Rozważania Miłość Modlitwy Czytelnia Źródełko Pomoc Duchowa Relaks Download Cuda Opowiadania Perełki

Do Anioła Stróża męża

Pozdrawiam Cię, Aniele Stróżu mojego męża, błogosławię Boga obecnego w Tobie i proszę, abyś udzielał mi potrzebnych pouczeń i rad, jak powinnam postępować wobec mojego męża, ponieważ Ty go lepiej znasz ode mnie.

Niech jego miłość do mnie wzrasta i nas łączy, abyśmy wspólnie dochowali sobie wierności tak jak przysięgaliśmy to sobie wobec Boga, i osiągnęli szczęście wieczne.

Pomóż mu w życiu usuwać wszystko, co może zagrozić trwałości i wierności naszego małżeństwa.

Uwielbiam Boga obecnego w Tobie i dziękuje za wszystkie otrzymane za Twoim pośrednictwem łaski Boże.

Amen.Wasze komentarze:
 Anna: 02.02.2016, 03:15
 Dziękuję Ci Aniele, stróżu mego męża za uratowanie przed rozwodem, za wszystkie rzeczy po ludzku niemoźliwe do wytłumaczenia, za postawę sędziego w sądzie, za to że że wszystko co powiedział memu mężowi odniosło taki skutek, że odstapił od rozwodu, za to że sprawa jest wycofana. Proszę pomóż nam trwać w jedności i miłości po kres naszych dni, tak jak to sobie ślubowaliśmy. Odnów naszą wzajemną milość i pomoż mi wybaczyć wszystkie zranienia, oszustwa i zdradę fizyczną, niech moj ból nie rzutuje na naszą przyszłość a małżeństwo trwa, tak jak przysięgaliśmy do końca. Dziękuję za wysłuchanie moich próśb i modlitw i przepraszam, że były momenty gdy watpilam. Dla Boga nie ma rzeczy niemozliwych, teraz to wiem na pewno.
 Agnieszka: 30.01.2016, 16:14
 Aniele Stróżu mojego męża, błagam Cię sprowadź go do domu, do mnie i naszej córki. Odgoń od niego to co złe i nieprawe. Uratuj nasze małżeństwo.
 NATALIA: 08.01.2016, 14:25
 PROSZE CIEBIE ANIELIU MEGO MEZA TOMASZA. URATUI JEGO DUSZE OT ZLEGO ZABIERZ OD NIEGO TE WENZLY CZARU Z SERCA JEGO OTWORZ MU OCZY NIECH ZOBACZY PRAWDE ZE TO ZLO JEGO RUINUJE PYCHA I EGOIZM I UZALIZNIENE OD WULGARNEI KOBIETY ZE WPADL W SAME DNO. URATUI GO BLAGAM CIE.
 Anna: 08.01.2016, 07:29
 Aniele Boży, dziękuję za Twą troskę i proszę pomóż mi uratować duszę mego męża przed złem, wspieraj mnie i ratuj moje malzenstwo i aby miłość zwyciężyła
 Anna: 29.12.2015, 15:00
 Aniele Boży miej w opiece mego męża i prowadź go ku dobru, odetnij od wszelkiego zła i pokus, pomóż mi uratowaćttę zagubioną duszę i aby zawsze dobro zwyciezylo. Dziękuję Ci za wszelkie wysluchane prośby, za to że rzeczy niemożliwe stają się możliwe, że czlowiek z kamienia płacze, że jednak nie jest betonem bez uczuć. Pozwól nam odnowić nasz sakrament malzenstwa i obdarz wzajemną miłością aż do smierci i wiernoscią abyśmy razem mogli kiedyś oglądać majestat Boga.
 Anna: 26.12.2015, 19:43
 Aniele Boży Stróżu, pomóż mi przetrwać wszystkie trudne doświadczenia i uratuj tę duszę przed złem, które niszczy wszystko dokolo
 Anna: 19.12.2015, 16:57
 Aniele strozu męża proszę nie pozwól abym znów została oszukana i aby to co teraz mówi było prawdą
 Anna: 19.12.2015, 16:54
 Aniele strozu męża proszę nie pozwól abym znów została oszukana i aby to co teraz mówi było prawdą
 Anna: 16.12.2015, 20:50
 Bardzo Ci aniele dziękuję, bo na sali rozpraw zdrajca został zaszczuty przez sędziego. Mam zabezpieczenie alimentacyjne i chce wycofać pozew. Niech będzie blogoslawione święte imię Jego teraz i na wieki wiekow. Przepraszam, że wątpiłam ale rzeczy niemozliwe dla Boga są możliwe. Dziękuję, dziękuję


