Rozważania Miłość Modlitwy Czytelnia Źródełko Pomoc Duchowa Relaks Download Cuda Opowiadania Perełki

Wystarczy dodać intencję

Teksty wybrane z objawień prywatnych Księdza Prałata Ottavio Michelini (zm. 15.10.1979) z książki "Confidenze di Gesu a un Sacerdote".

9. 06. 1978 r. Jesteśmy dusze czyśćcowe, pisz Bracie!

Chcemy ci powiedzieć, że oczekujemy tego spotkania, które napewno przysporzy wiele dobra i tobie i nam. Miłość łącząca synów Bożych, czy są w czasie tak jak wy czy poza nim, tak jak my, zawsze jest pożyteczna i obfita w dobro.

Dogmat Świętych Obcowania dla tych co wierzą w niego i starają się nim żyć, zawsze wydaje święte owoce dla obydwu stron. My nie potrzebujemy żadnego wysiłku by żyć tym dogmatem, wy zaś pielgrzymujący na ziemi ćwiczyć się musicie w życiu łaski i rozwijać władze swej duszy, zwłaszcza wasz rozum winien ten dogmat lepiej poznać, jak powstał i jakie i są jego skutki. Trzeba też ćwiczenia woli - chęci przyjęcia i życia tym dogmatem. Wreszcie trzeba pamięci i woli, by zawsze o nim pamiętać i chcieć. To jeszcze nie wszystko.

Bracie, dogmat Świętych Obcowanie jak i inne nadprzyrodzone rzeczywistości, wymaga pracy duszy, zwłaszcza ćwiczenia się w Bożym życiu łaski, a więc: ćwiczenia wiary - mocno wierząc i bez żadnych zastrzeżeń ow ten dogmat, ćwiczenie się w prawdziwej miłości, okazywanej czynami, ćwiczenia się w nadziei, która ukaże i wzbudzi te skutki, jakie ten dogmat przeżyty, upragniony i umiłowany wyda w nas i w was.

Chcielibyśmy wam jeszcze lepiej wyjaśnić jakie są tam do odkrycia skarby dla wielu, którzy nie znają, nie widzą i nie korzystają z tego ze szkodą dla siebie i dla nas.

Sam dar życia nie wystarcza, ale to życie przeżyć trzeba fizycznie, intelektualnie i duchowo. Bo co by nam dało życie nieprzeżyte? Ile dobra by się nie uczyniło, ile dobra zaniedbało dla braku wiary, nadziei i miłości?

Dobrze powinniście wiedzieć, że wasze możliwości czynienia dobra są prawie nieogranczone. Cokolwiek czynicie, to dla podniesienia tego z planu naturalnego do nadprzyrodzonego poziomu laski wystarczy dodać intencję za święte dusze czyśćcowe.

Gdy zaś chodzi o sprawy nadprzyrodzone, jak Msza św. celebrowana czy wysłuchana, również wystarczy dodać intencję.

Wyjście na przechadzkę, załatwienie jakiejś sprawy, wszystko co uczynicie lub myślicie, czyńcie to z miłości Bożej i dla ulżenia naszym duszom.

Ty bracie wiesz, że my dla siebie nic uczynić nie możemy, ale dla was możemy wiele. Wy zaś uczynić możecie ten dogmat Obcowania Świętych żywym.

Wasze potrzeby materialne a zwłaszcza duchowe są tak liczne, dlaczego więc nie pamiętacie o tym, że my wam pomóc możemy wiele we wszystkich waszych problemach osobistych i społecznych...

Gdybyś wiedział co to jest czyściec!!!

Gdyby wiedzieli o tym chrześcijanie, którzy zapominają " o nas tak prędko i o swoich obietnicach, tak mało żyją wiarą, że myślą więcej o prochu naszych ciał niż o cierpieniach naszych dusz!!!

Bracie nasz, ilez to należało okazać nam miłości i sprawiedliwości... a wtedy i dla was błogosławieństwa Boże byłyby obfitsze.

W oczekiwaniu na waszą pomoc Dusze czyśćcowe.

