Rozważania Miłość Modlitwy Czytelnia Źródełko Pomoc Duchowa Relaks Download Cuda Opowiadania Perełki

Modlitwa do świętego Józefa podyktowana przez Maryję

Ojcze Niebieski, Ty sprawiłeś że w Łonie Najświętszej Dziewicy, Słowo stało się Ciałem i zamieszkało między nami. Dziękujemy Twojej Opatrzności, że wybrałeś Świętego Józefa na męża Maryi, na którą zstąpił Duch Święty. Wraz z Aniołami, którzy oznajmili radość z narodzin Bożego Syna pastuszkom w Betlejem, oddajemy Ci, cześć, chwałę i uwielbienie. Święty Józefie, Który wraz z Maryją byłeś najbliżej Serca Jezusowego i stałeś na straży Dziewictwa Niepokalanej, oraz byłeś posłuszny i oddany Bożemu Prowadzeniu, z wiarą i ufnością zwracamy się do Ciebie o uproszenie nam łaski......

Przeczyste Serce Józefa wstawiaj się nieustannie za nami, w naszych potrzebach duszy i ciała i chroń nas przed czyhającymi niebezpieczeństwami. Oddal od nas wszelkie zło i w Twoim Sercu ukarz nam Tajemnicę Tryumfu Niepokalanego Serca, abyśmy się stali godnymi Obietnic Chrystusowych.

Ojcze Nasz...
Zdrowaś Maryjo...
Chwałą Ojcu...

Najświętsze Serce Jezusa, zmiłuj się nad nami
Niepokalane Serce Maryi, módl się za nami
Przeczyste Serce Józefa, strzeż i umacniaj nas

Ojcze Niebieski, Ty powierzyłeś losy Jezusa - Twojego Jednorodzonego Syna i Maryi opiece Świętego Józefa, który czynem okazał swoją gotowość służenia Tobie, dziękujemy Twojemu Boskiemu Miłosierdziu, że udzieliłeś Mu potrzebnych łask i napełniłeś Jego Serce taką wiarą, aby mógł wypełnić swoje posłannictwo. Wraz ze wszystkimi Świętymi w niebie oddajemy Ci cześć, chwałę i uwielbienie.

Święty Józefie, który wraz z Maryją byłeś najbliżej Serca Jezusowego i stałeś na straży Dziewictwa Niepokalanej, oraz byłeś posłuszny i oddany Bożemu prowadzeniu, z wiarą i ufnością zwracamy się do Ciebie o uproszenie łaski...

Przeczyste Serce Józefa, wstawiaj się nieustannie za nami w naszych potrzebach duszy i ciała i chroń nas przed czyhającymi niebezpieczeństwami. Oddal od nas wszelkie zło i w Twoim Sercu ukarz nam tajemnice Tryumfu Niepokalanego Serca, abyśmy się stali godnymi obietnic Chrystusowych.

Ojcze Nasz...
Zdrowaś Maryjo...
Chwałą Ojcu...

Najświętsze Serce Jezusa, zmiłuj się nad nami
Niepokalane Serce Maryi, módl się za nami
Przeczyste Serce Józefa, strzeż i umacniaj nas

Ojcze Niebieski, Ty który wybrałeś Świętego Józefa na ziemskiego Ojca Twojego Syna i małżonki Maryi Pełnej Łaski, dziękujemy Twojej Miłości, że możemy się także nazywać jego duchowymi dziećmi, bo Jego oddanie i wierność jest dla nas przykładem, jak służyć Jezusowi i Maryi, aby w nas mogło objawić się dziecięctwo Boże. Wraz z całym Kościołem oddajemy Ci cześć, chwałę i uwielbienie.

Święty Józefie, który wraz z Maryją byłeś najbliżej Serca Jezusowego i stałeś na straży Dziewictwa Niepokalanej, oraz byłeś posłuszny i oddany Bożemu prowadzeniu, z wiarą i ufnością zwracamy się do Ciebie o uproszenie łaski...

