Rozważania Miłość Modlitwy Czytelnia Źródełko Pomoc Duchowa Relaks Download Cuda Opowiadania Perełki

Miłość cierpliwa jest

Mój mąż oświadczył, że mnie nie kocha i nie potrafi tego zmienić. Zaproponował separację, żebyśmy odpoczęli od siebie. Mój świat się rozpadł, bo jest to mężczyzna, którego bardzo kochałam i kocham. Myślałam, że może pojawiła się jakaś inna kobieta. Lecz nie, sprawdziłam i jestem przekonana, że mój mąż nikogo innego nie ma. Poniżyłam się do tego, żeby wyprosić, aby został ze mną. Mąż obiecał, że na razie będzie razem ze mną i z dziećmi (mamy dwójkę), ale jest wciąż tak jakby odwrócił ode mnie serce. Odmówił wspólnej terapii czy udziału w weekendzie małżeńskim. Jak mogę odzyskać jego miłość?

Jeśli nawet istotnie uczucia męża zgasły wobec Pani, ma on obowiązek być wierny przysiędze małżeńskiej. Obiecał, że będzie o Panią dbał (miłość) i że Pani nie opuści. Proponowana przez męża separacja na jakiś czas nie jest dobrym rozwiązaniem. Łatwo się rozejść a trudno się zejść. Odradzam.

Nie ma określonego sposobu na odzyskanie miłości męża. Miłość jest czymś wolnym. Są za to środki pomocne i szkodzące odzyskaniu miłości. Szkodzi odzyskaniu miłości: robienie scen, wymówek, szantażowanie i obwinianie. Każda świadoma czy nieświadoma manipulacja odstrasza serce. Nie warto się poniżać i naciskać, bo miłości się nie kupi ani nie wymusi. Nic na siłę. Pani mąż sam musi chcieć coś zmienić. Pani może zmieniać jedynie siebie.

Najważniejszym środkiem pomocnym dla odzyskania miłości jest odnowienie szacunku dla siebie samej. Trzeba tak żyć i zachowywać się, aby wzbudzić w mężczyźnie głęboki szacunek. Trzeba zachowywać klasę w każdej okoliczności. Za szacunkiem i podziwem mężczyzny często podąża miłość.

Innym środkiem odnawiającym uczucie jest pokochanie duszy mężczyzny. Kiedy kobieta akceptuje całego mężczyznę, a nie tylko to, co jej w mężu odpowiada, zyskuje jego mocne przywiązanie. Miłość przyciąga miłość.

Trzecim środkiem pomocnym jest renowacja miłych wspomnień małżeńskich.

Rozumiem, co Pani przeżywa. Ogromnie współczuję. Warto do tej sytuacji zaprosić Pana Jezusa, najlepszego Lekarza, który jest Miłością. Proszę się modlić rano i wieczorem oraz oddawać Bogu z góry każdą rozmowę, każde spotkanie z mężem. Skoro zawarliście sakramentalny związek, to Bóg ma siłę, aby odnowić w Was obojgu to, co sobie przysięgaliście, czyli miłość. Dobrze jest na razie zadbać o swoją Mszę św., spowiedź, życie sakramentalne. Kiedy uczestniczy w sakramentach jedno z małżonków, Bóg pomaga też drugiemu. Z czasem może sam mąż zaproponuje wspomniane przez Panią terapię czy weekend małżeński.

