Rozważania Miłość Modlitwy Czytelnia Źródełko Pomoc Duchowa Relaks Download Cuda Opowiadania Perełki

Modlitwa zakochanych do św. Walentego

Święty Walenty, opiekunie tych, którzy się kochają i darzą przyjaźnią. Ty który z narażeniem życia urzeczywistniłeś i głosiłeś ewangeliczne przesłanie pokoju, Ty, który dzięki męczeństwu przyjętemu z miłości zwyciężyłeś wszystkie siły obojętności, nienawiści i śmierci, wysłuchaj naszą modlitwę.

W obliczu rozdarć i podziałów na świecie daj nam zawsze kochać miłością pozbawioną egoizmu, abyśmy byli pośród ludzi wiernymi świadkami miłości Boga.

Niech ożywiają w nas miłość, przyjaźń i zaufanie, które pozwolą nam przezwyciężyć życiowe przeszkody.

Prosimy Cię, wstawiaj się za nami do Boga, który jest źródłem wszelkiej miłości i wszelkiego piękna i który żyje i króluje na wieki wieków.

Amen.

* * *

Święty Walenty, który zostałeś wybrany na patrona zakochanych, czuwaj nad ludźmi zakochanymi. Wyproś im u Boga łaski potrzebne do tego, aby dojrzeli do miłości autentycznej, szczerej i bezinteresownej. Strzeż narzeczonych przed niszczącym ogniem namiętności. Wyjednaj im u Boga pragnienie budowania więzów miłości na fundamencie Bożych przykazań. Wstawiaj się u Chrystusa, aby On sam był dla nich drogowskazem i aby On sam ich umacniał w chwilach słabości. Amen.Wasze komentarze:
 matka: 01.12.2017, 19:34
 Święty Walenty proszę czuwaj nad zdrowiem psychicznym mojej córki.Spraw by zrozumiała że ją kochamy i martwimy się o jej przyszłość.
 sługa Boży: 30.11.2017, 21:14
 Święty walentynki ja w sprawie Agatka ze no wiesz bom bom no i przy okazji chętnych szukających u cb pomocy zawsze mile poryj :)  pozdrawiam widzów i słuchaczy jak i również natchnienie i czytelników
 Matka: 29.11.2017, 09:26
 Św. Walenty uratuj związek Adriany z Danielem
 Piotr chronowski: 25.11.2017, 19:26
 Witam jestem z trzycierza małej wioski za nowym sączem kubo jasiński przyznam się do tego bo w 2010 roku jak dowiedziałem się o tym że zajmujesz się czarami to wysyłałem ci internetem zdjęcia św obrazu matki boskiej częstochowskiej a ty usónołeś je z mojej generacji gg w bardzo krutkim czasie jakby to był obciach więc przeproś mnie za to tylko tyle chcę.
 Piotr chronowski: 21.11.2017, 12:57
 Witam kuba jasiński podobno zajmujesz się czarami pisałem do ciebie pojadę pokazać mój manewr cięrzarówką więc jeśli odpiszesz to nie pojadę opublikujcie to
 Michał 1995: 08.11.2017, 21:05
 Boże mój pokornie cię błagam o ocalenie mojego związku z Agatą dałeś mi cierpienie z powodu jej straty lecz wierzę że to był twój boski plan bym mógł się zmienić a teraz za przyczyną świętych i pragnę byś mnie wysłuchał i dał łaskę budowania naszych relacji od podstaw. Maryjo królowo czystej miłości wstaw się za nami. Jezu ty się tym zajmij
 Sz: 02.11.2017, 13:49
 Dziękuję Bogu Najwyższemu że poznałem Adriannę. Św Walenty wstaw się do Boga Najwyższego by znów rozpalił naszą miłość, wierzę że jesteśmy dla siebie stworzeni, to dzięki niej odnalazłem Boga, wierzę że ona wciąż ma ma mnie w swym sercu. Bóg z Wami wszystkimi.
 Szymon : 02.11.2017, 05:56
 Poznałem najpiękniejsza miłość swego życia , które było pełne bólu, przemocy, dzięki tej miłości zbliżyłem się do Boga, teraz ja utracilem, zawiodłem, boje się że na zawsze. Ona kochala mnie tak bardzo, i wierzę że na dnie jej dobrego serca dalej się to tli, dlatego prosze św Walentego o wstawiennictwo do Boga najwyższego, modlę sie Trójcy, do Ducha Świetego, prosze też i Was o chociaz jedna modlitwę. pustka która mnie otaczajest straszna i boje sie że mrok teraz stanie sie jeszcze wiekszy.Wierzę w naszą miłośc i mam nadzieję że ona wroci .
 Beata: 01.11.2017, 19:53
 Św Walenty, Michał jest w moim serduchu i w moich myślach. Polubiłam go bardzo i chce go poznawać. Udziel nam łaski kontynuowania znajomości i prawdziwego, dojrzałego poznania się.


