Rozważania Miłość Modlitwy Czytelnia Źródełko Pomoc Duchowa Relaks Download Cuda Opowiadania Perełki

Wystarczy dodać intencję

Teksty wybrane z objawień prywatnych Księdza Prałata Ottavio Michelini (zm. 15.10.1979) z książki "Confidenze di Gesu a un Sacerdote".

9. 06. 1978 r. Jesteśmy dusze czyśćcowe, pisz Bracie!

Chcemy ci powiedzieć, że oczekujemy tego spotkania, które napewno przysporzy wiele dobra i tobie i nam. Miłość łącząca synów Bożych, czy są w czasie tak jak wy czy poza nim, tak jak my, zawsze jest pożyteczna i obfita w dobro.

Dogmat Świętych Obcowania dla tych co wierzą w niego i starają się nim żyć, zawsze wydaje święte owoce dla obydwu stron. My nie potrzebujemy żadnego wysiłku by żyć tym dogmatem, wy zaś pielgrzymujący na ziemi ćwiczyć się musicie w życiu łaski i rozwijać władze swej duszy, zwłaszcza wasz rozum winien ten dogmat lepiej poznać, jak powstał i jakie i są jego skutki. Trzeba też ćwiczenia woli - chęci przyjęcia i życia tym dogmatem. Wreszcie trzeba pamięci i woli, by zawsze o nim pamiętać i chcieć. To jeszcze nie wszystko.

Bracie, dogmat Świętych Obcowanie jak i inne nadprzyrodzone rzeczywistości, wymaga pracy duszy, zwłaszcza ćwiczenia się w Bożym życiu łaski, a więc: ćwiczenia wiary - mocno wierząc i bez żadnych zastrzeżeń ow ten dogmat, ćwiczenie się w prawdziwej miłości, okazywanej czynami, ćwiczenia się w nadziei, która ukaże i wzbudzi te skutki, jakie ten dogmat przeżyty, upragniony i umiłowany wyda w nas i w was.

Chcielibyśmy wam jeszcze lepiej wyjaśnić jakie są tam do odkrycia skarby dla wielu, którzy nie znają, nie widzą i nie korzystają z tego ze szkodą dla siebie i dla nas.

Sam dar życia nie wystarcza, ale to życie przeżyć trzeba fizycznie, intelektualnie i duchowo. Bo co by nam dało życie nieprzeżyte? Ile dobra by się nie uczyniło, ile dobra zaniedbało dla braku wiary, nadziei i miłości?

Dobrze powinniście wiedzieć, że wasze możliwości czynienia dobra są prawie nieogranczone. Cokolwiek czynicie, to dla podniesienia tego z planu naturalnego do nadprzyrodzonego poziomu laski wystarczy dodać intencję za święte dusze czyśćcowe.

Gdy zaś chodzi o sprawy nadprzyrodzone, jak Msza św. celebrowana czy wysłuchana, również wystarczy dodać intencję.

Wyjście na przechadzkę, załatwienie jakiejś sprawy, wszystko co uczynicie lub myślicie, czyńcie to z miłości Bożej i dla ulżenia naszym duszom.

Ty bracie wiesz, że my dla siebie nic uczynić nie możemy, ale dla was możemy wiele. Wy zaś uczynić możecie ten dogmat Obcowania Świętych żywym.

Wasze potrzeby materialne a zwłaszcza duchowe są tak liczne, dlaczego więc nie pamiętacie o tym, że my wam pomóc możemy wiele we wszystkich waszych problemach osobistych i społecznych...

Gdybyś wiedział co to jest czyściec!!!

Gdyby wiedzieli o tym chrześcijanie, którzy zapominają " o nas tak prędko i o swoich obietnicach, tak mało żyją wiarą, że myślą więcej o prochu naszych ciał niż o cierpieniach naszych dusz!!!

