Rozważania Miłość Modlitwy Czytelnia Źródełko Pomoc Duchowa Relaks Download Cuda Opowiadania Perełki

Modlitwa zakochanych do św. Walentego

Święty Walenty, opiekunie tych, którzy się kochają i darzą przyjaźnią. Ty który z narażeniem życia urzeczywistniłeś i głosiłeś ewangeliczne przesłanie pokoju, Ty, który dzięki męczeństwu przyjętemu z miłości zwyciężyłeś wszystkie siły obojętności, nienawiści i śmierci, wysłuchaj naszą modlitwę.

W obliczu rozdarć i podziałów na świecie daj nam zawsze kochać miłością pozbawioną egoizmu, abyśmy byli pośród ludzi wiernymi świadkami miłości Boga.

Niech ożywiają w nas miłość, przyjaźń i zaufanie, które pozwolą nam przezwyciężyć życiowe przeszkody.

Prosimy Cię, wstawiaj się za nami do Boga, który jest źródłem wszelkiej miłości i wszelkiego piękna i który żyje i króluje na wieki wieków.

Amen.

* * *

Święty Walenty, który zostałeś wybrany na patrona zakochanych, czuwaj nad ludźmi zakochanymi. Wyproś im u Boga łaski potrzebne do tego, aby dojrzeli do miłości autentycznej, szczerej i bezinteresownej. Strzeż narzeczonych przed niszczącym ogniem namiętności. Wyjednaj im u Boga pragnienie budowania więzów miłości na fundamencie Bożych przykazań. Wstawiaj się u Chrystusa, aby On sam był dla nich drogowskazem i aby On sam ich umacniał w chwilach słabości. Amen.Wasze komentarze:
 proszę: 06.09.2014, 13:05
 Święty Walenty, proszę pomóż aby Wojtek wrócił do Danieli, oni naprawdę byli szczęśliwi a przez głupotę skończyło się. Co prawda myślę, że to chwilowe bo nadal coś do siebie czują. Ona nie potrafiła okazać swojego uczucia bo wydawało się że jest za młoda (nie chodzi o s..x) zrozumiała to po czasie. On o tym wie, myślę, że nadal mu na niej zależy, nie zerwał z nią kontaktu. Nadal rozmawiają chociaż troszkę mniej ale zawsze to coś. A wiem, że to nie jest skończone bo widać po nich że nadal się kochają. Proszę Cię bardzo pomóż tym dwojgu znowu się zejść a moją córkę naucz okazywać uczucie bo nie ma nic piękniejszego jak mieć drugą osobę i opiekować się nią.
 Magda: 04.09.2014, 21:46
 Święty Walenty uwolnij mnie z nerwicy natręctw.
 IWONA: 02.09.2014, 11:18