 Anna: 10.12.2015, 08:38
 Aniela Boży, Ty stoisz u boku mego męża i widzisz jak opętany przez zlo niszczy rodzinę, którą założył. Proszę Cię o to aby w sądzie, we wtorek 15 grudnia prawda była najwazniejsza, nie pozwól skrzywdzić mnie i naszych córek. Jeżeli sąd da rozwód, to niech zabezpieczy mnie i dzieci, bo my jestesmy rodziną o ktorej mąż nie chce pamiętać, wszystko robi aby ulozyc sobie życie z kochanką 19 lat młodszą. Daj mi siłę przetrwać to wszystko i być podporą dla dzieci aby mogly dalej uczyć się. Niech zgodnie z prawdą orzeknie wyłączną winę wiarołomcy i oszusta. Miej litość nad nami i zanieś me prośby przed oblicze Najwyzszego
 Anna: 12.11.2015, 07:15
 Aniele Boży pomóż mi uratować tę zatwardziałą, niewierną duszę. Proszę o Twoją interwencję u Boga, oddal Anetę, z ktorą mój mąż mnie zdradza. Bądź ich wyrzutem sumienia, pomóż mi i corkom przetrwać traumę i rozwód ktorego on pragnie. Już nie mam siły na walkę, umocnij mnie i wspieraj
 Anna: 22.10.2015, 07:43
 Aniele Boży proszę pomóż mi. Błagam nie zostawiaj mnie bez pomocy.
 Anna: 20.10.2015, 07:18
 Aniele, Strozu mego męża, proszę Cię zlituj się nad naszą rodziną i wyjednaj wszelkie potrzebne łaski dla mnie i dla córek. Bądź mi pomocą w beznadziejnej sytuacji jaką zafundował mąż i pomóż mi, błagam daj mi siłę wytrwać w wierze, nie poddać się smutkowi i rozpaczy. Daj mi łaskę dobrego pokierowania moim życiem aby zlo nie mialo do mnie dostępu i nie niszczylo tego co dla mnie ważne.
 Anna: 20.10.2015, 07:16
 Aniele, Strozu mego męża, proszę Cię zlituj się nad naszą rodziną i wyjednaj wszelkie potrzebne łaski dla mnie i dla córek. Bądź mi pomocą w beznadziejnej sytuacji jaką zafundował mąż i pomóż mi, błagam daj mi siłę wytrwać w wierze, nie poddać się smutkowi i rozpaczy. Daj mi łaskę dobrego pokierowania moim życiem aby zlo nie mialo do mnie dostępu i nie niszczylo tego co dla mnie ważne.
 Beeeettt: 02.10.2015, 23:56
 Aniele Stróżu ratuj moje małżeństwo...
 Beeeettt: 02.10.2015, 23:56
 Aniele Stróżu ratuj moje małżeństwo...
 Bett: 02.10.2015, 23:53
 Aby dostrzegł to co w życiu najważniejsze, miłość i szacunek do żony, rzeczy materialne i chwilowe przyjemności są tak bardzo zgubne...nawróc go Aniele Stróżu..
 Anna: 26.09.2015, 20:25
 Aniele Boży dopomóż w mej beznadziejnej sytuacji. Już nie ma nadziei, zlo zwycięża. Obca kobieta ważniejsza od żony iccórek. On chce rozwodu. Zniszczył wszystko w co wierzylam i co bylo mi drogie. Proszę pokieruj tak aby uratować jego duszę ja juz nie umiem się modlic choc chcę. Bądź przy nim i nie opuszczaj chociaż szatan go ma w swojej wladzy.
 Anna: 03.09.2015, 07:34
 Nieustannie przyzywam Twojej pomocy, zwalcz demony które zawladnely moim mężem i uczyn tak aby bylo dobrze dla mnie i córek.
 Anna: 27.08.2015, 22:31
 Aniele Boży pomóż zachować tę biedną duszę męża przed złem, które niszczy rodzinę. Pomóż mu zrozumieć jak bardzo rani swoją rodzinę.
[1] [2] [3] [4] [5] (6) [7] [8] [9] [10] [11] [12] [13] [14] [15] [16] [17] [18]


Autor

Treść

Nowości

Modlitwa o wstawiennictwo bł. Kardynała Stefana WyszyńskiegoModlitwa o wstawiennictwo bł. Kardynała Stefana Wyszyńskiego

Medytacje Prymasa TysiącleciaMedytacje Prymasa Tysiąclecia

Modlitwa do św. Germana z ParyżaModlitwa do św. Germana z Paryża

Ks. Stanisław BernackiKs. Stanisław Bernacki

Nie tylko dla prawosławnychNie tylko dla prawosławnych

Niestrawność (dyspepsja) czynnościowaNiestrawność (dyspepsja) czynnościowa

Najbardziej popularne

Modlitwa o CudModlitwa o Cud

Tajemnica SzczęściaTajemnica Szczęścia

Modlitwy do św. RityModlitwy do św. Rity

Litania do św. JózefaLitania do św. Józefa

Jezu, Ty się tym zajmij - Akt oddania się JezusowiJezu, Ty się tym zajmij - Akt oddania się Jezusowi

Godzina Łaski 2023Godzina Łaski 2023

Poprzednia[ Powrót ]Następna
 
[ Strona główna ]

Modlitwy | Zagadki | Opowiadania | Miłość | Powołanie | Małżeństwo | Niepłodność | Narzeczeństwo | Prezentacje | Katecheza | Maryja | Tajemnica Szczęścia | Dekalog | Psalmy | Perełki | Cuda | Psychotesty |

Polityka Prywatności | Kontakt - formularz | Kontakt

© 2001-2024 Pomoc Duchowa
Portal tworzony w Diecezji Warszawsko-Praskiej