Rozważania Miłość Modlitwy Czytelnia Źródełko Pomoc Duchowa Relaks Download Cuda Opowiadania Perełki

Modlitwa o uwolnienie

Panie, staję przed Tobą i wyznaję, że moi przodkowie mogli być zaangażowani w okultyzm, spirytyzm, czary i wszelkie sposoby szukania informacji z zakazanych źródeł. Panie, wybacz.

W imię Jezusa i w mocy Ducha Świętego, zatrzymuję i używam Twojej władzy, którą mi dałeś jako napełnionemu Duchem Świętym chrześcijaninowi. Mając tę władzę przełamuję moc zła panującą nad moimi przodkami.

Zdejmuję wszystkie klątwy, zaklęcia, czary, złe życzenia i pragnienia, voodoo, czarną magię i dziedziczne piętna - znane i nieznane. Staję przeciwko wszystkim satanistycznym ślubom, paktom, spirytystycznym więziom i duchowym połączeniom z siłami zła, i kładę kres przekazywaniu tych więzi poprzez moich przodków.

Występuję przeciwko skutkom wszystkich więzi z astrologami, mediami, wróżkami i okultystycznymi jasnowidzami. Wyrzekam się wszelkich udziałów w seansach spirytystycznych i wróżbach, korzystania z kart Tarota, tablic do seansów spirytystycznych, astrologii i wszelkiego rodzaju gier okultystycznych.

Wyrzekam się wszelkich sposobów, przez które szatan może mieć wpływ na mnie. Przerywam przepływ wszelkich szatańskich dzieł rozprzestrzeniających się przez moją rodzinę.

Panie, proszę, oddal od moich przodków wszystkie skutki angażowania się w okultyzm. Odbieram szatanowi wszystkie obszary przekazane przez moich przodków i przekazuję je władaniu Jezusa Chrystusa.

Panie, proszę Cię, wzbudź w moim rodzie świętych i pobożnych mężczyzn i kobiety - głęboko oddanych Twojej prawdzie.

   

Wasze komentarze:
 Dorotea: 22.08.2021, 22:21
 Panie Jezu , uwolnij mnie od postrzegania mnie przez moją rodzinę jako osoby która musi akceptować wszystkie ich decyzje . Daj mi nowe nowe życie w którym ja będę ważna dla siebie i innych niech oni wszyscy zaczną postrzegać mnie jako człowieka mającego swoje życie a nie mającego żyć cudzymi sprawami i problemami. Niech zaczną mnie szanować i liczyć się z moim zdaniem, bo ja też chcę żyć swoim życiem a nie podporządkowywać się innym którzy myślą ,że tylko oni są najważniejsi i wciąż wymagają ode mnie wyrzeczeń ,aby spełniać swoje plany .
 K: 11.08.2021, 22:16
 Panie Jezu uwolnij cała rodzine od grzechu,od uwiklana,intryg,manipulacji,materializmu,kłótni,plotek złości wszelkiej formy zła,nieczystości,rozwodu, agresji w rodzinie,napadu.Niech Jezus króluje w rodzinie.Uwolnij od bólu wewnętrznego związanego z przykrymi słowami od najbliższych.Prosze niech nie będzie intryg a szacunek
 Ewa: 05.07.2021, 07:01
 Panie Jezy,Boże wszechmogący.Wybacz mi ješli Cię uraziłam,wybacz grzechy moje.Proszę Cię o łaskę i miłosierdzie.Uwolnoj mnie i moją rodzinę od przekleństwq,lub władzy szatana. Pomoż nam w miłości,szczęściu i wyzwól od choróbKocham cie,tredje przy mnie.
 RG: 09.06.2021, 23:46
 Panie Jezu Wszechmogący, proszę uwolnij mnie od wszystkich klątw I przekleństw a w szczególności od klątwy na przypływ miłości, pieniędzy, pracy I posiadania szczęśliwej rodziny. Jezu Chryste pomóż mi proszę. Kocham Cię Jezu
 Karolina: 07.06.2021, 16:00
 Panie Boże Panie Jezu Matko Boza uwolnij mnie i moją rodzinę od wszelkich klątw czarów uroków. Proszę uzdrow nasze ciała i dusze. Abym wyzdrowiała i mogła wychowywać moje cudowne dzieci, uzdrow moja mamę aby mogła znowu chodzić żeby jej zrobili ta operacje jak najszybciej żeby nie musiała juz brać tych leków przeciwbólowych . Pomoz nam Miłosierny Boże. I wybacz nam wszelkie zle uczynki.
 Ewa: 01.06.2021, 09:38
  Panie Boże .Prosimy Cię o uwolnienie nas z mocy zła,przekleństwa,złorzeczenia oraz złych ludzi. Błagamy Cię uzdrów nasze ciała i dusze.Ojcze najświętszy pobłogosław nas.Króluj nam Chryste,zawsze i wszędzie.
 Piotr: 30.05.2021, 15:26
 Panie Jezu uwolnij naszą rodzine od klątw i uroków , ty masz taką moc , Amen .
 Emilia : 22.05.2021, 23:39
 Panie Boże .Prosimy Cię o uwolnienie nas z mocy zła,przekleństwa,złorzeczenia oraz złych ludzi. Błagamy Cię uzdrów nasze ciała i dusze.Ojcze najświętszy pobłogosław nas.Króluj nam Chryste,zawsze i wszędzie.
 Monika: 20.05.2021, 17:09
 Panie Jezu uwolnij mnie i moją rodzinę od klątwy, wszelkiego zła . Pomóż mojemu mężowi ozdrowieć,mojemu synowi uwolnić się.Chroń mnie od wszystkich złych zdarzeń, które teraz mi się przytrafiają.Pozwól nam zaznać szczęścia.Pozwól nam żyć dalej w spokoju. Na chwałę bożą,dla zbawienia dusz. Amen