 Da: 31.10.2017, 19:01
 Świety Walenty, proszę Cię bym odnalazła prawdziwą miłość. Bóg zapłać
 Artur: 31.10.2017, 00:05
 Św Walenty Dziękuję Ci za wysłuchanie mnie. Już wiem, która dziewczyna jest zainteresowana prawdziwym związkiem. Ma na imię Klaudia. Błagam Cie spraw, aby odwzajemniła moje uczucie, abyśmy stworzyli prawdziwy związek, aby nasza miłość była prawdziwa. Usuń wszelkie przeszkody stojące mi na drodze do miłości, aby rozkwitła ona z wzajemnością i abyśmy już do końca naszych żyć byli razem. Chciałbym się z nią ożenić i mieć dzieci. Jeszcze raz Dziękuję Ci i Błagam o dalszą pomoc i Twoje Wstawiennictwo
 Edyta: 27.10.2017, 12:53
 Święty Walenty proszę aby Dawid się do mnie odezwał, żebysmy mogli sobie wszystko wyjasic. Bardzo mi na Nim zalezy i Kocham Go i nie chce stracic z Nim kontaktu.
 ojciec: 15.10.2017, 16:04
 Św Walenty proszę o wsparcie mojego syna w miłości aby wszelkie przeszkody na jej drodze ustąpiły, a miłość w jaką się zaangażował rozkwitła z wzajemnością Proszę Św. Walenty wysłuchaj moich błagań i wstaw się za szczęściem mojego syna .
 ojciec: 11.10.2017, 18:12
 Święty Walenty proszę o miłość między moim synem a jego przyjaciółką , aby wszystko między nimi dobrze się ułożyło .
 Marlena: 11.10.2017, 17:45
 Św Walenty proszę o chłopaka-męża narodowości Rosyjskiej,Ukraińskiej,Uzbeckiej,Tureckiej lub Pakistaństkich. Wiesz że innych nie zaakceptuje.WYbacz nieczyste życie. Obiecuje nie przejdę na islam. Najlepiej chłopaka o imieniu Surat który będzie bardzo podobny do znanej osoby. By był nie żonaty, był dla mnie aniołem, by zawsze mi pomagał i by nie był fanatykiem religijnym. Dzieci i tak nie będziemy mieć bo jestem 100% bezpłodna.
 matka: 11.10.2017, 17:39
 Święty Walenty proszę aby miłość między córką a zięciem nadal się utrzymywała i żeby zaowocowała upragnionym potomkiem.
 Ela : 09.10.2017, 17:52
 Święty Walenty proszę cię aby chłopak którego tak kocham zrozumiała, że jesteśmy dla siebie stworzeni. Żeby miał siłę do walki ze swoimi nałogami. I kochał tak jak kiedyś. I żeby dał mi szanse porozmawiać z nim tak od serca
 Ola: 30.09.2017, 00:04
 Święty Walenty, proszę Cię, aby chłopak którego kocham ponad wszystko, zrozumiał na nowo wszystko, że jest sens walki. Aby się uspokoił i przemyślał sprawę, aby wrócił do mnie. Aby więcej nie robi głupstw i nie dokonał zdrady. Aby nigdy więcej nie odsuwał mnie od siebie. Aby pokochał, jak wcześniej, gdy nie znałam jego tajemnic. Aby nigdy nie wątpił. Jesteśmy dla siebie stworzeni, tylko on jest teraz zagubiony. Jest dla mnie wszystkim. Proszę Cię, abyś nam dopomógł. Bóg zapłać.
 Artur: 28.09.2017, 23:46
  Święty Walenty Proszę Cię o wstawiennictwo Poznałem piękne dziewczyny, niestety nie wiem, która tylko mnie lubi, a która naprawdę kocha. Problemem jest to, że jestem zakochany w nich wszystkich, a zbyt nieśmiały, żeby to którejś powiedzieć. Spraw, żeby ta, która kocha naprawdę zrobiła pierwszy ruch, albo chociaż dała mi jasno do zrozumienia, że jest naprawdę zainteresowana prawdziwym związkiem. Dziękuję z całego serca Amen
 Ewa: 07.09.2017, 15:19
 Św.Walenty proszę o wstawiennictwo aby mój ukochany, którego noszę w swoim sercu wrócił do mnie, pokochał na nowo dając nam jeszcze jedną szansę, aby zrozumiał iż jesteśmy jak dwie połówki jabłka. Proszę z całego serca !!!
[1] [2] [3] [4] [5] [6] [7] (8) [9] [10] [11] [12] [13] [14] [15] [16] [17] [18] [19] [20] [21] [22] [23] [24] [25] [26] [27] [28] [29] [30] [31] [32] [33] [34] [35]


Autor

Treść

Nowości

św. Jakub z Marchiiśw. Jakub z Marchii

Modlitwa do św. Jakuba z MarchiiModlitwa do św. Jakuba z Marchii

Zmieniły się czasy, ustrój, a wielu ludzi nadal kradnieZmieniły się czasy, ustrój, a wielu ludzi nadal kradnie

Jak rodziła się u Jana Pawła II wizja człowieka?Jak rodziła się u Jana Pawła II wizja człowieka?

Aż po grób może być tylko miłość - nigdy nienawiść!Aż po grób może być tylko miłość - nigdy nienawiść!

Najbardziej popularne

Godzina ŁaskiGodzina Łaski

Modlitwy do św. RityModlitwy do św. Rity

Litania do św. JózefaLitania do św. Józefa

Jezu, Ty się tym zajmij - Akt oddania się JezusowiJezu, Ty się tym zajmij - Akt oddania się Jezusowi

Modlitwa o CudModlitwa o Cud

Poprzednia[ Powrót ]Następna
 
[ Strona główna ]

Modlitwy | Zagadki | Opowiadania | Miłość | Powołanie | Małżeństwo | Niepłodność | Narzeczeństwo | Prezentacje | Katecheza | Maryja | Tajemnica Szczęścia | Dekalog | Psalmy | Perełki | Cuda | Psychotesty |

Polityka Prywatności | Kontakt - formularz | Kontakt

© 2001-2022 Pomoc Duchowa
Portal tworzony w Diecezji Warszawsko-Praskiej