Rozważania Miłość Modlitwy Czytelnia Źródełko Pomoc Duchowa Relaks Download Cuda Opowiadania Perełki

Pan uporządkował moje sprawy

     Postanowiłam podzielić się z Wami moim odkryciem Boga. Piszę "odkryciem", bo do tej pory wierzyłam w Boga i wiedziałam, że On jest gdzieś w niebie, wysoko - sprawiedliwy i wielki. Niedawno odkryłam, że On jest tak blisko, tuż obok mnie.

     Zaczęło się wszystko w 2000 roku, Roku Jubileuszowym. W styczniu kupiłam "Miłujcie się". Treści tam zawarte bardzo mnie poruszyły i mimo, że czasopismo jest skierowane głównie do młodych - a ja mam 45 lat - poczułam, że to coś dla mnie. Przeczytałam tam też prośbę o codzienne odmawianie Koronki do Miłosierdzia Bożego przez cały Jubileuszowy Rok, najlepiej z całą rodziną. Pomyślałam sobie: nie jest to taki trud, raptem 15 minut modlitwy. Kłopot w tym, że nie miałam z kim klęknąć. W mojej rodzinie mąż częściej zaglądał do kieliszka, niż do kościoła. Albo był chory, albo miał być chory. Dzieci, jeszcze małe, początkowo chętnie klęczały ze mną, ale już po tygodniu zostałam sama. Postanowiłam modlić się sama i powierzyć moją rodzinę Miłosiernemu Jezusowi. Codziennie odmawiałam Koronkę rano, wieczorem, w drodze do pracy.

     W moim życiu zaczęły zachodzić zmiany. Najpierw z dnia na dzień rzuciłam papierosy, które paliłam przez ponad 20 lat. Gdyby ktoś wcześniej powiedział mi, że to zrobię, wyśmiałabym go. Stres, mąż, obowiązki były dobrym wytłumaczeniem dla braku silnej woli zerwania z nałogiem. Był jeszcze drugi nałóg, onanizm, konsekwencja niedopełnienia przez mojego męża obowiązków małżeńskich. I ten nałóg Jezus pomógł mi pokonać. Pozwolił mi Pan uporządkować "wszystkie moje dzienne sprawy".

     Dzisiaj, po prawie półtorarocznej abstynencji od papierosów i onanizmu, czuję się wolna i pełna wiary w to, że ufną modlitwą można uprosić u Boga wszystko. A On nie poprzestał na mnie, wysłuchał moich próśb i dokonał wielkiej zmiany w psychice i zachowaniu mojego męża. Ten, gdy modliłam się, szydził ze mnie, krzyczał, bym "Boga nie mieszała do codziennych spraw", bo "On nie jest od takich głupstw".

     Dzisiaj mój mąż się nie upija i już nie obrywam po głowie od rozwścieczonego pijanego mężczyzny. Mój mąż przystępuje do spowiedzi i Komunii św. i ku mojemu zaskoczeniu klęka codziennie do modlitwy.

     Płyną mi łzy wdzięczności, Panie Jezu, Ty wszystko możesz. Dziękuję Ci. W dalszym ciągu odmawiam Koronkę do Miłosierdzia Bożego i wieczorem całuję serce Pana Jezusa na moim małym obrazku. Potem stawiam go z powrotem na półkę, dziękując za dzień dzisiejszy i prosząc o opiekę na jutro.

