Rozważania Miłość Modlitwy Czytelnia Źródełko Pomoc Duchowa Relaks Download Cuda Opowiadania Perełki

Modlitwa do świętego Józefa podyktowana przez Maryję

Ojcze Niebieski, Ty sprawiłeś że w Łonie Najświętszej Dziewicy, Słowo stało się Ciałem i zamieszkało między nami. Dziękujemy Twojej Opatrzności, że wybrałeś Świętego Józefa na męża Maryi, na którą zstąpił Duch Święty. Wraz z Aniołami, którzy oznajmili radość z narodzin Bożego Syna pastuszkom w Betlejem, oddajemy Ci, cześć, chwałę i uwielbienie. Święty Józefie, Który wraz z Maryją byłeś najbliżej Serca Jezusowego i stałeś na straży Dziewictwa Niepokalanej, oraz byłeś posłuszny i oddany Bożemu Prowadzeniu, z wiarą i ufnością zwracamy się do Ciebie o uproszenie nam łaski......

Przeczyste Serce Józefa wstawiaj się nieustannie za nami, w naszych potrzebach duszy i ciała i chroń nas przed czyhającymi niebezpieczeństwami. Oddal od nas wszelkie zło i w Twoim Sercu ukarz nam Tajemnicę Tryumfu Niepokalanego Serca, abyśmy się stali godnymi Obietnic Chrystusowych.

Ojcze Nasz...
Zdrowaś Maryjo...
Chwałą Ojcu...

Najświętsze Serce Jezusa, zmiłuj się nad nami
Niepokalane Serce Maryi, módl się za nami
Przeczyste Serce Józefa, strzeż i umacniaj nas

Ojcze Niebieski, Ty powierzyłeś losy Jezusa - Twojego Jednorodzonego Syna i Maryi opiece Świętego Józefa, który czynem okazał swoją gotowość służenia Tobie, dziękujemy Twojemu Boskiemu Miłosierdziu, że udzieliłeś Mu potrzebnych łask i napełniłeś Jego Serce taką wiarą, aby mógł wypełnić swoje posłannictwo. Wraz ze wszystkimi Świętymi w niebie oddajemy Ci cześć, chwałę i uwielbienie.

Święty Józefie, który wraz z Maryją byłeś najbliżej Serca Jezusowego i stałeś na straży Dziewictwa Niepokalanej, oraz byłeś posłuszny i oddany Bożemu prowadzeniu, z wiarą i ufnością zwracamy się do Ciebie o uproszenie łaski...

Przeczyste Serce Józefa, wstawiaj się nieustannie za nami w naszych potrzebach duszy i ciała i chroń nas przed czyhającymi niebezpieczeństwami. Oddal od nas wszelkie zło i w Twoim Sercu ukarz nam tajemnice Tryumfu Niepokalanego Serca, abyśmy się stali godnymi obietnic Chrystusowych.

Ojcze Nasz...
Zdrowaś Maryjo...
Chwałą Ojcu...

Najświętsze Serce Jezusa, zmiłuj się nad nami
Niepokalane Serce Maryi, módl się za nami
Przeczyste Serce Józefa, strzeż i umacniaj nas

Ojcze Niebieski, Ty który wybrałeś Świętego Józefa na ziemskiego Ojca Twojego Syna i małżonki Maryi Pełnej Łaski, dziękujemy Twojej Miłości, że możemy się także nazywać jego duchowymi dziećmi, bo Jego oddanie i wierność jest dla nas przykładem, jak służyć Jezusowi i Maryi, aby w nas mogło objawić się dziecięctwo Boże. Wraz z całym Kościołem oddajemy Ci cześć, chwałę i uwielbienie.

Święty Józefie, który wraz z Maryją byłeś najbliżej Serca Jezusowego i stałeś na straży Dziewictwa Niepokalanej, oraz byłeś posłuszny i oddany Bożemu prowadzeniu, z wiarą i ufnością zwracamy się do Ciebie o uproszenie łaski...

Przeczyste Serce Józefa, wstawiaj się nieustannie za nami w naszych potrzebach duszy i ciała i chroń nas przed czyhającymi niebezpieczeństwami. Oddal od nas wszelkie zło i w Twoim sercu ukarz nam tajemnice Tryumfu Niepokalanego Serca, abyśmy się stali godnymi obietnic Chrystusowych.

