Rozważania Miłość Modlitwy Czytelnia Źródełko Pomoc Duchowa Relaks Download Cuda Opowiadania Perełki

Kocham Jezusa Chrystusa

Moje życie nie było za kolorowe ponieważ przez jakiś okres w moim domu nie przelewało się, ale ja coraz dalej byłem od Boga choć jestem człowiekiem ochrzczonym i który przyjął I Komunie Św. oraz bierzmowanie ale teraz po latach wiem, że te bierzmowanie niebyło tak przeżyte tak jak powinienem. Wyjechałem do Wrocławia do szkoły i tak w pierwszej klasie jeszcze nie byłem blisko Boga, ale jak przyszła druga klasa to sumienie ruszyło.

I tak jak jest napisane w Biblii w Ewangelii Jana:

Pozostali zatem uczniowie powiedzieli mu: "Widzieliśmy Pana". A on rzekł: "Jeżeli na Jego rękach nie zobaczę śladu po gwoździach, i jeżeli nie włożę swego palca w ślad po tych gwoździach, i jeżeli nie włożę swej dłoni w Jego bok, nie uwierzę". Tymczasem ósmego dnia znowu uczniowie byli tam w środku, a z nimi Tomasz. Jezus przyszedł, choć drzwi były zamknięte, stanął pośrodku i rzekł: "Pokój wam". Potem zwrócił się do Tomasza: "Wyciągnij tu swój palec, obejrzyj moje ręce; wyciągnij swoją dłoń i włóż do mojego boku i nie bądź niedowiarkiem, lecz wierzącym". Tomasz rzekł Mu na to: "Pan mój i Bóg mój". Jezus powiedział mu: "Uwierzyłeś, bo mnie zobaczyłeś? Błogosławieni, którzy choć nie widzieli, uwierzyli". (J 20,24-29) i tak naprawdę było poprosiłem moją Panią Katechetkę czy mogła mi pomóc znaleźć jakiegoś księdza, który mnie wyspowiada, ale wiem, że to nie była do końca moja spowiedź, ale taką całkowitą spowiedź miałem wyznałem nawet ten najcięższy grzech. Chociaż wiele to mnie wysiłku kosztowało!

I tak zacząłem chodzić na co niedzielne Msze Św., przeczytałem że w kościele do którego uczęszczałem jest organizowany Kurs Alfa i tak naprawdę ten kurs mi pomógł.

Pamiętam moje pierwsze rekolekcje zastanawiałem się co ja tu robie, ale uświadomiłem sobie że Jezus Chrystus wyciągną rękę do mnie. Potem kolejne rekolekcje... tak na sam koniec chce powiedzieć, że potrafię powiedzieć sobie, że KOCHAM JEZUSA CHRYSTUSA.

Tomasz Nowak

Prosimy Portal Fronda o nie kopiowanie tekstów



Wasze komentarze:
 Mirek: 24.02.2023, 13:34
 Widziałem Pana Jezusa. Ukazał mi się na chwilę. Jest piękną postacią, karnacja ciemna, niemal grafitowa, oczy błękitne, dobre, spojrzenie spokojne i pełne miłości, włosy rozpuszczone, czarne do ramion. Jest tak piękny, ze ci którzy przybijali Go do krzyża musieli wiedzieć, ze nie przybijają tylko człowieka. Kiedy zapytałem kim jesteś, odpowiedział - Nie lękaj się. Potem dodał : "Zaufaj mi" - i to było wszystko, wystarczy.
 Kamila: 03.08.2022, 07:12
 Dziękuję Ci Jezu za troskę i pomoc. Za miłość mi okazaną. Za to ze jesteś ze mną., ze wspierasz we wszystkich ciężkich chwilach, ze mocno trzymasz za rękę i prowadzisz przez trudy zycia. Bez Ciebie nie dalabym rady. Kocham Cię Jezu
 Agnieszka : 06.07.2022, 20:17
 Kocham Jezusa Chrystusa. Jest dla mnie najważniejszy. Bez niego życie nie ma sensu. Mam wrażenie, że Jezus odpowiada na moje modlitwy. Pomaga mi i rozumie.
 ejdzulina: 22.01.2021, 21:12
 kocham jezusa calym seruchem moim nigdy w niego nizwatpilam i generalnie stan jesus amen
 Beata: 04.06.2020, 19:33
 Kocham Pana Jezusa i Matkę Najswietsza
 Helena,11,04,2020,8,59: 11.04.2020, 09:00
 Kocham Jezusa Chrystusa.
 Gosia: 15.03.2020, 23:47
 Kocham Cię Jezu. Jesteś moim Bogiem, Panem, Królem, Jedynym moim Zbawicielem, Tatą Mistrzem, Lekarzem Uzdrowicielm, Obrońca, Darczyncą, Jesteś moją Teskonotą, Nadzieja Miłością, Jesteś Rajem po prostu Jesteś Doskonaly
 Kasia: 11.10.2018, 11:28
 love dżizus
 Daniel: 24.01.2018, 00:22
 Przysnił mi sie jezus czuc miłość dobro jak by ktoś zdią ciezar ze mnie