 śWIĘTY WALENTY JEST MI BARDZO CIĘŻKO WPADŁAM W DEPRESJĘ CIĄGLE PŁACZĘ I ROZPACZAM JEST MI BARDZO CIĘŻKO JESTEM SAMOTNA PŁACZĘ I ROZPACZAM.BARDZO CIĘ PROSZĘ O ŁASKĘ ZNALEZIENIA DOBREGO I UCZCIWEGO MĘŻA I ZNALEZIENIE DOBREJ PRACY.CHCĘ ROZPOCZĄĆ NAUKĘ W 2 LETNIM STUDIUM OPIEKA NAD OSOBĄ STARSZĄ PANICZNIE BOJĘ SIĘ REAKCJI MOICH RODZICÓW BĘDĄ NA MNIE KRZYCZEĆ. NIE POTRAFIĘ SIĘ SKUPIĆ CZUJĘ STRACH JESTEM SPIĘTA SZTYWNA PISZĘ WOLNO NA KOMPUTERZE NIE POTRAFIĘ SIĘ SKUPIĆ ANI SKONCENTROWAĆ NIE MAM ŻADNEGO TALENTU ANI ZDOLNOŚCI NIE POTRAFIĘ TANCZYĆ NIE POTRAFIĘ SIĘ NAUCZYĆ JĘZYKA ANGIELSKIEGO NIE JESTEM SZYBKA JESTEM BARDZO POWOLNA NIE JESTEM KRATYWNA DRŻĄ MI RĘCE MAM KOMPLEKSY JESTEM GRUPA NIE JESTEM ATRAKCYJNA.NIGDY ŻADEN MĘŻCZYZNA NIGDY SIĘ WE MNIE NIE ZAKOCHAŁ NIE PODOBAM SIĘ MĘŻCZYZNOM JESTEM BARDZO WSTYDLIWA CZERWIENIĘ SIĘ ZE WSTYDU. NIC NIE POTRAFIĘ POZYTYWNIE ZAŁATWIĆ PISZĘ PODANIA NIKT MI NIE ODPOWIEDZIAŁ.ZAWSZE MAM PECHA CHCĘ ZAPISAC SIĘ NA KURS FAKTURZYSTKI NIE MA CHĘTNYCH LUB KURSY SĄ BARDZO DROGIE NIE STAĆ MNIE. NIE MAM PRAWA JAZDY W DZISIEJSZYCH CZASACH JEST TO KALECTWO -MÓJ TATA WYŚMIEWA SIĘ ZE MNIE.
 kasia: 31.08.2014, 20:53
 Prosze zeby Pawel sie odezwal
 IWONA: 31.08.2014, 15:45
 ŚWIĘTY WALENTY CZY JA SPOTKAM TEGO JEDYNEGO MIŁOŚĆ SWOJEGO ŻYCIA. PROSZĘ CIĘ O DOBREGO I UCZCIWEGO MĘŻA I POMOC W ZNALEZIENIU PRACY.JEST MI BARDZO CIĘŻKO NIE MAM NIKOGO CIĄGLE PŁACZĘ I ROZPACZAM ŹLE SIĘ CZUJE CHYBA WPADŁAM W DEPRESJĘ NIC MI NIE WYCHODZI BOJĘ SIĘ PANICZNIE. CAŁY CZAS PRZEŚLADUJE MNIE PECH JESTEM BARDZO NIESZCZĘŚLIWA POMÓŻMI PROSZĘ CIĘ O TWOJĄ OPIEKĘ I WSTAWIENNICTWO, NIE ZOSTAWIAJ MNIE SAMEJ.
 Prosba....: 31.08.2014, 12:57
 Prosze Cie calym sercem, zeby On mnie pokochal, zeby zrozumial, ze jest dla mnie wszystkim. Prosze, zeby do mnie przyjechal.
 Iwona: 31.08.2014, 08:13
 ŚWIĘTY WALENTY PROSZĘ CIĘ O MIŁOŚĆ O ŁASKĘ DOBREGO I UCZCIWEGO MĘŻA JEST MI ŻLE JESTEM BARDZO SAMOTNA, NAJGORSZE DLA MNIE SĄ NIEDZILE,WAKACJE TERAZ ŚWIĘTA BOŻEGO NARODZENIA SIEDZĘ W DOMU SAMA.CIĄGLE PŁACZĘ ROZPACZAM.STRACIŁAM JUŻ NADZIEJĘ,ŻE KOGOŚ SPOTKAM NAJWIĘKSZĄ NADZIEJĘ MIAŁAM W PANI URSZULI TO OSOBA BARDZO UCZCIWA MA ZNAJOMYCH KAWALERÓW ZNAJOMYCH ŻEBY MNIE Z KIMŚ POZNAŁA.PROSZĘ CIĘ TEŻ O POMOC W ZNALEZIENIU PRACY NIE MAM JEJ CHOCIAŻ WYSŁAM PODANIA.DZIĘKUJĘ
 kasia: 31.08.2014, 07:46
 Swięty Walenty błagam Cię o modlitwe za moją miłość,mój ukochany żeby kochał mnie jak kiedyś,żebym była dla niego wszystkim i zrozumiał że nie może żyć bezemnie i wkońcu zamieszkał zemną żeby tworzyć kochającą rodzine.
 Wierzę Ci: 28.08.2014, 12:49
 Św.Walenty, wstaw się za mną u Boga i uproś, aby Żenia zauważyła we mnie tego mężczyznę, którego widzi wszędzie, tylko nie we mnie. Daj tej pięknej miłości szansę i pozwól Żeni się we mnie zakochać. Proszę.


