Rozważania Miłość Modlitwy Czytelnia Źródełko Pomoc Duchowa Relaks Download Cuda Opowiadania Perełki

Kocham Jezusa Chrystusa

Moje życie nie było za kolorowe ponieważ przez jakiś okres w moim domu nie przelewało się, ale ja coraz dalej byłem od Boga choć jestem człowiekiem ochrzczonym i który przyjął I Komunie Św. oraz bierzmowanie ale teraz po latach wiem, że te bierzmowanie niebyło tak przeżyte tak jak powinienem. Wyjechałem do Wrocławia do szkoły i tak w pierwszej klasie jeszcze nie byłem blisko Boga, ale jak przyszła druga klasa to sumienie ruszyło.

I tak jak jest napisane w Biblii w Ewangelii Jana:

Pozostali zatem uczniowie powiedzieli mu: "Widzieliśmy Pana". A on rzekł: "Jeżeli na Jego rękach nie zobaczę śladu po gwoździach, i jeżeli nie włożę swego palca w ślad po tych gwoździach, i jeżeli nie włożę swej dłoni w Jego bok, nie uwierzę". Tymczasem ósmego dnia znowu uczniowie byli tam w środku, a z nimi Tomasz. Jezus przyszedł, choć drzwi były zamknięte, stanął pośrodku i rzekł: "Pokój wam". Potem zwrócił się do Tomasza: "Wyciągnij tu swój palec, obejrzyj moje ręce; wyciągnij swoją dłoń i włóż do mojego boku i nie bądź niedowiarkiem, lecz wierzącym". Tomasz rzekł Mu na to: "Pan mój i Bóg mój". Jezus powiedział mu: "Uwierzyłeś, bo mnie zobaczyłeś? Błogosławieni, którzy choć nie widzieli, uwierzyli". (J 20,24-29) i tak naprawdę było poprosiłem moją Panią Katechetkę czy mogła mi pomóc znaleźć jakiegoś księdza, który mnie wyspowiada, ale wiem, że to nie była do końca moja spowiedź, ale taką całkowitą spowiedź miałem wyznałem nawet ten najcięższy grzech. Chociaż wiele to mnie wysiłku kosztowało!

I tak zacząłem chodzić na co niedzielne Msze Św., przeczytałem że w kościele do którego uczęszczałem jest organizowany Kurs Alfa i tak naprawdę ten kurs mi pomógł.

Pamiętam moje pierwsze rekolekcje zastanawiałem się co ja tu robie, ale uświadomiłem sobie że Jezus Chrystus wyciągną rękę do mnie. Potem kolejne rekolekcje... tak na sam koniec chce powiedzieć, że potrafię powiedzieć sobie, że KOCHAM JEZUSA CHRYSTUSA.

Tomasz Nowak

Prosimy Portal Fronda o nie kopiowanie tekstówWasze komentarze:
 Jarek: 26.09.2011, 21:30
 Kazdy ma swoje dowody na to że czuje się kochany przez Jezusa i tylko Jezus wie jak nas o tym przekonac
 kludynka: 22.09.2011, 19:52
 Kocham Cię Jezu
 Krzysztof: 21.09.2011, 19:46
 michal-ja cie naprawde prosze-przestan z tymi bredniami zielonoswiatkowymi.Maryja jest MATKA BOGA-jakim jest TEZ JEZUS.Wy protestanci bladzicie i ponizacie Maryje-Nasza Krolowa ktora Polacy zawsze kochali idarzyli wielkimi honorami.Gdy powierzalismy sie Maryji-zawsze odnosilismy zwyciestwa.Maryja jest WIELKA postacia w Niebie.Zupelnie odwrotnie niz wy-protestanci sadzicie.Tak w ogole-to idz sobie na forum wasze-protestanckie i nie zasmiecaj naszego-KATOLICKIEGO swoimi smieciami.
 Adam: 09.05.2011, 10:45
 Kochajmy Pana tyle dobrego dla nas czyni też się ode niego oddaliłem ale teraz wiem że życie bez Jezusa jest nic nie warte..! On tak nas kocha !!! Jezu już na zawsze chcę być z tobą....!
 Daria: 24.04.2011, 21:29
 Kocham Cię Jezu
 Artur : 22.03.2011, 17:43
 Kochajmy Pana , bo on nas kocha . Bądźmy jego wojownikami. Kto wie, może uda się dotknąć bram niebios.Pan jest wielki.Amen
 batman: 07.03.2011, 00:47
 Ale macie nawalone w głowach , totalnie wyprane, słabe, uległe, zmanipulowane umysły... wy znacie osobiście tego Jezusa, ze tacy pewni ze was kocha??? moja znajoma jechała też kiedyś na pielgrzymkę do tego waszego jezusa (bardzo bogobojna) i zginęła w wypadku autobusowym. Tak jej wynagrodził jezus wiarę... że dzieci sieroty płaczą za matką...Zal mi was owieczki:)
 xxx: 13.02.2011, 00:25
 jezus to jedyna droga do pana boga do zbawienia .....kocham cie jezu,i badz ze mna do konca moich dni,nie opuszczaj mnie nigdy,w tobie moja i wasza nadzieja.kocham cie z calego serca i wiem ze jestes ze mna zawsze
 oskar: 06.07.2010, 19:34
 Kocham Cię Jezu Najdroższy - tylko w Tobie ma nadzieja!