Bracie nasz, ilez to należało okazać nam miłości i sprawiedliwości... a wtedy i dla was błogosławieństwa Boże byłyby obfitsze.

W oczekiwaniu na waszą pomoc Dusze czyśćcowe.

Maria Simma
Moje przyżycia z duszami czyśćcowymiWasze komentarze:
Teresa: 07.01.2023, 19:15
Za przyczyna dusz czysccowych prosze Was o pomoc w wybawieniu syna i mnie z ciezkich chorob. W intencji milosci dla syna i zalozenia nierozerwalnego zwiazku malzenskiego.O pomoc Boza dla dzieci i dla mnie w pracy zawodowej i w zyciu/ o odzysaknie pieniedzy/.. Bog zaplac za modlitwe.
Maria: 31.12.2022, 17:51
Za wstawiennictwem dusz w czusccu prosze Was intencji cudu uzdrowienia syna z ciezkiej choroby i jego matki. W intencji pomocy Waszej w pomyslnym rozwiazaniu naszych beznadzienych spraw:zawodowych.ekonomicznych,osobistych.mieszkaniowych,.rodzinnych,urzedowych/o dobra wole M.J.S./., Bog zaplac za modlitwe.
Katarzyna : 18.11.2022, 15:35
Miłosierny Panie Boże Ty qszutsko możesz błagam Ciebie o ulgę w cierpieniu i dar zdrowia dla Anny. Jeśli taka Twoja wola wyprowadz ją z tej choroby.
Bozena: 12.11.2022, 15:43
Boże proszę Cię gorąco o zdrowie mojego ojca Władysława oraz o pomoc w załatwieniu spraw związanych z jego leczeniem.
Bozena: 12.11.2022, 15:42
Boże proszę Cię gorąco o zdrowie mojego ojca Władysława oraz o pomoc w załatwieniu spraw związanych z jego leczeniem.
Bozena: 11.11.2022, 15:14
Panie Boże daj mi siłę i wytrwałości przy opiekowaniu się mojej teściowej, która jest w bardzo podeszłym wieku.
Maria: 06.11.2022, 11:12
Za przyczyna dusz w czysccu cierpiacych prosze Cie Matko Nieustajacej Pomocy w intencji cudu uzdrowienia Grzegorza i m nie. W intencji zdrowia oraz pomocy Bozej we wszystkch potrzebach moich dzieci i dla mnie oraz dla Jerzego i jego braci i ojca.O udaremnienie zla ze strony naszych niepryzjaciol/alkoholika/ Dziekuje bardzo.
Kasia33: 11.10.2022, 10:24
Za wstawiennictwem dusz czyscowych prosze was wysluchajcie mojej prosby, sprawcie zeby Dominik i Adrian niemusieli od nastepnego roku chodzic do logopedy zeby ten co maja wszkole im wystarczyl zeby pracownik socialny dal nam spokoj w nastepnym roku przestal nam nam pomogac ze wszysykim i z logopeda tak samo i niczego nam juz niezaltwial ani logopedy
Teresa: 24.09.2022, 10:57
Za przyczyna dusz w czysccu cierpiacych prosze Cie Matko Boza Bolesna o obustronna milosc dla syna i zalozenie nierozerwalnego sakramentalnego zwiazku malzenskiego oraz dla Marii,Anny,R.D.R./ Bog zaplac za modlitwe.
Maria: 24.09.2022, 10:43
Za wstawiennicctwem dusz w czysccu cierpiacych prosze Cie Matko Boza Nieustajacej Pomocy o powrot do zdrowia dla syna i dla mnie. W intencji pomocy Bozej dla dzieci i dla mnie w naszych potrzebach/o udaremnienie zla ze strony uzalenionego mezczyzny. Dziekuje bardzo.
matka: 13.09.2022, 11:56
