Rozważania Miłość Modlitwy Czytelnia Źródełko Pomoc Duchowa Relaks Download Cuda Opowiadania Perełki

Modlitwy do bł. Karoliny Kózkówny

Najłaskawszy Boże, który sprawiłeś że młoda dziewczyna poświęciła swoją czystość wyłącznie Tobie przez ofiarę ze swojego życia ginąc z rąk nieprzyjaciela, spraw, prosimy, abyśmy za Jej wstawiennictwem umieli podejmować codziennie walkę z pokusami. Wzbudź w nas mocne postanowienie życia czystego i szlachetnego. Spraw łaskawie, byśmy umieli rozpoznać swoje powołanie i naśladować cnoty błogosławionej Karoliny a spełniając Twoją wolę oczyszczali swoje intencje i przez zachowanie czystości ciała i duszy służyli Tobie z radością.

Niech Twoja łaska broni nas od wszelkich napaści nieprzyjaciół Kościoła. Przez Chrystusa Pana naszego. Amen.

Ojcze nasz... Zdrowaś... Chwała Ojcu...Modlitwa młodych

Błogosławiona Karolino. Twojej się opiece w szczególniejszy sposób dzisiaj polecamy i prosimy cię, abyś nas swoim wstawiennictwem przed Bogiem wspierała, ratowała we wszystkich potrzebach naszych i wyjednała nam łaskę wiernego naśladowania cnót twoich. Spraw to o droga nasza patronko, abyśmy Bogu dochowali wierności pośród wszelkich przygód tego życia i zasłużyli sobie na łaskę szczęśliwej śmierci. Amen.


Modlitwa z Mszy świętej o bł. Karolinie

Wszechmogący i miłosierny Boże, Ty w błogosławionej Karolinie, dziewicy i męczennicy, zostawiłeś nam świetlany przykład umiłowania modlitwy, czystości i pracy, spraw za jej wstawiennictwem, abyśmy na ziemi naśladowali jej cnoty i razem z nią radowali się wieczną nagrodą w niebie.

Przez naszego Pana Jezusa Chrystusa, który z Tobą żyje i króluje w jedności Ducha Świętego, Bóg, po wszystkie wieki wieków. Amen.Modlitwa dziecka

Błogosławiona Karolino Kózka, która jesteś patronką naszej parafii miej w opiece całą naszą wspólnotę parafialną. Miej w szczególnej opiece moją rodzinę i wypraszaj jej u Boga potrzebne łaski. Spraw abym tak jak ty chętnie pomagała swoim rodzicom i była wrażliwa na potrzeby innych ludzi. Błogosławiona Karolino wypraszaj mi dar pilnej nauki i gorliwej modlitwy. Spraw za wstawiennictwem Matki Najświętszej, abym wyrosła na dobrego człowieka i była przykładem dla innych. Amen.

Justyna kl. V

   

Modlitwy do Ducha Świętego Modlitwy do Ducha Świętego
Praca zbiorowa
Potrzebujemy Ducha Świętego. On nas odnawia i prowadzi do świętości, ale przede wszystkim pokazuje nam, Kim jest Jezus. Wzywanie Go i codzienne poddawanie się Jego prowadzeniu to najlepsza metoda na udane, sensowne życie...... » zobacz więcej