ks. Marek Kruszewski

Tekst pochodzi z Tygodnika
Idziemy, 24 stycznia 2010Wasze komentarze:
 Ja: 06.02.2024, 15:17
 Jezu TY się tym zajmij. Jezu TY znasz nasze bolączki, uratuj nasza rodzinę I naszego męża. W Imię zojca I zsyna I Ducha Sw Amen
 Zona : 27.01.2024, 14:37
 W Imie Sakramentu Małżeństwa ja Zona wzywam mojego męża do wypełniania przysięgi Malzenskiej. Co Bóg złączył, człowiek niech nie rozdziela. Tak nam dopomoz Bóg .Amen
 Kasia: 11.12.2023, 18:36
 Panie Boże obudź miłość mojego męża do mnie i do naszej rodziny. W Imię Ojca I Syna I Ducha Św Amen. Panie zajmij się naszym małżeństwem. W Imię Ojca I Syna I Ducha Św Amen
 Żona: 13.11.2023, 08:37
 Boże zanur,am w Twojej łasce Moje małżeństwo,oddał od mojego męża ta kobietę wiolete i jej rodzinę, niech raz na zawsze zniknie z naszego życia i naszego małżeństwa. Tak mi dopomóż Bog
 marzena aneta: 12.06.2023, 20:28
 Miłość cierpliwa jest dziękuję proszę o miłość uczciwość sprawiedliwość na świecie tym dziękuję proszę dla mnie o domu kupno lub bezczynszowego mieszkania wszystkie mają być bezczynszowe lub z czynszem małym czynszem niskim dobrą mieszkania małego sprzedaż urode zdrowie pieniądze dobrą spowiedź świętą dobrego kawalera męża młodego niepalącego pobożnego polaka religijnego uczciwego z którym będę żyć w cielesnej czystości dziękuję modlitwa ma moc nie ma modlitw nie wysłuchanych modlitwa ma moc modlitwa cuda czyni miłość cuda czyni nadzieja cuda czyni pokora cuda czyni sprawiedliwość cuda czyni uczciwość cuda czyni ufność cuda czyni wiara cuda czyni wiara to jest pewność bez dowodu wiara to jest droga którą docieramy do marzeń dziękuję dziękuję dziękuję dziękuję dziękuję
 Aleksandra : 26.03.2023, 16:29
 Mój mąż zniszczył mnie swoimi kłamstwami, manipulacją, egoizmem,brakiem dialogu ,zrozumienia ....... Nasze małżeństwo jest martwe ,on nigdy nie przeprosił mnie za krzywdy wyrządzone, za utratę mojego zdrowia. Popadłam w obojętność ,rozpacz ,nie kocham go . Nie potrafię wybaczyc ,zestarzelismy się razem ,żyjemy jak współlokatorzy.Panie Boże pomoz mi się pogodzić z tą sytuacją.
 Eliza: 28.02.2023, 21:37
 Panie Boże czuje ze tracę mojego męża - zakochał się i chciał nas zostawić . Został z nami ze względu na dzieci . Ale jest innym człowiekiem nie takim jak był . Umarły w nim uczucia . Spraw aby do mnie wrócił i zakochał się jak dawniej .
 Paulina: 26.07.2022, 08:55
 Boże, błagan yratuj moje małżeństwo. Zmieniam się, a on tego nie chcs, myśli tylko o sobie i mówi, że już za późno. Pomóż mi Boże sprawić, by na nowo mnie pokochał, by wrócił do naszej rodziny. Mam okropne sny, staram się wierzyć i mieć nadzieję, ale jego słowa podcinają mi skrzydła. Błagam, Boże, przywróć szczęście naszej rodzinie - by syn był szczęśliwy i my razem. Proszę, pomódlcie się za naszą rodzinę!
 Nini: 01.04.2022, 13:42
 Panie Boże proszę żeby pomiędzy mną a moim mężem wszystko się ułożyło. Żeby to był tylko przejściowy kryzys.


