Rozważania Miłość Modlitwy Czytelnia Źródełko Pomoc Duchowa Relaks Download Cuda Opowiadania Perełki

Do Anioła Stróża męża

Pozdrawiam Cię, Aniele Stróżu mojego męża, błogosławię Boga obecnego w Tobie i proszę, abyś udzielał mi potrzebnych pouczeń i rad, jak powinnam postępować wobec mojego męża, ponieważ Ty go lepiej znasz ode mnie.

Niech jego miłość do mnie wzrasta i nas łączy, abyśmy wspólnie dochowali sobie wierności tak jak przysięgaliśmy to sobie wobec Boga, i osiągnęli szczęście wieczne.

Pomóż mu w życiu usuwać wszystko, co może zagrozić trwałości i wierności naszego małżeństwa.

Uwielbiam Boga obecnego w Tobie i dziękuje za wszystkie otrzymane za Twoim pośrednictwem łaski Boże.

Amen.Wasze komentarze:
 Anna: 02.05.2015, 19:24
 Nie opuszczaj mego męża i strzeż aby wypełniał wolę Boga. Odsuń złych ludzi utwierdzających go w grzechu, przemień i napraw jego serce. Jako dziecko Boga niech idzie drogą dobra bo gadżety nie dadzą mu szczęścia a tym bardziej jeśli rani swoje dzieci o które powinien się troszczyć i dawać przykład. Bądź Aniele orędownikiem i wspomożycielem. Strąć łuski z jego oczu niech doceni prawdziwą miłość i nie gardzi nią. Proszę wysłuchaj mych próśb.
 Anna: 30.04.2015, 06:56
 Aniele Boży pomóż mi i wspieraj w walce ze złem. Zlituj się i oręduj w sprawach o których się modlę. Amen
 Anna: 25.04.2015, 09:44
 Anielle ciągle się powtarzam ale ciągle proszę Cię o to samo.Zlituj się i pomóż mi uratować tą zagubioną duszę kktóra rani wszystkich naokoło.
 Anna: 24.04.2015, 07:11
 Proszę aniele Boży odmień zatwardziałość i hardość męża, nie zostawiaj mnie bez pomocy i zlituj się nade mną. Pomóż uratować tę biedną duszę z którą demony robią co chcą, bądź mym orędownikiem.
 Anna: 21.04.2015, 19:38
 Aniele Boży proszę pomóż mi w sprawie o którą się modlę.
 Anna: 20.04.2015, 08:03
 Aniele Stróżu mego męża, proszę wspieraj mnie i pomóż w intencjach mego serca o których stale się modlę. Dziękuję Ci za wszelkie dobro, które za Twoją przyczyną otrzymałam. Zanieś przed Tron Boga moje prośby i bądź z moim mężem, walcz o jego duszę, którą opanowało zło aby wyrwać ją i nawrócić na drogę prawdy i miłości. Wysłuchaj mego wołania
 an: 19.04.2015, 11:15
 Jezu zlituj się i dopomóż w mojej beznadziejnej sytuacji, zmień mego męża lub go zabierz aby nie niszczył swojej rodziny. Kocham go i nienawidzę jednoczesnie, już sama nie wiem jak się modlic i o co prosić. Po ludzku w tej beznadziejnej sprawie tracę siły, pomóż mi przyjąć Twą wolę wobec mnie i nie skończyć ze sobą bo cierpę ponad miarę i moja dusza umiera.
 Anna: 12.04.2015, 10:01
 Boże okaż miłosierdzie wobec mego męża. Proszę wysłuchaj mnie
 Anna: 09.04.2015, 08:06
 Pomóż mi proszę i wspieraj. Odmień zatwardziałe serce i prowadź na chwałę Bożą.