Małgorzata   

Wasze komentarze:
 Agnieszka: 14.10.2014, 10:49
 Jezu miłosierny proszę Cię o pomoc w tej mojej ogromnej potrzebie. Bez Ciebie sobie nie poradzę. Błagam dopomóż mi już nie mam sił.
 Bozena: 05.07.2014, 23:43
 Panie Jezu i Matko Boza Wam poswiecam siebie i moja kochana rodzine dzis i po wszystkie czasy.Dziekuje jestem wdzieczna za Wasza obecnosc w naszym zyciu.Caly Dwor Niebieski blagam o wstawiennictwo przed tronem i u stop samego Pana Boga i Matki Bozej w naszych intencjach.Bog zaplac!Jezu Ufam Tobie!
 aN: 18.04.2014, 01:27
 DO WSZYSTKICH CO TO CZYTAJĄ! BŁAGAM KAŻDEGO O CHOĆBY NAJKRÓTSZĄ MODLITWĘ ZA DAWIDA! O NAWRÓCENIE, POWRÓT DO ZDROWIA PSYCHICZNEGO I ROZWIĄZANIE JEGO PROBLEMÓW ! JEZU PROSZĘ, POMÓŻ MU!
 Szymon: 22.02.2014, 20:19
 Piękne to świadectwo... bardzo mi się podoba... a najgorszą rzeczą w życiu jest poznać Boga... jego piękno i go staracić...
 kinga: 05.12.2013, 01:17
 Jezu Milosierny dziekuje ci za wszystko co mam. Prosze o laske uzdrowieni z lękuu nerwicy oraz pomoc w znalezieniu pracy. Dziekuje
 Bozena: 10.11.2013, 16:00
 Milosierny Jezu powierzam Tobie siebie i swoja rodzine dzis i po wszystkie czasy.Blagam wraz z Matka Boza miejcie nas w swojej opiece.Nalezymy do Was.Tylko do Was.Blagam caly Dwor Niebieski o wstawiennictwo w powierzonych naszych intencjach skladanych przed Tron Najwyzszego Boga.
 Witek: 08.11.2013, 22:35
 Panie proszę Cię w mojej intencji.
 milosc: 16.06.2013, 16:01
 Panie dziekuje Ci za moje chlopaka, milosc mojego zycia, ale spraw prosze by tak milosc znow byla piekna i slodka jak miod dzieki Twojemu Milosierdziu.
 Piotr: 04.04.2013, 09:46
 Bóg jest miłosierny zawsze w Trójcy wierny, zaufaj a nie utracisz sensu życia. Dziękuje ci Boże za dary nie ciężary, w Błogosławionej Marii, synu zbawicielu Chrystusa odkupiciela...
 MIKI: 08.02.2013, 20:22
 Małgorzato, to zawsze tak nie działa, Bóg nie zawsze rozwiązuje ludzkie problemy.
 Krystyna: 26.08.2012, 01:08
 Kochany moj Jezu w Bolesnych Tajemnicach i Matko Bolesna, przy odmawianiu i rozmyslaniu tych Tajemnic bardzo czesto placze, blagajac o ratunek i pomoc dla naszej rodziny.Za meza alkoholika dzieci, szczegolnie syna o przetrwanie jego malzenstwa.Jezu Milosierny ulecz nasza rodzine, blagam Cie moimi gorzkimi lzami i zbolalym sercem.JEZU UFAM TOBIE
 Gabriela: 12.07.2012, 11:34
 Dobry Boże dziękuję Tobie za wszystko co dla mnie zrobiłes dziękuję ci za rodziców że sa że ,żyja spraw by żyli jak najdłużej dziękuję ci że ,jesteś przy mnie w ciężkich moich chwilach prosze cię o pomoc ty wiesz jak jest ty mnie znasz najlepiej i ty wiesz co zrobic jakie łaski mi zesłać niech sie stanie tak jak ty chcesz Boże ja jedynie moge prosic cie o wysłuchanie mojej prośby dziękuję ci za moje dzieci które mi dałeś prosze cie by moje dzieci sie kochały i szanowały i ja bym miała dużo miłości i cierpliwosci dla nich .Przepraszam cię też za wszystko za moje zachowania za moje grzechy że ,smucę cie nimi i ranie potrzebuję cie Boże bo tylko ty możesz sprawić że ,życie moje bedzie lepsze kocham cię i zamieszkaj w moim sercu i kieruj moim życiem. Prosze cie by nasz wyjazd był udany i szcześli wy bąz przy nas i miej nas w swojej opiece amen.
 zamyślony: 03.11.2010, 09:22
 Piękne świadectwo Bożego Miłosierdzia dziękuje podnosi na duchu - a umnie nic modle się i nic
 Oliwka: 09.09.2010, 23:51
 Dziękuję za świadectwo, Małgosiu :) Niech Bóg ma w opiece Ciebie i Twoją rodzinę.
 magda: 31.08.2010, 17:45
