Rozważania Miłość Modlitwy Czytelnia Źródełko Pomoc Duchowa Relaks Download Cuda Opowiadania Perełki

Modlitwa o uwolnienie

Panie, staję przed Tobą i wyznaję, że moi przodkowie mogli być zaangażowani w okultyzm, spirytyzm, czary i wszelkie sposoby szukania informacji z zakazanych źródeł. Panie, wybacz.

W imię Jezusa i w mocy Ducha Świętego, zatrzymuję i używam Twojej władzy, którą mi dałeś jako napełnionemu Duchem Świętym chrześcijaninowi. Mając tę władzę przełamuję moc zła panującą nad moimi przodkami.

Zdejmuję wszystkie klątwy, zaklęcia, czary, złe życzenia i pragnienia, voodoo, czarną magię i dziedziczne piętna - znane i nieznane. Staję przeciwko wszystkim satanistycznym ślubom, paktom, spirytystycznym więziom i duchowym połączeniom z siłami zła, i kładę kres przekazywaniu tych więzi poprzez moich przodków.

Występuję przeciwko skutkom wszystkich więzi z astrologami, mediami, wróżkami i okultystycznymi jasnowidzami. Wyrzekam się wszelkich udziałów w seansach spirytystycznych i wróżbach, korzystania z kart Tarota, tablic do seansów spirytystycznych, astrologii i wszelkiego rodzaju gier okultystycznych.

Wyrzekam się wszelkich sposobów, przez które szatan może mieć wpływ na mnie. Przerywam przepływ wszelkich szatańskich dzieł rozprzestrzeniających się przez moją rodzinę.

Panie, proszę, oddal od moich przodków wszystkie skutki angażowania się w okultyzm. Odbieram szatanowi wszystkie obszary przekazane przez moich przodków i przekazuję je władaniu Jezusa Chrystusa.

Panie, proszę Cię, wzbudź w moim rodzie świętych i pobożnych mężczyzn i kobiety - głęboko oddanych Twojej prawdzie.

   

Wasze komentarze:
 MP: 21.04.2022, 10:07
 Panie Boże pomóż mi zmienić siebie, wyzwól mnie i moją rodzinę od wszelkiego zła, złych toksycznych ludzi, spraw by nie krzywdzili mnie, nie traktowali z pogardą, by zaczęli widzieć we mnie człowieka, a jeżeli nie dana mi jest pomoc, to proszę daj mi dużo siły by znosić cierpienia, jakimi obdarowuje mnie ten świat. Panie daj mi siłę, poczucie własnej wartości, odpędź wszelkie zło, tak długo już się wycierpialam, zabierz to poczucie pustki i beznadziejnosci, że tylko zło triumfuje. Błagam o pomoc, bo bardzo boję się że przegram ze złem, błagam o dobrych ludzi, o dobre drobne gesty, bo w moim życiu jest ogrom zła, podłości, nienawiści, pogardy i zazdrości. Jestem otoczona z każdej strony tylko i wyłącznie złem, brak mi sił by walczyć, proszę o nadzieję, o światełko dobroci.
 Matka: 20.04.2022, 00:38
 Prośba o zdrowie, siłę i wiarę..
 Grażyna: 06.04.2022, 16:22
 Jezu Chryste, proszę uwolnij córki Monikę i Patrycję od wszelkiego przekleństwa. Proszę o zdrowie fizyczne, psychiczne, radość, pokój. Proszę oddal nieżyczliwych i toksycznych ludzi. Proszę by Monika i Patrycja poznały dobrych mężów, uwolnij ich od samotności, smutku i beznadziei. Jezu, ufam Tobie.
 Justyna: 18.03.2022, 23:57
 Panie ,uwolnij mnie i moją rodzinę od wszelkiego przekleństwa, chorób, od złych ludzi, władzy szatana. Wybacz nam nasze grzechy.
 Justyna: 18.03.2022, 23:53
 Panie Jezu uwolnij mnie i moją rodzinę od wszelkiego przekleństwa, złego słowa i od ich skutków. Spraw Panie Jezu abyśmy znów mogli się cieszyć z każdego dnia. Proszę wyzwól nas od chorób. Uwolnij od władzy szatana. Wybacz nam grzechy nasze. Prosimy o łaskę.
 Żona: 14.02.2022, 18:32
 Panie Jezu uwolnij Krystiana z problemów finansowych. Dopomóż aby jego firma mogła prosperować bez długów. Blagamno pomoc. Któż jak nie Ty!
 Sandra : 13.02.2022, 15:10
 Panie Boże, proszę uwolnij mnie od napotykania na swojej drodze niewłaściwych mężczyzn. Poprowadź mnie tak, żeby wszystko jak najlepiej się ułożyło.
 Mariusz: 07.02.2022, 01:16
 Panie Jezu i wszyscy Święci uwolnijcie mnie i moją rodzinę od złych mocy i uroków, bym nie bał się żyć i nie bał się jutra, bym to co planowal się udało, co złego zrobiłem przepraszam, załuje. Pomóżcie mi bo nie da tak się dalej żyć. Ty Boże na pewno to widzisz ale dlaczego nie reagujesz? Czytających ten wpis proszę o Wstawiennictwo, o modlitwę bym uwolnił się od złych mocy, błagam na wszystkie świętości.
 Agnieszka: 06.02.2022, 02:05
 Dobry Boże, proszę o zdrowie dla Mariusza, Franciszka, Natalii i Hanny, Ty się tym zajmij, daj mi siłę.

