Rozważania Miłość Modlitwy Czytelnia Źródełko Pomoc Duchowa Relaks Download Cuda Opowiadania Perełki

Modlitwa do świętego Józefa podyktowana przez Maryję

Ojcze Niebieski, Ty sprawiłeś że w Łonie Najświętszej Dziewicy, Słowo stało się Ciałem i zamieszkało między nami. Dziękujemy Twojej Opatrzności, że wybrałeś Świętego Józefa na męża Maryi, na którą zstąpił Duch Święty. Wraz z Aniołami, którzy oznajmili radość z narodzin Bożego Syna pastuszkom w Betlejem, oddajemy Ci, cześć, chwałę i uwielbienie. Święty Józefie, Który wraz z Maryją byłeś najbliżej Serca Jezusowego i stałeś na straży Dziewictwa Niepokalanej, oraz byłeś posłuszny i oddany Bożemu Prowadzeniu, z wiarą i ufnością zwracamy się do Ciebie o uproszenie nam łaski......

Przeczyste Serce Józefa wstawiaj się nieustannie za nami, w naszych potrzebach duszy i ciała i chroń nas przed czyhającymi niebezpieczeństwami. Oddal od nas wszelkie zło i w Twoim Sercu ukarz nam Tajemnicę Tryumfu Niepokalanego Serca, abyśmy się stali godnymi Obietnic Chrystusowych.

Ojcze Nasz...
Zdrowaś Maryjo...
Chwałą Ojcu...

Najświętsze Serce Jezusa, zmiłuj się nad nami
Niepokalane Serce Maryi, módl się za nami
Przeczyste Serce Józefa, strzeż i umacniaj nas

Ojcze Niebieski, Ty powierzyłeś losy Jezusa - Twojego Jednorodzonego Syna i Maryi opiece Świętego Józefa, który czynem okazał swoją gotowość służenia Tobie, dziękujemy Twojemu Boskiemu Miłosierdziu, że udzieliłeś Mu potrzebnych łask i napełniłeś Jego Serce taką wiarą, aby mógł wypełnić swoje posłannictwo. Wraz ze wszystkimi Świętymi w niebie oddajemy Ci cześć, chwałę i uwielbienie.

Święty Józefie, który wraz z Maryją byłeś najbliżej Serca Jezusowego i stałeś na straży Dziewictwa Niepokalanej, oraz byłeś posłuszny i oddany Bożemu prowadzeniu, z wiarą i ufnością zwracamy się do Ciebie o uproszenie łaski...

Przeczyste Serce Józefa, wstawiaj się nieustannie za nami w naszych potrzebach duszy i ciała i chroń nas przed czyhającymi niebezpieczeństwami. Oddal od nas wszelkie zło i w Twoim Sercu ukarz nam tajemnice Tryumfu Niepokalanego Serca, abyśmy się stali godnymi obietnic Chrystusowych.

Ojcze Nasz...
Zdrowaś Maryjo...
Chwałą Ojcu...

Najświętsze Serce Jezusa, zmiłuj się nad nami
Niepokalane Serce Maryi, módl się za nami
Przeczyste Serce Józefa, strzeż i umacniaj nas

Ojcze Niebieski, Ty który wybrałeś Świętego Józefa na ziemskiego Ojca Twojego Syna i małżonki Maryi Pełnej Łaski, dziękujemy Twojej Miłości, że możemy się także nazywać jego duchowymi dziećmi, bo Jego oddanie i wierność jest dla nas przykładem, jak służyć Jezusowi i Maryi, aby w nas mogło objawić się dziecięctwo Boże. Wraz z całym Kościołem oddajemy Ci cześć, chwałę i uwielbienie.

Święty Józefie, który wraz z Maryją byłeś najbliżej Serca Jezusowego i stałeś na straży Dziewictwa Niepokalanej, oraz byłeś posłuszny i oddany Bożemu prowadzeniu, z wiarą i ufnością zwracamy się do Ciebie o uproszenie łaski...

Przeczyste Serce Józefa, wstawiaj się nieustannie za nami w naszych potrzebach duszy i ciała i chroń nas przed czyhającymi niebezpieczeństwami. Oddal od nas wszelkie zło i w Twoim sercu ukarz nam tajemnice Tryumfu Niepokalanego Serca, abyśmy się stali godnymi obietnic Chrystusowych.

Ojcze Nasz...
Zdrowaś Maryjo...
Chwałą Ojcu...

Najświętsze Serce Jezusa, zmiłuj się nad nami
Niepokalane Serce Maryi, módl się za nami
Przeczyste Serce Józefa, strzeż i umacniaj nas

Święty, Święty, Święty Pan Bóg zastępu, pełne są niebiosa i ziemia Chwały Twojej. Hosanna na wysokości. Błogosławiony, który idzie w Imię Pańskie, Hosanna na wysokości.

Przeczyste Serce Świętego Józefa, Lilio pokory i sprawiedliwości, wraz z Niepokalanym Sercem Maryi, błagamy Cię wstawiaj się za nami i uproś nam u Twojego, przybranego Syna, te łaski, o które Cię prosimy i zjednocz nas w Twoim Sercu z Sercem Maryi, abyśmy odnaleźli prawdziwy pokój i odpoczynek w Najświętszym Sercu Jezusa, naszego Boga, Zbawiciela i Króla. Amen.