 M.: 11.05.2021, 22:52
 Panie Jezu, błagam Cię uwolnienie mnie od grzechu nieczystości ciała, od nałogu tytoniowego. Boże uwolnij mnie od złości, zazdrości. Bez Ciebie sobie nie poradzę .Tak bardzo chciałabym nauczyć się z Tobę rozmawiać , modlić się (żeby w czasie modlitwy nie myśleć o innych rzeczach).Boże Blagam Cię nie opuszczaj mnie . Proszę Cię, żeby moja koleżanka z pracy przestała mnie źle i niesprawiedliwie traktować (ja już nie mam siły i ochoty chodzić do pracy).
 MARZENA: 06.05.2021, 00:28
 JEZU MARYJO KOCHAM WAS NAWRACAJCIE GRZESZNIKÓW DUSZE RATUJCIE DZIĘKUJE I PROSZE
 Anonimowa: 23.04.2021, 07:26
 Panie uwolnij mnie i mojego partnera od wszelkiej nienawisci. Przywroc nam milosc. Pomoz mu zapomniec o moich "jazdach", nalogach. Pomoz mi przestac palic i odbierz mi wszystkie skutki zwiazane z odstawianiem palenia ktore obciazaja mnie i mojego partnera. Od wielu lat nie pracuje, mam zaburzenia i nwm czy to nie schizofrenia. Jesli mi nie zabierzesz tej choroby to zniszczy mnie. Juz nie pamietam kiedy sie cieszylismy razem soba i zyciem. Pomoz nam. Daj mu sile. Z wszystkimi stracilam kontakt, zawsze bylam na uboczu, tylko on mnie pokochal a ja to zniszczylam. Wyzwol nas z wyrzutow, mnie z urojen zlych. Wszedzie widze zlo. Ono mnie pochlania jakbym to nie ja decydowala o sobie. W malych chwilach to widze a potem jestem jakby w innym swiecie, mysli. Zabierz mi ten stan umyslu zebym mogla cieszyc sie zyciem a nie izolowac. Wybacz mi moje zdrady dokonane pod wplywem alkoholu i urojen ze partner mnie nie kocha, pomoz mu mi wybaczyc. Przebacz mi Jezu ze zawiodlam rodzicow, wybacz grzech kazirodztwa mnie i moim braciom. A potem w doroslym zyciu hazard, alkohol, zdrady. Gdybys nie dopuscil do tego w dziecinstwie moze nie bylabym tak asocjalna. Czulam sie sama juz jako dziecko, nie mialam madrych osob ktore by mna pokierowaly. Wybacz mi probe samobijcza i przykrosc wyrzadzona partnerowi. Wybacz mi ze zatajalam sex z bracmi nazywajac to bawilam sie nieskromnie. Wiedzielismy ze to zle chyba skoro tak to ukrywalismy. Gdyby tamtego dnia sprawilbys ze bylabym w innym miejscu brat by mi nie pokazal " tej zabawy". Wszyscy bylismy dziecmi. Daj mi kaplana przed ktorym nie bedzie mi wstyd to wszystko wyznac. Odbierz poczucie winy rodzicom ktorzy nigdy o tym nie mowili ale mozliwe ze sie o to obwiniali. Sami nie wiedzieli czy isc do psychologa z tym bo by pewnie skonczylibysmy w domu dziecka. Nie