Ojcze Nasz...
Zdrowaś Maryjo...
Chwałą Ojcu...

Najświętsze Serce Jezusa, zmiłuj się nad nami
Niepokalane Serce Maryi, módl się za nami
Przeczyste Serce Józefa, strzeż i umacniaj nas

Święty, Święty, Święty Pan Bóg zastępu, pełne są niebiosa i ziemia Chwały Twojej. Hosanna na wysokości. Błogosławiony, który idzie w Imię Pańskie, Hosanna na wysokości.

Przeczyste Serce Świętego Józefa, Lilio pokory i sprawiedliwości, wraz z Niepokalanym Sercem Maryi, błagamy Cię wstawiaj się za nami i uproś nam u Twojego, przybranego Syna, te łaski, o które Cię prosimy i zjednocz nas w Twoim Sercu z Sercem Maryi, abyśmy odnaleźli prawdziwy pokój i odpoczynek w Najświętszym Sercu Jezusa, naszego Boga, Zbawiciela i Króla. Amen.

Modlitwa do świętego Józefa podyktowana przez Maryję

   

Wasze komentarze:
 Gosc: 12.10.2015, 05:22
 Św Józefie, proszę cię wysłuchaj mojej modlitwy!
 Mieczysław: 26.07.2015, 09:04
 Z wielkim oddaniem o Święty Józefie zanoszę ci moje wszystkie troski i mojej rodziny i błagam o pomoc kocham cię
 Basia: 17.07.2015, 06:56
 Święty Józefie proszę módl się za mną i Romkiem i uproś nam przebaczenie.Święty Józefie myślę i tęsknie za człowiekiem za którym nie powinnam ulecz moje serce i pomóż mi abym zapomniała ,proszę o łaskę abym przezwyciężyła ból odrzucenia i upokorzenia
 Matka: 29.06.2015, 22:11
 Święty Józefie wyproś u Boga Ojca Wszechmogącego,Jezusa Chrystusa i jego Matki przyjęcie naszych modlitw.Otwórz serce mojego zięcia na miłość Chrystusa która ich połączyła Sakramentem Małżeństwa.Proszę przemień jego serce i jego rodziców nawróć na drogę Boga.Proszę o uzdrowienie małżeństwa,przebaczenie,miłość i szacunek.Uwolnij od złego ducha jego skutków i paktów, od złych ludzi o uzdrowienie rodziny.Świety Józefie dopomóż.
 Dorota: 01.05.2015, 22:55
 Swiety Jozefie blagam Cie pomoz mojemu synowi znalezc dobra prace i zalozyc szczesliwa Bogiem zyjaca rodzine
 halina: 22.03.2015, 13:34
 Swiety Jozefie patronie rodzin prosze Cie o opieke mojej rodziny prosze Cie o Dary ducha Swietego dla mojego meza i syna ,zieciow. Dobrego meza dla corki i dobra zone dla syna. Daj wytrwanie w wierze w czasach proby az do konca naszych dni. Dziekuje Ci ze jestes SW.JOZEFIE.
 Krystyna: 19.03.2015, 23:06
 Sw. Jozefie Patronie nasz blagam o laske uzdrowienia dla Krzysztofa, Piotrusia, Czeslawa i mnie, o zgode, milosc i wiare w rodzinach moich dzieci,o wybranie dobrej drogi zyciowej i uczuciowej syna, o zdrowie i obfite Laski Boze dla ks. Tomasza, o ukochanie Boga i czyste serce dla mnie Prosze, pomoz nam Swiety Jozefie.Amen.
 Krystyna: 19.03.2015, 22:50
 Sw. Jozefie Patronie nasz blagam o laske uzdrowienia dla Krzysztofa, Piotrusia, Czeslawa i mnie, o zgode, milosc i wiare w rodzinach moich dzieci, o zdrowie i obfite Laski Boze dla ks. Tomasza, o ukochanie Boga i czyste serce dla mnie. Amen
 hanna: 19.03.2015, 13:49
  SWIETY JOZEFIE RATUJ NAS W TEN TRUDNY DLA POLAKOW CZAS