Przeczyste Serce Józefa, wstawiaj się nieustannie za nami w naszych potrzebach duszy i ciała i chroń nas przed czyhającymi niebezpieczeństwami. Oddal od nas wszelkie zło i w Twoim sercu ukarz nam tajemnice Tryumfu Niepokalanego Serca, abyśmy się stali godnymi obietnic Chrystusowych.

Ojcze Nasz...
Zdrowaś Maryjo...
Chwałą Ojcu...

Najświętsze Serce Jezusa, zmiłuj się nad nami
Niepokalane Serce Maryi, módl się za nami
Przeczyste Serce Józefa, strzeż i umacniaj nas

Święty, Święty, Święty Pan Bóg zastępu, pełne są niebiosa i ziemia Chwały Twojej. Hosanna na wysokości. Błogosławiony, który idzie w Imię Pańskie, Hosanna na wysokości.

Przeczyste Serce Świętego Józefa, Lilio pokory i sprawiedliwości, wraz z Niepokalanym Sercem Maryi, błagamy Cię wstawiaj się za nami i uproś nam u Twojego, przybranego Syna, te łaski, o które Cię prosimy i zjednocz nas w Twoim Sercu z Sercem Maryi, abyśmy odnaleźli prawdziwy pokój i odpoczynek w Najświętszym Sercu Jezusa, naszego Boga, Zbawiciela i Króla. Amen.

Modlitwa do świętego Józefa podyktowana przez Maryję

   

Wasze komentarze:
 Edward Burek: 11.01.2021, 00:51
 Święty Józef Prosimy cię o twoje wstawiennictwo u Jezusa i Ojca naszego ktory jest w niebie o silna wiare dla mojej rodziny i pomoc w tej trudnej sprswie Bogu znanej no
 matka: 08.01.2021, 17:13
 Swietry Jozefie prosze Cie w intencji o zdrowie dla syna i jego matki. W intencji otrzymania dla dzieci i ich matki w calosci dobr ziemskich i duchowych.Pogrom prosze Cie wystepki naszych nieprzyjaciol,a zwlaszcza M.S.Z.E.K. Amen.
 Tenia: 27.12.2020, 14:54
  św.Józefie, pomóż nam w trudnych chwilach, miej nas swej opiece, chroń nasze rodziny i małżeństwa od złego oraz prosimy Cie o opiekę i chroń nas od chorób.epidemii. Amen.
 Ala: 21.12.2020, 20:52
 Prosze o pomoc w kupnie mieszkania i polecam sprawy związane z przeprowadzką chorej siostry
 matka: 11.12.2020, 14:36
 Swiety Jozefie prosze Cie w intencji blagalnej o cud uzdrowienia Grzegorza. W intencji otrzymania dla niego i jego matki oraz brata w calosci dobr ziemskich i duchowych Dziekuje bardzo za otrzyymane laski dla mnie i dla rodziny.
 JJadwiga: 02.12.2020, 20:49
 Św.Józefie,dziękuję Ci za uproszenie obfitych łask.teraz proszę o potrzebne łaski dla moich wnucząt.
 matka: 15.11.2020, 12:16
 Swiety Jozefie prosze Cie o zdrowie dla dzieci oraz potrzebne laski dla nich.Prosze Cie prowadz ich najkrotszymi drogami co prowadz do Pana Boga. W intencji zardadzenia wszelkiemu zlu wymierzonemu w nas/ uchron nas od epidemii/. Dziekuje bardzo.
  matka: 11.11.2020, 10:37
 Kochany Swiety Jozefie prosze Cie o trwala opieke Twoja dla dzieci i ich matki. W intencji zdrowia i pokoju oraz prowadzenia nas najkrotszymi drogami co prowadza do Pana Boga. Amen.
 matka: 06.11.2020, 13:44
 Swiety Jozefier prosze Cie o zdrowie oraz o blog.Twoje dla syna w sprawach zawodowych,ekonomicznych/o zdanie egzaminu/o dobra katolicka zone. W intencji pogromienia wystepkow naszych nieprzyjaciol. Amen.

