Rozważania Miłość Modlitwy Czytelnia Źródełko Pomoc Duchowa Relaks Download Cuda Opowiadania Perełki

Litania na Uroczystość Niepokalanego Poczęcia NMP

Kyrie, elejson! Chryste, elejson! Kyrie, elejson!
Chryste, usłysz nas! Chryste, wysłuchaj nas!
Ojcze z nieba, Boże, zmiłuj się nad nami.
Synu, Odkupicielu świata, Boże,
Duchu Święty, Boże,
Święta Trójco, Jedyny Boże,

O Maryjo bez grzechu poczęta,
módl się za nami, którzy się do Ciebie z ufnością uciekamy.
Cała piękna i bez zmazy,
Świątynio Trójcy Przenajświętszej,
Jutrzenko jaśniejąca światłem sprawiedliwości,
Chwało Izraela, której Imię jest pełne słodyczy i błogosławieństwa,
Lilio jaśniejąca pośród ciernia,
Świeczniku złoty, ozdobiony siedmioma darami Ducha Świętego,
Ofiaro całopalna Bożej miłości,
Żywy Przybytku Wcielonego Słowa,
Matko Jezusa, zawsze Panno,
Chwało Kościoła Bożego,
Zapowiedziana przez Proroków,
Błogosławiona między niewiastami,
Królowo Aniołów i ludzi,
Ucieczko grzesznych,
Podporo słabych,
Wzorze wszystkich wybranych do chwały wiecznej,
Powiernico łask Bożych,
Pocieszycielko strapionych i umierających,
Opiekunko wszystkich Cię wzywających,
Matko najłaskawsza dla wszystkich Twoich dzieci,
Stojąca pod krzyżem,

PANIE JEZU CHRYSTE KRÓLU, który gładzisz grzechy świata, przepuść nam, Jezu.
PANIE JEZU CHRYSTE KRÓLU,, który gładzisz grzechy świata, wysłuchaj nas, Jezu.
PANIE JEZU CHRYSTE KRÓLU,, który gładzisz grzechy świata, zmiłuj się nad nami, Jezu.

Módlmy się: Boże, Ty przez Niepokalane Poczęcie Najświętszej Dziewicy przygotowałeś swojemu Synowi godne mieszkanie i na mocy zasług przewidzianej śmierci Chrystusa zachowałeś Ją od wszelkiej zmazy, daj nam za Jej przyczyną dojść do Ciebie bez grzechu. Przez Chrystusa, Pana naszego. Amen.