 Justin : 06.03.2022, 23:55
 Panie Boże pomóż mi, uratowac nasze małżeństwo, żeby od męża odeszły złe myśli. Pomóż rozpalić w mężu na nowo miłość do mnie.
 Beta: 15.02.2022, 12:25
 Powiedzcie prosze czy cos sie u Was zmienilo na plus. Jestem tez w ciezkiej sytuacji. Maz odszedl do kochanki, zlozyl pozew rozwodowy.Mowi ze to milosc jego zycia. Mamy 3 dzieci. W tym roku 20 lat po slubie.
 Edi: 28.01.2022, 19:19
 Dopomóż proszę Panie Boże aby mój mąż do mnie wrócił.
 Gosc: 16.01.2022, 14:31
 Panie Boże, błagam, pomóż mi odzyskać milosc mojego ukochanego. Slowa "kocham inna" tak bardzo bolą... Panie, pomoz mi...
 Renata: 22.12.2021, 12:54
 Pani Boże spraw aby mój mąż wrócił do mnie i córki. Wyprowadził się do innej kobiety. Twierdzi że to miłość Jego życia. Bardzo Go kocham brakuje mi Go . Tęsknię za Nim. Przekreślił 20 lat wspólnego życia. Był zawsze blisko Ciebie. Boże , Ty byłeś z Nami gdy staliśmy tam dwoje przy ołtarzu. Proszę Ciebie . Pomóż .
 Bea: 05.12.2021, 14:06
 Boże mój urstuj moje małżeństwo przed rozpadem. Pomóż mojemu mexowi skierować swoją uwagę i miłość do mnie. Bądź przy nas i scal nasze uczucia. Usuń z naszego życia kobietę która zawładnęła sercem i umysłem męża. Pozwól nam na lepszy, szczęśliwszy związek, aby maz wybrał zyciebze mną. Amen
 Monik: 25.11.2021, 22:49
 Boże,zwątpiłam w Ciebie,odsunelam się od Ciebie.Teraz proszę,pomóż mi ,nie chce rozwodu,chce aby mąż wrócił do mnie,do dzieci ,do domu.Boze uratuj moje małżeństwo.
 Dorota: 29.10.2021, 17:23
 Panie Boże spraw by mój mąż pokochał mnie znów wielką miłością by zapomniał o tamtej kobiecie .Daj mu siłę zrozumieć kto jest ważny w jego życiu.
 Zera: 30.09.2021, 18:08
 Dr.Sango pomoże ci odzyskać byłego ”, on jest naprawdę prawdziwym i szczerym zaklęciem miłosnym, zwrócił mojego męża. Jestem Zara ze Stanów Zjednoczonych, tak się cieszę, że mój mąż wrócił po tym, jak zostawił mnie dla innej kobiety. Mój mąż miał romans ze współpracownikiem i tak bardzo go kocham, ale zdradził mnie ze swoim współpracownikiem i tą dziewczyną Myślę, że mój mąż użył czarownicy lub czarnej magii, że mnie nie nienawidził i to było tak krytyczne i nieproszone Całymi dniami i nocami płaczę, aby Bóg zesłał mi pomocnika, aby przywrócić mojego męża! Byłem naprawdę zdenerwowany i potrzebowałem pomocy, więc szukałem pomocy w Internecie i znalazłem stronę, która sugerowała, że ​​Dr.Sango może pomóc szybko odzyskać byłego chłopaka. Więc czułem, że muszę tego spróbować. Skontaktowałem się z nim, a on powiedział mi, co mam robić i zrobiłem to, a potem sprawił, że bardzo się zakochałem. Po godzinie 16 zadzwonił do mnie mąż i powiedział, że tak bardzo za mną tęskni, Boże! Byłam taka szczęśliwa i dzisiaj znów cieszę się z mojego męża i żyjemy razem szczęśliwie i jestem wdzięczna za potężne koło zaklęć Dr.Sango, jest tak potężny i postanowiłam podzielić się tutaj moją historią. jeśli jesteś tutaj, a ukochana osoba Ci odmawia, lub jeśli Twój mąż wprowadził się do innej kobiety, nie płacz już, skontaktuj się z Dr.Sango w celu uzyskania pomocy. Oto jego kontakt. E-mail spellspecialistcaster937@gmail.com
 Marzena: 23.09.2021, 19:55
 Boże ile mam czekać na miłość dość mam czekam długo tak choć miłość cierpliwa jest moja cierpliwość się kończy proszę o miłość ja o nią proszę na kolanach daj mi odpowiedniego mężczyznę w moim wieku równolatka rówieśnika mam 43 lata proszę bo dłużej sama nie wytrzymam nie ma modlitw nie wysłuchanych kobiety moc modlitwy Boże obietnice dla kobiet🙏🙏🙏🙏🙏🙏🙏🙏🙏🙏♥️❤️💚💚💚💚💚💚💚💏👰🤵🏡🏠
 Goga: 29.08.2021, 23:43
 Panie Boże, chcę odzyskać miłość męża, ale nie wiem, jak to zrobić. Czy on mnie jeszcze kocha. Jakiś czas temu zakochał się w dużo młodszej kobiecie. Nie odszedł, ale ja nie mogę się z tym pogodzić…stałe o tym myślę. Chciałabym, aby mąż był znów mój.
(1) [2] [3] [4]


Autor

Treść

Nowości

św. Anzelm z Canterburyśw. Anzelm z Canterbury

Modlitwa do św. AnzelmaModlitwa do św. Anzelma

Ja jestem dobrym pasterzem (J 10, 11)Ja jestem dobrym pasterzem (J 10, 11)

Jezus Dobry PasterzJezus Dobry Pasterz

Szukam pasterzaSzukam pasterza

Wybór Najwyższego uczynił z Jerozolimy podnóżek stóp Jego, obszar świętyWybór Najwyższego uczynił z Jerozolimy "podnóżek stóp Jego", obszar święty

Najbardziej popularne

Modlitwa o CudModlitwa o Cud

Tajemnica SzczęściaTajemnica Szczęścia

Modlitwy do św. RityModlitwy do św. Rity

Litania do św. JózefaLitania do św. Józefa

Jezu, Ty się tym zajmij - Akt oddania się JezusowiJezu, Ty się tym zajmij - Akt oddania się Jezusowi

Godzina Łaski 2023Godzina Łaski 2023

Poprzednia[ Powrót ]Następna
 
[ Strona główna ]

Modlitwy | Zagadki | Opowiadania | Miłość | Powołanie | Małżeństwo | Niepłodność | Narzeczeństwo | Prezentacje | Katecheza | Maryja | Tajemnica Szczęścia | Dekalog | Psalmy | Perełki | Cuda | Psychotesty |

Polityka Prywatności | Kontakt - formularz | Kontakt

© 2001-2024 Pomoc Duchowa
Portal tworzony w Diecezji Warszawsko-Praskiej