Maria Simma
Moje przyżycia z duszami czyśćcowymiWasze komentarze:
Maria: 03.03.2024, 20:09
Panie Jezu za pomoca Dusz w czysccowych prosze Cie w intencji blagalnej o uwolnienie Syna i jego matki od zla ze strony nieprzyaciol/alkoholika oraz Mikolaja i jego kolegow/. W intencji powrotu do zdrowia. Dziekje bardzo.
Paweł: 03.03.2024, 12:52
Panie Jezu proszę Cię nie opuszczaj mnie bądź przy mnie pomóż żeby się wszystko poukładało oh Jezu oddaję się Tobie ty się tym zajmij! Już ufam Tobie
Paweł: 03.03.2024, 12:49
Panie Jezu proszę Cię nie opuszczaj mnie bądź przy mnie pomóż żeby się wszystko poukładało oh Jezu oddaję się Tobie ty się tym zajmij! Już ufam Tobie
Stanisław : 27.02.2024, 18:36
Panie, proszę o nawrócenie i światło Ducha Świętego, przeznaczenie i uwolnienie od wpływów złego dla Justyny, Radosława, Macieja, Krystyny, Magdaleny, Mariki, Kariny, Doroty, Piotra, Karola, Tomasza, Łukasza, Klaudii, Arlety, Wiesławy, Danuty, Bogumiły, Wojciecha, Roberta, Justyny, Ilony, Wojciecha, Łukasza, Julii, Pauliny, Ryszarda, Małgorzaty, Dominiki, Szymona, Arkadiusza, Jerzego, Alicji, Arka, Magdy, Glorii, Malwiny, Renaty, Irminy, Danki, Agaty, Marka, Agnieszki, Mileny, Grażyny, Teodory, Zofii, Izabeli, Doroty, Magdy, Aśki, Natalii, Karoliny, Grzegorza, Karoliny, Michaliny, Magdy, Karoliny, Karinki, Ani, Kasi, Izy, Hanny, Ireny, Dawida, Honoraty, Heni, Heńki, Marty, Ady, Magdy. Proszę Panie, uwolnij mnie od wszelkich złych wpływów demonów, magii, czarów, okultyzmu i złorzeczeń tych ludzi, którzy podstępnie się tego dopuszczali. Wybacz im i daj Łaskę nawrócenia. Ulecz skutki traum, działań złego. Wybacz mi, uwolnij, uzdrawiaj i prowadź, bo do Ciebie należę. Amen.
matka: 22.02.2024, 21:52
Panie Jezu prosze Cie w intencji cudu uzdrowienia Syna i jego matki. W intencji podjecia dobrej pracy i znalezienia dobrej wspolmalzonki.O postawienie na naszej drodze dobrych i uczciwych ludzi,a oddalenie nieprzyjaciol. Dziekuje bardzo.
matka: 12.02.2024, 17:53
Bardzo prosze o modlitwe w intencji zdrowia dla Syna oraz o znalezienie dobrej pracy oraz dobrej,katolickiej zony i sy nowej. Dziekuje bardzo.
matka: 31.01.2024, 14:43
Panie Jezu prosze Cie o zdrowie,dobra prace i dobra wspolmazonke dla Syna,spraw,by nie zostal sam.Jak tez Maria,.Ryszard,Jerzy. Dziekuje bardzo.
czcicielka: 17.01.2024, 22:39
Paanie Jezu prosze Cie o zdrowie oraz dotkniecie Twoja Przenajdrozsza Krwia serc urzednikow/ M.R.M.L.J./ ,by sprawe roztrzygnieto dla mnie pomyslnie. Z gory bardzoe serdecznie dziekuje.
matka: 09.10.2023, 16:18
Panie Jezu prosze Cie o cudowna pomoc Twoja w znalezieniu dobrej i wierzacej kobiety dla syna i zalozenie sakramentalnego zwiazku opartego na milosci. W intencji powrotu do zdrowia dla syna oraz blog.Twojego w sprawach zawodowych i w zyciu dla niego. Z podzkiekowaniem za modlitwe i z alaski otrzymane dla mnie i dla rodziny.