Ostatnia aktualizacja: 09.06.2021Wasze komentarze:
 Krzysztof: 29.12.2023, 10:23
 Matko wierzę w ciebie ty czynisz uda bądź przy Justynie by się nie denerwować o pracę o wolne bądź w dusz y ciele daj ukojenie spokój byśmy przed tym końcem byli miłosierny za Wiktoria by była spokojna byśmy ten koniec skończyli w radości nie cierpieniu błagam pomóż dzisiaj kocham ie mocno wiara czynicuda
 BMiB: 08.12.2023, 23:10
 Maryjo Niepokalanie Poczęta pokornie prszę o wysłuchanie moich modlitw i prósb, o które prosiłam w Godzinie Łaski. Proszę o zdrowie i wiarę, miłość, bezpieczeeństw, zgodę, jedność, cierpliwość dla córki, dla wnuczek, męża wnuczki i bliskiej osoby drugiej wnuczki, dla zięcia i dla mnie. Mateńko Niepokalanie Poczęta pomóż naszej rodzinie.
 GM: 08.12.2023, 12:58
 O Maryjo Niepokalanie Poczęta proszę Cię o błogosławieństwo w życiu prywatnym jak i zawodowym dla siebie i mojej rodziny oraz o zdrowie dla nas wszystkich.
 BMiB: 07.12.2023, 22:38
 O Maryjo Niepokalanie Poczęta pokornie proszę o opiekę nad moją rodziną. O wiarę, miłość, zdrowie, bezpieczeństwo, zgodę, jedność, zaufanie, szczerość, poszanowanie, przebaczenie w rodzinie. O stałą pracę zawodową dla wnuczki, o dobrego męża dla wnuczki i zycie dla niej zgodnie z Przykazaniami Bożymi. O pokój w Polsce i na Swiecie. Aby Polska była wierna Bogu, Krzyżowi i Ewangelii. Mateńko Najdroższa nie opuszczaj nam nigdy ze Swojej Matczynej opieki i pomóż naszej rodzinie.
 Justyna: 08.12.2022, 13:04
 Maryjo Niepokalanie Poczeta blagam Cię o nawrócenie dla mego syna Adama
 GM: 08.12.2022, 12:08
 O Maryjo Niepokalanie Poczęta proszę Cię o wstawiennictwo aby w pracy wszystko dobrze się poukładało.
 marzena aneta: 17.11.2022, 17:02
 Litania na Uroczystość Niepokalanego Poczęcia Najświętszej Maryi Panny dziękuję proszę o miłość uczciwość sprawiedliwość na świecie dziękuję proszę o domu kupno dobrą mieszkania sprzedaż urode zdrowie pieniądze dobrego kawalera męża młodego niepalącego pobożnego religijnego uczciwego dziękuję modlitwa ma moc modlitwa cuda czyni miłość cuda czyni nadzieja cuda czyni pokora cuda czyni sprawiedliwość cuda czyni uczciwość cuda czyni ufność cuda czyni wiara cuda czyni wiara to jest pewność bez dowodu wiara to droga którą docieramy do marzeń dziękuję dziękuję dziękuję dziękuję dziękuję dziękuję dziękuję dziękuję dziękuję dziękuję dziękuję
 |Maria: 25.06.2022, 18:46
 Matko Niepokalana prosze Cie w intencji blagalnej o cud uzdrowienia Grzegorza i jego matki oraz jego brata.. W intencji pomocy Twojej w naszych wszystkich potrzebach./zawodowych,urzedowych,remontowych i w zyciu,o udaremnienie zla ze strony nieprzyjaciol/. Dziekuje bardzo.
 krzysztof: 09.12.2021, 18:58
 Matejko Niepokalanej pomóż mi z długą i by zmalał i umorzył się o normalna wypłatę by o mnie nie zapomniano o córki szefa o zdrowie szczęście o pomoc jeszcze wierzę że uda mi się wyjść nie ma sytuacji bez wyjścia o konto