 Hairka: 13.01.2018, 20:21
 Kocham go do szalenstwa jego milosc jest tak slodka ze nie mam slow przede wszystkim trzeba przebaczyc wszystkim i rozmawiac z jezusem polecam ksiazke prawdziwe zycie w bogu
 Helena: 29.12.2017, 19:46
 Dzięki Ci Jezu ,że mnie odnalazłeś! Prowadz dalej przez życie.
 Slawek: 27.07.2017, 09:06
 Ponad zycie moje ....Moj kochany Jezu,zawsze na zawsze z Toba po wsze czasy
 Małgosia: 28.05.2017, 22:02
 KOCHAM JEZUSA!!!. Kiedyś myślałam ,ze mnie nie kocha, ,że kocha wybrańców, a ja ....nic dla Niego nie znaczę. Modliłam się i było co raz gorzej, gorzej i gorzej. Kłóciłam się z nim, ostentacyjnie odwracałam głowę, gdy przechodziłam obok kościoła.Lecz byłam coraz bardziej smutna i nieszczęśliwa. W końcu mój Anioł Stróż pod postacią bogobojnej koleżanki poleciła mi spowiednika, zakonnika. I..stało się. Jezus mi pomógł. Choć moje życie nie jest usłane różami,są problemy, to wiem,że On stoi za mną i cichutko prowadzi prostą drogą. Teraz się wstydzę,że nie ufałam Jemu, bo któż jak nie On. Tylko On podniesie gdy upadasz, za każdym razem.
 adam: 27.01.2017, 00:35
 we wszystkim jest palec boży.Kocham Cię PANIE JEZUSIE
 Grażyna 1.01.2017 r.: 01.01.2017, 11:25
 Kocham Jezusa bo zawsze jest dobry dla mnie i mojej rodziny.Kocham Jezusa bo uwierzyłam iz wybaczył mi 2 aborcje. Nie wiedziałam iż to pan Bóg decyduje kiedy narodzi się dziecko i kiedy umiera anie ja. Dusze tych dzieci pozostały i żyją.Kobiety które dokonują aborcji nie rozumieją iż po tym bardzo duże złego dzieje się w ich życiu. Aby zapomnieć o aborcji przestają kochać swoje dzieci, synowe, zięciów i wnuki są martwe . Ja była martwa dopóki nie zwróciłam się o pomoc do Boga, pana Jezusa i Matki Bożej.
 marek: 01.01.2017, 10:37
 Kocham Cię Jezu oraz Twojego i Ukochanej Maryji pośrednika ojca Pio
 Sławomir: 11.12.2016, 16:58
 Jezu nie umiem opisac slowami jak bardzo Cię kocham jestem grzsznikiem ufam tobie
 aga: 25.07.2016, 23:03
 Kocham, tęsknię, uwielbiam, wywyższam nad życie Pana naszego Jezusa Mesjasza Zbawiciela rodzaju ludzkiego...!!!!!! Kocham....
 Agata: 23.05.2016, 17:12
 Kocham CiE Panie Jeżu, Królu mój,Przyjacielu, Nauczycielu, Lekarzu i Rozkoszo mojej duszy. Uwielbiam Cię za Twoją obecnoSc i jej brak, gdy serce moje tęskni za Tobą. Pragnę Cię poznawać, dotknij mnie, spraw bym przyjęła Ciebie i odwzajemniła Ci Twą nadprzyrodzoną miłość, tak jak zamierzyłeś.Ufam Ci JEzu i dziękuję za Twą opiekę nade mną.
 Agata: 22.05.2016, 00:56
 Kocham CiE Panie Jeżu, Królu mój,Przyjacielu, Nauczycielu, Lekarzu i Rozkoszo mojej duszy. Uwielbiam Cię za Twoją obecnoSc i jej brak, gdy serce moje tęskni za Tobą. Pragnę Cię poznawać, dotknij mnie, spraw bym przyjęła Ciebie i odwzajemniła Ci Twą nadprzyrodzoną miłość, tak jak zamierzyłeś.Ufam Ci JEzu i dziękuję za Twą opiekę nade mną.
(1) [2] [3] [4] [5]


Autor

Treść

Nowości

św. Gabriel Possenti od Matki Bożej Bolesnejśw. Gabriel Possenti od Matki Bożej Bolesnej

Modlitwa do św. Gabriela Possenti od Matki Bożej BolesnejModlitwa do św. Gabriela Possenti od Matki Bożej Bolesnej

Litania do św Gabriela od Matki Bożej BolesnejLitania do św Gabriela od Matki Bożej Bolesnej

Modlitwa w chorobie do św. Gabriela od Matki Bożej BolesnejModlitwa w chorobie do św. Gabriela od Matki Bożej Bolesnej

ks. Franciszek Blachnicki - Apostoł nawróceniaks. Franciszek Blachnicki - Apostoł nawrócenia

Modlitwa do ks. Franciszka BlachnickiegoModlitwa do ks. Franciszka Blachnickiego

Najbardziej popularne

Modlitwa o CudModlitwa o Cud

Tajemnica SzczęściaTajemnica Szczęścia

Modlitwy do św. RityModlitwy do św. Rity

Litania do św. JózefaLitania do św. Józefa

Jezu, Ty się tym zajmij - Akt oddania się JezusowiJezu, Ty się tym zajmij - Akt oddania się Jezusowi

Godzina Łaski 2023Godzina Łaski 2023

Poprzednia[ Powrót ]Następna
 
[ Strona główna ]

Modlitwy | Zagadki | Opowiadania | Miłość | Powołanie | Małżeństwo | Niepłodność | Narzeczeństwo | Prezentacje | Katecheza | Maryja | Tajemnica Szczęścia | Dekalog | Psalmy | Perełki | Cuda | Psychotesty |

Polityka Prywatności | Kontakt - formularz | Kontakt

© 2001-2024 Pomoc Duchowa
Portal tworzony w Diecezji Warszawsko-Praskiej