Wasze komentarze:
 dam: 10.04.2010, 15:00
 Sw.Karolino,prosze cie najdrozsza modl sie za nami pomoz nam aby to nasze zycie wkoncu sie odmienilo na lepsze abysmy zdobyli wymarzona prace problemy z ktorymi sie borykamy odeszly skonczyly sie ludzie ktorzy nas otaczaja byli zyczliwi a nie oszusci falszywi wredni matko blagam cie pomoz nam wyjsc z tych klopotow modl sie wraz z nami aby to nasze zycie bylo lepsze blagam cie z calego serca bog zaplac..
 W.D.: 10.04.2010, 14:59
 blogoslawiona Karolino,proszę aby nasza miłość przezwyciężyla wszystkie problemy abyśmy mogli być szczęśliwi razem i mogli dawać szczęście innym,proszę wstaw się za mnie u Pana Boga
 Jerzy: 28.03.2010, 16:29
 Błogoslawiona Karolino Kózkówno Prosze Ciebie o dar uzdrowienia mnie z choroby nowotworowej prostaty a takze prosze o realizacje moich rozpoczetych wszystkich kontraktow. Prosze aby wplynely nowe pieniadze na moje konto ( ktore obecnie od wielu miesiecy jest puste) tak wielu potrzebujacych skorzystalo by takze z tych moich pieniedzy. Zanies te prosby przed oblicze Jezusa Chrystusa oraz do Matki Bozej do wszystkich sanktuarii na calym swiecie. Dziekuje z calego serca Jerzy
 wiola: 13.03.2010, 18:36
 blogoslawiona Karolino,proszę aby nasza miłość przezwyciężyla wszystkie problemy abyśmy mogli być szczęśliwi razem i mogli dawać szczęście innym,proszę wstaw się za mnie u Pana Boga.......Boże tak bardzo go kocham,nie potrafie zapomnieć go i tych dwóch lat...
 wiola: 11.03.2010, 03:13
 Błogosławiona Karolino! Proszę Cię opiekuj się mną i chroń mnie od złych ludzi... proszę Ciebie z całego serca o pomoc i błogosławieństwo dla mnie i całej mojej rodziny , o dobrą ,dobrze płatną pracę wśród życzliwych ludzi..
 wiola: 10.03.2010, 00:42
 Sw.Karolino,prosze cie najdrozsza modl sie za nami pomoz nam aby to nasze zycie wkoncu sie odmienilo na lepsze abysmy zdobyli wymarzona prace problemy z ktorymi sie borykamy odeszly skonczyly sie ludzie ktorzy nas otaczaja byli zyczliwi a nie oszusci falszywi wredni matko blagam cie pomoz nam wyjsc z tych klopotow modl sie wraz z nami aby to nasze zycie bylo lepsze blagam cie z calego serca bog zaplac..
 mon: 08.03.2010, 18:45
 Św. Karolino błagam najgoręcej o powrót do zdrowia dla mojej siostry, miej ją w Swej Opiece.
 Magda: 16.12.2009, 20:15
 Błogosławiona Karolino proszę o Twoje wstawiennictwo i opiekę , której tak bardzo teraz potrzebuje.
 Kasia: 08.12.2009, 14:18
 Bł. Karolino! Z całego serca dziękuję za szczęśliwe przyjście na świat mojego synka- Bartusia. Proszę o Twoje dalsze wstawiennictwo i łaskę zdrowia dla niego.
 Marta: 08.12.2009, 09:51
 Bł. Karolino powierzam Twej opiece moje dziecko, które jeszcze nosze pod sercem. Wyjednaj mu łaskę prawidlowego rozwoju i szczęśliwego przyjścia na świat.
 Karolka: 07.12.2009, 11:32
 logoslawiona Karolino proszę Cię aby moje dzidzi bylo zdrowe
 człowiek: 18.11.2009, 13:14
 Błogosławiono Karolino dziś w Twe Swięto proszę Cie wybłagaj mej rodzinie potrzebne łaskipomocy w naszych problemach
 Anna Karolina: 10.11.2009, 22:04
 Błogosławiona Karolino,proszę Cię gorąco,abyśmy mogli wziąć udział w Drodze Krzyżowej szlakiem Twego męczeństwa w Wał Rudzie i mszy świętej w dniu 18.11.br.odprawianej w kaplicy Twojego rodzinnego domu.Bardzo tego pragniemy,więc przemień serce wiadomej Ci osoby ,aby nam umożliwiła odbycie tej pielgrzymki.Dziękujemy za wszelkie uproszone łaski.
 człowiek: 06.11.2009, 16:47
 proszę Cię o pomoc Swięta Karolino w naszych trudach
 wiola: 13.09.2009, 18:25
  Błogosławiona Karolino Kózkówno prosze cie wysłuchaj moich modlitw i prosze cie o błogosławiony stan,Błogosławiona Karolino Kózkówno proszę Cię byś pobłogosławił nasz związek i napełnił go miłością.Umocnij nasz związek i naszą miłość i spraw by nasz związek przetrwał wszystko i żeby był stały oparty na miłości, zaufaniu, szacunku i wierności.
 xyx: 07.09.2009, 13:37
 Blogoslawiona Karolino, proszę Cię z całego serca o wysłuchanie naszych modlitw i o wstawiennictwo w intencji szczęśliwego poczęcia naszego dziecka. Proszę Cię również o to by nigdy nie zabrakło mi cierpliwość wiary i nadziei na to że kiedyś i ja będę mogła nosić pod sercem upragnione maleństwo.
 wioletta: 06.09.2009, 16:53
  Sw.Karolino,prosze cie najdrozsza modl sie za nami pomoz nam aby to nasze zycie wkoncu sie odmienilo na lepsze abysmy zdobyli wymarzona prace problemy z ktorymi sie borykamy odeszly skonczyly sie ludzie ktorzy nas otaczaja byli zyczliwi a nie oszusci falszywi wredni matko blagam cie pomoz nam wyjsc z tych klopotow modl sie wraz z nami aby to nasze zycie bylo lepsze blagam cie z calego serca bog zaplac
 wiola: 15.08.2009, 19:02
 Blogoslawiona Karolino, proszę Cię z całego serca o wysłuchanie naszych modlitw i o wstawiennictwo w intencji szczęśliwego poczęcia naszego dziecka. Proszę Cię również o to by nigdy nie zabrakło mi cierpliwość wiary i nadziei na to że kiedyś i ja będę mogła nosić pod sercem upragnione maleństwo.
 Karolina: 13.08.2009, 11:25
 Błogosławiona Karolino! Proszę Cię opiekuj się mną i chroń mnie od złych ludzi...Twoja imienniczka:)
 mARTA: 29.03.2009, 22:28
 kAROLINO,Z CALEGO SERCA PROSZE CIE ODSUN ODE MNIE TE OKRUTNA PODEJRZLIWOSC,ULECZ MOJA CHORA DUSZE A MOJEGO MEZA POPROWADZ DO BOGA BO ZAGUBIL SIE I WPADL W NALOGI SEKSU,NARKOTYKOW A NASZE MALZENSTO WISI NA WLOSKU.BLAGAM
[1] [2] [3] [4] [5] [6] [7] [8] [9] [10] [11] [12] [13] [14] (15) [16]


Autor

Tresć
[ Powrót ]
 
[ Strona główna ]

Pełna wersja | Polityka Prywatności | Reklama | Kontakt

© 2001-2019 Pomoc Duchowa
Portal tworzony w Diecezji Warszawsko-Praskiej