 Katarzyna: 08.12.2021, 19:15
 Matko Niepokalanie Poczęta uratuj mojego syna kamila z nałogu Ześlij na niego łaskę mądrości aby wrócił na dobrą drogę postępowania
 Aurelia: 08.12.2021, 13:01
 Mamo proszę przez Twe Niepokalanie Poczęcie ratuj moja rodzinę, uwolnij mnie i syna Tomasza i jego żonę od zalu i gniewu, od nieprzebaczenia, nienawiści i zawziętości, wejdź w te trudna sytuację, uzdrow relacje, wskaż błędy i pomóż je naprawić, pozwol nam zrozumiec te sytuację.
 Jozefa: 08.12.2021, 12:54
 Matenko, w Godzinie Łaski, Tobie polecam całą moją Rodzine; nasze kłopoty, trudy i radości oraz wszystko to z czym sie zmagamy. Zanieść je Swojemu Synowi i wypraszaj dla nas potrzebne laski na kazdy dzien naszego życia.
 anna: 08.12.2021, 12:24
 Maryjo Matko nasza dziękuję Ci za wyproszone łaski i Twoją nad nami opiekę...uproś proszę u Twego Syna łaskę nawrócenia dla synów i zdrowie dla tych którzy go potrzebują a także łaskę sakramentu chrztu sw. dla wnuczki... dziękuję!
 Mirek: 08.12.2021, 11:08
 Matko Niepokalanego Poczęcia. Ty wszystko wiesz. Proszę, dziękuję, przepraszam.
 Grzegorz: 12.06.2021, 17:23
 Niepokalna Matko Boza prosze spojrzyj na mnie okiem laskawym w intencji blagalno-dziekczynnej o szybki powrot do zdrowia z ciezkiej choroby./prosze Cie od ponad 20 lat/. W intencji pomocy Twojej w pomyslnym rozwiazniu moich wszystkich trudnych spraw urzedowych i problemow bez dobrego wyjscia. Dziekuje bardzo za otrzymane laski.
 matka: 12.06.2021, 16:36
 Matko Boza przez Twoje Nipokoalane Serce prosze Cie o cud uzdrowienia Grzegorza. W intencji otrzymania dla dzieci i dla mnie w calosci dobr ziemskich i duchowych.Udaremnij tez prosze Cie zlo i nienawisc nieprzyjaciol. Za otrzymane laski bardzo dziekuje dla mnie i dla rodziny.
 Jan: 10.01.2021, 03:11
 Maryjo, oddaję się tobie w twoje ukochane ręce abyś mnie miała na uwadze, oddałem całe swe serce abyś swemu synowi dała w panowanie. Oddaję siebie całego z ufności bezgranicznie jako NIEWOLNIK MIŁOŚCI dla ratowania duch gdzie kolwiek są. Maryjo wszystko co posiadam na chwałę Królestwa Bożego. Każdego kto o ciebie prosi oddajesz swemu synowi i za to bardzo dziękuję że wysłuchujesz nasze proźby. Przez Chrystusa Pana naszego. Amen
 Tomek : 11.12.2020, 19:31
 Dziękuję bardzo Matko Boga i moja dziękuję za Twoja opiekę.
 robert: 08.12.2020, 23:54
 Najświętsza Niepokalana Pani dziś w Twoje Święto DZIĘKUJĘ Ci za WSZYSTKIE łaski i nawet cuda które mamy od Ciebie. DZIĘKUJĘ PRZENAJŚWIĘTSZA I NIEPOKALANA i ufam Ci bo NIGDY się nie zawiedliśmy. Błagam Cię o dalszą opiekę nad moją rodzią i mną. MARYJO UFAM TOBIE! JEZU UFAM TOBIE!
 Maria: 08.12.2020, 22:00
 Maryjo Niepokalanie Poczeta proszę o wiarę w mojej rodzinie.
(1) [2]


Autor

Treść

Nowości

Modlitwa o wstawiennictwo bł. Kardynała Stefana WyszyńskiegoModlitwa o wstawiennictwo bł. Kardynała Stefana Wyszyńskiego

Medytacje Prymasa TysiącleciaMedytacje Prymasa Tysiąclecia

Modlitwa do św. Germana z ParyżaModlitwa do św. Germana z Paryża

Ks. Stanisław BernackiKs. Stanisław Bernacki

Nie tylko dla prawosławnychNie tylko dla prawosławnych

Niestrawność (dyspepsja) czynnościowaNiestrawność (dyspepsja) czynnościowa

Najbardziej popularne

Modlitwa o CudModlitwa o Cud

Tajemnica SzczęściaTajemnica Szczęścia

Modlitwy do św. RityModlitwy do św. Rity

Litania do św. JózefaLitania do św. Józefa

Jezu, Ty się tym zajmij - Akt oddania się JezusowiJezu, Ty się tym zajmij - Akt oddania się Jezusowi

Godzina Łaski 2023Godzina Łaski 2023

Poprzednia[ Powrót ]Następna
 
[ Strona główna ]

Modlitwy | Zagadki | Opowiadania | Miłość | Powołanie | Małżeństwo | Niepłodność | Narzeczeństwo | Prezentacje | Katecheza | Maryja | Tajemnica Szczęścia | Dekalog | Psalmy | Perełki | Cuda | Psychotesty |

Polityka Prywatności | Kontakt - formularz | Kontakt

© 2001-2024 Pomoc Duchowa
Portal tworzony w Diecezji Warszawsko-Praskiej