Rozważania Miłość Modlitwy Czytelnia Źródełko Pomoc Duchowa Relaks Download Cuda Opowiadania Perełki

Modlitwa zakochanych do św. Walentego

Święty Walenty, opiekunie tych, którzy się kochają i darzą przyjaźnią. Ty który z narażeniem życia urzeczywistniłeś i głosiłeś ewangeliczne przesłanie pokoju, Ty, który dzięki męczeństwu przyjętemu z miłości zwyciężyłeś wszystkie siły obojętności, nienawiści i śmierci, wysłuchaj naszą modlitwę.

W obliczu rozdarć i podziałów na świecie daj nam zawsze kochać miłością pozbawioną egoizmu, abyśmy byli pośród ludzi wiernymi świadkami miłości Boga.

Niech ożywiają w nas miłość, przyjaźń i zaufanie, które pozwolą nam przezwyciężyć życiowe przeszkody.

Prosimy Cię, wstawiaj się za nami do Boga, który jest źródłem wszelkiej miłości i wszelkiego piękna i który żyje i króluje na wieki wieków.

Amen.

* * *

Święty Walenty, który zostałeś wybrany na patrona zakochanych, czuwaj nad ludźmi zakochanymi. Wyproś im u Boga łaski potrzebne do tego, aby dojrzeli do miłości autentycznej, szczerej i bezinteresownej. Strzeż narzeczonych przed niszczącym ogniem namiętności. Wyjednaj im u Boga pragnienie budowania więzów miłości na fundamencie Bożych przykazań. Wstawiaj się u Chrystusa, aby On sam był dla nich drogowskazem i aby On sam ich umacniał w chwilach słabości. Amen.Wasze komentarze:
 Help me !: 10.05.2014, 23:22
 Proszę Cię Święty Walenty o pomoc w znalezieniu kogoś ,kogo mocno pokocham. Chciałabym się zakochać , być kochaną przez tego kogoś ,tego chłopaka. Proszę Cię o Pomoc . I podziękuj Bogu za wszystko ,co otrzymaliśmy ( mówię w intencji ludzi tutaj zgromadzonych) .
 PODZIĘKOWANIE.: 08.05.2014, 23:17
 DZIĘKUJE I PROSZĘ O BŁOGOSŁAWIEŃSTWO.
 PROŚBA: 08.05.2014, 21:26
 PROSZE BYŚMY BYLI RAZEM NA ZAWSZE DZIĘKUJE.MÓDL SIĘ ZA NAS.
 PROŚBA: 05.05.2014, 22:28
 PROSZE ŚWIĘTY WALENTY BY MNIE A.KOCHAŁ I ŻEBYŚMY BYLI RAZEM AMEN DZIĘKUJE.
 <3: 05.05.2014, 11:42
 Święty Walenty proszę, by Adam do mnie wrócił, wiem że upłynęło już sporo czasu, ale Ja nadal o nim myślę i pragnę jego powrotu, proszę spraw by dał mi drugą szansę. Amen.
 Marcin: 04.05.2014, 19:21
 Święty Walenty proszę cię spraw aby Julia mnie pokochała.Bóg zapłać
 zakochany: 04.05.2014, 16:30
 Św. Walenty pragnę prosić Cię, aby moja ukochana wróciła do mnie i byśmy dalej razem byli. Nie proszę Cię o wiele, lecz mam taką jedyną małą prośbę. Daj mi chociaż jakiś znak żebym wiedział. Amen
 Ufam Tobie: 04.05.2014, 11:46
 Proszę św. Rita i św. Walenty to jest dla mnie bardzo trudna sytuacja, ponieważ mi na nim zależy tak bardzo... Nie umiem przeboleć, że kolejny raz muszę stać z boku, proszę módlcie się za nami i proszę o wstawiennictwo, aby łaska o miłość się spełniła, aby on ujrzał we mnie tego czego nie widział,aby poczuł szczerym uczuciem to co ja do niego czuję cały czas i nie umiem się temu przeciwstawić, ponieważ miłość moja do niego jest najsilniejsza i tylko dzięki niej jestem najbardziej szczęśliwsza. Dzięki jemu spojrzeniu na mnie jestem tak bardzo zadowolona, nie umiem bez Niego żyć. Choć wiem, że żyłam, gdy miała ciężki okres, ale to dzięki miłości nawracającej do niego jest bardzo dobrze i dzięki Wam. Przede wszystkim Wam, że byliście jesteście i będziecie za mną. Że modliliście się i wstawialiście się za mnie, dziękuję najmocniej św. Rito! Dziękuję św. Walenty, Janie Pawle II, św. Mario, Jezusie i Bogu dziękuję Wam z całego serca, ale pragnę prosić o Niego, ponieważ on jest miłością mą, a miłość przezwycięża wszystko. Mam nadzieję, że łaska o którą tak bardzo proszę i potrzebuje zostanie mi udzielona. Bóg zapłać.
 Błagam o pomoc! :(: 03.05.2014, 23:04
 Chcę kochać i być kochana przez Patryka! :( Proszę, aby on był mi dany, nie umiem z niego zrezygnować naprawdę może to moja wina, bo za bardzo się zaangażowałam, ale to on nie wie czego chcę, a bardzo bym chciała , aby się zdecydował i aby jednak spróbował chociaż coś do mnie! Proszę, aby Patryk się chociaż za niedługo odezwał, aby to nie było stracone naprawdę duuużo już osiągnęłam w przeciągu miesiąca, proszę niech Bóg mi go da, choć wiem, że to nie rzecz, ale niech mnie pokocha, potrzebuję go. Bóg zapłać! :(


