Rozważania Miłość Modlitwy Czytelnia Źródełko Pomoc Duchowa Relaks Download Cuda Opowiadania Perełki

Litania do św. Rity

(święta od spraw beznadziejnych)


Kyrie elejson, Chryste elejson, Kyrie elejson.
Chryste usłysz nas, Chryste wysłuchaj nas.
Ojcze z nieba Boże - zmiłuj się nad nami.
Synu Odkupicielu świata Boże - zmiłuj się nad nami.
Duchu Święty Boże - zmiłuj się nad nami.
Święta Trójco, Jedyny Boże - zmiłuj się nad nami.


Święta Maryjo, Matko Dobrej Rady, módl się za nami
Święty Augustynie,
Święta Moniko,
Święta Rito,
Orędowniczko w sytuacjach beznadziejnych,
Pocieszycielko zasmuconych,
Obrono i ucieczko opuszczonych,
Wierna orędowniczko we wszystkich potrzebach,
Przykładzie łagodności i pokory,
Wzorze posłuszeństwa i wyrzeczenia,
Wzorze cierpliwości i oddania się Bogu,
Ozdobo zakonu augustiańskiego,
Różo miłości,
Miłośnico Jezusa ukrzyżowanego,
Oblubienico Jezusa cierpiącego,
Święta Rito, cierniem z korony Jezusa zraniona,
Święta Rito, raną na czole ozdobiona,
Święta Rito, pełna ufności w Opatrzność Bożą,
Święta Rito, w pełni Bogu poświęcona,
Święta Rito, potężna orędowniczko u Jezusa,
Święta Rito, cudami przez Boga wsławiona,
Święta Rito, zawsze przez Boga wysłuchana,

Abyśmy wyrzekli się miłości własnej, Ciebie prosimy wysłuchaj nas Panie
Abyśmy ćwiczyli się w pokorze,
Abyśmy nasz krzyż cierpliwie nieśli,
Abyśmy Boga ponad wszystko kochali,
Abyśmy Jego wolą zawsze wypełniali,
Abyśmy naszym winowajcom chętnie wybaczali,
Abyśmy bliźnich jak samych siebie kochali,
Abyśmy Twoje cnoty naśladowali,

We wszystkich prośbach, wspomagaj nas, Panie
We wszystkich niebezpieczeństwach,
We wszystkich potrzebach i uciskach,
W każdym smutku i przeciwności,
W krzyżu i cierpieniu,
W godzinę śmierci,

Baranku Boży, któryś okazał największe miłosierdzie w odkupieniu świata na krzyżu - przepuść nam, Panie.
Baranku Boży, który się miłosiernie ofiarujesz za nas w każdej Mszy świętej - wysłuchaj nas, Panie.
Baranku Boży, który z nieprzebranego miłosierdzia gładzisz grzechy nasze - zmiłuj się nad nami.


K. Módl się za nami święta Rito.
W. Abyśmy się stali godnymi obietnic Chrystusowych.Módlmy się: Ojcze niebieski, Ty dałeś św. Ricie udział w męce Chrystusa, udziel nam łaski i siły do znoszenia naszych cierpień, abyśmy mogli głębiej uczestniczyć w misterium paschalnym Twojego Syna. Który z Tobą żyje i króluje w jedności Ducha Świętego, Bóg, przez wszystkie wieki wieków. Amen.


O doznanych łaskach prosimy powiadomić
Zgromadzenie Sióstr Augustianek
ul. Skałeczna 12, 31-065 Kraków

   

