Rozważania Miłość Modlitwy Czytelnia Źródełko Pomoc Duchowa Relaks Download Cuda Opowiadania Perełki

Modlitwa w intencji trudnego małżonka

Ojcze, który nas kochasz, któryś nas ukochał Zanim dałeś nam życie. Tobie powierzam wszystko, Co mam najdroższego, mój Skarb, mojego męża/żonę Najbliższą mi osobę. Ty kochasz więcej niż ja jestem w stanie pokochać Ufam Twojej miłości. Otocz ukochanego mojego swoja opieką i chroń od wszelkiego złego.

Niech Twój Anioł czuwa nad nim i niech Go strzeże. Spraw, by było mu dobrze, zachowaj go w zdrowiu. Dodaj sił i napełnij radością. Niech go otacza ludzka życzliwość. Niech na swej drodze spotyka serdeczne, uśmiechnięte twarze.

Opatrzności Boża, Tobie się oddajemy w opiekę. Osłaniaj nas. Doprowadź nas szczęśliwie znowu do siebie. Pomóż nam, Panie, odbudować dom, w którym Ty zamieszkasz z nami na zawsze. Wiem, że ludzkie marzenia o szczęściu złym zrządzeniem losu mogą obrócić się w niwecz ale ufam Ci i mocy Sakramentu, w którym nas połączyłeś Ty, który nie zapominasz o liliach polnych i ptakach niebieskich pamiętaj o nas.

Wierzymy Twojej Miłości. Niech wola Twoja wypełnia się nad nami i w nas. Amen.


   

Wasze komentarze:
 Agnieszka: 08.07.2016, 22:35
 Panie Boże proszę Cię o nawrócenie mojego męża żeby przestał pić .Proszę o Dary Ducha Świętego dla niego żeby się nawrócił i opamietal.BÓG ZAPŁAC.
 Agnieszka: 08.07.2016, 22:30
 Panie Boże proszę Cię o nawrócenie mojego męża żeby przestał pić .Proszę o Dary Ducha Świętego dla niego żeby się nawrócił i opamietal.BÓG ZAPŁAC.
 misi: 05.07.2016, 11:01
 Boże daj nam siłę żebyśmy znów weszli na dobrą drogę i stali sie pełną rodziną dla naszych córeczek. Odwroc oczy męża w naszą stronę żeby to rodzina była na pierwszym miejscu a nie alkohol i koledzy. Wysłuchaj Nas Boże. ..
 Agnieszka: 26.06.2016, 22:53
 Jezu Miłosierny przemień serce mojego męża, aby wrócił do mnie i do dzieci, kochał nas i szanował, uratuj nasze małżeństwo. Amen.Jezu ufam Tobie!
 Agnieszka: 26.06.2016, 22:51
 Jezu Miłosierny przemień serce mojego męża, aby wrócił do mnie i do dzieci, kochał nas i szanował, uratuj nasze małżeństwo. Amen.Jezu ufam Tobie!
 Beata: 19.06.2016, 22:02
 Panie Jezu proszę Cię i błagam przez Twoje Najświętrze Serce ukryj nasze małżeństwo przed złem któro wkrada się w nasze codzienne życie, obroń mnie i moje dzieci i męża przed naszymi słabościami grzechu i prosze Cię Panie Jezu abyś uprosił nam u Pana Boga łaske nawrócenia i Boże Błogosławieństwo. BÓG ZAPŁAĆ. Abba Ojcze.
 aga: 10.06.2016, 21:42
 Boze uwolnij mojego meza z nalogu picia i palenie strzez jego ciala i ducha
 grazyna: 02.06.2016, 05:34
  Panie Boże nawróć mojego męża i pomóż mi uratować nasze małżeństwo , blagam niech maz wyjdzie z alkoholizmu ,blagam pomoz w Tobie jest nadzieja , Wierze w Twoja moc, Blagam takze oby w sobote zachowal sie jak kochajacy maz ,Serdeczne Bog zaplac
 Elzbieta: 30.05.2016, 21:25
 Jezu Miłosierny proszę wyzwól mojego męża z alkoholizmu daj mu siłę pidjąć walke ztym nałogiem....


