Rozważania Miłość Modlitwy Czytelnia Źródełko Pomoc Duchowa Relaks Download Cuda Opowiadania Perełki

Pan uporządkował moje sprawy

     Postanowiłam podzielić się z Wami moim odkryciem Boga. Piszę "odkryciem", bo do tej pory wierzyłam w Boga i wiedziałam, że On jest gdzieś w niebie, wysoko - sprawiedliwy i wielki. Niedawno odkryłam, że On jest tak blisko, tuż obok mnie.

     Zaczęło się wszystko w 2000 roku, Roku Jubileuszowym. W styczniu kupiłam "Miłujcie się". Treści tam zawarte bardzo mnie poruszyły i mimo, że czasopismo jest skierowane głównie do młodych - a ja mam 45 lat - poczułam, że to coś dla mnie. Przeczytałam tam też prośbę o codzienne odmawianie Koronki do Miłosierdzia Bożego przez cały Jubileuszowy Rok, najlepiej z całą rodziną. Pomyślałam sobie: nie jest to taki trud, raptem 15 minut modlitwy. Kłopot w tym, że nie miałam z kim klęknąć. W mojej rodzinie mąż częściej zaglądał do kieliszka, niż do kościoła. Albo był chory, albo miał być chory. Dzieci, jeszcze małe, początkowo chętnie klęczały ze mną, ale już po tygodniu zostałam sama. Postanowiłam modlić się sama i powierzyć moją rodzinę Miłosiernemu Jezusowi. Codziennie odmawiałam Koronkę rano, wieczorem, w drodze do pracy.

     W moim życiu zaczęły zachodzić zmiany. Najpierw z dnia na dzień rzuciłam papierosy, które paliłam przez ponad 20 lat. Gdyby ktoś wcześniej powiedział mi, że to zrobię, wyśmiałabym go. Stres, mąż, obowiązki były dobrym wytłumaczeniem dla braku silnej woli zerwania z nałogiem. Był jeszcze drugi nałóg, onanizm, konsekwencja niedopełnienia przez mojego męża obowiązków małżeńskich. I ten nałóg Jezus pomógł mi pokonać. Pozwolił mi Pan uporządkować "wszystkie moje dzienne sprawy".

     Dzisiaj, po prawie półtorarocznej abstynencji od papierosów i onanizmu, czuję się wolna i pełna wiary w to, że ufną modlitwą można uprosić u Boga wszystko. A On nie poprzestał na mnie, wysłuchał moich próśb i dokonał wielkiej zmiany w psychice i zachowaniu mojego męża. Ten, gdy modliłam się, szydził ze mnie, krzyczał, bym "Boga nie mieszała do codziennych spraw", bo "On nie jest od takich głupstw".

     Dzisiaj mój mąż się nie upija i już nie obrywam po głowie od rozwścieczonego pijanego mężczyzny. Mój mąż przystępuje do spowiedzi i Komunii św. i ku mojemu zaskoczeniu klęka codziennie do modlitwy.

     Płyną mi łzy wdzięczności, Panie Jezu, Ty wszystko możesz. Dziękuję Ci. W dalszym ciągu odmawiam Koronkę do Miłosierdzia Bożego i wieczorem całuję serce Pana Jezusa na moim małym obrazku. Potem stawiam go z powrotem na półkę, dziękując za dzień dzisiejszy i prosząc o opiekę na jutro.