 Panie Jezu proszę pozwól mi jutro szczerze się wyspowiadać odpuść mi moje grzechy i wyprostuj wszystkie drogi abym już więcej nie błądziła. Oddaję Ci całe swoje życie, przeszłość, teraźniejszość i przyszłość. Kocham Cię Panie Jezu. Pomóż mi Ty wiesz czego tak bardzo pragnę. Amen
 ANONIM: 11.03.2010, 09:43
 JA TEZ CZUJE OBECNOSC BOŻEJ OPATRZNOSCI W MOIM ZYCIU WIERZE MOCNO ZE MILOSIERNY BÓG WYBACZY MI MOJE UPADKI GRZECHY I WINY ZA KTORE BARDZO ZALUJE WIERZE ZE NADAL BEDZIE CHRONIC MNIE MOJA RODZINE I WSZYSTKICH KTORZY MU ZAUFALI OD ZLA WSZELAKIEGO MODLE SIE ZA TYCH KTORZY ODESZLI OD PANA BY POWROCILI NA DROGE PRAWDY JAKA JEST BÓG NIECHAJ BEDZIE POCHWALONY BÓG WSZECHMOGĄCY W TRÓJCY JEDYNY TERAZ I ZAWSZE I NA WIEKI WIEKÓW AMEN !!!
 MARCIN: 18.09.2009, 10:30
 Jezu Miłosierny z całego serca dziękuję CI za Twoje Wielkie miłosierdzie okazane mnie, mojej rodzinie i wszystkim drogim mojemu sercu. Panie Jezu oddaję się Tobie całkowicie - całe swoje życie, wszystkie moje sprawy, myśli, przekonania,plany życiowe i wszystkie prace, dobre uczynki, upadki i grzechy - WSZYSTKO. Panie Jezu bardzo Cię proszę wskaż mi drogę bo nie wiem, co mam robić - czuję bezradny jak dziecko - dlatego oddaję się w TWOJE ramiona - tylko TY JEZU mnie rozumiesz, wszytko wiesz i wszystko możesz. Boję się, czuję się do niczego, przecież mnie stworzyłeś Panie a TY nie stwarzasz byle czego. Proszę CIĘ JEZU jeśli taka jest TWOJA wola, za pośrednictwem świętej RITY obdarzył mnie łaską renty, lub znalezienia odpowiedniej pracy - bo już nie mam sił a nie chcę być ciężarem dla rodziny. Panie JEZU proszę obdarz swoim miłosierdziem szczególnie moją rodzinę i wszystkich drogich mojemu sercu i tych za których obiecałem się modlić. JEZU UFAMY TOBIE.
 MARCIN: 07.04.2009, 11:06
  Jezu miłosierny dziękuje za Twoje Miłosierdzie okazane mnie, mojej rodzinie, wszystkim drogim mojemu sercu i całemu swiatu. Jezu przepraszam za wszystkie grzechy popełnione a szczególnie wobec mojej mamy. Pokornie proszę o abyś Jezu wszedł do mojego życia i pomógł mi zgodnie z Twoja wolą poukładać moje życie. Prosze o łaskę znalezienia pracy, o łaskę zdrowia, o łaskę uzdrowienia relacji w naszej rodzinie, o męża dla mojej siostry. Proszę o potrzebne łaski dla wszystkich drogich mojemu sercu, dla tych za których obiecałem sie modlić i dla całego swiata. JEZU UFAMY TOBIE
 RENATA: 22.11.2008, 11:04
 wszystko stracone ,wszystko. za pózno zmalazłam te strony MIŁOSIERNY BÓG WYBACZ TAK ,ale zdrady i głupoty ,pychy . straszną jest rzeczą wpaśc w ręce BOGA ŻYWEGO. KTO ZNA TE SŁOWA ...wszystko się sprawdza ,każde słowo wPIŚMIE ŚW. JEST PRAWDĄ naszym życiem lub śmiercią ,pojełam to za pózno .trzymajcie się zawsze blisko BOGA I ŻYCIE TYLKO PRAWDĄ ,10 PRZYKAZANIAMI A unikniecie kłopotowi tragedii.o5 2007r, jaka ja byłam wtedy szczęśliwa a teraz trwoga i żal żal, udręka i to wieczna. BOŻE mój co ja zrobilam tak mi wstyd.WY wszyscy którzy kochacie PANA JEZUSA MÓWCIE O NIM WSZYSTKIM ŻE TYLKO ON JEST RATUNKIEM DLA ŚWIATA I LUDZKOŚCI.
 Weronika1: 06.05.2007, 23:03
 Otrzymalam od Boga laske wiary i ufnosci,co pozwala mi zyc w spokoju,gdyz jestem przekonana,ze Bog jest ze mna i nie opusci mnie,jezeli ja tego nie zrobie.Bog mnie kocha,bardziej niz kochala mnie moja matka i ojciec.Czuje sie szczesliwa,ufam bardziej niz sobie.
[1] [2] [3] [4] [5] (6) [7]


Autor

Tresć
[ Powrót ]
 
[ Strona główna ]


Humor | O stronie... | Wspomóż nas | Polityka Prywatności | Reklama | Kontakt

© 2001-2019 Pomoc Duchowa
Portal tworzony w Diecezji Warszawsko-Praskiej