 Ania : 03.05.2016, 08:17
 Panie ociepl serce mojego męża spraw aby znów stał się dobrym człowiekiem jego agresja to dla naszej rodziny ogromny strach.Pomóż nam Panie Boże
 Ewa: 25.04.2016, 18:42
 Panie Boże uwonij mojego męża Damiana od alkoholizmu spraw aby stał się odpowiedzialnym kochającym trzeżwym mężem i ojcem Pobłogosław mojego męża i ześlij moc Ducha Świętego na niego Amen.
 Dorota: 02.04.2016, 21:54
 Boże uwolnij z alkoholizmu mego męża Edwarda.Spraw by był z rodziną.
 asia: 23.03.2016, 18:52
 boze ratuj nas przed zgubą,mąż znowu sięga do kieliszka nie ma pracy jest nieczuly i opryskliwy nie mam juz sił walczyc walcze 20 lat polowe naszego malzenistwa prosze o pomoc modlitewną bo nie widzę juz nadziei
 Ania: 09.03.2016, 23:10
 Panie Boże spraw aby mąż nie dokuczal mi i mojemu synkowi abyśmy nie cierpieli aby sie nawrocil i mogli zgodnie zyc
 kasia: 08.03.2016, 21:43
 BOZE SPRAW ZEBY MOJ MAZ PRZESTAL PIC SPRAW ZEBY WSZYSTKIE PROBBLEMY MINELY ZEBYM MOGLA URODZIC MU DZIECKO ZEBY BYLO ZDROWE I ZEBY NIGDY JUZ NIE PIL I ROBIL DLA MNIE WSZYSTKO NA CO ZASLUGUJE BOZE POMOZ NAM I MI ZEBYM ZASZLA W CIAZE I URODZILA ZDROWE DZIECKO UDZIEL MI SWOJEJ LASKI Panie
 ewa: 18.02.2016, 21:47
 PANIE BOŻE ZMIEŃ MOJEGO MĘŻA UWOLNIJ GO OD NAŁOGU ALKOHOLIZMU POMOZ MU SZUKAĆ PRACY I NAUCZ GO ODPOWIEDZIALNOŚCI ZA RODZINĘ BÓG ZAPŁAĆ BOŻE
 Justyna: 13.02.2016, 17:18
 Panie Boże spraw by mój mąż traktował mnie i nasze dzieci z szacunkiem sprawa by wreszcie otworzył oczy na moje cierpienie i abyśmy nareszcie byli szczęśliwa rodziną BÓG ZAPŁAĆ
 Dorota: 06.02.2016, 18:57
 Jezu Miłosierny proszę o Twoją modlitwę i wstawiennictwo w intencji mojego męża, który obchodzi dzisiaj swoje 43 urodziny, tylko niestety nie w gronie rodziny a z inną kobietą. Proszę dla niego o Dary Ducha Świętego, opamiętanie i nawrócenie. Błagam odsuń tą złą kobietę od niego i naszej rodziny. Panie w Tobie cała nasza nadzieja. Proszę pomóż nam i opiekuj się nami.
 Justyna: 29.01.2016, 16:41
 Panie Boże nawróć mojego męża i pomóż mi uratować nasze małżeństwo BÓG ZAPŁAĆ
 Kasia Kowalska: 28.01.2016, 10:02
 Panie Boże, choć jestem niegodna prosić Cię o pomoc, ale zwracam się do Ciebie i błagam o ratunek. Wiesz jak bardzo kocham Męża i Córeczkę , wiesz ile zrobiłam złego,a ile dobrego . Bardzo prosz ę o uratowanie naszego małżeństwa i rodziny. Ja bardzo wierzę w Ciebie i w to, że może nam się udać, ale Mąż mój Rafał jest zimny i obojetny, moja słowa do niego nie trafiają, ja dla niego nic nie znaczę na chwilę obecną . Mieliśmy różne sytuacje, Panie Boże, sam wiesz,że oboje zawiniliśmy, pomóż mu dać nam szansę i wspólnie to naprawić. Ja zrobię wszystko,aby mnie pokochał znowu, tylko niech da nam szansę i też zechce odbudować to co tracimy. To są dla mnie bardzo ciężkie 3 m-ce. Nasza córeczka potrzebuje nas obojga na co dzień. Panie Boże, nigdy Cię o nic tak nie prosiłam, teraz wręcz błagam o łaskę i wstawiennictwo. Tylko Ty , Panie Boże będziesz mógł mu "otworzyć oczy i serce" na nowe życie z nami i z Tobą . Niech nie broni się przed tym co dobre, niech nie zamyka się w swoim przekonaniu, że osobno lepiej. Jego postawa bardzo mnie boli i rani. Panie pomóż nam. Córeczka nas kocha i potrzebuje, ja się zbliżam , a on oddala. Panie Boże nie potrafię już tego wytrzymać . Zlituj się nad nami i złącz ponownie nasze dusze i drogi. Połączyłeś nas Swiętym Węzłem Małżeńskim, zatraciliśmy się , proszę pomóż nam uratować nasz największy Sakrament. Błagam.
[1] [2] [3] [4] [5] [6] [7] [8] [9] [10] [11] [12] [13] (14) [15] [16] [17] [18] [19] [20] [21] [22] [23] [24] [25] [26] [27]


Autor

Treść

Nowości

Nawrócony zbrodniarz - świętym?Nawrócony zbrodniarz - świętym?

Problematyka masonerii współczesnejProblematyka masonerii współczesnej

Jaka była rodzina św. Maksymiliana KolbeJaka była rodzina św. Maksymiliana Kolbe

Sprawdzian z uczciwościSprawdzian z uczciwości

Życzenia dla kapłanaŻyczenia dla kapłana

Najbardziej popularne

Godzina ŁaskiGodzina Łaski

Modlitwy do św. RityModlitwy do św. Rity

Litania do św. JózefaLitania do św. Józefa

Jezu, Ty się tym zajmij - Akt oddania się JezusowiJezu, Ty się tym zajmij - Akt oddania się Jezusowi

Modlitwa o CudModlitwa o Cud

Poprzednia[ Powrót ]Następna
 
[ Strona główna ]

Modlitwy | Zagadki | Opowiadania | Miłość | Powołanie | Małżeństwo | Niepłodność | Narzeczeństwo | Prezentacje | Katecheza | Maryja | Tajemnica Szczęścia | Dekalog | Psalmy | Perełki | Cuda | Psychotesty |

Polityka Prywatności | Kontakt

© 2001-2022 Pomoc Duchowa
Portal tworzony w Diecezji Warszawsko-Praskiej