Małgorzata   

Wasze komentarze:
 Celina: 23.03.2017, 10:12
 Panie Jezu ufam Ci. Proszę przywróć wzrok mojej siostrze.Wiem,że Ty wszystko możesz.Pomóż jej.Połóż swoje poranione ręce na jej oczach a ona przejrzy.Dziękuję.Kocham Cię.Matko.Mateńko wstaw się za nią do Twojego Syna ,On Ci niczego nie odmówi.Amen
 Celina: 22.03.2017, 20:22
 Panie Jezu ufam Ci. Proszę przywróć wzrok mojej siostrze.Wiem,że Ty wszystko możesz.Pomóż jej.Połóż swoje poranione ręce na jej oczach a ona przejrzy.Dziękuję.Kocham Cię.Matko.Mateńko wstaw się za nią do Twojego Syna ,On Ci niczego nie odmówi.Amen
 Marcin: 27.02.2017, 17:51
 Panie Jezu zaluje swych grzechow wybacz mi Amen
 Marcin: 27.02.2017, 17:47
 Panie Jezu wybacz mi moje grzechy ....Daj mi sile do walki i uwolnij mnie juz od tego....Zawiezam Ci Jezu moja rodzine ktora jest rozbita i cale swoje zycie Amen
 Beata: 21.02.2017, 15:20
 Panie Jezu proszę Cię o powrót do banku w celu prowadzenia zespołu analiz kredytowych ryzyka kredytowego. Praca w analizach kredytowych była moją pasją, nie umiem niczego innego. Jestem bardzo nieszczęśliwa w innej pracy. Daj mi Jezu wykorzystywać talenty, jakimi mnie obdarzyłeś. Prowadź mnie i moją rodzinę w swej miłości i świetle. Daj potrzebne łaski. Jezu oddaję Ci moje życie.
 Beata: 21.02.2017, 15:20
 Panie Jezu proszę Cię o powrót do banku w celu prowadzenia zespołu analiz kredytowych ryzyka kredytowego. Praca w analizach kredytowych była moją pasją, nie umiem niczego innego. Jestem bardzo nieszczęśliwa w innej pracy. Daj mi Jezu wykorzystywać talenty, jakimi mnie obdarzyłeś. Prowadź mnie i moją rodzinę w swej miłości i świetle. Daj potrzebne łaski. Jezu oddaję Ci moje życie.
 Basia: 30.01.2017, 12:30
 Panie Boże pomóż Jasiowi odzyskać wiarę w siebie, uzdrowienie duszy bo jego życie stacza się po równi pochyłej. Niech Dziekan pochyli się nad jego depresją i załamaniem i da mu szansę na powtarzanie roku bo inaczej boję się, że nigdy nie wyzdrowieje, tak kocha te studia. Pomóż mu Panie Boże.
 Piotr: 30.01.2017, 05:40
 Jezu ufam Tobie!
 Jan: 29.01.2017, 19:41
 Panie, wspomóż proszę. Pozwól mi odnaleźć właściwy kierunek. Zagubiłem się w życiu i nie wiem jak dalej. Amen
 Ewelina : 22.01.2017, 21:34
 Panie Boże pomóż mi podjąć decyzję, Ty wiesz jak będzie najlepiej, powiezam Tobie całe moje życie i sprawy.
 Ewa: 31.12.2016, 16:40
 Panie Boże miej moje dzieci w swojej szczególnej opiece,ulecz ich dusze i ciała.Amen
 Ewa: 31.12.2016, 16:36
 Zawierzam Ci Boże moje życie oraz moich dzieci.Miej nas w swojej szczególnej opiece.Amen
 krzysztof: 07.12.2016, 17:35
 Ojcze Niebieski dziekuje Ci za twoja milosc i laske, dziekuje Ci za Twojego Syna Jezusa Chrystusa w ktorym mam zycie wieczne, zdrowie i uzdrowienie, wszelka laske i wszelkie powodzenie tez finansowe. Jezu dziekuje Ci za wszystkie siostry i wszystkich braci ktorym dokladnie wszystko to podarowales przez Twoja smierc na krzyzu.Dziekuje Ci Panie. Moi kochani bierzcie to wszystko bo Pan darowal to nam z laski. Dziekujmy Mu i wychwalajmy Go. Nie musisz o nic Boga Ojca Wszechmogacego prosic, On wszystko juz nam to darowal. Przyjmij to wszystko w wierze. My nie musimy o nic prosic, Pan nam to darowal z laski. Dziekujmy Mu za wszystko bez ustanku. Chwala Tobie Panie.
 cezar: 19.11.2016, 19:55
 Panie Ty powiedziales mi jeśli nie wiesz co robic nie rob nic .Pozwol bym zaufal ci całym sercem bo nie wiem co mam robic Ty wiesz Ty wszystko wiesz
 Aga: 03.11.2016, 13:50
 Boze prosze Cie o błogosławienstwo boze dla mnie i mojej rodziny dla synów o nawrócenie abym nie sraciła pracy aby zły mnie nie atakował o łaskę wiekszej jeszcze wiary i modlitwy i zdrowie, bez którego nie ma nic. Panie Jezu bądz przy mnie zawsze i mnie nie opuszczaj. Dziekuję Ci za to,że jak błądzę Ty mnie podtrzymujesz i zapewniasz o swej miłości i obecności.Dziekuję za kurs Alfa i za moją wspólnotę. Bóg zapłać
 kaska: 02.11.2016, 15:43
 prosze poprowadz mnie panie blagam zatrzymaj muj grzech niepozwol dalej bladzic blagam uratuj mnie
 Małgoś: 01.11.2016, 21:07
 Kochany Panie Boże dopomóż mi w codziennych zmaganiach. Proszę o jasność umysłu do pisania artykułów, o pokorę, o zdobycie hab., o dobrego wiernego męża. Dla braciszka i mamusi proszę o wygrane przetargi, pracę, rozkręcenie firmy oraz o dobrych pracowników. Błagam z całego mojego małego serca jako największy grzesznik i słabeusz o pomoc.
 kaska: 28.10.2016, 14:08
 panie Boze uslysz mnie blagam wybacz mi moje grzechy pozwul mi sie zmienic daj mi szanse panie nieopuszczaj mnie blagam
 krzysztof: 14.10.2016, 15:00
 dziekuje ci Malgosiu za swiadectwo. Dziekuje i Ci Panie Jezu za wszystkie te osoby ktore sie tu wpisaly i wpisza sie, blogoslawie im w Twoim imieniu Jezu Chryste.
 Paweł: 05.10.2016, 22:05
 Panie Boże, proszę Ci tylko o jutro abym mógł znów otworzyć te same oczy :)
[1] [2] (3) [4] [5] [6] [7]


Autor

Tresć
[ Powrót ]
 
[ Strona główna ]


Humor | O stronie... | Wspomóż nas | Polityka Prywatności | Reklama | Kontakt

© 2001-2019 Pomoc Duchowa
Portal tworzony w Diecezji Warszawsko-Praskiej