Rozważania Miłość Modlitwy Czytelnia Źródełko Pomoc Duchowa Relaks Download Cuda Opowiadania Perełki

Byłam satanistką 25 lat. Dzięki Maryi chce żyć dla Boga i być w niebie!

Bylam satanistka 25 lat. Dedykowana Lucyferowi. Moja półroczna córkę oddalam na ołtarzu Szatana w ofierze. Kiedy upadłam na dno i psyhicznie i fizycznie przechodząc niedaleko kościoła usłyszałam glos w głowie" wejdź tam, on ci pomoze".

Zignorowałam go. Przez parę miesięcy mialam natarczywa mysli żebym weszła do tego kościoła. Choc nienawidziłam kościołów, pewnej niedzieli poszlam tam z synem, który miał zalamanie nerwowe spowodowane moim rozwodem. Właściwie chciałam pomocy dla niego. Nie wiem dlaczego, bylam Satanistką. Byl tam tam ksiadz. Wiedziałam instynktownie ze o niego chodzi. Po jakimś czasie bicia się z myślami, zadzwoniłam do niego i umowilam się na rozmowę. Im częściej z nim rozmawiałam tym więcej chciałam poznać Boga. Nie wyrzucał mnie z kościoła,pozwal mi tam być ile potrzebowałam. Jednak ja w duszy nie potrafiłam odejsc od Lycyfera. Wciąż wracalam do Lucyfera. Będąc w kościele rece mi wykręcało, twarze na obrazach były powykręcane, straszne. Nienawiść do Boga I ludzi rozrywała moje ciało. Pare razy odwiedzilam egzorcyste. Nie skonczylo sie na jednych egzorcyzmach i wewnatrz bylam polamana.Czulam nieograniczony bunt. Tak trwalo to ponad 3 lata. nie czulam szczęścia w byciu po stronie światła. Mój wspanialy ksiądz Walery się odwrocil ode mnie- wtedy podjęłam decyzję ze wracam do Szatana. Zagubiłam się.

Po powrocie do Satanizmu, bunt, nienawisc,złość rozpaliły się we mnie podwojnie. Plakalam z nienawiści ale prosiłam Lucyfera o więcej. I czulam się niesamowicie szczesliwa. Ponieważ chciałam umrzec, wiele razy prowokowałam smierc- jeździłam bez pasów . Tego dnia rano coś kazało mi zapiąć pasy. Osuchowo zapielam. Jadąc do sklepu, poczulam przymus spowiedzi. Zignorowałam go ale po chwili zaczęłam się nad tym zastanawiać. Nigdy o nic nie prosilam Maryje. Przeklinalam Ja i wyzywałam. Bardzo bluznilam. Mi o woli po.yslalam tylko" Maryjo, jesteś moim jedynym juz ratunkiem". Wąchałam się przez długą chwilę i w momencie kiedy na głos powiedziałam że jeśli nie pojadę dzis do spowiedzi to już nigdy nie pojadę i podjęłam decyzję ze jade do spowiedzi uderzerzyl we mnie samochód. Usłyszałam "Patrz, jak będziesz miała z Nazarejczykiem. Gdybym nie miała zapiętych pasów zginęłabym w tym wypadku.

Po tych słowach, jakby moje myślenie mi się wyłączyło. Tego samego dnia jeszcze bylam uspowiedzi. Przeszlam jeszcze dwa egzorcyzmy w których czulam obecność Maryji. W poprzednich nigdy nie czulam jej obecności. Ona " wylaczyla"moje myślęnie , Ona mnie teraz prowadzi. Mimo, że Jej nienawidziłam, bluznilam i przeklinalam przez pół zycia, dzięki Niej jestem całkiem wolna odrodzona w Jezusie. Maryja jest niesamowita! W ciągu jednego dnia, cała moja" miłość " do Lucyfera zniknęła, zapomnialam o jego istnieniu. jakby wszystkie moje wartosci się przewróciły. Wpadaja mi w rece rozne artykly chrześcijańskie, zaraz po ostatnim egzorcyzmie poprosilam Maryje co moge zrobic by Jej podziękować. Dwa dni później usłyszałam o Godzinie Świętej i wiedzialam ze to Jej odpowiedź. Dowiedziałam sie co to jest i od tego czasu co tydzien odprawiam Godzine Święta. Kocham byc w kościele. Tęsknię do Boga. Kiedyś pragnelam stać się demonem po śmierci, teraz chce Ja przytulić kiedy umrę. Dzięki Maryji chce zyc dla Boga i być w niebie!

Sylvia S.

Prosimy Portal Fronda o nie kopiowanie tekstówWasze komentarze:
 marzena aneta: 15.05.2023, 20:29
 proszę o miłość uczciwość sprawiedliwość na świecie tym dziękuję proszę dla mnie o domu kupno lub bezczynszowego mieszkania wszystkie mają być bezczynszowe lub z czynszem małym czynszem niskim dobrą mieszkania małego sprzedaż urode ubezpieczenie zdrowotne z urzędu pracy zdrowie pieniądze dobrego kawalera męża młodego niepalącego pobożnego polaka religijnego uczciwego z którym będę żyć w cielesnej czystości dobrą spowiedź świętą w maju 2023 roku dziękuję modlitwa ma moc nie ma modlitw nie wysłuchanych modlitwa ma moc modlitwa cuda czyni miłość cuda czyni nadzieja cuda czyni pokora cuda czyni sprawiedliwość cuda czyni uczciwość cuda czyni ufność cuda czyni wiara cuda czyni wiara to jest pewność bez dowodu wiara to jest droga którą docieramy do marzeń dziękuję dziękuję dziękuję dziękuję dziękuję dziękuję dziękuję
(1)


Autor

Treść

Nowości

św. Wawrzyniec z Brindisiśw. Wawrzyniec z Brindisi

Modlitwa do św. Wawrzyńca z BrindisiModlitwa do św. Wawrzyńca z Brindisi

Litość i dziękczynienie (Mk 6, 30-34)Litość i dziękczynienie (Mk 6, 30-34)

Co to znaczy, że Jezus wstąpił do piekieł?Co to znaczy, że Jezus wstąpił do piekieł?

ks. Eugeniusz Skarzyńskiks. Eugeniusz Skarzyński

Skąd i dokąd jechał pociąg z dziećmi, który po wojnie zatrzymano w Rawiczu?Skąd i dokąd jechał pociąg z dziećmi, który po wojnie zatrzymano w Rawiczu?

Najbardziej popularne

Modlitwa o CudModlitwa o Cud

Tajemnica SzczęściaTajemnica Szczęścia

Modlitwy do św. RityModlitwy do św. Rity

Litania do św. JózefaLitania do św. Józefa

Jezu, Ty się tym zajmij - Akt oddania się JezusowiJezu, Ty się tym zajmij - Akt oddania się Jezusowi

Godzina Łaski 2023Godzina Łaski 2023

Poprzednia[ Powrót ]Następna
 
[ Strona główna ]

Modlitwy | Zagadki | Opowiadania | Miłość | Powołanie | Małżeństwo | Niepłodność | Narzeczeństwo | Prezentacje | Katecheza | Maryja | Tajemnica Szczęścia | Dekalog | Psalmy | Perełki | Cuda | Psychotesty |

Polityka Prywatności | Kontakt - formularz | Kontakt

© 2001-2024 Pomoc Duchowa
Portal tworzony w Diecezji Warszawsko-Praskiej