Rozważania Miłość Modlitwy Czytelnia Źródełko Pomoc Duchowa Relaks Download Cuda Opowiadania Perełki

Gdyby nie Cudowny Medalik i Różaniec...

Pragnę z całego serca przeprosić za długie milczenie z mojej strony. Jedynym kontaktem z ukochanym Niepokalanowem był otrzymywany regularnie "Rycerz" Niebieskiej Panienki. To właśnie dzięki "Rycerzowi" moja rodzina ocalała. Popadłem w rozterkę psychiczną. Do tego doszło nieodpowiednie towarzystwo, wyjazdy poza dom rzekomo służbowe. Ale Najświętsza Matu- chna czuwała, ażebym nie spadł w przepaść.

Doznałem osobiście wielu doświadczeń. Zdałem sobie sprawę, że są to widoczne znaki od Boga i najdroższej Matki. Momentem przełomowym była krótka, lecz bardzo ciężka choroba, a potem śmierć mojej matki. Doszła choroba ojca i wtedy zrozumiałem, że tak dalej iść przez życie nie można.

Zerwałem niepożądane więzy towarzyskie, zrezygnowałem z powierzonej mi funkcji społecznej w stolicy i postanowiłem wrócić do rodziny. Mam przed oczyma łzy żony i córeczki: łzy pełne goryczy, gdy opuszczałem dom, i łzy radości, kiedy minął ten marazm rodzinny.

Wierzę, że stało się to tylko dzięki Najświętszej Panience, do której płynęły ich gorące modlitwy. Po pojednaniu się z Bogiem i wspólnej rodzinnej modlitwie zaczęliśmy odbudowę naszego rodzinnego gniazda.

Od tamtej pory (upłynęło już kilkanaście miesięcy) zawsze z całą rodziną ochotnie klękamy do modlitwy, wierząc i ufając, że Matka Najświętsza nas przytuli i uchroni od zła. Zrozumieliśmy, że kiedy jest więcej kłopotów i zmartwień, wtedy więcej trzeba gorącej modlitwy, a sprawy na pewno zostaną pomyślnie rozwiązane.

Przewielebny Ojcze, to oddanie się w ręce Najświętszej Panienki pozwoliło nam przetrwać "burzę", a jednocześnie umocnić naszą wiarę. Serdecznie Jej za to dziękujemy.

Październikowe uczestnictwo z całą rodziną w nabożeństwach różańcowych włączyło nas jeszcze ściślej w naszą wspólnotę parafialną. W celu pogłębienia swojej wiary zostałem słuchaczem Studium Katolickiej Nauki Społecznej zorganizowanym przez KUL, a wspólnie z żoną chodzimy na spotkania do Klubu Inteligencji Katolickiej. Chcemy w ten sposób lepiej służyć naszej wspólnocie parafialnej i doskonalej wypełniać wolę Bożą.

Osobiście dziękuję z całego serca Matce Najświętszej za dotychczasową opiekę i otrzymane łaski. U Jej stóp składam troski i zmartwienia codziennego życia, prosząc o dalsze błogosławieństwo.

Jestem pewien, że gdyby nie Cudowny Medalik i Różaniec, nigdy nie mógłbym tak żyć jak teraz. Wielką pomocą był dla mojej poprawy "Rycerz Niepokalanej" i św. Maksymilian, czciciel Maryi. To właśnie lektura "Rycerza" wzmacniała ufność do Najświętszej Panienki.

Przewielebny Ojcze, wierzę, że "Rycerz Niepokalanej" będzie nadal pomocą nie tylko dla mnie, ale i dla innych w umacnianiu wiary, miłości i poszanowania bliźniego...

Krzysztof
Rycerz Niepokalanej nr 358

Prosimy Portal Fronda o nie kopiowanie tekstówWasze komentarze:
 marzena aneta: 15.04.2023, 09:48
 Gdyby nie cudowny medalik i rożaniec... proszę o miłość uczciwość sprawiedliwość na świecie dziękuję proszę dla mnie o domu kupno dobrą mieszkania sprzedaż urodę ubezpieczenie zdrowotne z urzędu pracy zdrowie pieniądze dobrego kawalera męża młodego niepalącego pobożnego polaka religijnego uczciwego z którym będę żyć w cielesnej czystości dziękuję proszę o dobrą spowiedź dziękuję modlitwa ma moc nie ma modlitw nie wysłuchanych modlitwa ma moc modlitwa cuda czyni miłość cuda czyni nadzieja cuda czyni pokora cuda czyni sprawiedliwość cuda czyni uczciwość cuda czyni ufność cuda czyni wiara cuda czyni wiara to jest pewność bez dowodu wiara to jest droga którą docieramy do marzeń dziękuję dziękuję dziękuję dziękuję dziękuję dziękuję dziękuję dziękuję dziękuję dziękuję
(1)


Autor

Treść

Nowości

św. Gabriel Possenti od Matki Bożej Bolesnejśw. Gabriel Possenti od Matki Bożej Bolesnej

Modlitwa do św. Gabriela Possenti od Matki Bożej BolesnejModlitwa do św. Gabriela Possenti od Matki Bożej Bolesnej

Litania do św Gabriela od Matki Bożej BolesnejLitania do św Gabriela od Matki Bożej Bolesnej

Modlitwa w chorobie do św. Gabriela od Matki Bożej BolesnejModlitwa w chorobie do św. Gabriela od Matki Bożej Bolesnej

ks. Franciszek Blachnicki - Apostoł nawróceniaks. Franciszek Blachnicki - Apostoł nawrócenia

Modlitwa do ks. Franciszka BlachnickiegoModlitwa do ks. Franciszka Blachnickiego

Najbardziej popularne

Modlitwa o CudModlitwa o Cud

Tajemnica SzczęściaTajemnica Szczęścia

Modlitwy do św. RityModlitwy do św. Rity

Litania do św. JózefaLitania do św. Józefa

Jezu, Ty się tym zajmij - Akt oddania się JezusowiJezu, Ty się tym zajmij - Akt oddania się Jezusowi

Godzina Łaski 2023Godzina Łaski 2023

Poprzednia[ Powrót ]Następna
 
[ Strona główna ]

Modlitwy | Zagadki | Opowiadania | Miłość | Powołanie | Małżeństwo | Niepłodność | Narzeczeństwo | Prezentacje | Katecheza | Maryja | Tajemnica Szczęścia | Dekalog | Psalmy | Perełki | Cuda | Psychotesty |

Polityka Prywatności | Kontakt - formularz | Kontakt

© 2001-2024 Pomoc Duchowa
Portal tworzony w Diecezji Warszawsko-Praskiej