlitwa o dobry wybór drogi życiowej

     Błogosławiony Honoracie, Ty na modlitwie wytrwale szukałeś woli Bożej, aby ją wypełnić w doskonałej miłości. Tym, którzy przychodzili do Ciebie po rady jasno wskazywałeś drogę życiowego powołania. Teraz, kiedy staję przed wyborem mojej przyszłości, wyproś mi bł. Honoracie, światło, abym widział jasno, jak wypełniać wolę Boża.

     Uproś łaskę, abym poznał drogę, która mam wybrać i sposób w jaki mam ją realizować. Pragnę całym moim życiem wielbić Boga. Proszę Cię Ojcze Honoracie, wstaw się za mną u Boga, abym mógł odważnie podjąć to, czego Bóg oczekuje ode mnie.

     Amen.   

Otwarci na miłość – jak pokonać bariery Otwarci na miłość – jak pokonać bariery
ks. Krzysztof Grzywocz, Monika Gajda, Marcin Gajda
To konferencja, która zatrzęsie światem Twoich relacji, a z gruzów dotychczasowych przekonań pomoże zbudować piękne i trwałe więzi z innymi ludźmi i z Bogiem. Audiobook „Otwarci na Miłość” wskaże Ci drogę do przełamywania wewnętrznych barier i udowodni, jak ważne jest otwarcie na drugiego człowieka. Dowiedz się, jak rozwijać kontakt z własnymi uczuciami, jak słuchać uważnie drugą osobę i co zrobić, by odpowiedzialnie kochać! ... » zobacz więcej


Wasze komentarze:

Jeszcze nikt nie skomentował tego artykułu - Twój komentarz może być pierwszy.Autor

Tresć
[ Powrót ]
 
[ Strona główna ]


Humor | O stronie... | Wspomóż nas | Polityka Prywatności | Reklama | Kontakt

© 2001-2018 Pomoc Duchowa
Portal tworzony w Diecezji Warszawsko-Praskiej