 Angela _14: 02.04.2010, 23:49
 Chciała bym aby wszyscy otworzyli swoje serca na Pana Jezusa :) To dzięki Bogu zawdzięczamy życie , największy dar. To przez nas umarł na krzyżu . Czego jeszcze niektórzy ludzie potrzebują aby w niego uwierzyć ? Niech Bóg was błogosławi . Albowiem zaznacie życia wiecznego. Amen .
 renia: 12.11.2009, 07:12
 Jezus jest jedynym moim przyjacielem...
 Michał: 01.06.2009, 15:25
 Niech was Bog Blogoslawi sloro w tym swiadectwie poszedl do ksiedza ........... w tym co czytalismy ...... to ja mu rzycze powodzenia ! dlatego ze Biblia pisze wyraznie! tylko przez Jezusa Chrystusa jestesmy oczyszczeni i zbawieni !! tylko Jezus jest droga prawda i zywotem ! nie zaden ksiadz biskup i z wielkim szacunkiem do niej Maria !! szatan jest sprytny inteligentniejszy niz wam wszystkim sie wydaje ! ja jestem w kosciele zielonoswiatkowym! i kto czyta Biblie ten zna prawde ! Jezus jest moim Panem ! i Chwala Bogu ze Dal mi szanse i Laske! ja bylem grzesnikiem do potegi etej ! i rzycze z calego serca aby Bog i was dotknal bo On jest realny i zyje z nami na codzien !! jest obecny ! i Pan Jezus placze za was ze jestescie zaslepieni ze macie mgle i n ie widzicie ! uszy a nie slyszycie !! modle sie o kosciol katolicki i o przebudzenie w kraju naszym !! amen !
 ja: 01.06.2009, 00:07
 JEZUS CHRYSTUS jest drogą do zbawienia. Czytajmy biblię a tam znajdziemy odpowiedzi na wszystkie pytania. Pozdrawiam wszystkich żołnierzy Chrystusa, niech was BÓG błogosławi. Pamiętajmy, duchowe sprawy zawsze ponad przyziemnymi. Kocham CIĘ BOŻE. Amen
 Krulik: 25.01.2009, 14:12
 Jezus nikogo nie zostawia, za to go aktualnie wielbię!
[1] [2] [3] [4] (5)


Autor

Treść

Nowości

Wakacje 2024 - czy warto postawić na Grecję?Wakacje 2024 - czy warto postawić na Grecję?

św. Zenon z Weronyśw. Zenon z Werony

Modlitwa do św. ZenonaModlitwa do św. Zenona

św. Zenon jest patronem Werony, miasta w którym żyli Dante, Giotto, Petrarka i wielu świętychśw. Zenon jest patronem Werony, miasta w którym żyli Dante, Giotto, Petrarka i wielu świętych

Modlitwa do św. Józefa MoscatiegoModlitwa do św. Józefa Moscatiego

Bajka o gołąbkach chytruskachBajka o gołąbkach chytruskach

Najbardziej popularne

Modlitwa o CudModlitwa o Cud

Tajemnica SzczęściaTajemnica Szczęścia

Modlitwy do św. RityModlitwy do św. Rity

Litania do św. JózefaLitania do św. Józefa

Jezu, Ty się tym zajmij - Akt oddania się JezusowiJezu, Ty się tym zajmij - Akt oddania się Jezusowi

Godzina Łaski 2023Godzina Łaski 2023

Poprzednia[ Powrót ]Następna
 
[ Strona główna ]

Modlitwy | Zagadki | Opowiadania | Miłość | Powołanie | Małżeństwo | Niepłodność | Narzeczeństwo | Prezentacje | Katecheza | Maryja | Tajemnica Szczęścia | Dekalog | Psalmy | Perełki | Cuda | Psychotesty |

Polityka Prywatności | Kontakt - formularz | Kontakt

© 2001-2024 Pomoc Duchowa
Portal tworzony w Diecezji Warszawsko-Praskiej