Maria: 26.09.2023, 14:30
P{anie Jezu prosze Cie o cudowna Twoja pomoc,o dobra wole pracodawcow/L.M/,by syn otrzymal etatowa prace na czas niokreslony.O) dobrych ludzi na jego drodze,ktorzy dopomogliby mu w tym. Dziekuje bardzo.
Paul: 22.08.2023, 16:45
Panie Boże proszę Cię o fajną dziewczynę inteligentną
Monika : 15.08.2023, 10:39
Proszę o modlitwę za dusze mojego Brata Adama, babci Irenki i Emila taty oraz za dusze czysciowe. Proszę o modlitwę za Emila żeby się opamietal, nawrócił i otworzył oczy żeby zobaczył jaka jest prawda rozgrzej jego serce żeby mnie pokochał
paweł: 07.08.2023, 19:39
Panie Jezu dlaczego ja muszę tak cierpieć a ktoś inny mnie tak wykorzystywać i czerpać korzyści dlaczego musi się to na mnie odbijać Jezu błagam nie opuszczaj mnie i chroń mnie w każdej chwili i miej w swojej opiece oddaje się Tobie ty się tym zajmij!
Paweł: 02.07.2023, 20:15
Panie Jezu proszę spraw abym na swojej drodze spotkał inteligentną dziewczynę która zostanie moją żoną
matka: 27.06.2023, 14:45
Panie Jezu prosze Cie w intencji zdrowia oraz otrzymania dla dzieci i dla mnie w calosci dobr ziemkich i duchowych/o dobrych,wierzacych wspolmlazonkow,o zdrowe wnuki,o dobrych ludzi wokol nas,a zlych o dotkniecie Krwai Pana Jezusa i uczynienie z Szawla ich w Pawal/. Bog zaplac za modlitwe.
Paul: 16.06.2023, 18:08
Panie Jezu nie zostawiaj mnie na tym świecie samego oh Jezu oddaję się Tobie ty się tym zajmij!
Paweł: 04.05.2023, 14:54
Panie Jezu proszę pomóż mi znaleźć dziewczynę Jezu oddaję się Tobie ty się tym zajmij!
Paweł: 04.05.2023, 14:53
Panie Jezu proszę pomóż mi znaleźć dziewczynę Jezu oddaję się Tobie ty się tym zajmij!
Paweł: 23.04.2023, 20:24
Panie Jezu proszę Cię pomóż mi znaleźć dziewczynę oddaję się Tobie Ty się tym zajmij!
Kasia33: 20.04.2023, 11:46
Dusze czyscowe prosze was wstawcie sie u Pana Boga zeby social placil tylko za logopede wtym roku a od nastepnego roku przestal juz placic zeby pracownik socialny nieprzedluzal umowy znami juz wiecej i rozwiazal znami umowe w listopadzie zeby ta umowa ktoea mamy z pracownikiem socialnym byla ostatnio i byla tylko do listopada i zebys my juz zadnej nowej umowy niedostali z pracownikiem socialnym i niczsgo juz nieprzedluzali znim zeby Dominik i Adrian niemusieli od nastepnego roku chodzic juz do logopedy zeby mowili juz dobrze i wiecej zeby Dominik poprawil sie w nauce i zeby Adrian nieposzedl do intengracyjnej klasy i niebyl intengracyjnym dzieckiem
(1) [2] [3]

Autor

Tresć

Poprzednia[ Powrót ]Następna

 
[ Strona główna ]

Modlitwy | Zagadki | Opowiadania | Miłość | Powołanie | Małżeństwo | Niepłodność | Narzeczeństwo | Prezentacje | Katecheza | Maryja | Tajemnica Szczęścia | Dekalog | Psalmy | Perełki | Cuda | Psychotesty |

Polityka Prywatności | Kontakt - formularz | Kontakt

© 2001-2024 Pomoc Duchowa
Portal tworzony w Diecezji Warszawsko-Praskiej