 Jadwiga: 19.03.2015, 11:35
 Święty Józefie !!! Weź w opiekę mojego męża, córeczkę oraz mnie, wypraszaj u Syna Swego dla nas zdrowie oraz wszystkie łaski do życia i szczęścia nam potrzebne. Proszę pomóż mojej córce wybrać dobrą drogę życiową pod względem życia uczuciowego i zawodowego. Pomagaj, ratuj , ochraniaj .
 Maria: 18.03.2015, 22:35
 Św. Józefie wybłagaj łaskę pracy w pobliżu domu dla mojego syna. Proszę pomóż, żeby z nami mieszkał i miał odpowiednią pracę. Żeby nie musiał nigdzie wyjeżdżać za pracą. Proszę też o pomoc dla niego w spłaceniu kredytu, żeby sobie z tym poradził a także o dobrą żonę dla niego. Św. Józefie opiekunie Pana Jezusa módl się za ni i całą naszą rodziną. Amen.
 Iwona: 13.03.2015, 12:39
 Św. Józefie tak bardzo Cię proszę o wstawiennictwo u Twego Syna by pomógł w rozwiązaniu tak trudnej dla nas sprawy. Módl się za nami. Amen
 Silvio: 02.03.2015, 08:22
 Gdzie i kiedy Maryja miała podyktować te modlitwy ?
 Silvio: 02.03.2015, 08:21
 Gdzie i kiedy Maryja miała podyktować te modlitwy ?
 bozena: 23.02.2015, 16:32
 SwJózefie opiekunie rodzin i małżeństw polecam ci mojego męża ,proszę pokieruj nim i spraw aby zmienił postępowanie do mnie i pokochał mnie na nowo.Proszę wysłuchaj mnie.
 Edyta: 16.02.2015, 10:20
 Święty Jozefie, dziś przychodzę do Ciebie , aby Ci podziękować i prosić o dalszą opiekę nad moim mężem. Naucz go być dobrym i kochającym mężem i ojcem. Wspieraj i prowadź przez życie. Gdy trzeba, zawsze wskazuj mu drogę i śpiesz z dobrą radą. Zawsze na chwałę Bożą. Amen
 Grażyna J: 15.02.2015, 15:48
 Święty Józefie ratuj moje małżeństwo spraw abym otrzymała swoje zaległe wynagrodzenie w całości z Wilkowic, abym dostała pracę w swoim zawodzie nawet na SOR w Lesznie niech zadzwonią, aby mój tato wyzdrowiał ,aby mój syn i mąż przestali pić alkohol , aby mój mąż zaczął mnie szanować , by był w stosunku do mnie bardziej wyrozumiały,abyśmy jak najszybciej wprowadzili się do swojego domu , abyśmy byli szczęśliwi i żyli zgodnie z wolą Bożą w zgodzie i podłóg przykazań, abyśmy byli zdrowi , aby mojej córce się ułożyło i aby moja rodzina zaczęła uczęszczać na mszę św
 Ela D.: 30.01.2015, 16:58
 Św.Józefie wysłuchaj i uproś mi łaski o które proszę. Błagam i proszę jako żona,matka,babcia i człowiek umęczony codziennym życiem(ból,troska stres,nerwy).Pomóż proszę.Ja nawet nie umię już płakać. Proszę pomóż.
 Ela D.: 30.01.2015, 16:54
 Św.Józefie wysłuchaj i uproś mi łaski o które proszę. Błagam i proszę jako żona,matka,babcia i człowiek umęczony codziennym życiem(ból,troska stres,nerwy).Pomóż proszę.
 michu: 14.01.2015, 19:39
  Św. Józefie usuń wszelkie trudności i przeszkody stojące na drodze naszego poznania się
[1] [2] [3] [4] [5] [6] [7] [8] [9] [10] (11) [12] [13]

Autor

Treść

Poprzednia[ Powrót ]Następna
 
[ Strona główna ]

Zagadki | Opowiadania | Miłość | Powołanie | Małżeństwo | Niepłodność | Narzeczeństwo | Prezentacje | Katecheza | Maryja | Tajemnica Szczęścia | Dekalog | Psalmy | Perełki | Cuda |

Polityka Prywatności | Kontakt

© 2001-2021 Pomoc Duchowa
Portal tworzony w Diecezji Warszawsko-Praskiej