Wasze komentarze:
 Ag.S.: 02.06.2019, 20:16
 Święta Rito proszę Cię o pomyślne wyniki egzaminów mojego syna i dostanie się do wybranej szkoły.Dziękuję za łaskę zdrowia dla moich rodziców.🌹🌹🌹.
 ciocia Ala: 02.06.2019, 11:42
 sw.Rito ty byłaś matką dlatego zwracam się do Ciebie uproś u Boga naszego łaskę wybudzenia ze śpiączki dla Krystiana i błogosławieństwo Boże dla jego rodziców
 Ela: 02.06.2019, 11:18
 Święta Rito, proszę Cię pomagaj mi i zawsze o mnie pamiętaj. Nie zostawiaj mnie, bo tu na ziemi jestem zupełnie sama i nie mam nikogo bliskiego, zaufanego. Teraz nawet trudno komuś zawierzyć,ponieważ wyśmiewają się z ludzi wierzących i trudno otworzyć swoje serce i szukać pomocy czy wsparcia u innych ludzi. Proszę Cię o pomoc w tej sprawie, która każdego dnia jest powodem mojego bólu i cierpienia oraz we wszystkich tych intencjach, które codziennie Ci powierzam, a które są ukryte w moim sercu.
 Mama: 02.06.2019, 00:45
 Święta Rito proszę wysłuchaj moje prośby, Ty wiesz o co proszę
 Aga troskliwa matka : 01.06.2019, 23:15
 Św Rito od spraw trudnych i beznadziejnych błagam dopomusz mojej córce w szkole i daj zdrowia. Błagam Cię święta Rito uproś mi u Pana naszego Jezusa Chrystusa potrzebne łaski Bogu wiadome.
 matka wdowa,: 01.06.2019, 21:32
 Ukochana Swieta Rito ,pocieszycielko samotnych zalamanych ,prosze miej mnie w swojej opiece,dodawaj sil w trudnychi ciezkich chwilach załamania ,samotnosci ,smutku ,tesknoty,za moja corka ,ktorej pomoc w splaceniu dlugu Dzieki Twojemu wsparciu pomocy ,Swieta Rito bardzo mi pomogla,spraw prosze, aby dalej o matce pamietała,Lekarko najlepsza ulecz mnie z tych bólów nóg ,kolan bo sa chwile ze bardzo cierpie,a musze chodzic ,radzic sobie . Dodawaj sil abym dawala sobie rade,bo musze jestem samotna seniorka,prosze aby Syn i corka otaczali mnie miłoscia ,pomoca,choc nie mieszkaja ze mna,Wysłuchaj mnie moja nadziejo na zdrowie i szczescie,,nie zostawiaj w potrzebie,
 Ag.S.: 01.06.2019, 20:28
 Święta Rito proszę Cię o pomyślne wyniki egzaminów mojego syna i dostanie się do wybranej szkoły.Dziękuję za łaskę zdrowia dla moich rodziców.🌹🌹🌹.
 Iza: 01.06.2019, 17:33
 Św. Rito błagam Cię o pomoc w mojej trudnej sytuacji. Pomóż mojej rodzinie wyjść z długów, proszę wstaw się u Boga z moją rodziną. Daj zdrowie dla mojej rodziny i opiekuj się nami.🌹
 Ela: 01.06.2019, 05:37
 Święta Rito, proszę Cię o pomoc we wszystkich tych sprawach, które są w moim sercu. Opiekuj się mną i przyjdź z pomocą. Bo tu na ziemi jestem zupełnie sama, a z wieloma sprawami, które dla innych są tak proste i łatwe ja sobie nie radzę. Pomóż mi odnaleźć i być odnalezioną, pomóż mi usunąć ten problem, który na co dzień jest przyczyną mojego smutku i cierpienia. Dziękuję.
 Ag.S.: 31.05.2019, 20:44
 Święta Rito Cię o pomyślne wyniki egzaminów mojego syna i dostanie się do wybranej szkoły.Dziękuję za łaskę zdrowia dla moich rodziców.🌹🌹🌹
 ciocia Ala: 31.05.2019, 09:46
 najukochańsza św. Rito ubłagaj u Boga naszego o wybudzenie ze śpiączki Krystiana ,przywrócenie czynności życiowych i błogosławieństo Boże dla jego rodziców .