 D.: 26.08.2014, 18:05
 św Walenty, wstaw się za mną przed Panem. Aby On sprawił cud i pewnego dnia E. zauważyła mnie jako mężczyznę a nie kolegę. Nie potrafię bez niej żyć. Jeszcze nigdy tak nie kochałem dziewczyny jak tej. Błagam o pomoc i wstawiennictwo.
 Anonim: 26.08.2014, 11:45
 św. Walenty, kładę całą moją nadzieję w Ciebie. Proszę wstaw sie przed Panem Bogiem, aby On zadziałał cud, bo tylko to mi jeszcze może pomóc. Niech On nakłoni serce E., aby ona coś do mnie poczuła, zauważyła we mnie kogoś więcej niż znajomego. Nie wyobrażam sobie życia bez niej, tyle chciałbym jej dać, a ona wyklucza wszelki związek ze mną poza koleżeńskim :( Błagam, pomóż mi...
 ewa: 25.08.2014, 21:22
 Błagam cię św.Walenty spraw aby mój ukochany do mnie wrócił.Kocham go miłością dojrzałą,nikogo nigdy nie darzyłam takim uczuciem.byliśmy tacy szczęśliwi.Połącz nas na nowo i daj nam siłę pokonać ten kryzys.Błagam św.Walenty i wszyscy św.pomóżcie mi odzyskać serce Łukasza,bardzo go kocham.
 PROŚBA : 19.08.2014, 21:40
 ŚWIĘTY WALENTY PROSZE ŻEBY MNIE A..KOCHAŁ ŻEBYŚMY BYLI RAZEM AMEN.
 anonim: 19.08.2014, 18:55
 Święty Walenty proszę o miłość i o znalezienie mężczyzny, który mnie pokocha.
 umieram z milosci: 19.08.2014, 16:47
 Spraw prosze, by Zenia cos do mnie poczula. Bardzo ja kocham. Jestem gotow, dla jej milosci wziasc na siebie nadludzkie trudy i cierpienia. Bez niej nie potrafie zyc. Ona stala sie moim kwiatkiem. Nigdy nie kochalem tak jakiejs dziewczyny. Prosze, by Pan Bog, ktory potrafi wszystko, sprawil, bysmy mogli byc razem, bym mogl byc z moja wymarzona dziewczyna. By Zenia mnie pokochala.
 Magda: 17.08.2014, 11:21
 Święty Walenty. Bardzo proszę Cię o pomoc. Mam wrażenie, że ostatnio mam wszystko pod górkę.. Proszę, aby osoba którą kocham, pokochała mnie również, abym nie była dla niej obojętna, aby odważyła się w końcu mi wszystko wyjaśnić. Już na prawdę nie wiem co kogo mam się zwrócić o pomoc. Święty Walenty. Proszę!
 czarek: 12.08.2014, 00:30
 Sw. walety bardo Cie prosze Ty wszystko wiesz...pomoz mi zapomniec o Ari i na nowo pokochac Amen.
 ?: 11.08.2014, 23:48
 miłość jest albo jej nie ma... Ty wiesz Św.Walenty co jest prawdą a co tylko iluzją dziękuję ci za nią
 Majusia: 11.08.2014, 11:54
 święty Walenty, prosze Cie z całego serca o to bysmy pozbyli sie dumy i przestali ze soba walczyc. Bysmy w koncu mogli kochac sie, wspierać i byc dla siebie najlepszymi przyjaciółmi. Prosze i wierze.
 anonim: 08.08.2014, 15:53
 Święty Walenty, proszę Cie pomóż mi, abym dla Maćka na którym mi bardzo zależy zaczęła być kimś ważnym w jego życiu, żebym nie była mu obojętna, żeby zaczęło mu na mnie zależeć i żebym stała się ta jedyną.. Bardzo Cie prosze pomoz mi.. : Skłoń serce Maćka, żeby odpowiedziało na moją tęsknotę i pokochało mnie tak, jak ja jestem gotówa kochać. Błogosław, Panie, naszej budzącej się miłości.
[1] [2] [3] [4] [5] [6] [7] [8] [9] [10] [11] [12] [13] [14] [15] [16] [17] [18] [19] [20] [21] [22] [23] [24] (25) [26] [27] [28] [29] [30] [31] [32] [33] [34] [35]


Autor

Treść

Nowości

Grzegorz VIIGrzegorz VII

Modlitwa do św. Grzegorza VIIModlitwa do św. Grzegorza VII

Związki Jezusa ze świątyniąZwiązki Jezusa ze świątynią

ks. Tadeusz Lisieckiks. Tadeusz Lisiecki

Pieśń nad Morzem Szklanym (Ap 15,1-4)Pieśń nad Morzem Szklanym (Ap 15,1-4)

Przewlekła biegunka u dzieckaPrzewlekła biegunka u dziecka

Najbardziej popularne

Modlitwa o CudModlitwa o Cud

Tajemnica SzczęściaTajemnica Szczęścia

Modlitwy do św. RityModlitwy do św. Rity

Litania do św. JózefaLitania do św. Józefa

Jezu, Ty się tym zajmij - Akt oddania się JezusowiJezu, Ty się tym zajmij - Akt oddania się Jezusowi

Godzina Łaski 2023Godzina Łaski 2023

Poprzednia[ Powrót ]Następna
 
[ Strona główna ]

Modlitwy | Zagadki | Opowiadania | Miłość | Powołanie | Małżeństwo | Niepłodność | Narzeczeństwo | Prezentacje | Katecheza | Maryja | Tajemnica Szczęścia | Dekalog | Psalmy | Perełki | Cuda | Psychotesty |

Polityka Prywatności | Kontakt - formularz | Kontakt

© 2001-2024 Pomoc Duchowa
Portal tworzony w Diecezji Warszawsko-Praskiej