Rozważania Miłość Modlitwy Czytelnia Źródełko Pomoc Duchowa Relaks Download Cuda Opowiadania Perełki

Modlitwa w intencji trudnego małżonka

Ojcze, który nas kochasz, któryś nas ukochał Zanim dałeś nam życie. Tobie powierzam wszystko, Co mam najdroższego, mój Skarb, mojego męża/żonę Najbliższą mi osobę. Ty kochasz więcej niż ja jestem w stanie pokochać Ufam Twojej miłości. Otocz ukochanego mojego swoja opieką i chroń od wszelkiego złego.

Niech Twój Anioł czuwa nad nim i niech Go strzeże. Spraw, by było mu dobrze, zachowaj go w zdrowiu. Dodaj sił i napełnij radością. Niech go otacza ludzka życzliwość. Niech na swej drodze spotyka serdeczne, uśmiechnięte twarze.

Opatrzności Boża, Tobie się oddajemy w opiekę. Osłaniaj nas. Doprowadź nas szczęśliwie znowu do siebie. Pomóż nam, Panie, odbudować dom, w którym Ty zamieszkasz z nami na zawsze. Wiem, że ludzkie marzenia o szczęściu złym zrządzeniem losu mogą obrócić się w niwecz ale ufam Ci i mocy Sakramentu, w którym nas połączyłeś Ty, który nie zapominasz o liliach polnych i ptakach niebieskich pamiętaj o nas.

Wierzymy Twojej Miłości. Niech wola Twoja wypełnia się nad nami i w nas. Amen.Wasze komentarze:
 Agnieszka: 26.12.2016, 18:54
 Jezu Miłosierny proszę Cię o pomoc w ratowaniu mojego małżeństwa. Proszę Panie Boże nawróć mojego męża Krzysztofa,zgubiła go chciwość, zazdrość i alkohol. Niech doceni jaką ma żonę i dziecko, niech zrozumie co w życiu jest najważniejsze. Spraw aby mnie doceniał i szanował. Proszę niech przestanie pic. Panie Boże pokaż mu drogę którą ma iść aby nie było za późno. Aby resztę życia przeżył w trzeźwości i w zgodzie z całą rodziną.Umocnij naszą rodzinę abyśmy byli silni w walce z jego nałogiem. Niech Duch Święty go oświeci.
 Mirka: 07.11.2016, 09:23
 Panie Jezu, prosze o pomoc. Ty wiesz jak bardzo zle znosze alkoholizm mojego meza i ciepia na tym tez dzieci. Prosze Jezu ulecz mojego meza z alkoholizmu. Wierze ze Ty Panie mozesz odmienic ta sytuacje. Jezu szczerze ufam Tobie i prosze a nawet blagam okaz nam Milosierdzie.
 Monika: 06.11.2016, 22:01
 Panie Boże łaskawy Ojcze nasz ,Ty jesteś miłością ,radujesz się z nami i wspierasz gdy serce placze . Dziękuję Tobie za to ,że po wielu latach doprowadzileś nas z mężem przed ołtarz i poblogoslawiles nasz związek ,dales nam dwóch cudownych synów,zdrowie,dach nad głową ,otoczyłeś kochająca rodziną. Proszę bądź w naszym domu na co dzień ,zapraszam Cię do naszych serc. Wlej w nie miłość i cierpliwość . Daj siłę memu mężowi w walce z alkoholizmem i agresja, spraw by jego serce radowalo się . Odsun od niego wszelkie smutki. Uzdrow takze moja duszę z egoizmu, daj siłę w opanowaniu ciętego języka ,tak żebym nie ranila słowem jak nożem . Pobogloslaw nas proszę w pierwszą rocznicę ślubu i dodaj wiary ,prowadź swą sciezką do swego domu,abysmy kiedyś doznali Twego miłosierdzia w niebie . Amen
 Monika: 25.10.2016, 21:43
 Jezu Miłosierny uratuj mojego męża z nałogu alkoholizmu. Na wróć jego duszę, aby wreszcie nadeszła niedziela, że zechce z nami iść na Mszę świętą.
 żona: 15.10.2016, 21:23
 Jezu Miłosierny ufam że nadejdzie ten dzień że uwolnisz mojego męża z nałogów i uleczysz zranioną duszę
 Gosia: 09.10.2016, 22:55
 Panie Jezu Ty wiesz jak ciężko znoszę alkoholizm mojego męża.Jak bardzo cierpią na tym dzieci.Proszę Jezu ulecz mojego męża i wyrwij go z sideł alkoholizmu.Wierzę że Ty Panie możesz odmienić tą sytuację .Jezu szczerze ufam Tobie i proszę a nawet błagam okaż nam Wszystkim swe Boże Miłosierdzie.
 zdradzona: 02.10.2016, 16:23
  Miłość cierpliwa jest, łaskawa jest. Miłość nie zazdrości, nie szuka poklasku, nie unosi się pychą; nie dopuszcza się bezwstydu, nie szuka swego, nie unosi się gniewem, nie pamięta złego; nie cieszy się z niesprawiedliwości, lecz współweseli się z prawdą. Wszystko znosi, wszystkiemu wierzy, we wszystkim pokłada nadzieję, wszystko przetrzyma. Miłość nigdy nie ustaje (...) ” — 1 Kor 13,4-8a[24] Boże daj mi siłę ,by to znosić. Miej w opiece nasze dzieci. Zachowaj go od pożądliwości ciała. Ulecz go panie ,pokarz mu piękno rodziny.
 Monika: 01.09.2016, 19:36
 Panie Boże uchroń mojego męża Łukasza od nałogu w który wciągają go koledzy kawalerowie. Uchroń jego duszę od zguby. Spraw bym była na pierwszym miejscu, by nie wstydził się miłości. Panie Jezu daj mi siłę abym zniosła ból jaki sprawia mi teraz jego obojętność i cierpliwość w walce o jego serce.
 Iwona: 26.08.2016, 00:12
 Boże masz wielką moc ufam Ci. Proszę błagam na kolanach otwórz oczy na świat mojemu mężowi Piotrowi. Uwolnij go od alkoholu daj łaskę uzdrowienia duszy. Pragnę spokojnego życia dla naszych synów oni tak bardzo przeżywają tą sytuację. Ześlij na nas swoje błogosławieństwo aby znowu zapanowała miłość w naszym domu. Amen. Jezu ufam Tobie.