 ciocia Ala: 31.05.2019, 09:40
 najukochańsza św. Rito ubłagaj u Boga naszego o wybudzenie ze śpiączki Krystiana ,przywrócenie czynności życiowych i błogosławieństo Boże dla jego rodziców .
 Ela: 31.05.2019, 06:47
 Święta Rito proszę pamiętaj i o mnie i przybywaj mi z pomocą. Pomóż mi usunąć te problemy, z którymi sama na pewno nie dam rady, które sprawiają mi ogromny ból i cierpienie. Pomóż mi we wszystkich tych sprawach, o których Ci opowiadam i które Tobie powierzam. Opiekuj się też tym chłopakiem, który mi o Tobie przypomniał i miej go w swojej opiece. Ma na imię Przemek.
 Mama: 31.05.2019, 04:01
 Świta Rito dziękuję za otrzymane łaski, proszę spraw by moje modlitwy zostały wysłane, by Julia pomyślnie zdała egzaminy a Mateusz pogodził się z tym co go spotkało by jego życiu zagościł spokój i miłość
 Matka: 31.05.2019, 02:24
 Dopomóż proszę w wiadomejCi prośbie - proszę - matka
 Ela: 30.05.2019, 22:58
 Święta Rito, proszę Cię opiekuj się mną i czuwaj nade mną, bo zostałam zupełnie sama i na co dzień sama muszę o wszystko i ze wszystkim walczyć. Proszę o siłę do pokonywania trudności, pomóż mi spotkać dobrego chłopaka, który zostanie moim mężem. Pomóż mi w tych sprawach, które są ukryte w moim sercu, a o których cały czas Ci opowiadam. Dziękuję za różę i za tę osobę, która mi o Tobie przypomniała. Pamiętaj proszę i o nim, bo tak samo jak ja jest sam i pewnie wiele razy jest mu ciężko. Ma na imię Przemek. Dziękuję.
 Matka wdowa,: 30.05.2019, 21:02
 Swięta Rito zechciej wysłuchac moje prosby,pomoz mi w chwilach smutnych , zalamania ,samotnosci. Dodawaj mi sił i wiary ze bedzie dobrze bede jeszcze szczęśliwa ,radosna.Ty wiesz jak bardzo mi brakuje mojej corki przy mnie ktora jest w obcym kraju bardzo daleko od rodziny,chciałabym ja odwiedzic ale niestety nie stac mnie na taka podróż.Prosze spraw abym miala taka mozliwosc ,moze los laskawy pomoze mi w wygraniu potrzebnej kwoty,zTwoja pomoca ,patronko zagubionych samotnych i potrzebujacych,.Tak bardzo prosze ze łzami w oczach,tak bardzo tesknie za moim dzieckiem,Pomoz mi wysłuchaj nie zostawiaj w potrzebie ,Swieta Rito...Twoja Czcicielka
 alicja: 30.05.2019, 13:47
 Najukochańsza św. Rito ubłagaj u Boga naszego o miłosierdzie nad Krystianem wybudzenie go ze śpiączki ,prosimy o wybudzenie i powrót do zdrowia
 Mama: 30.05.2019, 11:14
 Święta Rito proszę wysłuchaj moje modlitwy, wstaw się za mną u Pana Boga, spraw by Julia pomyślnie zdała egzaminy, czuwaj nad Mateuszem.
 Ag.S.: 30.05.2019, 05:48
 Święta Rito proszę Cię o pomyślne wyniki egzaminów mojego syna i dostanie się do wybranej szkoły.Dziękuję za łaskę zdrowia dla moich rodziców.🌹🌹🌹.
[1] [2] [3] [4] [5] [6] [7] [8] [9] [10] [11] [12] [13] [14] [15] [16] [17] [18] [19] [20] [21] [22] [23] [24] [25] [26] [27] [28] [29] [30] (31) [32] [33] [34] [35]


Autor

Tresć
[ Powrót ]
 
[ Strona główna ]

Pełna wersja | Polityka Prywatności | Reklama | Kontakt

© 2001-2019 Pomoc Duchowa
Portal tworzony w Diecezji Warszawsko-Praskiej