 Błagam o pomoc! :(: 03.05.2014, 23:02
 Chcę kochać i być kochana przez Patryka! :( Proszę, aby on był mi dany, nie umiem z niego zrezygnować naprawdę może to moja wina, bo za bardzo się zaangażowałam, ale to on nie wie czego chcę, a bardzo bym chciała , aby się zdecydował i aby jednak spróbował chociaż coś do mnie! Proszę, aby Patryk się chociaż za niedługo odezwał, aby to nie było stracone naprawdę duuużo już osiągnęłam w przeciągu miesiąca, proszę niech Bóg mi go da, choć wiem, że to nie rzecz, ale niech mnie pokocha, potrzebuję go. Bóg zapłać! :(
 N: 03.05.2014, 22:21
 Święty Walenty, proszę Cię o spełnienie mojej prośby. Od trzech lat jestem zakochana, początkowo z moim wybrankiem dogadywałam się dobrze, przyjaźniliśmy się, dzwonił do mnie, jednak rok temu wszystko zniknęło... Myślę, że kiedyś mnie kochał, ja jednak kocham go aż do teraz... Proszę Cię, postaw nas nawzajem na swoich drogach abyśmy mogli odnowić wspólną relację. Wytwórz między nami nić miłości, a jeśli to po prostu nie ten - postaw na mojej drodzę mężczyznę, z którym będę szczęśliwa. Usycham jak kwiat na pustyni, jednak nie wiem, czy to uczucie którym dażę ww. chłopaka to zwykły sentyment czy prawdziwa miłość. Mam wrażenie, że po prostu bardzo cierpię z braku miłości. Jeszcze raz Cię proszę, postaw na moim drodze człowieka który pokocha mnie z wzajemnością, ponieważ zmęczona jestem już tak długim czekaniem... Dziękuję Ci, Święty Walenty, i wierzę, że wysłuchasz mojej prośby.
 Ufam Tobie: 03.05.2014, 20:44
 Proszę, aby Patryk docenił moje uczucie, aby je odwzajemnił! Błagam!
 Ufam Tobie: 03.05.2014, 20:43
 Proszę, aby Patryk był mi dany, aby mnie pokochał za to jaka jestem, proszę teraz go najbardziej potrzebuję. Dziękuję!
 Ufam Tobie: 03.05.2014, 20:42
 Proszę, aby Patryk był mi dany, aby mnie pokochał za to jaka jestem, proszę teraz go najbardziej potrzebuję. Dziękuję!
 Ufam Tobie: 03.05.2014, 20:39
 O najdroższy św. Walentynie po mimo mojego bardzo młodego wieku, pragnę Cię prosić, aby łaska o którą proszę tak bardzo, ponieważ to łaska o miłość, a tylko miłość jest najpotężniejsza. Błagam Cię, aby chłopak na którego czekam już rok zainteresował się mną, wiem nie jestem godna, ponieważ popełniłam przez ten czas wiele , wiele błędów, ale wiem jedno, że chcę dostać szansę od Boga od Ciebie i od wszystkich świętych, którzy pomogli mi i wstawiali się za mną, dzięki którym teraz jest dobrze i dzięki sobie. Może jestem za bardzo zachłanna, ale naprawdę chcę jego dzięki niemu jestem najbardziej szczęśliwsza na świecie to nie tak, że tylko dzięki niemu, ponieważ moje bliskie mi osoby i moja rodzina tak samo wypełniają moje szczęście, ale teraz jest bardzo trudna sytuacja, ponieważ brak mi już sił i nadziei , że będę miała z nim jakikolwiek kontakt, ale naprawdę mi na nim zależy, nie interesuje mnie to, że On ma taką sytuacje w domu, ponieważ jestem wyrozumiała, a sama mam jak mam. Bardzo pragnę Cię prosić, abyś wstawił się za mnie do Boga, aby Patryk zauważył mnie w tym czasie naprawdę go potrzebuję teraz , ponieważ dzięki niemu mogę sobie poradzić ze swoim problemami. On jest moim szczęściem i ja także chcę być jego szczęściem. Proszę, abyś uprosił Boga, naprawdę nie zawiodę chcę , aby On mnie zauważył i chciał mnie chociaż poznać, aby wykonał teraz On pierwszy krok, aby pokazał, że chce mnie poznać, a dzięki temu będzie mógł mnie pokochać. Mam nadzieję, że zrozumiesz, ponieważ to bardzo trudna dla mnie sytuacja jak na dziś i na teraźniejszy czas. Będę wierzyła, że Bóg się zgodzi i da nam siebie. " Ponieważ najlepsze co nas może spotkać w życiu to kochać i być kochanym"
 karolina: 02.05.2014, 16:57
 Sw Walenty blagam wstaw sie do Ojca swego i upros laski dla mnie i mojego meza Nura zeby jego zlosc na mnie w sercu przerodzila sie w milosc szczera . Blagam o ten cud dla mnie i moich dzieci zebysmy znow sie usmiechali i byli szczesliwa rodzina. Blagam aby moj maz uspokoil nerwy przyszedl do mnie i porozmawial. zebysmy znow byli szczesliwi. Strez nas od zlosci i zdrady .
 cierpliwy: 29.04.2014, 23:46
 święty Walenty, proszę Cię o wstawiennictwo do naszego Pana, o Gosię, aby podjęła najlepszą dla Niej decyzje, a jeśli wola Pana abyśmy byli razem, proszę Cię o znaki i wielką wieczną nierozerwalną miłość budowaną na Jezusie. Proszę Cię za Gosie..
 Kasia IDaniel: 29.04.2014, 01:08
 SW.Walenty prosimy Cię o kolejne długie lata szacunku i milosci,bysmy już nigdy nie zgubili naszej wspólnej drogi,o wiarę i silę na pokonanie trudności.O milosc która przetrwa wszystko
 (-:: 15.04.2014, 22:50
  marzenia Anioły spełniają. BOŻA WOLA?
 magda: 14.04.2014, 22:40
 Sw. Walenty wyjednaj prosze u Boga ponowne zaufanie miedzy mna a mezczyzna, ktorego postawil na mej drodze. Niech nie dopusci by uczucie zginelo przez wzajemne zlosci, ktore przeciez tak latwo zazegnac. Pozno dostrzeglismy swoje bledy, ale z boskim wsparciem przeciez nie moze byc... zbyt pozno. Niestety z nas dwojga tylko ja szukam pomocy w modlitwie. Modle sie by Maryja zeslala ukojenie na wszystkie pograzane w smutku serca, ktore tutaj trafily.
[1] [2] [3] [4] [5] [6] [7] [8] [9] [10] [11] [12] [13] [14] [15] [16] [17] [18] [19] [20] [21] [22] [23] [24] [25] [26] [27] [28] (29) [30] [31] [32] [33] [34] [35]


