Rozważania Miłość Modlitwy Czytelnia Źródełko Pomoc Duchowa Relaks Download Cuda Opowiadania Perełki

Do Anioła Stróża męża

Pozdrawiam Cię, Aniele Stróżu mojego męża, błogosławię Boga obecnego w Tobie i proszę, abyś udzielał mi potrzebnych pouczeń i rad, jak powinnam postępować wobec mojego męża, ponieważ Ty go lepiej znasz ode mnie.

Niech jego miłość do mnie wzrasta i nas łączy, abyśmy wspólnie dochowali sobie wierności tak jak przysięgaliśmy to sobie wobec Boga, i osiągnęli szczęście wieczne.

Pomóż mu w życiu usuwać wszystko, co może zagrozić trwałości i wierności naszego małżeństwa.

Uwielbiam Boga obecnego w Tobie i dziękuje za wszystkie otrzymane za Twoim pośrednictwem łaski Boże.

Amen.Wasze komentarze:
 ana: 04.02.2012, 12:35
 Aniele Stróżu mojego męża pomóż mu wyjść z nałogu alkoholowego i innych uzależnień,spraw aby odzyskał zdrowie ,zaczął pracować .Otocz go wartościowymi i dobrymi ludźmi.Aniele Stróżu ratuj i wspieraj go.Spraw byśmy byli znów szczęśliwą rodziną
 Magda : 23.01.2012, 15:31
 Aniele Bozy Strozu mojego meza Tomasza blagam kieruj go na dobre drogi ,pomoz w znalezieniu pracy wyzwol z sidel chorego uzaleznienia od kobiety ktora niszczy jego i nasz sakrament malzenstwa .
 Magda: 11.01.2012, 19:27
 Aniele Bozy Strozu mojego meza Tomasza blagam pomoz w znalezieniu pracy,prosze rozpal w nim na nowo milosc do mnie pomoz mu zrozumiec czym jest sakrament malzenstawa .Wspieraj go w dobrym ,chron od wszelkiego zlego blagam.
 Magda: 05.01.2012, 15:52
 Aniele Bozy Strozu mojego meza blagam kieruj go na dobre drogi ,pomoz w znalezieniu pracy rozpal w nim wielka milosc do mnie spaw niech zrozumnie czym jest rodzina chron od wszelkiego zlego .
 Magda: 19.12.2011, 23:12
 Aniele Bozy Strozu mojego meza Tomasza blagam miej go w swojej opiece ,rozpal jego milosc do mnie ,pomoz wznalezieniu pracy ,oddal kobiete ktora niszczy jego i nasze malzenstwo ,wspieraj go w dobrym postepowaniu.
 Magda: 01.12.2011, 15:31
 Aniele Bozy Strozu mojego meza Tomasza ,prosze strzez go przed wszelkim zlem prosze rozpal na nowo w nim milosc do mnie ,pomoz w znalezieniu pracy ,pomoz mu zrozumiec co w zyciu jest wazne ,blagam wyzwol z sidel chorej kobiety ktrora niszczy go i nasze malzenstwo blagam.
 zona: 21.11.2011, 10:29
 Aniele Strozu mojego meza pomoz mu zrozumiec ze rodzina jest najwazniejsza i naucz go kochac jego dzieci bo one bardzo przez niego cierpia
 Magda: 16.11.2011, 16:07
 Aniele Bozy Strozu mojego meza strzez go przed zlymi pokusami wyzwol z sidel tej zlej kobiety .Pomoz mu odnalesc sie .Chron od wszelkiego zlego blagam.
 Magdalena: 03.11.2011, 09:47
 Aniele Stróżu Artura proszę Cię o to, aby mój mąż dojrzał w końcu i zrozumiał, że żona jest najważniejsza od siostry, kolegów i innych.Spraw aby rzeczywiście mój obraz na temat przeszłości męża nie był taki, jak sobie go wyobrażam, aby ta jego przeszłość nie niszczyła mnie i naszego małżeństwa.