chcialam tego nikomu powiedziec bo sie tego balam. Niewiem czy to wykroczenie i co sie robi w takiej sytuacji, mielismy po 8,10 lat. Przez to zaczelam onanizowac sie i ogladanie pornografi w moim zyciu az do teraz mnie kusi.Potem kamerki internetowe, rozbiersnie sie w sieci przed mezczyznami zeby zsrobic troche pieniedzy. Wybacz mi. Pozwol zapomniec. Naucz mnie budowac z partnerem milosc i zrozumienie bo widze ze odchodzi odemnie przez moje bledy. Mam wrazenie ze wszystko niszcze w swoim zyciu.
 Synalek: 19.02.2021, 20:22
 Zajmijcie się czytaniem dobrych książek i tolerancja do myślących inaczej niech zapanuje
 Twoja curka: 17.02.2021, 13:32
 Panie Jezu broń nasza rodzinę od wszelkiego zła daj radość życia i spraw abym w tej pracy była szczęśliwa aby pracodawcy i ludzie z którymi jestem byli dla mnie dobrzy Jezu ty się tym zajmij
 Docent: 04.02.2021, 00:38
 Boze naucz ich, ze nie ma złego oka ani uroków, są tylko prymitywne kulty i zabobony stare jak pogaństwo
 Dariusz: 27.01.2021, 10:32
 Boże zdejmij z mojej rodziny złorzeczenia, klątwy, złe oko. Przekleństwa od złych ludzi i ich zazdrości. Stwórz ochronę nada nami aby nic złego i nikt zły nie przedostała się przez nią. Błagam Wszystkich Świętych (Juda Tadeusz, Święta Rita i inni Święci od spraw beznadziejnych) pomóżcie nam
 K: 24.01.2021, 12:14
 Panie Jezu proszę Cię pomóż mi zmienić miejsce zamieszkania
 MARZENA: 22.01.2021, 22:50
 JEZU MARYJO KOCHAM WAS RATUJCIE DUSZE NAWRACAJCIE GRZESZNIKÓW PROSZE I DZIĘKUJE
 Maharani: 21.01.2021, 00:29
 Teresa, w klątwy i czary wierzysz?? To pogaństwo, wstyd jeszcze się tym chwalić
 Anna: 12.01.2021, 17:38
 Panie Jezu przepraszam Cię za wszystkie moje grzechy za grzech mego syna męża rodziny i przodków Panie uwolnij nas od przekleństw uroków i zlych ludzi Panie Jezu wTobie cala nadzieja Całuję mocno z calego serca wszystkieTwoje rany Uwielbiam Cię tyś naszm Królem i Panem Jezu ufam Tobie!
(1) [2] [3] [4] [5] [6] [7] [8] [9] [10] [11] [12] [13] [14] [15] [16] [17] [18] [19] [20] [21] [22] [23] [24] [25] [26] [27] [28] [29] [30] [31] [32] [33] [34] [35]

Autor

Treść

Poprzednia[ Powrót ]Następna
 
[ Strona główna ]

Zagadki | Opowiadania | Miłość | Powołanie | Małżeństwo | Niepłodność | Narzeczeństwo | Prezentacje | Katecheza | Maryja | Tajemnica Szczęścia | Dekalog | Psalmy | Perełki | Cuda |

Polityka Prywatności | Kontakt

© 2001-2021 Pomoc Duchowa
Portal tworzony w Diecezji Warszawsko-Praskiej