Autor

Treść

Nowości

Grzegorz VIIGrzegorz VII

Modlitwa do św. Grzegorza VIIModlitwa do św. Grzegorza VII

Związki Jezusa ze świątyniąZwiązki Jezusa ze świątynią

ks. Tadeusz Lisieckiks. Tadeusz Lisiecki

Pieśń nad Morzem Szklanym (Ap 15,1-4)Pieśń nad Morzem Szklanym (Ap 15,1-4)

Przewlekła biegunka u dzieckaPrzewlekła biegunka u dziecka

Najbardziej popularne

Modlitwa o CudModlitwa o Cud

Tajemnica SzczęściaTajemnica Szczęścia

Modlitwy do św. RityModlitwy do św. Rity

Litania do św. JózefaLitania do św. Józefa

Jezu, Ty się tym zajmij - Akt oddania się JezusowiJezu, Ty się tym zajmij - Akt oddania się Jezusowi

Godzina Łaski 2023Godzina Łaski 2023

Poprzednia[ Powrót ]Następna
 
[ Strona główna ]

Modlitwy | Zagadki | Opowiadania | Miłość | Powołanie | Małżeństwo | Niepłodność | Narzeczeństwo | Prezentacje | Katecheza | Maryja | Tajemnica Szczęścia | Dekalog | Psalmy | Perełki | Cuda | Psychotesty |

Polityka Prywatności | Kontakt - formularz | Kontakt

© 2001-2024 Pomoc Duchowa
Portal tworzony w Diecezji Warszawsko-Praskiej