 Joanna: 28.10.2020, 13:31
 Święty Józefie pomóż nam znaleźć godne mieszkanie dla mojej rodziny.
 Bozena : 12.10.2020, 08:36
 Świty Józefie proszę wyblagaj laske u swojego syna poczecia zdrowego dzieciątka i szczesliwe urodzenie dla Edyty i Adriana Ty wiesz jak bardzo chcą zostać rodzicami .Proszę Cię też o zdrowie dla nich obojgu .Amen
 Maria: 11.10.2020, 09:59
 Swiety Jozefie prosze Cie w intencji blagalnej o cud uzdrowienia syna i jego matki. W intencji zdania egzaminu na prawo-jazdy dla syna oraz o pomoc w odbyciu stazu zawodowego. Uchron moje dzieci i ich matke od epiemii,nieszczesc i wszelkiego zla ze strony nieprzyjaciol. Dziekuje bardzo.
 Ania i Grzegorz : 08.10.2020, 23:01
 Święty Józefie prosimy o dar poczęcia i urodzenia zdrowego dziecka. Tak bardzo pragniemy zostać rodzicami
 Bożena: 23.09.2020, 03:00
 Święty Józefie błagam Cię pomóż mojemu synowi Mateuszowi znaleźć pracę aby mógł załatwić sprawy rozliczenia z sądem oraz o miłość do Ani i i wybór właściwej drogi. . Święty Józefie módl się za nami grzesznikami i prowadź do serca Niepokalanej Maryi naszej matki . Amen 😇
 Piotr: 18.09.2020, 09:41
 Świety Jozefie blagm Cię o swój dach nad glową mojej rodziny
 Ewa: 10.09.2020, 14:35
 Święty Józefie proszę Cię o uratowanie małżeństwa i dobre relacjr dla Dawida i Justyny i o spłacenie wszystkich długów
 Aurelia: 09.09.2020, 20:38
 Święty Józefie ratuj nas , pomóż nam w tym utrapieniu. Opiekuj się proszę moim mężem i dziećmi. Dziękuję.
 Maria: 03.09.2020, 16:17
 Swiety Jozefie prosze Cie w intencji wybawienia mnie i domownikow oraz Marcina od zla nieprzyjaciol/ od nieszczesc i zlych przypadkow,chorob/. Bog zaplac za modlitwe.
 Teresa: 03.09.2020, 13:23
 Swiety Jozefie prosze Cie o pomoc o milosc obustronna dla syna/ oraz w rodzinie/ ,by znalazl dobra katolicka zone. W intencji prz/ oraz o zdrowe potomstwo/ Dziekuje bardzo..
 Deborah: 29.07.2020, 17:42
 Kochany Św Józefie, dziękuję, że Bóg stworzył Cię tak cudownie, że wypełniłeś swoje zadanie na ziemi, a teraz jeszcze pomagasz nam w życiu doczesnym ku zbawieniu💙 Zawierzam ci Polskę i moją rodzinę, wszystkich, których noszę w sercu i modlę się za nich, proszę abyśmy wytrwali zawsze wierni Bogu, Krzyżowi i Ewangelii💙Zawierzam Ci swoje zdrowie, ufna w Twoją pomoc💙 proszę o twoje wstawiennictwo w intencji konających i dość czyśćcowych, zawierzam Ci moją rodzinę żywych i zmarłych💙 Bóg zapłać💙
[1] (2) [3] [4] [5] [6] [7] [8] [9] [10] [11] [12] [13]

Autor

Treść

Poprzednia[ Powrót ]Następna
 
[ Strona główna ]

Zagadki | Opowiadania | Miłość | Powołanie | Małżeństwo | Niepłodność | Narzeczeństwo | Prezentacje | Katecheza | Maryja | Tajemnica Szczęścia | Dekalog | Psalmy | Perełki | Cuda |

Polityka Prywatności Kontakt - formularz | Kontakt

© 2001-2022 Pomoc Duchowa
Portal tworzony w Diecezji Warszawsko-Praskiej