 Magda: 26.10.2011, 15:37
 Aniele Bozy Strozu mojego meza Tomasza blagam oswiec jego umysl ,spraw by wyzwolil sie z opetania zlej kobiety ktora niszczy nasze malzenstwo aby nasze malzenstwo ocalalo jestem u kresu sil Bog zaplac wszystkim za modlitwy .
 Magda : 25.10.2011, 16:17
 Aniele Bozy strozu mojego Meza Tomasza blagam miej go w opiece oswiec jego umysl .Blagam o cud uzdrowienia i dar prawdziwej milosci ,ratuj nasze malzenstwo wyzwol go z opetania od tej chorej kobiety blagam.
 Opiekunka: 20.09.2011, 21:02
 Aniele Strozu, prosze aby Patryk dostal upragniona prace, aby mogl zapewnic godziwy byt swojej ukochanej Rodzinie o ktora tak sie troszczy
 Marzena: 19.09.2011, 18:46
 Aniele Bozy stóżu mojego ukochanego męża miej go w swej opiece i spraw zeby wyzdrowial i zeby juz nie musial cierpiec.... Błagam Cie Boze
 ania: 15.09.2011, 14:54
 Aniele Stróżu mojego męża wstaw sie za mna aby mąż wrócił do mnie,i nasze małżeństwo przetrwało.Żeby zaczął sie odzywać....
 Renata: 07.09.2011, 15:24
 Aniele Strózu mojego męża pomóż mu wyjść z nałogu alkoholowego ,a także spraw ,aby mnie szanował i kochał żebyśmy byli szczęśliwą rodziną.
 Renata: 25.08.2011, 14:00
 Aniele Boże Strużu mojego męża proszę pomóz wyjść mu z nałogu,który niszczy nasze małżeństwo ,pomóż mu ,aby mnie szanował ,abysmy byli szczęśliwą rodziną.
 WZ do doti :): 20.05.2011, 10:00
 nie martw się zaufaj, ja zaufałam i uwierz naprawdę warto, pomodlę się za Ciebie. Prawdzowa miłość musi zwyciężyć a Bóg jest silniejszy niz to zło, nie ma dla Niego rzeczy niemożliwych. Polecam Ci półroczna modlitwe w intencji małżeństw :) Ufam Ci Jezu.
 Doti: 19.04.2011, 23:28
 Aniele Stróżu mojego męża proszę cię gorąco pomóż mojemu mężowi w problemie, który go nęka, pomóż aby zrozumiał, że najważniejsza jest rodzina. Proszę, niech zrozumie, że przeszłość i związana z nią inna kobieta to jest nic nie znaczący, chory sentyment. Proszę cię Aniele Stróżu mojego męża aby zrozumiał, że najważniejsza jest żona i przyszłe dzieci. Proszę, aby mój mąż wrócił do mnie i proszę, pomóż usunąć z naszego życia to co przeszkadza być nam razem. Niech miłość wzajemna nigdy nie zagaśnie w naszych sercach, niech jej płomień rośnie z dnia na dzień. Tak nam dopomóż Aniele Boży Stróżu Nasz!
 u: 17.03.2011, 07:37
 Prosze Cie chron mojego meza kochany Aniele,pomagaj mu i otocz ludzmi dobrymi,chron go i strzez w kazdej chwili.Prosze Cie ,zeby szczesliwie do domu wrocil.Dziekuje.
 Gosia: 21.02.2011, 12:48
 ANIELE STRÓŻU MOJEGO MĘŻA CHROŃ GO OD PODSZEPTÓW ZŁEGO DUCHA NIECH MNIE NIE RANI SWOIMI KŁAMSTWAMI . NIECH SIĘ WRESZCIE WYZWOLI Z TEGO CHOREGO ZWIĄZKU Z INNĄ KOBIETĄ A MNIE NIE OKŁAMUJE . ANIELE STRÓŻU RATUJ MOJEGO MĘŹA ! ANIELE STRÓŻU MÓDL SIĘ ZA NIM ! WSPIERAJ GO W DOBRYM POSTĘPOWANIU I PROWADŹ DO BOGA !
[1] [2] [3] [4] [5] [6] [7] [8] [9] [10] [11] [12] [13] [14] (15) [16] [17] [18]


Autor

Treść

Nowości

św. Katarzyna Szwedzkaśw. Katarzyny Szwedzka

Modlitwa do św. Katarzyny SzwedzkiejModlitwa do św. Katarzyny Szwedzkiej

Rozważania Drogi Krzyżowej: Twoja droga krzyżowa, Panie Jezu, powinna być i moją drogąRozważania Drogi Krzyżowej: Twoja droga krzyżowa, Panie Jezu, powinna być i moją drogą

Br. Kasjan Maria Tetich - wielki czciciel św. JózefaBr. Kasjan Maria Tetich - wielki czciciel św. Józefa

Nikogo nie zabiłem - czy jest możliwe życie bez grzechu?"Nikogo nie zabiłem" - czy jest możliwe życie bez grzechu?

Ojcowskie prawaOjcowskie prawa

Najbardziej popularne

Tajemnica SzczęściaTajemnica Szczęścia

Godzina ŁaskiGodzina Łaski

Modlitwy do św. RityModlitwy do św. Rity

Litania do św. JózefaLitania do św. Józefa

Jezu, Ty się tym zajmij - Akt oddania się JezusowiJezu, Ty się tym zajmij - Akt oddania się Jezusowi

Modlitwa o CudModlitwa o Cud

Poprzednia[ Powrót ]Następna
 
[ Strona główna ]

Modlitwy | Zagadki | Opowiadania | Miłość | Powołanie | Małżeństwo | Niepłodność | Narzeczeństwo | Prezentacje | Katecheza | Maryja | Tajemnica Szczęścia | Dekalog | Psalmy | Perełki | Cuda | Psychotesty |

Polityka Prywatności | Kontakt - formularz | Kontakt

© 2001-2023 Pomoc Duchowa
Portal tworzony w Diecezji Warszawsko-Praskiej