Modlitwa do świętego Józefa podyktowana przez Maryję

   

Wasze komentarze:
 Maria: 02.05.2019, 10:06
 Swiety Jozefi prosze Cie o pomoc o cud uzdrowienia Grzegorza i jego matki. W intencji zdrowia,pracy dla syna i spokojnych warunkow mieszkaniowych ..O zrobienie prawo -jazdy,certfikatu z j.Ang.przez syna.O dobrych przyjaciuol i dobra zone. W pewnej intencji Panu Bogu wiadomej. Amen.
 Aleksandra : 02.05.2019, 09:36
 Święta Józefie proszę wymódl dla naszej rodziny drugie zdrowe dziecko. Niech nasza córka będzie zdrowa i niech ma rodzeństwo. Błagam nie pozwól mi stracić kolejnego dziecka.
 Basia: 28.04.2019, 19:46
 Święty Józefie proszę Cię o dobrego męża i łaskę bycia dobrą żoną oraz zdrowe potomstwo. Spraw, aby moje życie zaczęło się układać aby znalazła dobrą i stałą pracę.
 Siostra: 23.04.2019, 19:15
 Święty Józefie proszę Cię o ratunek dla Dominika.
 Siostra: 23.04.2019, 19:13
 Święty Józefie proszę Cię o ratunek dla Dominika.
 Siostra: 23.04.2019, 19:11
 Święty Jozefie, proszę Cię o spokój, dobro dla mojego brata.
 Mama: 14.04.2019, 06:13
 Święty Józefie proszę miej w opiece moje córki Sabine i Julie i wlej w nie łaskę wiary w jedynego Boga Jezusa Chrystusa amen.
 Siostra: 08.04.2019, 21:28
 Święty Józefie uratuj naszego brata od alkoholizmu
 Grażyna : 05.04.2019, 08:26
 Św Józefie proszę o bardzo dobre wyniki badań i uzdrowienie dla Hubertusia II brata Zenka . WSTAW się za nimi do Boga. Jezu ufam Tobie Ty się tym zajmij. Bóg zapłać za modlitwę.

 Jadwiga K.: 02.04.2019, 12:36
 Józefie Święty,wzorze pracujących,podporo rodzin proszę o pomoc w problemach w pracy dla Jacka.Strzeż i umacniaj nas.Panie Jezu Chryste,Synu Boga Zywego,zmiłuj się nad nami grzesznikami.
 Ja: 31.03.2019, 03:32
 Blagam swiety Jozefie wojku moj bozy niechaj zdrowie , milosc,szczescie i sukces zawsze bedzie znami. Pokoj ,zgoda i milosierdzie niechaj zjednoczy caly swiat ku Twoim Boskim regulom .Amen .Bog zaplac.
 Anonimowy: 27.03.2019, 16:23
 Sw.Jozefie prosze cie abym znalazla prace w ktorej to bym mogla podolac i prosze o pomoc w sprawach finansowych abym oddala ludziom pieniadze i zaczela normalnie zyc wraz z cala rodzina.Blagam upros mi tych lask.Bog zaplac
 M.D.: 26.03.2019, 11:11
 ŚWIĘTY JÓZEFIE, PROSZĘ O DOBRE WYNIKI BADAŃ, ORAZ O POWRÓT DO PEŁNI ZDROWIA DLA MOJEGO MĘŻA. AMEN.
 Iwona: 18.03.2019, 17:50
 ŚW. Józefie proszę o łaskę zdrowia dla mamy
 Anna: 18.03.2019, 09:48
 Św. Józefie, proszę upros u Boga laskę dobrego przeżycia rekolekcji zgodnie z Wolą Bożą oraz o dobra spowiedź św.
 Bożena : 13.03.2019, 16:09
 Sw. Józefie Módl się za mojego ukochanego syna. Pogubił się, nie radzi sobie z emocjami. Módl się za niego Święty Józefie, prowadź Bozymi drogami, wyblagaj uwolnienie od zła, agresji, smutku, lęków. Prowadź, wspomagaj wstawiając się za moim synem U miłosiernego Boga. Jezu ufam Tobie.
 💖 : 08.03.2019, 07:28
 Św. Józefie módl się za moim synem. Jego życie to nie wiem dlaczego,jest ciągle poddane niesprawiedliwości ziemskiej. i sprawia mu problemy. Ciągle pod górkę. Nie wiem czy to jest przez to że rodzina męża od początku gdy zadoptowalismy go nie była zadowolona. Nie był traktowany jak swój... Fatum jakieś nad nim otoczone zostało. Św. Józefie miej go w swej opiece.zaopiekuj się mim. Błagam. Matko Najświętsza miej go w swej opiece.zaopiekuj się mim. Jezu Ufam Tobie. Zajmji Się Tym. 💖 Amen
 Arek: 26.02.2019, 15:10
 Świety Józefie módl się za mną
 M.: 20.02.2019, 22:37
 Św.Józefie proszę wysłuchaj moich próśb odnośnie spraw jutro w pracy,błagam wstaw się za mną do Pana Boga,Jezu ufam Tobie.
 Halina: 15.02.2019, 06:02
 Święty Józefie wstaw się za moim wnuczkiem Antosiem Miłoszem i uproś mu łaskę zdrowia psychicznego i fizycznego, aby dobrze rozumiał rzeczywistość i stał się normalnym, spokojnym i mądrym chłopcem a dla jego matki uproś zdrowie i cierpliwość.Bądź uwielbiony Panie.
[1] [2] [3] [4] [5] (6) [7] [8] [9] [10] [11] [12] [13]

Autor

Treść

Poprzednia[ Powrót ]Następna
 
[ Strona główna ]

Zagadki | Opowiadania | Miłość | Powołanie | Małżeństwo | Niepłodność | Narzeczeństwo | Prezentacje | Katecheza | Maryja | Tajemnica Szczęścia | Dekalog | Psalmy | Perełki | Cuda |

Polityka Prywatności Kontakt - formularz | Kontakt

© 2001-2022 Pomoc Duchowa
Portal tworzony w Diecezji Warszawsko-Praskiej