 ewa: 24.08.2016, 15:33
 Panie Boże proszę o pomoc w ratowaniu mojej rodziny i o przemianę mojego męża aby żył swoim życiem i wrócił do rodziny do syna który go potrzebuje.Panie JEZU dopomóż
 gosia: 24.08.2016, 00:00
 Panie Boże nawróc mojego męża. zgubiła go pycha i alkochol .niech doceni jaką ma żonę i dzieci niech zrozumie co w życiu jest najważniejsze. spraw aby mnie doceniał i szanował. proszę niech przestanie pic. Panie Boże pokaż mu drogę którą ma iść aby nie było za późno a mi daj dalszą siłę na to wszystko.niech Duch Święty go oświeci.
 Monika: 14.08.2016, 22:53
 Panie Boże proszę o pomoc w ratowaniu mojego małżeństwa oraz o przemianę męża. Proszę Cię aby wyzwolił się z nałogu pracoholizmu, żeby zaczął ze mną rozmawiać i okazywać uczucia, a także by dostrzegł jak wiele miłości i uwagi potrzebuje nasz synek, który bardzo Go kocha. Panie Boże, proszę również o pomoc w przemianie siebie samej - aby miała więcej cierpliwości i wewnętrznego spokoju. Tak bardzo chcę być z mężem, a on mnie od siebie odpycha, jest zimny, a jego serce przypomina nieczuły głaz. Boże, proszę o pomoc i dziękuję za wszystkie otrzymane łaski takie jak zdrowie, praca i dach nad głową.
 Monika: 14.08.2016, 22:53
 Panie Boże proszę o pomoc w ratowaniu mojego małżeństwa oraz o przemianę męża. Proszę Cię aby wyzwolił się z nałogu pracoholizmu, żeby zaczął ze mną rozmawiać i okazywać uczucia, a także by dostrzegł jak wiele miłości i uwagi potrzebuje nasz synek, który bardzo Go kocha. Panie Boże, proszę również o pomoc w przemianie siebie samej - aby miała więcej cierpliwości i wewnętrznego spokoju. Tak bardzo chcę być z mężem, a on mnie od siebie odpycha, jest zimny, a jego serce przypomina nieczuły głaz. Boże, proszę o pomoc i dziękuję za wszystkie otrzymane łaski takie jak zdrowie, praca i dach nad głową.
 żona: 14.08.2016, 15:57
 Jezu Mój Kochany przez alkoholizm męża cierpi cała nasza rodzina proszę uzdrów jego zranioną duszę
 Magdalena: 09.08.2016, 13:57
 Panie Boże, Ojcze Niebieski, proszę o błogosławieństwo dla mojego męża Michała. Niech uśmiech powróci na Jego twarz, Jego duszę wypełni radość i spokój, niech opuszczą Go demony depresji. Niech w naszym domu zagości znowu miłość i spokój. Panie Jezu ufam Tobie, bądź wola Twoja. Marzę o tym, żeby pewnej niedzieli powiedział do nas "zbierajcie się, idziemy na mszę świętą"...:( Bo tylko z Tobą Panie życie ma sens. Amen.
 Agnieszka: 08.07.2016, 22:35
 Panie Boże proszę Cię o nawrócenie mojego męża żeby przestał pić .Proszę o Dary Ducha Świętego dla niego żeby się nawrócił i opamietal.BÓG ZAPŁAC.
 Agnieszka: 08.07.2016, 22:30
 Panie Boże proszę Cię o nawrócenie mojego męża żeby przestał pić .Proszę o Dary Ducha Świętego dla niego żeby się nawrócił i opamietal.BÓG ZAPŁAC.
 misi: 05.07.2016, 11:01
 Boże daj nam siłę żebyśmy znów weszli na dobrą drogę i stali sie pełną rodziną dla naszych córeczek. Odwroc oczy męża w naszą stronę żeby to rodzina była na pierwszym miejscu a nie alkohol i koledzy. Wysłuchaj Nas Boże. ..
 Agnieszka: 26.06.2016, 22:53
 Jezu Miłosierny przemień serce mojego męża, aby wrócił do mnie i do dzieci, kochał nas i szanował, uratuj nasze małżeństwo. Amen.Jezu ufam Tobie!
 Agnieszka: 26.06.2016, 22:51
 Jezu Miłosierny przemień serce mojego męża, aby wrócił do mnie i do dzieci, kochał nas i szanował, uratuj nasze małżeństwo. Amen.Jezu ufam Tobie!
[1] [2] [3] [4] [5] [6] [7] [8] [9] [10] [11] [12] [13] [14] [15] [16] [17] [18] [19] [20] (21) [22] [23] [24] [25] [26] [27] [28] [29] [30] [31] [32] [33] [34] [35]


