Rozważania Miłość Modlitwy Czytelnia Źródełko Pomoc Duchowa Relaks Download Cuda Opowiadania Perełki

Modlitwa za współmałżonka który mnie opuścił

Dziękuję Ci Panie, że dałeś mi N za małżonka (małżonkę). Byłem(am) sam(a), a Tyś przywiódł go(ją) do mnie, ofiarowałeś mi jego(jej) miłość: bądź błogosławiony!

Dziękuję Ci Panie: byliśmy tak ubodzy, połączyłeś nas ze sobą jak dwa diamenty na obrączce; poświęciłeś nas, byśmy byli odtąd jednym ciałem, abyśmy żyli Miłością. Bądź błogosławiony!

Lecz staliśmy się niewierni wobec tego przymierza, odwróciliśmy się od Ciebie... Pozostawiony(a) samemu(ej) sobie, nie byłem(am) zdolny(a) do prawdziwej Miłości: wybacz mi, Panie!

Zamiast powrócić do Ciebie, zamiast pojednać się z Tobą, podzieliliśmy to, co Ty złączyłeś, rozbiliśmy nasze rodziny, zraniliśmy nasze dzieci. Błagamy Cię, Panie, przebacz nam!

Lecz wychwalam Cię, Panie, ponieważ sprawiłeś, ze uwierzyliśmy, że wszystko w Tobie jest jak dawniej, że mimo separacji nadal istnieje nasza jedność; każdego dnia powtarzam TAK łasce sakramentu, który nas z Tobą łączy. Bądź błogosławiony, Panie.

Bądź błogosławiony, Ojcze Miłosierny, napełniłeś moje serce siłą, bym mógł (mogła) przebaczyć N; błagam Cię, Panie, spraw, by otworzył(a) swe serce na przyjęcie tego przebaczenia, spraw, by i on(ona) mi przebaczył(a).

Pojednaj nas Panie! Ty wiesz jak go (ją) zraniłem(am), nawet niechcący, jak bardzo moja postawa rozdrapała jego (jej) rany dzieciństwa; Jezu, pokornie Cię proszę, tak jak uzdrowiłeś moje serce, uzdrów i jego (jej).

Bądź błogosławiony, Panie, dałeś mi nadzieję, że spotkamy się któregoś dnia; pragnę, by nasz związek dopełnił się do końca: Połącz nas Panie!

Ofiarowuję Ci całe cierpienie, które wypływa z tego doświadczenia; ofiarowuję Ci je dla zbawienia naszego związku; i wszystkich rozbitych małżeństw, wszystkich rozdzielonych małżonków, by była jedność w Twoim rozbitym Kościele. Przez Jezusa i Maryję błogosławię Cię, mój Boże!

Już czas, by Ci podziękować za wszystko, co dałeś mi w tych trudnych dniach, za Twoje nieskończone Miłosierdzie, bądź błogosławiony, Panie; za Twą ogromną czułość, bądź błogosławiony; za płomień Twojej Miłości, bądź błogosławiony, Duchu Święty, za Maryję, naszą Matkę, bądź błogosławiony, Panie!

I Ciebie, mój mężu (moja żono) na zawsze, błogosławię w imię Ojca i Syna, i Ducha Świętego; przez Maryję, naszą Matkę, którą Bóg nam daje aż do dnia, kiedy nas połączy w wiecznej radości!

Amen.
   