 Anna: 03.04.2015, 10:48
 Pomóż mi przetrwać święta bez łez, dodaj mi siły i odwagi, proszę.
 Anna: 30.03.2015, 06:59
 Proszę Cię wspieraj mnie i pomóż uratować tą biedną duszę,która rani Boga i ludzi. Pomóż mi wytrwać w modlitwie i nie poddać się w tej beznadziejnej po ludzku sprawie. Zlituj się nad nami i wyjednaj potrzebne łaski.
 Anna: 28.03.2015, 10:49
 Proszę Cię Aniela Stróżu Męża o pomoc w znanych Tobie intencjach. Pomóż mi dzielnie walczyć z siłami zła o nawrócenie mego męża i dochowanie przysięgi małżeńskiej. Oręduj proszę u Stwórcy w tej beznadziejnej po ludzku sprawie i wysłuchaj moich modlitw.
 Anna: 26.03.2015, 08:09
 Ty jesteś pośrednikiem między mężem i Bogiem, Aniele najmilszy przybądź z pomocą, ulecz rany, wlej nadzieję, podnieś kiedy mój mąż upada. Ty zawsze go wspierasz, pomóż mu iść drogą prowadzącą do Boga, natchnij jego duszę do opuszczenia zła, strąć demony, które nim zawładnęły pod krzyż naszego Pana. Uratuj proszę to, co uświęcił Bóg, nasze małżeństwo. Wysłuchaj moich modlitw iprzedstaw Najwyższemu, bo sama już tracę siły ale nie ustaję w modlitwie.
 Anna: 24.03.2015, 07:21
 Aniele Boży strozu mego męża proszę Cię przeprowadź jego duszę z krainy ciemności do krainy światła, pomoz mu uwolnić się od wpływu złych ludzi i od kobiety, która niszczynasz sakrament
 Anna: 17.03.2015, 07:54
 W imieniu Jezusa Chrystusa na mocy sakramentu małżeństwa zrywam wszystkie więzy fizyczne, emocjonalne i duchowe między moim mężem i kobietą niszczącą moje małżeństwo. W imię Ojca i Syna i Ducha Świętego. Amen. Aniele Boży Stróżu mego męża proszę prowadź go i strzeż przed złem,które zawładnęło nim całym. Pomóż mi odgonić wszelkie duchy złe i zniewolenia, daj mi siłę wytrwać i nie poddawać się w modlitwie.
 Anna: 05.03.2015, 18:45
 Aniele Stróżu mego męża, pomimo jego nierządu , alkoholizmu i obojętności, kocham go, wspieram i modlę się za niego. Proszę Cię Boży Orędowniku, nie opuszczaj go, wspieraj, ochraniaj i pomóż odkryć drogę prawdy i wiary. Bądź przy nim blisko, daj mu znak,że idzie drogą szeroką, prostą, ku potępieniu. W dzieciństwie zaznał wiele krzywdy, upokorzeń i bólu, starałam mu to wszystko wynagrodzić w małżeństwie. Niestety po 24 latach wszystkie zranienia wzięły górę i sam zgotował swoim córkom taki los, jakiego sam zaznał. Tak bardzo pragnę mu pomóc, jednak on jest zimny jak głaz, liczą się tylko pieniądze ,gadżety, inna kobieta. Wszelkie wartości, które do tej pory szanował przestały mieć jakiekolwiek znaczenie, a przynajmniej taką przyjął pozę. Odtrącił matkę, siostry, żonę, córki, wujka, który opiekował się nim jak ojciec, nawet nie był na jego pogrzebie. Szatan zaciera swe kudłate łapy ale ja ze wszystkich sił modlę się za niego, chociaż jest to coraz trudniejsze. Proszę Cię wspieraj mnie w uratowniu tej zagubionej duszy, uproś Matkę Najświętszą i Jezusa Miłosiernego o pomoc w uratowaniu tego człowieka. Sakrament małżeństwa jest dla mnie święty i wiem, że przed Bogiem jesteśmy jedno, wysłuchaj mnie w mym wołaniu, błagam natchnij go aby był znowu dobrym mężem i ojcem.
 Anna: 02.03.2015, 17:53
 Aniele Boży pomóż mi uratować zatwardziałą duszę mego męża, proszę daj mi siły i wspieraj mnie. Wyproś u Boga łaski dla mojej rodziny. Nie odtrącaj mnie , kiedy proszę i błagam zlitowania. Zanieś me prośby przed tron Boga. Proszę pomóż ..bo już nie wiem jak i o co się modlić aby było dobrze.
 an: 28.02.2015, 15:26
 Aniele Boży Stróżu mego męża, proszę nawróć go na wiarę, pomóż mu spełnić obietnice małżeńskie, odwiedź z drogi grzechu i zatracenia. Pomóż mu zaleczyć wszystkie zranienia z dzieciństwa. Wybaw od przekleństwa, niech nie odtrąca mojej miłości. Amen
 u: 13.02.2015, 21:09
 Panie Boże mój ukochany,proszę Cię całym sercem opiekuj się moim Mężem i naszymi bliskimi,naszą rodziną,proszę o zdrowie dla nas wszystkich i Twe Błogosławieństwa.
 Anna: 10.02.2015, 12:22
 Aniele Boży Stróżu Mojego Męża, proszę skrusz jego serce , niech wyrzuci żal do mnie, wybaczy mi i zgodzi na pojednanie małżeńskie. Niech zaniechane zostaną poczynania rozwodowe. Niech nasz syn ma razem tatę i mamę. Proszę oświeć go. Niech znów wróci miłość i wróci do mnie, do syna. Amen
[1] [2] [3] [4] [5] [6] [7] (8) [9] [10] [11] [12] [13] [14] [15] [16] [17] [18]


Autor

Treść

Nowości

Modlitwa do bł. Antoniny z FlorencjiModlitwa do bł. Antoniny z Florencji

Różaniec do siedmiu Boleści Matki BożejRóżaniec do siedmiu Boleści Matki Bożej

Szatan rozgromiony (Ap 12,7-9)Szatan rozgromiony (Ap 12,7-9)

Jak się nie dać zgnębić, poniżyć?Jak się nie dać zgnębić, poniżyć?

Wspólnota Duży DomWspólnota "Duży Dom"

Życiorysy mniej znanych polskich uczonych, badaczy i odkrywcówŻyciorysy mniej znanych polskich uczonych, badaczy i odkrywców

Najbardziej popularne

Modlitwa o CudModlitwa o Cud

Tajemnica SzczęściaTajemnica Szczęścia

Modlitwy do św. RityModlitwy do św. Rity

Litania do św. JózefaLitania do św. Józefa

Jezu, Ty się tym zajmij - Akt oddania się JezusowiJezu, Ty się tym zajmij - Akt oddania się Jezusowi

Godzina Łaski 2023Godzina Łaski 2023

Poprzednia[ Powrót ]Następna
 
[ Strona główna ]

Modlitwy | Zagadki | Opowiadania | Miłość | Powołanie | Małżeństwo | Niepłodność | Narzeczeństwo | Prezentacje | Katecheza | Maryja | Tajemnica Szczęścia | Dekalog | Psalmy | Perełki | Cuda | Psychotesty |

Polityka Prywatności | Kontakt - formularz | Kontakt

© 2001-2024 Pomoc Duchowa
Portal tworzony w Diecezji Warszawsko-Praskiej