 Elzbieta: 03.01.2022, 07:14
 Boże ojcze uwolnij mnie rodzinę dzieci Filipa Agnieszkę Anastazja Fabianka moja mamr Zofię od klątwy czarów wróżb zliozeczenia hanby Uzdrow ciało i duszę nasze proszę w imię JezusaChrystusaAmenUwolnij mamę od czrow i opieki społecznej w Radzyminie ul Orzeszkowej 3 bo ja tam głodzą i znęcają się i mordują nie wpuszczają rodziny zabierają pieniądze nie leczą znęcają się kierowniczka Ula i reszta Boże uwolnij mamę niech Jzka zabiera ja stamtąd przez Jezusa Chrystusa Amen
 Adka: 29.12.2021, 07:31
 Panie uwolnij moją mamę od ducha niewiary i zwątpienia, oby w swej starości nawróciła się do Ciebie. Proszę też za mojego brata i jego rodzinę, oby żyli zgodnie jako mąż i żona, oby nie ulegali pokusie zdrad i rozbiciu małżeństwa. Niech wrócą na drogę wiary.
 Jola : 19.12.2021, 07:48
 Panie uratuj moja rodzinę od wszelkiego zła od bólu i cierpienia grzechu szczególnej opiece polecał moja córkę wylecz ja z tej choroby która niszczy ja od środka daj jej proszę prace uwolnij nas od demona długów który niszczy moja rodzinę błagań pomóż mi bez Cienie sobie nieporadze uwolnij nas z sideł szatana Amen
 Zona: 15.12.2021, 15:30
 Panie Jezuniu uwolnij Krystiana od grzechu agresji, alkoholu i grzechu klątwy jego i jego rodziny. Panie Boże uzdrowienie jego ciało i dusze. Blagamno wyciszenie mojego męża. Proszę o cud. Amen
 Xxxx: 01.12.2021, 10:21
 Panie Boże uwolnij ludzkość od nienawiści i chorób wszelakich. Proszę pomóż wszystkim którzy tego potrzebują.
 KA: 30.11.2021, 17:13
 Panie Jezu proszę Cię uwolnij mnie i moją rodzinę od nieszczęść i złego.Caly czas prześladuje nas pech i niedostatek. Czy zły człowiek rzucił na nas klątwę? Proszę Cię Panie Jezu wysłuchaj mnie i pomóż w tych trudnych chwilach.
 Mama: 28.11.2021, 05:45
 Panie Boże uchroń moja rodzinę przed nieszczęściem i tragedią moją rodzinę i odbędz od nas złe duchy i czary zły ludzi aby rok 2022 był lepszy
 Ja: 18.11.2021, 22:34
 Panie Jezu. Nigdy nie prosiłam na forum. Ty jedyny wiesz co niszczy nasza rodzinę. Proszę oddał to. Uchron nasza rodzinę od chorób. Jezu ufam Tobie.
 mama: 13.11.2021, 23:47
 Boże proszę z całego mego serca uwolnij mojego syna od alkoholu uwolnij go od szatana który nim włada od złych ludzi którzy go wykorzystują Boże błagam i proszę Ty się tym zajmij
 Twoja curka: 07.11.2021, 20:32
 Panie Jezu oddal od naszej rodziny przekleństwa od złych ludzi uzdrow nasz chorób wiadomych tobie daj radość daj zdrowie Oliwi Jezu ty się tym zajmij amen
 Patutka : 07.11.2021, 18:04
 Panie Jezu , uwolnij mnie mojego ukochanego Syna i ukochanych Rodziców od wszelkiego zla, od kłopotów finansowych i zdrowotnych od męża który mną gardzi i nie ma w naszym domu szczerości i miłość i, daj nam dobry Jezu spokojne życie z Synem i dużo radości i siły Odgon od nas wszystkie nieszczęścia które nas spotykają i daj nam stworzyć spokojny szczęśliwy dom o którym zawsze marzyłam.Chron nas łaskawy Jezu, Maryjo najukochansza bądź przy nas bo bardzo Was kochamy i potrzebujemy, św Judo Tadeuszu błagam by ten koszmar się w końcu skończy a ja z Synem byśmy mogli cieszyć się życiem i znowu moc się uśmiechać Dobry Ojcze w niebie spraw by dobry czlowiek stanął na naszej drodze byśmy z Synem mogli rozpocząć nowy szczęśliwy etap, nowa droga bez bólu, leku, pogardy, awantur, .szantazu, ponizania , klamstw i klotni...Ukochany , milosciwy Jezu Ty się tym zajmij. Kochamy Cię o Panie, przytulna i uratuj
(1) [2] [3] [4] [5] [6] [7] [8] [9] [10] [11] [12] [13] [14] [15] [16] [17] [18] [19] [20] [21] [22] [23] [24] [25] [26] [27] [28] [29] [30] [31] [32] [33] [34] [35]

Autor

Treść

Poprzednia[ Powrót ]Następna
 
[ Strona główna ]

Zagadki | Opowiadania | Miłość | Powołanie | Małżeństwo | Niepłodność | Narzeczeństwo | Prezentacje | Katecheza | Maryja | Tajemnica Szczęścia | Dekalog | Psalmy | Perełki | Cuda |

Polityka Prywatności Kontakt - formularz | Kontakt

© 2001-2022 Pomoc Duchowa
Portal tworzony w Diecezji Warszawsko-Praskiej