Za dusze w czysccu cierpiace,aby Pan darowal im winy,a swieci Aniolowie wprowadzili ich do Nieba,a za ich przyczyna prosze Matke Boza Nieustakacej Pomocy prosze o cud uzdrowienia syna z ciezkiej choroby i jego matke. W intencji otrzymania w calosci dobr ziemskich i duchowych dla dzieci i dla mnie. Bog zaplac za modlitwe.
Ewelina: 09.09.2022, 22:19
Proszę o modlitwę za moją mamę Teresę. Poprostu nad nią coś wisi ciągle choruje i ma złe wyniki od czasu gdy otrzymała dar - przeszczep nerki w tym roku. Ciągle szpital - dom- sepsy, zapalenia płuc, poważne bakterie, mało hemoglobiny. Brak mi sił. Aby w końcu lekarze wykonali badania i trafili w diagnozę I wyleczyli ją. Oby lekarka prowadząca spojrzała na mamę i jej pomogła a nie nas zbywała.
Maria: 06.08.2022, 11:37
W intencji dusz czysccowych,aby Pan Bog darowal im winy,a swieci Aniolowie wprowadzili ich do Nieba,a za ich pomoca prosze Ich w intencjach blagalnych o zdrowie dla dzieci i dla mnie oraz pomoc Boza w naszych potrzebach/o wybawienie mnie i rodziny od nekania ze strony alkoholika, o stala prace dla syna,o zdanie egzaminu o odzyskanie pieniedzy o szczesliwa podroz dla nas i dla Marcina/, Dziekuje bardzo.
czcicielka: 22.07.2022, 19:49
Za wstawiennictwem dusz w czysccu cierpiacych prosze Ducha Swietego w intencji pogromienia wystepkow alkoholika z mania przesladowcza. W intencji powrotu do zdrowia dla dzieci i dla mnie oraz pomocy Bozej w naszych potrzebach. Dziekuje bardzo.
Maria: 25.05.2022, 22:19
Za wstawiennictwem dusz w czysccu cierpiacych prosze Cie Panie Jezu przez Serce Twojej Matki w intencji blagalnej o cud uzdrowienia syna i mnie. W intencji dobrej ,spokojnej pracy dla syna,o przedluzenie umow,o milosc,o odzyskanie pieniedzy dla nas,o remonnt .O pomoc Boza w udaremnieniu wystepkow Z. Dziekuje Ci Jezu,.
Maria: 05.05.2022, 14:55
Panie Jezu prosze Cie w intencji blagalnej o cud uzdrowienia Grzegorza. W intencji pomcy Bozej dla dzieci i dla mnie we wszystkich naszych potrzebach. Bog zaplac za modlitwe.
Jola 17.04.2021, 22.20: 17.04.2021, 22:19
Błagam Was dusze w czyśćcu cierpiące o powrót do zdrowia dla Pawła, który w stanie ciężkim leży w szpltalu na covid oraz o powrót do zdrowia jego mamy Teresy, która też leży na covid.
Agnieszka: 14.04.2018, 20:44
Za przyczyną dusz czyśćcowych proszę Cię Jezu pomóż mi w wyjściu z moich chorób, żeby bóle twarzy ustąpiły a problemy jamy ustnej i zębów nie dokuczały. Proszę o miłość, o dobrego męża, szczęśliwą rodzinę, o trafne wybory życiowe. Przyjmij Jezu dusze czyśćcowe do swojego Królestwa.
[1] (2)

Autor

Tresć

Poprzednia[ Powrót ]Następna

 
[ Strona główna ]

Modlitwy | Zagadki | Opowiadania | Miłość | Powołanie | Małżeństwo | Niepłodność | Narzeczeństwo | Prezentacje | Katecheza | Maryja | Tajemnica Szczęścia | Dekalog | Psalmy | Perełki | Cuda | Psychotesty |

Polityka Prywatności | Kontakt - formularz | Kontakt

© 2001-2024 Pomoc Duchowa
Portal tworzony w Diecezji Warszawsko-Praskiej