Wasze komentarze:
 Bogusław: 01.09.2019, 21:20
 Jezu uwolnij moją żonę Anete od wpływu złego aby mogła powrucić do pełnego realizowania przysięgi małżeńskiej Ty Sie Tym Zajmij i wszystkim w moim życiu oddaję się Twojej Woli
 Gosia: 29.08.2019, 04:27
 Panie Jezu, dziękuję z całego serca za siły i wiarę do walki o moje małżeństwo. Jezu,ufam Tobie! Ty się tym zajmij i dopomóż nam!Amen
 Sabina: 26.08.2019, 10:54
 Boże spraw by mnie mąż na nowo pokochał, by mi wybaczył wszystkie moje krzywdy. JEZU UFAM TOBIE
 Agnieszka : 14.08.2019, 19:33
 Panie zmiłuj się nad nami i proszę cię żeby mąż wrócił do mnie duchowo i w pełni miłości.spraw żeby kobieta która wdarła się w nasze życie odeszła i dała mu spokuj. Niech doceni prawdziwe wartości jakimi powinniśmy się kierować Moja miłość jest wielka i cierpliwa ale czasem nie mam już sily
 Kasia: 12.08.2019, 19:30
 Panie Jezu, proszę uratuj moje małżeństwo i odsuń od mojego męża kobietę, która mi go zabrała. Niech moja szczera i prawdziwa miłość do męża a także gorące modlitwy zwyciężą nad złem, które zawładnęło moim mężem. Panie, obudź w nim na nowo miłość do mnie i do dzieci i spraw, żeby do nas wrócił.
 Anna: 10.08.2019, 21:05
 Proszę Panie Jezu, spraw aby wróciła miłość w sercu mojego męża, żeby zobaczył we mnie wartościową kobietę i żebyśmy byli dla siebie bliscy
 Kinia : 09.08.2019, 16:11
 Proszę o modlitwę za mojego męża Tomasza wyzwolenie z alkoholizmu nawrócenie powrót do domu Jezu wskaż mu drogę powrotu daj mu siłę pokonać jego chorobę alkoholowa
 Kinia : 09.08.2019, 16:08
 Proszę o modlitwę za mojego męża Tomasza wyzwolenie z alkoholizmu nawrócenie powrót do domu Jezu wskaż mu drogę powrotu daj mu siłę pokonać jego chorobę alkoholowa
 Aga: 08.08.2019, 18:46
 Błagam o nawrócenie mojego męża i zerwanie więzów duchowych, emocjonalnych i seksualnych łączących go z tamtą kobietą. Aby sie opamietal i ona także i anysmy uratowali nasze malzenstwo. Blagam o pomoc
 jola: 08.08.2019, 06:36
 prosze aby moj maz mnie nie zdradzal, zeby ten trudny okres przeszedł, abysmy byli szczesliwi razem
 Paweł : 07.08.2019, 15:17
 Bardzo proszę o uratowanie mojego małżeństwa. Popełniłem dużo błędów, ale kocham swoją żonę Magdę najbardziej na całym świecie. Dopiero jej odejście mi to uświadomilo. Proszę o siłe dla nas i dużo wiary. Panie Boże proszę nie dopusc do rozwodu i pomóż mi uratowac to małżeństwo pawel
 Paweł : 06.08.2019, 10:59
 Bardzo proszę o uratowanie mojego małżeństwa. Popełniłem dużo błędów, ale kocham swoją żonę najbardziej na całym świecie. Dopiero jej odejście mi to uświadomilo. Proszę o siłe dla nas i dużo wiary. Panie Boże proszę nie dopusc do rozwodu i pomóż mi uratowac to małżeństwo
 Jacek: 05.08.2019, 06:08
 Panie Jezu proszę o pomoc w odzyskaniu uczuć mojej ukochanej. Niech nam się już wszystko ulozy żebyśmy mogli zawrzeć związek małżeński i żyć szczęśliwie bez złych emocji i problemów które nas teraz otaczają. Jezu ufam tobie.
 Marcin: 03.08.2019, 21:14
 Bardzo proszę o uratowanie mojego małżeństwa. Popełniłem dużo błędów, ale kocham swoją żonę najbardziej na całym świecie. Dopiero jej odejście mi to uświadomilo. Proszę o siłe dla nas i dużo wiary. Panie Boże proszę nie dopusc do rozwodu i pomóż mi uratowac to maleństwo.
 Magda: 01.08.2019, 23:42
 Panie Jezu Tobie oddaję moje małżeństwo,ulecz je. Panie w Twoje władanie na mocy sakramentu małżeństwa oddaję mojego męża Artura.Blagam Cię pomóż mu odnaleźć drogę do ciebie,i miłość do mnie.Ulecz jego zranioną duszę. Daj mu poznać Twoje miłosierdzie, zabierz z jego życia tą okrutną kobietę,która nie pozwala mu odejść.Niech zniknie na wieki. Wierzę Jezu że z Tobą moje małżeństwo odrodzi się na nowo.Jezu ufam Tobie,Jezu ufam Tobie,Jezu ufam Tobie.
 Anita : 20.07.2019, 00:03
 Panie Boże, proszę Cię o nawrócenie mojego taty, o to by zakończył romans z inną kobietą i nie krzywdził więcej mamy. Błagam o przemianę jego serca by zrozumiał że tylko z moją mamą tworzy świętą rodzinę. Jezu ufam Tobie!
 Bogisław: 14.07.2019, 20:00
 Jezu Miłosierny uratuj moje małżeństwo niech powróci miłość do mnie w mojej żonie Anecie i przestanie czytać te okropne książki błagam Cię Wierzę w twoje miłosierdzie bo wiara czyni cuda
 Gosia: 01.07.2019, 06:09
 Panie Boże błagam Cię z całego serca o powrót męża do domu i uratowanie naszego małżeństwa. Spraw by mój mąż na nowo mnie pokochał i przebaczył mi wszystkie krzywdy. By na nowo spełniał się w roli ojca i męża. By realizował przysięgę małżeńską. Daj mi siłę i wiarę, prowadź mnie za rękę. Jezu ufam Tobie.
 Iwona 27>06>2019: 27.06.2019, 08:10
 Panie Boże proszę o powrót mojego męża .Kocham Go bardzo i wierzę że on też mnie kocha . Proszę aby się nawrócił ,aby odnalazł drogę do Ciebie. I proszę odsuń tą kobietę od mojego męża która jest winna rozpadowi naszego małżeństwa, a mi daj siłę i mądrość.
 Bwsia: 17.06.2019, 19:01
 Jezu ufam Tobie. Jezu Ty sie zajmij nasxym małżeństwem i naszą rodziną. Daj nam łaskę pojednania. Blagam. Niech będzie uwielbiany Bóg Wszechmocny, Jezus Chrystus i Duch Święty teraz i po wszystkie wieki wieków. Przebscz nam i okaż Swoje Miłosierdzie.
(1) [2] [3] [4] [5] [6] [7] [8] [9] [10] [11] [12] [13] [14] [15] [16]


Autor

Tresć
[ Powrót ]
 
[ Strona główna ]


Humor | O stronie... | Wspomóż nas | Polityka Prywatności | Reklama | Kontakt

© 2001-2019 Pomoc Duchowa
Portal tworzony w Diecezji Warszawsko-Praskiej