Autor

Treść

Nowości

św. Kazimierzśw. Kazimierz

Modlitwa do św. KazimierzaModlitwa do św. Kazimierza

Litania do św. KazimierzaLitania do św. Kazimierza

bł. Jan Antoni Farinaśw. Jan Antoni Farina

Modlitwa do św. Jana Antoniego FarinyModlitwa do św. Jana Antoniego Fariny

Dlaczego Kościół nie zajmuje się ludźmi biednymi?Dlaczego Kościół nie zajmuje się ludźmi biednymi?

Najbardziej popularne

Modlitwa o CudModlitwa o Cud

Tajemnica SzczęściaTajemnica Szczęścia

Modlitwy do św. RityModlitwy do św. Rity

Litania do św. JózefaLitania do św. Józefa

Jezu, Ty się tym zajmij - Akt oddania się JezusowiJezu, Ty się tym zajmij - Akt oddania się Jezusowi

Godzina Łaski 2023Godzina Łaski 2023

Poprzednia[ Powrót ]Następna
 
[ Strona główna ]

Modlitwy | Zagadki | Opowiadania | Miłość | Powołanie | Małżeństwo | Niepłodność | Narzeczeństwo | Prezentacje | Katecheza | Maryja | Tajemnica Szczęścia | Dekalog | Psalmy | Perełki | Cuda | Psychotesty |

Polityka Prywatności | Kontakt - formularz | Kontakt

© 2001-2024 Pomoc Duchowa
Portal tworzony w Diecezji Warszawsko-Praskiej